PDA

צפה בגרסא המלאה : לא מרגיש את הגב עובד

afarsek
30-07-10, 18:38
אני פשוט לא מצליח להרגיש את הגב עובד...היד קדמית והאמה שלי עובדות חזק מאוד והגב שום דבר..
ניסיתי כמה תרגילים לגב ובכל מכשיר זאת אותה בעיה, pulldown , פולי עליון, האמר..
יש למישהו עצה מה לעשות? וזה לא שהידיים שלי חלשות ביחס לגב, ההיפך.. הגב זה החלק הכי חלש אצלי

Scylla
30-07-10, 19:49
אל תתמקד בלהרגיש... תתמקד בטכניקה טובה ובלהרים כמה שיותר

afarsek
30-07-10, 20:08
זה הקטע.. שההתקדמות בגב שלי מאוד איטית, המשקלים תקועים

zuri123
30-07-10, 22:48
דדליפט

סילבר
31-07-10, 03:15
משקל משקל משקל

pala
31-07-10, 09:03
הגב שונה מיד קדמית, תה מרגיש פאפ אז אתה חושה שהיא עובדת
עליה במשקלים בדדליפט ותרגיל חתירה יעשו פלאים

afarsek
05-08-10, 23:55
עשיתי שלשום מסור, הרגשתי את הגב טוב מאוד אחרי האימון, אבל גם את הגב התחתון.. אני אמור להרגיש את הגב התחתון או שזה יכול להיות בגלל שאולי הגב לא היה ישר לגמרי?

Deadlift
06-08-10, 00:06
עשיתי שלשום מסור, הרגשתי את הגב טוב מאוד אחרי האימון, אבל גם את הגב התחתון.. אני אמור להרגיש את הגב התחתון או שזה יכול להיות בגלל שאולי הגב לא היה ישר לגמרי?

הכל אפשרי,אבל תשמור על גב ישר ליתר ביטחון,אימון אחד לא יהרוג אותך. תהיה עם גב ישר תמיד,שים לב לזה.

שמע,אני יודע שמתח,פולאובר,מסור לא מורגשים באותו רגע,אבל אחרי האימון אתה תרגיש ת'גב שעבד חזק. גם דדליפט,אחלה תרגיל.

SmokingSnake
06-08-10, 00:47
אם מתח קל לך מדי תעשה בנט אובר.

דדליפט מעמיס מאוד על הגוף אז תשלב אותו לאט ברוטינת אימונים, לא 100 קילו לאימון ראשון(למרות ש100 קילו זה בכלל לא בשמיים)

שניר
06-08-10, 03:21
כשאתה עושה תרגילי חתירה תנסה קודם כל שהתנועה תבוא מהמרפקים ולא שהיידים ישר יתחילו למשוך סתם ..
זה קרה לי בבנט אובר אותו דבר.. הרגשתי את הידיים עובדות יותר אבל כשהתחלתי לעבוד על טכניקה נכונה ומשיכה שמתחילה מהמרפקים בנוסף למשקל גבוה הרגשתי טוב מאוד את הגב ...

executioner
06-08-10, 09:05
אם מתח קל לך מדי תעשה בנט אובר.

דדליפט מעמיס מאוד על הגוף אז תשלב אותו לאט ברוטינת אימונים, לא 100 קילו לאימון ראשון(למרות ש100 קילו זה בכלל לא בשמיים)

אם מתח קל לך תשים משקולת בין הרגליים.

מר אפרסק היקר, אם ברצונך לראות תוצאות הפסק להתאמן ע"פ הרגשה עד שתרים מספיק משקל.:bye1:

afarsek
06-08-10, 09:58
דדליפט - בעייתי מאוד במכון שלי, זה מכון של כוסיות וחובבנים.. אפשר לספור על יד אחת את מספר האנשים הממש מרשימים שם..(מדריכים מפגרים)
מתח - קשה לי מאוד.. הגב השריר הכי חלש אצלי.
אני לא סתם אומר שאני לא מרגיש את הגב עובד, המשקלים בגב באמת תקועים בזמן שבכל שאר השרירים הם עולים.
ומה הכוונה לעבוד מהמרפקים ולא מהיד?

Fatboy
06-08-10, 10:57
דדליפט - בעייתי מאוד במכון שלי, זה מכון של כוסיות וחובבנים.. אפשר לספור על יד אחת את מספר האנשים הממש מרשימים שם..(מדריכים מפגרים)
מתח - קשה לי מאוד.. הגב השריר הכי חלש אצלי.
אני לא סתם אומר שאני לא מרגיש את הגב עובד, המשקלים בגב באמת תקועים בזמן שבכל שאר השרירים הם עולים.
ומה הכוונה לעבוד מהמרפקים ולא מהיד?

למה זה הופך דדליפט לבעייתי? אני הייתי רק רוצה יותר לעשות משהו שאף אחד לא עושה

בכל מקרה, אתה תקוע במשקלים כי אתה מתרכז בתרגילים שנתקעים מהר
דדליפט + אוכל = יותר משקל = התקדמות בכל התרגילים, פשוט.

שניר
06-08-10, 11:59
הכוונה היא להתחיל אאת התנועה מהמרפק ואז למשוך עם היידים ...
לא ישר למשוך עם היידים אלא קודם כל מרפקים מתחילים את התנועה לאחור ואז הידיים מושכות .. אחרי מספר סטים אתה תתרגל ותראה שהגב עובד מצויין ...