PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון abcdef - חיסרונות יתרונות

mag707
31-07-10, 17:09
לפי השיטה הזו צרך לערוך אימון מסיבי לקבוצת שרירים אחת באימון אחד, עכשיו השאלה היא כזו, לפי מה שאני מכיר בודיבילדר ברמה הגבוה עובדים בצורה הזו, אימון ידיים, אימון חזה...
אז זה אפקטיבי גם למתאמן מתקדם שמגיע לחדר הכושר 6 פעמים בשבוע?

moo
31-07-10, 17:15
לא יעיל אתה מפספס את האלמנטים של התדירות והעצימות

mag707
31-07-10, 17:20
אני כרגע בabc ומתאמן 6 פעמים בשבוע, ואני יודע שלא כדאי אבל בנתייפ אין פציעות ויש התקדמות מדהימה.., ויש לי התלבטות שעליה לא עברנו בקורס.
האם כדי להישאר בabc או לעבור לאימונים יותר מבודדים לקבוצת שרירים, כי אם אני נותן אימון מסיבי מאוד לחזה זה בסדר לתת לו לנוח שבוע ולחזור על זה שוב,
הבעיה היא שנראה לי שקצב ההתקדמות יהיה איטי.

itzik b
31-07-10, 18:01
שבוע מנוחה זה באמת יותר מדי זמן, אל תיקח דוגמה מבודיבילדרים כי הם על חומרים אז זה לא נחשב.
אם אתה לוקח חומרים אז גם פעם בשבוע לכל שריר ואתה תגדל.

hypertrophy
31-07-10, 21:29
abcdef ?????
אין תכנית כזאת
מה באת להסתלבט??

executioner
31-07-10, 22:04
אני כרגע בabc ומתאמן 6 פעמים בשבוע, ואני יודע שלא כדאי אבל בנתייפ אין פציעות ויש התקדמות מדהימה.., ויש לי התלבטות שעליה לא עברנו בקורס.
האם כדי להישאר בabc או לעבור לאימונים יותר מבודדים לקבוצת שרירים, כי אם אני נותן אימון מסיבי מאוד לחזה זה בסדר לתת לו לנוח שבוע ולחזור על זה שוב,
הבעיה היא שנראה לי שקצב ההתקדמות יהיה איטי.

שתף אותנו בהתקדמות המדהימה שלך.

Cuba
31-07-10, 22:24
סתם שאלה נניח מתאמן מסויים שכבר סיים ss הוא כבר לא מצליח להתאושש תוך יומים והוא צריך לעבור להתקדמות של שבוע
אז מה זה משנה עם הוא עושה נגיד 5x5 או תוכניות כוח אחרות שהמטרה שלהם התקדמות שבועית
או תוכנית abcd שההתקדמות גם בה היא שבועית?(סקואט ודדליפט לשבוע)

אז תכלס מה זה משנה מה אתה בוחר.?

Fatboy
31-07-10, 22:25
אם יש התקדמות בשביל מה לשנות?!

הדשא יותר ירוק אצל השכן? ;)

mag707
01-08-10, 00:41
דבר ראשון יש abcdef ,השאלה מה היעילות של זה.
ויש התקדמות, אמרו לי שהיא משמעותית מאוד אבל אין לי אינדיקציה, בכל אופן, abc מעולה ואני ישאר איתה, מיותר לשנות משהו שעובד, אז המון תודה, ושיהיה לנו אחלה שבוע.!

hypertrophy
01-08-10, 01:58
מה כאילו במקום אימון ידיים אז אימון יד קידמית ואימון יד אחורית?

mag707
01-08-10, 02:27
כן, זה הרעיון בגדול, האימון הוא אינטנסיבי כל כך שזה סביר שיש שבוע התאוששות, חכם או לא זה כבר כל אחד ודעתו בנושא..

הצורר
01-08-10, 03:51
כן, זה הרעיון בגדול, האימון הוא אינטנסיבי כל כך שזה סביר שיש שבוע התאוששות, חכם או לא זה כבר כל אחד ודעתו בנושא..

