PDA

צפה בגרסא המלאה : משקל משקולות מקסימלי של מולטי-טריינר

רונן יצחק
01-08-10, 01:12
שלום לכולם.

חיידק הכושר ופיתוח הגוף הוא חדש אצלי. התחלתי להתעמל לפני כמה שבועות, גיליתי התמדה והחלטתי להשתדרג ולרכוש מכשירי כושר.

כמו מתקן המולטי-טריינר, Weider Pro 2000 (אני לא יכול לפרסם כאן קישורים כי אין לי למעלה מ-7 פוסטים).

עכשיו, שאלתי היא, האם 62 ק"ג זה מספיק לאורך זמן, או שהתוצאות בשימוש בו תהיינה מוגבלות? עד לאיזו רמה אוכל לנפח את שריריי (אני לא מעוניין להיות ממש נפוח, אבל גוף טוב)? אשמח אם תדגימו בתמונה :)

ומה דעתכם על המתקן באופן כללי?

וקיימת אפשרות להוסיף משקולות, אפילו במחיר איבוד האחריות?

תודה רבה.

(ואני חייב לציין שזה אתר אדיר בתחום, עם מדריכים שימושיים ביותר. הגעתי אליו דרך גוגל, כשחיפשתי מאמרים על תזונת כושר).

אורי סטמקר
01-08-10, 12:42
ברוך הבה לפורום!!
תראה לאחד שמיתאמן בבית כמוני (ויש לי מולטי בבית גם ) לא יספיק לך המכשיר הזה כי מהר מאוד המישקלות שעל המכשיר יהפכו להיות בישבלך קלים מאוד. אני מציע לך ליקנות בנוסף מוט ארוך + 2 מטות קצרים שלהם אתה יכול להוסיף פלטות מישקל כמובן. תכין לך תוכנית עים תרגילים מורכבים(עים אתה לא יודע תדפדף פה בפורום אני בטוח שתימצא) בהצלחה עים יש לך שאלות תישאל בכייף.

Elad12
01-08-10, 18:47
ואני מציע לך,לשלם בחודש 200-250 שקל לחדר כושר סביר שיש בו יותר ממולטי טריינר,עם מדריכים שיוכלו לכוון אותך+עצות מהפורום.

godam
01-08-10, 19:53
קודם כל יש לי פטנט בישבילך על מנת לעלות משקל במולטי טריינר תניח דאמבלים תערום אותם על המשקל ככה תוכל למקסם בכמה שתרצה משקל על המולטיטרינר כמובן לא כל מולטי יש אפשרות לשים ושלא ישבור לך בלטות ..

חוץ מיזה קנייה של מולטי טריינר זו טעות מבסיסה ככה שכבר התחלתה לא בטוב זרוק אותו וקנה מוטות ומשקל כלוב ובספה תסתפק .
אם אתה רוצה פנה במייל RAZBS100@walla.com

רונן יצחק
01-08-10, 19:53
תודה על התשובות!

אורי, למה כוונתך מוט ארוך ושתי מוטות קצרים? הם עומדים בפני עצמם או מאפשרים להוסיף משקל למולטי-טריינר?

כמה משקל מקסימלי המולטי-טריינר שלך?

ואם כאשר יהיה לי קל יותר, אבצע יותר חזרות כדי להעצים את הקושי, זה בהכרח יעלה לי את המסה?

זכור גם שאין לי מטרה להיות ממש נפוח, אלא גוף טוב :)

אלעד, מבחינתי, הרשמה למכון כושר זו הנוסחה לחוסר התמדה (זה נכון לי, לאו דווקא למישהו אחר): מתעצל לצאת מהבית, פחות זמין וכד'. לכן החלטתי ליצור לעצמי מכון כושר פרטי. עוד לפני שהמכשירים הכבדים הגיעו, הצלחתי לנפח קצת את שרירי הידיים, וההבדל ניכר. זה בזכוות התמדה שמתאפשרת בסביבה הפרטית שלי.