אתה באמת עברת קורס מדריכים?
:wacko:

mag707
01-08-10, 03:53
כן, ובאמת שדיברו איתנו על התוכנית אימונים הזו, אבל שוב אני מזכיר שהדגישו לנו שהיא לא רעיון טוב, אלא רק אפשרות...למה אתה שואל?

הצורר
01-08-10, 04:11
כן, ובאמת שדיברו איתנו על התוכנית אימונים הזו, אבל שוב אני מזכיר שהדגישו לנו שהיא לא רעיון טוב, אלא רק אפשרות...למה אתה שואל?

יש לך חור רציני בנושא תוכניות אימונים,בעיקר בעניין של תדירות/עצימות/נפח/התאוששות
תקרא את PPST
http://www.aasgaardco.com/tacpr/?page_id=690

mag707
01-08-10, 13:20
תשמע חבר, אני לאא מבין מאיפה אתה בא אליי עם זה, שאלתי לגביי התוכנית הזו כדי להבין איך זה בפועל..תדירות עצימות וכו' מובנים לי היטב, אם מרצה מווינגייט הסביר לנו שלדגמא רוני קולמן עובד אימון רק על רגליים, העצימות היא כל כך גבוה שצריך התאוששות ארוכה.

אז חבריקו, באמת תודה אבל אני בסדר..ואני יקרא את זה בכל זאת אז באמת תודה.

איש הלילה
01-08-10, 14:47
תשמע חבר, אני לאא מבין מאיפה אתה בא אליי עם זה, שאלתי לגביי התוכנית הזו כדי להבין איך זה בפועל..תדירות עצימות וכו' מובנים לי היטב, אם מרצה מווינגייט הסביר לנו שלדגמא רוני קולמן עובד אימון רק על רגליים, העצימות היא כל כך גבוה שצריך התאוששות ארוכה.

אז חבריקו, באמת תודה אבל אני בסדר..ואני יקרא את זה בכל זאת אז באמת תודה.

אין לך מושג פשוט :sad:

Fatboy
01-08-10, 16:01
yea buddy

ran_z
01-08-10, 17:01
אני לא יודע באיזה "ויינגייט" היית, אבל אצלנו בקורס כשרק מישהו זרק לאוויר את האותיות abcd.. ביחד, זה די העלה גיחוך ונפסל בכל תוקף ע"י המרצים, ובכלל כשנכנסנו עמוק לתוך נושא בניית תוכניות האימון, מה שדובר חזק זה כל תוכניות הפריודיזציה למינהן.

moo
01-08-10, 17:02
ל1ל
אתה אחד המצחיקים אחינו

כשתהיה רוני תתאמן כמו רוני
עכשיו אתה צריך ss

כמה הסקוואט/דדליפט שלך שאתה רוצה לפצל ?

mag707
01-08-10, 20:11
טובב עכשיו מה זה עפתם...מה הקטע!!??
חברים, אתם לא הבנתם אותי, יש אימון abcdef , בסך הכל רציתי לדעת אם מישהו ניסה והאם זה אפקטיבי באמת...

וmoo לפי מה החלטת שאני צריך ss ? אני מכיר אותך מאיפשהו?

להגיד אין לך מושג, לא מתקבל בכלל, זה שהזכרתי סוג כזה של אימון לא אומר שאין לי מושג אז בוא נשמור על הכבוד אחד לשני.

itaymadddd
01-08-10, 20:31
Abc
6 פעמים בשבוע זה לא יותר מדי אולי אתה מרגיש אם זה פיזית מעולה אבל בקשר לגוף להתאוששות אני גג 5 פעמים עושה abc

mag707
01-08-10, 21:10
תודה, וכל הקטע של האשכול הזה היה בגדר של התייעצות..

ורק ככה הערה על הדיון הזה, חבר'ה אתם צריכים להעריך יותר אנשים ולא לשפוט בנאדם מבלי להכיר אותו, זה כלל חשוב בכל דיון.
אני רואה פה תגובות של אנשים שפשוט מעצבנות, לא רק כאן, אז באופן כללי דיי לתגובות המיותרות האלה, אני כמעט בטוח שכולם גם למנוסים בנינו תמיד יש מה ללמוד.

שיהיה אחלה ערב!

moo
01-08-10, 23:35
פש1ש תביא לינקים לסרטונים של הסקוואט ודדליפט שלך ואז אולי אני אכבד אותך
בנתיים אתה עוד זיין מוח מצוי ברשת

mag707
01-08-10, 23:40
מה נראה לך?! שאני צריך את הכבוד שלך..אין לך את הכבוד הבסיס לנהל שיחה כמו שצריך..

mag707
01-08-10, 23:53
לגביי הסקווט והדדליפט, תבדוק שגם אחרי 3 שנים כאן בפורום אף פעם לא השווצתי במשקלים ואם זו הדרך שלך לכבד אנשים אז סבבה..אני לא עושה תחרות עם אף אחד..פשוש..

אנדרוליזם
02-08-10, 00:08
זה די פשוט,
גם אם אתה רוצה היפרטרופיה, בתור מתאמן שאינו מוזרק, תביא את הדדליפט שלך ל-200+ סקוואט 180+
ואחר כך תחשוב בכלל על לפצל ולהזריק.

תראה לי מישהו שמושך 200 קילו דדליפט ואין לו מסה מטורפת.

moo
02-08-10, 00:28
לגביי הסקווט והדדליפט, תבדוק שגם אחרי 3 שנים כאן בפורום אף פעם לא השווצתי במשקלים ואם זו הדרך שלך לכבד אנשים אז סבבה..אני לא עושה תחרות עם אף אחד..פשוש..

הבעיה שאתה לא מרים כבד ומצפה לעשות 6 אימונים בשבוע ולהיות פתאום גדול
זה לא עובד ככה

mag707
02-08-10, 01:04
שוב, איך אתה יודע שאני לא מרים כבד?..אז אתה ממליץ לכל מתאמן לרוץ ולמשוך 180 קילו בדדליפט מבלי להכיר אותו בכלל, כבד זה אידבדואלי, כל אחד והיכולות שלו אז דיי לנופף בזה..

ומאיפה המסקנות שלך מגיעות?

ורק לידע הכללי, אני עושה abc ו-6 פעמים בשבוע, וגודל ממש יפה, רק בשביל אינדיקציה, אנשים בחדר כושר חשבו שאני משתמש בסטרואידים כי השינוי היה לא רגיל..

בנושא המשקלים, אני יגיע בקרוב ל180+ ו 200 דדליפט, הכל עיניין של זמן, והדבר הראשון שאני יעשה זה לצלם את זה, רק בשביל הקטע ההזה..

מקובל?

sason
02-08-10, 06:25
אתה צודק בזה שיש פה לכל אחד המון מה ללמוד, אבל אתה צריך לתקן את כל מה שלמדת, הבעיה לא בך, אלא במי שמלמד את השטויות האלה.
תוכניות מעבר לab למתאמן רגיל זה בזבוז זמן, יופי שאתה גדל, אבל אתה גדל למרות זאת ולא בזכות התוכנית.

Fatboy
02-08-10, 09:23
יש אנשים (מעטים) שמגיבים מצויין לאימוני נפח

אם משהו עובד אין סיבה לשנות אותו.

זה ברגע שאותו אדם מתחיל ללמד אנשים אחרים להתאמן באותה צורה, כאן כבר נוצרת בעיה,
לצערי זה קורה המון.

executioner
02-08-10, 09:53
שוב, איך אתה יודע שאני לא מרים כבד?..אז אתה ממליץ לכל מתאמן לרוץ ולמשוך 180 קילו בדדליפט מבלי להכיר אותו בכלל, כבד זה אידבדואלי, כל אחד והיכולות שלו אז דיי לנופף בזה..