לגבי ייעוץ מקצועי וכד', לכן יש לי את האתר הנפלא הזה שנקרא 'ישראל-בודי', ונעזרתי בו רבות (גם מבחינת תזונה). האמן לי, הייתי בעבר במכון כושר ("ביג-ג'ים"), והמדריך לא עשה דבר שאני לא יכול לעשות בבית, וביתר מסירות (הוא בקושי הביט לכיוון שלי).

אבל תודה על העצה :)

רונן יצחק
01-08-10, 19:55
Godam, למה זו טעות?

ומה זה דמבלים? בדוק בבקשה את Weider Pro 2000, אני יכול להשתמש בכאאלה במתקן הזה? איך אני קושר אותם למשקולות?

תודה.

godam
01-08-10, 21:43
דאמבל= משקולית יד שאתה שם על ראש הפרמידה של הלוחות משקל שלך במולטיטרינר

וזה טעות כי זה לא דרך אימון שמושתת באתר ואף לא אחד חוץ ממכוני הכושר המסחריים תומכים בעבודת מכונות לדוג' המולטיטריינר לעבודה נכונה
אני מציעה לך לבטל את ההזמנה אם הזמנתה או אם כבר הגיע למכור המולטירטריינר יהפוך למיתלה לאחר שתעבור על כמה פוסטים באתר תבין
במקום לעשות תטעות בקניה של המכונה תשקיע במוטות וצלחות משקל ספה וכלוב וזה כל התורה

Philip_k
01-08-10, 21:47
מחזק את godam, גם לדעתי עדיף כלוב ספסל מוטות וצלחות.

רונן יצחק
01-08-10, 21:53
כן, אבל לא הבנתי מה לא יעיל במולטי-טריינר.

יש אותם בכל מכון, והם מאמצים את השריר.

ומה זה "כלוב, ספסל, מוט וצלחות"?

mag707
01-08-10, 22:25
אין מולטי טריינר במכוני כושר.
בחדר הכושר יש מגוון גדול יותר של תרגילים יחסית למולטי טריינר, אין מה להשוות בכלל.

Fatboy
01-08-10, 23:32
כן, אבל לא הבנתי מה לא יעיל במולטי-טריינר.

יש אותם בכל מכון, והם מאמצים את השריר.

ומה זה "כלוב, ספסל, מוט וצלחות"?

הוא לא מוט

רונן יצחק
02-08-10, 00:57
מה היתרון במוט?

בכל אופן, שכנעתם אותי, מחר אבטל את ההזמנה (התקשרו אליי אתמול ואמרו שיגיע ביום שלישי).

אני אקח במקומו עוד משקולת של 10 ק"ג ליד השנייה, וספת משקולות עם מוט ודמבלים.

אגב, במולטי-טריינר יש אפשרות לחזק בצורה יעילה את הרגליים. איזה מכשיר או תרגיל יספק חלופה לכך?

תודה רבה.

godam
02-08-10, 01:25
תדבר איתי

Fatboy
02-08-10, 09:18
מה היתרון במוט?

בכל אופן, שכנעתם אותי, מחר אבטל את ההזמנה (התקשרו אליי אתמול ואמרו שיגיע ביום שלישי).

אני אקח במקומו עוד משקולת של 10 ק"ג ליד השנייה, וספת משקולות עם מוט ודמבלים.

אגב, במולטי-טריינר יש אפשרות לחזק בצורה יעילה את הרגליים. איזה מכשיר או תרגיל יספק חלופה לכך?

תודה רבה.