ורק לידע הכללי, אני עושה abc ו-6 פעמים בשבוע, וגודל ממש יפה, רק בשביל אינדיקציה, אנשים בחדר כושר חשבו שאני משתמש בסטרואידים כי השינוי היה לא רגיל..

בנושא המשקלים, אני יגיע בקרוב ל180+ ו 200 דדליפט, הכל עיניין של זמן, והדבר הראשון שאני יעשה זה לצלם את זה, רק בשביל הקטע ההזה..

מקובל?

לא לרוץ לשם אבל צריך להגיע לשם וגם לא לקחת את הזמן לשם כי זה בזבוז.
אין לי צורך להכיר אותך כדי להגיד לך את זה, כל עוד אתה בריא את סיבה שלא תתחזק.

pala
02-08-10, 10:07

מקובל?

מתאמן ממוצע שמתאמן בתוכניות נפח לא מרים כבד (יותר מדי תרגילים ויותר מדי חזרות, המשקל שלך מוגבל מאוד)
סיבה טובה לחור בפיתוח גוף אצל מאמנים זה הניסיון שלהם, אם x עבד עלי טוב אז ככה כל אחד צריך לעבוד (וככה אתה גם מסתכל על זה לפי התגובות שלך)
מוו צודק, יש לך חור רציני בכל מה שקשור לפיתוח גוף וכדי לך להשלים אותו לפני שאתה מתרברב על ההתקדמות או על כך שאתה לומד בקורס מדריכי ח"כ

Fatboy
02-08-10, 12:17
מי שהגיע ל200 קילו דדליפט וממשיך להתקדם מ6 אימונים בשבוע, לא מוזרק, זה לא מתאמן ממוצע

זה פשוט סוג האנשים שימשיך להתקדם מכל דבר, mag707 אני מבקש ממך רק דבר אחד, תקרא את החומר שהביאו לך פה, בתור מדריך ללמד את שיטת האימון שלך למתאמן הממוצע זה אסון.

קפטן שלד
02-08-10, 13:36
תדאג לעדכן אותנו כשיהיה לך 200 דדליפט

mag707
02-08-10, 15:37
אז לסיכום הארועים האחרונים כאן באשכול:
דבר ראשון, תודה על כל התגובות ,גם אם חלק ממש עיצבנו ,וmoo כנראה שאתה צודק רק תעבוד על הגישה שלך אחי, רק התגובות שלך הצליחו לעצבן אותי..אבל תודה גם לך.

דבר שני, מקובל מה שאתם אומרים, כרגע אני עושה לחיצת חזה וסקווט בכל מה שקשור לss בשניהם אני מגיע ל4-6 חזרות עם 100 קילו, אז אני רוצה להוסיף גם ורק דדליפט לתוכנית אימון שלי שהיא abc אני לא רוצה לשנות את הכל כי זה משהו שעובד וחבל להרוס את זה.

לחיצת חזה אני עושה באימון חזה ויד קידמית וסקווט באימון רגליים וכתפיים, איפה יכול להכניס דדליפט ובאיזו צורה (חזרות, מערכות..)?
ואני מתאמן 5-6 פעמים בשבוע ואני יודע שזה בעייתי אבל בינתיים זה בסדר..אפילו מצוין..

קפטן שלד
02-08-10, 15:51
בסדר אבל תעדכן אותנו כשיהיה לך דדליפט 200 קילו.

הצורר
02-08-10, 15:55
דבר ראשון, תודה על כל התגובות ,גם אם חלק ממש עיצבנו ,וmoo כנראה שאתה צודק רק תעבוד על הגישה שלך אחי, רק התגובות שלך הצליחו לעצבן אותי..אבל תודה גם לך.

דבר שני, מקובל מה שאתם אומרים, כרגע אני עושה לחיצת חזה וסקווט בכל מה שקשור לss בשניהם אני מגיע ל4-6 חזרות עם 100 קילו, אז אני רוצה להוסיף גם ורק דדליפט לתוכנית אימון שלי שהיא abc אני לא רוצה לשנות את הכל כי זה משהו שעובד וחבל להרוס את זה.

לחיצת חזה אני עושה באימון חזה ויד קידמית וסקווט באימון רגליים וכתפיים, איפה יכול להכניס דדליפט ובאיזו צורה (חזרות, מערכות..)?
ואני מתאמן 5-6 פעמים בשבוע ואני יודע שזה בעייתי אבל בינתיים זה בסדר..אפילו מצוין..

אחי היה לי בנץ 100 ל-3 חזרות וסקוואט 142.5 ל-3 בגיל 15,זה לא משהו להתרברב בו

Fatboy
02-08-10, 16:01
אחי היה לי זין 20 ס"מ בגיל 15

קפטן שלד
02-08-10, 16:09

האמת שבאמת הוא עשה

הצורר
02-08-10, 16:13

רוצה סרטונים פש1ש?

אנדרוליזם
02-08-10, 16:16

מה עובד בידיוק?
בזמן שתגיע ל-200 דדליפט (אם בכלל), יכול להיות לך כבר 250.
כל התרגילים האלה שמסביב לא מתאימים למתאמן מתחיל שהסקוואט שלו 100 קילו.
סתם בזבוז זמן.

mag707
02-08-10, 16:32
אנדרוליזם מה ביזבוז זמן?!?!
אתם מקשקשים כל כך הרבה במקום לתת תשובה רצינית..
התוכנית אימונים abc קיבלת בייעוץ דרך ישראל בודי אחרי לפני 3 חודשים.
לעבור לss אני לא יעשה את זה, תוספת של דדליפט לאימון שלי תיהיה..

ובאמת שנמאס לי מהחפירות שלכם..באמת שהבתי למה אתם תכוונים ובקרוב תקבלו דדליפט וסקווט באחלה משקלים.

תקראו את החתימה שלי ותבינו..וכן אני מתרברב!!

קפטן שלד
02-08-10, 16:35
אין בעיה, אני אפרגן לך כשאני אראה סרטון של 200ק"ג דדליפט.

BiG_BuG
02-08-10, 17:33
לא חשוב..

godam
02-08-10, 17:55
יש כל כך הרבה שאם אתה לא מוזרק או על חומרים אין מה לדבר פה ..

mag707
02-08-10, 21:30
אחלה...ומה לגביי שילוב של דדליפט 3 פעמים בשבוע יחד עם abc?..כי שאר התרגילים בss אני ממש לא אוהב.

כי יש מישהו אצלנו בחדר כושר שעושה 5 אימונים בשבוע לא ss והוא עושה דדליפט וסקווט ביחד עם שאר התרגילים הרגילים והוא מרים משקלים הזויים לגמריי.

בקיצור איך כדי לי לשלב דדליפט וסקווט בצורה הזו של אימון 5 פעמים בשבוע?

אנדרוליזם
02-08-10, 22:03
המישהו הזה מוזרק, ובסקוואט אני בטוח שהוא עושה רבעים.

אם אתה מתעקש להיות ליצן תעשה דדליפט בתחילת אימון גב / רגליים.
אותו דבר סקוואט.

mi za
02-08-10, 22:32
"שלדגמא רוני קולמן עובד אימון רק על רגליים, העצימות היא כל כך גבוה שצריך התאוששות ארוכה."
"בנושא המשקלים, אני יגיע בקרוב ל180+ ו 200 דדליפט"
"אני עושה לחיצת חזה וסקווט בכל מה שקשור לss בשניהם אני מגיע ל4-6 חזרות עם 100 קילו, אז אני רוצה להוסיף גם ורק דדליפט לתוכנית אימון שלי "