אין שום דרך יעילה ואפילו לא יעילה לחזק רגליים במולטי-טריינר תשכח מזה, הרגליים שלך לא יתחזקו מפשיטות וכפיפות ברך.
גם עוד לא שמעתי על דרך לעשות סקוואט ודדליפט עם מולטיטריינר

אם אתה הולך להשקיע בציוד ביתי, תשכח מהדאמבלים זה מיותר, במקום זה תקנה כלוב (זול מאוד יחסית לתמורה שהוא נותן), ושהמוט יהיה אולימפי, זה יותר יקר אבל זה ציוד שיחזיק לך כל החיים

אם אתה בוחר לקנות מוט שהוא לא אולימפי (מה שתמצא בחנויות ספורט), תצפה לזרוק אותו לזבל אחרי שנה וחצי של שימוש, בהנחה שאתה תגיע למשקלי עבודה רציניים בסקוואט ודדליפט, הוא יתעקם תמידית ויהיה מיותר תחת משקל כבד.

עכשיו אם אתה מתכוון להיות ליצן, לא לעשות סקוואט/דדליפט ולהישאר על אותו משקל בכל התרגילים אחרי שנתיים כמו שהרבה אנשים עם ציוד ביתי עושים, במקרה כזה זה לא משנה מה תקנה.

רונן יצחק
02-08-10, 14:41
אין שום דרך יעילה ואפילו לא יעילה לחזק רגליים במולטי-טריינר תשכח מזה, הרגליים שלך לא יתחזקו מפשיטות וכפיפות ברך.

זה מאמץ את הרגליים.

גם עוד לא שמעתי על דרך לעשות סקוואט ודדליפט עם מולטיטריינר

מה זה דדליפט וסקוואט? אל תשכחו שאני חדש בעסק.

אם אתה הולך להשקיע בציוד ביתי, תשכח מהדאמבלים זה מיותר...

שיגעתם אותי. כל מה שאני קונה, אפילו כזה שמומלץ לי, מישהו מגלה אנטי.

במקום זה תקנה כלוב (זול מאוד יחסית לתמורה שהוא נותן), ושהמוט יהיה אולימפי, זה יותר יקר אבל זה ציוד שיחזיק לך כל החיים

אני אברר לגביו בחנות, אבל מה מגוון התרגילים שניתן לבצע עליו? מה לרכוש בנוסף אליו כדי שישמש אותי יחד אתו? מוט?

אם אתה בוחר לקנות מוט שהוא לא אולימפי (מה שתמצא בחנויות ספורט)

איפה קונים מוט כזה?

Deadlift
02-08-10, 14:49
תירשום מוט אולימפי בגוגל,ותחפש מקום שבו מוכרים כזה קשה? יש פה את גודאם שמוכר ציוד גם,ביד שנייה אז יעלה לך פחות.

הכלוב משמש לתרגילים כגון סקוואט,בנץ' פרס,ועוד כמה אחרים.

עם מוט,אתה תמיד יכול להוסיף עוד משקל בניגוד לדאמבלים. עם מוט אתה יכול לעבוד על חזה (בנץ' פרס),רגליים (סקוואט),כתפיים (מילטרי פרס),ביסייפס (שחכתי איך קוראים לתרגיל),אפשר לעבוד על כל השרירים.
תקנה גם מוט מתח,כדאי לך.
תחשוב על זה שעם המוט והכלוב,אתה יכול לעשות אימון מעולה,על כל הגוף,ותרגילים מורכבים וטובים,ללא הגבלת משקל. אז מה אכפת לך?

תרשום ביוטיוב סקוואט ודדליפט,אלה תרגילים שיעזרו לך מאוד. מה גם כדאי לך לקרוא את הספר Starting Strengh,בשביל שתוכל לבצע את הטכניקה בצורה טובה יותר,בטוחה יותר,ויעילה יותר.

Fatboy
02-08-10, 15:16
רונן אל תסבך את עצמך

מה שאתה צרך לאימון אפקטיבי זה קצת ידע של מה לעשות, בשביל זה אתה יכול לקרוא את הספר starting strength, מאוד קל למצוא אותו, ואם אתה לא טוב באנגלית אז לא חסר כתבות טובות שמלמדות אותך את רוב כללי הבסיס, פשוט תריץ חיפוש קטן של starting strength בדפי גוגל עברית.

דבר שני זה מכון נורמאלי עם כלוב או לבנות חדר כושר ביתי

ציוד אולימפי מוצאים או אצל ספק חדר כושר (יש מיליון בגוגל) או יד שנייה ממישהו, שבשביל זה צריך קצת לחפש אבל זה יצא הרבה יותר זול.
כלוב גם קונים מספקי חדר כושר, אתה לא תמצא את זה במקום אחר.

באמת שאתה לא צריך שום ציוד חוץ ממוט אולימפי/כלוב/ספסל עד שאתה מתקדם.

זהו.
הספר starting strength
והציוד שרשום למעלה, בין אם זה מכון כושר או ביתי

ויש לך 95% ממה שאתה צריך לאימון מעולה לשנים.

godam
02-08-10, 16:43
Fatboy יש גם כלוב

חוץ מזה רונן תיכנס לעיניינים קרא אשכולות תבין מה זה בכלל אימון בחדר כושר לפי שיטת אפשר להגיד כל רשום כאן ולא לפי גישת המושפעים מההנהלה ומהמדרכים בחדרי הכושר המסחריים ..

Fatboy
02-08-10, 18:05
מה יש גם כלוב?

רונן יצחק
04-08-10, 18:06
תירשום מוט אולימפי בגוגל,ותחפש מקום שבו מוכרים כזה קשה? יש פה את גודאם שמוכר ציוד גם,ביד שנייה אז יעלה לך פחות.

הבנתי שקשה להשיג אותו, אבל גם אם קל, זה כזה קריטי? מוט רגיל מסיבי יספק את העבודה. אז יתעקם אחרי שנה וחצי. נקנה חדש.

עם מוט,אתה תמיד יכול להוסיף עוד משקל בניגוד לדאמבלים. עם מוט אתה יכול לעבוד על חזה (בנץ' פרס),רגליים (סקוואט),כתפיים (מילטרי פרס),ביסייפס (שחכתי איך קוראים לתרגיל),אפשר לעבוד על כל השרירים.

ואכן קניתי מוט עם משקולות (בתור התחלה, 7.5 ק"ג בכל צד, ואני חייב לציין שגם המוט כבד :):):):))

ודמבלים זה משקולות יד?

ויש מדריך באתר הזה של תרגילים עם מוט, ודמבלים?

תקנה גם מוט מתח,כדאי לך.

מה זה?

תחשוב על זה שעם המוט והכלוב,אתה יכול לעשות אימון מעולה,על כל הגוף,ותרגילים מורכבים וטובים,ללא הגבלת משקל. אז מה אכפת לך?

קניתי ספת משקולות מקצועית, ויש לי גם אורבי-טראק, כך שאני חושש שאין לי מקום להכניס גם כלוב.

תודה רבה על העזרה. תודה לכולם :)

רונן יצחק
04-08-10, 18:07
והנה הספה שקניתי (http://www.nanashops.co.il/a/ap.aspx?pi=1PKA50D605):

http://www.nanashops.co.il/wbl_vcs31_P_Images/czd/pic/1PK606010239_3.jpg

הרבה יותר טוב ממולטי-טריינר, כן?

יש מאמר שמסביר איזה תרגילים ניתן לבצע עליה? ומה מחזק התרגיל שבו שוכבים על הגב ומרימים את המשקולת למעלה?

godam
04-08-10, 19:18
ספת לייצנים

Fatboy
04-08-10, 19:41
אתה יודע זה קצת טיפשי לבקש חוות דעת אחרי שכבר קנית משהו

לפחות יש לך מוט לבנץ ודדליפט

רונן יצחק
04-08-10, 22:16
ספת לייצנים

ואני ציפיתי לתגובה ליצנית :)

לפני כן אמרו לי שמולטי-טריינר זה בזבוז, אח"כ דיברו אתי על ספה, וגם זה לא טוב. זה לא בדיוק מה שאמרתי שיקרה?