איך תגיע בקרוב ל200 דדליפט אם אין לך דדליפט בתוכנית?
או לחלופין תעלה 80+ קילו בסקוואט?
אם ABC שש פעמים בשבוע? יש דרכים יעליות יותר.
מהי עצימות?

mag707
02-08-10, 22:57
בגדול התוכנית שאני עובד איתה זה חזה יד קידמית, גב ויד אחורית, רגליים וכתפיים.
4-5 סטים לשריר גדול 3 לשריר קטן ,סטים של 8,8,6,6 (בסקווט זה 8,6,6,4 וסקווט זה התרגיל הראשון שאני עושה באימון רגליים) וסט אחד או שניים אחרונים זה דרופ..זה בגדול..

ולגביי השילוב של דדליפט בתוכנית אימונים כזו או שונה ממנה, איפה הבעיה?
היום עשיתי דדליפט עם חימום טוב, עשיתי 5 חזרות ואני יגיד את האמת זה היה אחת הפעמים הראשונות שעשיתי את זה, והיה מצוין, אני יעלה סירטונים בהמשך.

ועוד משהו, דיי כבר אם התגובות האלה של ה"אתה ליצן" ושל "איפה השכל שלך"..לא תורם, עשיתי קורס והבנתי מזמן שהוא היה על הפנים..וינגייט או לא, חרא קורס, רק התעודה שווה משהו..
אז תנו הסברים כמו שצריך.

קפטן שלד
02-08-10, 23:52
בגדול התוכנית שאני עובד איתה זה חזה יד קידמית, גב ויד אחורית, רגליים וכתפיים.
4-5 סטים לשריר גדול 3 לשריר קטן ,סטים של 8,8,6,6 (בסקווט זה 8,6,6,4 וסקווט זה התרגיל הראשון שאני עושה באימון רגליים) וסט אחד או שניים אחרונים זה דרופ..זה בגדול..

ולגביי השילוב של דדליפט בתוכנית אימונים כזו או שונה ממנה, איפה הבעיה?
היום עשיתי דדליפט עם חימום טוב, עשיתי 5 חזרות ואני יגיד את האמת זה היה אחת הפעמים הראשונות שעשיתי את זה, והיה מצוין, אני יעלה סירטונים בהמשך.

ועוד משהו, דיי כבר אם התגובות האלה של ה"אתה ליצן" ושל "איפה השכל שלך"..לא תורם, עשיתי קורס והבנתי מזמן שהוא היה על הפנים..וינגייט או לא, חרא קורס, רק התעודה שווה משהו..
אז תנו הסברים כמו שצריך.

סבבה אז בזמן שאתה מתאמן עם התוכנית המעולה הזאת, ומתקדם, תעדכן אותנו כשיהיה לך 200 דדליפט.

mag707
03-08-10, 00:10
"המעולה" זה בציוניות ,כרגיל...מה קשה בלענות כמו שצריך כבר מזמן גמרתי להתווכח אתכם..

זה בסדר לעשות דדליפט יחד עם אימון גב, במקום תרגיל גב?
...?!??!??

אני לא רוצה לעשות ss כי אני לא סובל את שאר התרגילים.

executioner
03-08-10, 00:31
אחלה...ומה לגביי שילוב של דדליפט 3 פעמים בשבוע יחד עם abc?..כי שאר התרגילים בss אני ממש לא אוהב.

כי יש מישהו אצלנו בחדר כושר שעושה 5 אימונים בשבוע לא ss והוא עושה דדליפט וסקווט ביחד עם שאר התרגילים הרגילים והוא מרים משקלים הזויים לגמריי.

בקיצור איך כדי לי לשלב דדליפט וסקווט בצורה הזו של אימון 5 פעמים בשבוע?

דדליפט 3 פעמים בשבוע זה רעיון "מצויין", רק אל תאשים את התרגיל כשתיפצע.