בסה"כ ספה נוחה להרמת משקולות, עם פולי, ואפשרות מתיחה לרגליים. ביררתי, והיא מומלצת.

godam
04-08-10, 22:19
טוב, ימים ידברו אחי הגדול..

Deadlift
04-08-10, 22:22
הבנתי שקשה להשיג אותו, אבל גם אם קל, זה כזה קריטי? מוט רגיל מסיבי יספק את העבודה. אז יתעקם אחרי שנה וחצי. נקנה חדש.

ואכן קניתי מוט עם משקולות (בתור התחלה, 7.5 ק"ג בכל צד, ואני חייב לציין שגם המוט כבד :):):):))

ודמבלים זה משקולות יד?

ויש מדריך באתר הזה של תרגילים עם מוט, ודמבלים?

מה זה?

קניתי ספת משקולות מקצועית, ויש לי גם אורבי-טראק, כך שאני חושש שאין לי מקום להכניס גם כלוב.

תודה רבה על העזרה. תודה לכולם :)
מוט אולימפי,ישאר לתמיד,לא יתעקם,ואני אישית מעדיף אותו,כמו כולם.

דמבלים זה משקולות יד.
אין מדריך באתר,אבל אם תבקש יפה נירשום לך פה.
שמע... אם אין לך מקום לכלוב,וכבר קנית מראש אז למה כל ההתייעצות הזו?

רונן יצחק
04-08-10, 23:18
Deadlift, התייעצתי, ועזרתם, ביטלתי את המולטי-טריינר וקניתי ספת משקולות ומוט.

וזה כלוב טוב (http://www.powersport.co.il/Product.asp?cc=020316&id=1197)? כל היתרון בו הוא שהוא מחזיק את המוט? אז מה ההבדל בינו לבין ספה, שנדמה שמאפשרת אף יותר תרגילים?

ואין לי מוט אולימפי, אבל הבנתי שמוט רגיל הוא בעייתי אך ורק אם מגיע למשקלים גבוהים מאוד, ועוד חזון למועד. זכרו שאין לי כוונה להתנפח מאוד. אני מחפש פרופורציות.

אה, והיכן אני יכול לרכוש את הספר שהמלצתם עליו? בסטימצקי? או ששוב פעם אני ליצן? :)

ומה זה מוט W?

תודה רבה על העזרה :)

Fatboy
05-08-10, 09:56
Deadlift, התייעצתי, ועזרתם, ביטלתי את המולטי-טריינר וקניתי ספת משקולות ומוט.

וזה כלוב טוב (http://www.powersport.co.il/Product.asp?cc=020316&id=1197)? כל היתרון בו הוא שהוא מחזיק את המוט? אז מה ההבדל בינו לבין ספה, שנדמה שמאפשרת אף יותר תרגילים?

ואין לי מוט אולימפי, אבל הבנתי שמוט רגיל הוא בעייתי אך ורק אם מגיע למשקלים גבוהים מאוד, ועוד חזון למועד. זכרו שאין לי כוונה להתנפח מאוד. אני מחפש פרופורציות.

אה, והיכן אני יכול לרכוש את הספר שהמלצתם עליו? בסטימצקי? או ששוב פעם אני ליצן? :)

ומה זה מוט W?

כן זה כלוב טוב, מה שהוא נותן לך זה אפשרות לעשות סקוואט ומוטות בטיחות לבנץ, סקוואט במקרה שאתה נתקע, זה אולי לא נשמע לך היום הרבה אבל זה כבר 50% מהאימונים שלך.

תסתכל על התכנית starting strength אתה לא צריך שם שום דבר חוץ ממוט כלוב וספה (רק ספה שטוחה, בלי שום דבר) וזאת אחת התכניות הכי טובות למתחילים.