פעם בשבוע 1x5.
*תזכור לעדכן את קפטן שלד.

mag707
03-08-10, 00:37
אני יעדכן את כולכם אל תדאג נדבר בעוד כמה חודשים..
ומספיק דדליפט סט אחד 5 חזרות פעם בשבוע?

subzero1122
03-08-10, 01:48
"המעולה" זה בציוניות ,כרגיל...מה קשה בלענות כמו שצריך כבר מזמן גמרתי להתווכח אתכם..

זה בסדר לעשות דדליפט יחד עם אימון גב, במקום תרגיל גב?
...?!??!??

אני לא רוצה לעשות ss כי אני לא סובל את שאר התרגילים.

באמת שאתה עושה לעצמך בושות עם הדיבור הליצני הזה.
מה זה לא סובל את שאר התרגילים?

בשביל להשיג תוצאות טובות צריך לעבוד קשה. כדי להוציא את הגוף מאיזון ולגרום לו לגדול ולהתחזק אתה צריך לאתגר אותו, אני לא רואה איך זה קורה עם כפיפת מרפקים או עם תרגילים מפגרים כאלה.

הבעיה שלך היא לא התכנית ולא התרגילים, היא הגישה.

mag707
03-08-10, 01:50
יש לי בעיה רפואית שמקשה עלי לעשות את התרגילים האלה..
נמאס ממכם..נדבר בעוד כמה חודשים..

subzero1122
03-08-10, 01:58
יש לי בעיה רפואית שמקשה עלי לעשות את התרגילים האלה..
נמאס ממכם..נדבר בעוד כמה חודשים..

רגע
אתה לא יכול לעשות
1. סקוואט
2. דדליפט
3. פרס
4. בנץ'
5. פאוורקלין
6. חתירות

?

-אם אתה לא יכול לעשות פרס אני לא כל כך רואה מצב שבו אתה יכול לעשות בנץ'
-אם אתה לא יכול לעשות פאוורקלין, איך בדיוק אתה עושה דדליפט?

יש אנשים שיכולים לעשות דדליפט ולא יכולים לעשות סקוואט, אני לא מומחה גדול בזה, אבל בגלל שאני לא מכיר אותך וגם בגלל שאני לא רופא, אני לא אכנס לזה.

mag707
03-08-10, 02:13
תראה אחי..יש לי פציעה, לא מהאימונים, ממשהו אחר לגמריי, זה בעיה יותר במערכת העצבים..לא באיבר כלשהו..אין לי בעיה באף תרגיל אלא רק באלה..אני מקווה שזו תקופה וזה יעבור.

בגלל זה נשבר הזין מהאנשים פה ומהיציאות המטומטמות שלהם..אין לכם מושג עם מי אתם מדברים העיקר להשפיל ולזלזל.

אבל שוב, נדבר עוד מעט.

mag707
03-08-10, 18:56
בקיצור, חשבתי על מה שנאמר פה בדיון, והחלטתי שאני יתחיל סוג אימון אחר עשיתי בדיקה ברשת וניקלתי בשצי תוכניות אימון:
Stephan Korte 3X3 - אימון שבו עובדים רק על סקווט ,בנצ', ודדליפט, 3 פעמים בשבוע. הנה דוגמא:
השלב הראשון של התוכנית (4 שבועות):

יום 1:
סקוואט: 5-8 סטים של 5
בנץ': 6-8 סטים של 6
דדליפט: 5-8 סטים של 5

יום 2:

יום 3:

מעלים משקל משבוע לשבוע ואחרי 4 שבועות מורידים חזרות וסטים ומעלים משקל.

ויש ss :
A:

Squat 3X5
Bench press 3X5
Deadlift 1X5

B:

Squat 3X5
את התרגיל הזה אפשר לעשות בסמית משין? - Standing barbell press 3X5
Power Clean 5X3/Pullups 3X5 - פה הבנתי שאפשר מתח עם משקל, ?.

ומאיפה אפשר לרכוש רצועות ליד כי ראיתי שיש כאלה שאפר ללופף על המוט..?

Cuba
03-08-10, 19:07
תעשה ss במקום לחפש דרכים עקיפות...אף תוכנית לא תביא לך תוצאות כמו של ss
ואל תשים רצועות ולא כפפות זה חרא

ולא אי אפשר להחליף תרגיל חופשי לסמיט
ועם אתה רוצה אפשר להחליף פאוור קלין למתח

אנדרוליזם
03-08-10, 19:47
התוכנית הזאת שאתה מדבר עלייה היא תוכנית למתקדמים.
אנשים צריכים להבין ש-ss צריך לרצות למשוך לכמה שיותר זמן.

איש הלילה
03-08-10, 20:07
בואנה, יש לך מזל שהקפטן פישל כי אחרת היית זוכה ודאי בבל1ט השבוע.

איך לעזאזל, עברת תוך יום אחד מ: "לא סובל את התרגילים האלה" ל- "יש לי בעיה במערכת העצבים שלא מאפשר לי לעשות את התרגילים האלה" לתוכנית שמכילה רק את התרגילים האלה בנפח גבוה מאוד או אלטרנטיבה, תוכנית שמכילה רק את התרגילים האלה ובעצימות גבוהה מאוד. נפלא.

חבל שלא מחלקים פה באנים על טיפשות.

קפטן שלד
03-08-10, 20:15
בואנה, יש לך מזל שהקפטן פישל כי אחרת היית זוכה ודאי בבל1ט השבוע.

איך לעזאזל, עברת תוך יום אחד מ: "לא סובל את התרגילים האלה" ל- "יש לי בעיה במערכת העצבים שלא מאפשר לי לעשות את התרגילים האלה" לתוכנית שמכילה רק את התרגילים האלה בנפח גבוה מאוד או אלטרנטיבה, תוכנית שמכילה רק את התרגילים האלה ובעצימות גבוהה מאוד. נפלא.

חבל שלא מחלקים פה באנים על טיפשות.

הקפטן לא מפשל.

mag707
03-08-10, 20:29
טובב..יש לי פציעה שננסה להתגבר עליה.
עברתי על התגובות, וזה בסדר, יצאתי קצת בל1ט כי הקורס הזה עירבב אותי לגמריי ,ומה שאמרתם לי נגד את מה שלמדתי, חלק מהדברים, לפחות יש לזה סיבה...ולפחות היה אשכול מעיניין..
וגם אני אוהב אתכם!..

Fatboy
04-08-10, 09:15
טובב..יש לי פציעה שננסה להתגבר עליה.
עברתי על התגובות, וזה בסדר, יצאתי קצת בל1ט כי הקורס הזה עירבב אותי לגמריי ,ומה שאמרתם לי נגד את מה שלמדתי, חלק מהדברים, לפחות יש לזה סיבה...ולפחות היה אשכול מעיניין..
וגם אני אוהב אתכם!..

אתה זוכר את יום אימונים מסוכן?

unlearn that bullshit they teach you at the academy, that shit will get you killed out here :D

mag707
04-08-10, 14:22
+1 ...!!..עצוב אבל זה נכון, כנראה..

SmokingSnake
05-08-10, 00:32
המצב של התעשייה ידוע היום, רוב חדרי הכושר הממוסחרים היום רובם מכונות(עם כלוב דחוק בפינה ועם 4 מוטות אולימפיים אולי), אם לא היו אוהבים כל כך את הבנץ' פרס נראה לי שהיו מעיפים גם את הכלוב.
זה מה שמוכרים וזה מה שמלמדים, ככה המונופול של הפיטנס.

לעניין, אני יכול להגיד מניסיון שלא כדאי לעשות דדליפט 3 פעמים בשבוע, גם שבוע של פעמיים דדליפט ישאיר אותך כואב בסופ"ש, זה תרגיל שמעמיס לל הגוף בצורה שאני לא יכול לתאר, תעשה תבין.

כשמדברים על סט אחד 5 חזרות כוללים כמובן 2-5 סטים של חימום עם משקלים נמוכים יותר בהתאם לרמה שלך...