"משקל גבוה" זה סובייקטיבי, לא לוקח כל כך הרבה זמן להגיע ל150 ק"ג דדליפט למתאמן מתחיל שעושה הכל כמו שצריך, ומשם זה כבר בעייתי עם מוטות לא אולימפיים, בסוף אתה תקנה מוט אולימפי עם תמשיך להתאמן כמו שצריך, למה לא לעשות את זה ישר?
כבר אמרתי לך שציוד אולימפי משיגים מספקי חדר כושר (גוגל) או יד שנייה.

Deadlift
05-08-10, 12:12
deadlift, התייעצתי, ועזרתם, ביטלתי את המולטי-טריינר וקניתי ספת משקולות ומוט.

וזה כלוב טוב (http://www.powersport.co.il/product.asp?cc=020316&id=1197)? כל היתרון בו הוא שהוא מחזיק את המוט? אז מה ההבדל בינו לבין ספה, שנדמה שמאפשרת אף יותר תרגילים?

ומה זה מוט w?

זה ניראה (לי) אחלה כלוב. שמע,המטרה בכלוב זה שתוכל להוציא את המוט מהמקום לעשות את התרגיל שלך,עם מוטות בטיחות. כי אם משהו חס וחלילה (לא שזה אמור לקרות אם תעשה הכל כמו שצריך) אתה תחליק,תיפול,או שהמוט יעוף לך אתה תהיה מוגן. שמע,תמיד מומלץ מוט אולימפי,איך שתרצה,אתה בקרוב מאוד תצטרך לקנות אחד.

מה זה מוט w? אנלא דיברתי על מוט w. אבל זה מוט שהוא כזה בזיגזג. בכל מיקרה אתה יכול לעשות אותם תרגילים כמו מוט w,עם מוט אולימפי.

והספר שהמצלנו עליו? Ss? אתה יכול לחפש הורדות שלו באינטרנט,יש בשפע.

רונן יצחק
05-08-10, 20:58
תודה רבה לכולם.

אז אני מבין שהיתרון בכלוב הוא יותר בטיחותי, בעוד שאני יכול לבצע את אותם התרגילים עם מוט.

כמה עולה בבקשה מוט אולימפי חדש? ומישהו מכם מוכר משומש? בכמה?

Deadlift
05-08-10, 21:54
Godam מוכר,דבר איתו.

Fatboy
06-08-10, 11:16
חדש זה בסביבות 450 שקל, אם אתה קונה מספיק משקל (100 קילו?) של פלטות אז המוט חינם,
כל קילו של פלטה אולימפית זה 11 שקל אם אני לא טועה

100 קילו = 1100 שקל
זה גרושים יחסית לטווח זמן שהם יחזיקו לך

godam
06-08-10, 13:19
בחנות זה 14 פר קילו ולגבי המוט כלום לא מקבלים חינם ..

Fatboy
06-08-10, 14:35
בחנות זה 14 פר קילו ולגבי המוט כלום לא מקבלים חינם ..

איזה חנות? מי קונה ציוד אולימפי מחנויות
זה ישר מהספקים, על כל כמות משקל מסויימת מקבלים מוט אולימפי חינם אצל הרבה ספקים

godam
06-08-10, 17:18
אה ואיך אתה מגיע לספק ?

Fatboy
06-08-10, 18:13
כותב בגוגל ציוד חדר כושר

רונן יצחק
07-08-10, 23:00
הנה, מצאתי (http://www.gilsport.co.il/ViewProduct.asp?ID=446). מוט טוב?

מה אורכו, והמשקל המקסימלי שלו?

רונן יצחק
08-08-10, 00:07
אגב, הצלחות למוט רגיל מתאימים גם למוט אולימפי?

רונן יצחק
08-08-10, 04:04
עוד שאלה:

נראה שהספה שקניתי (http://www.nanashops.co.il/wbl_vcs31_P_Images/czd/pic/1PK606010239_3.jpg) יכולה גם להחליף כלוב, כי ניתן לווסת את גובה מעמד המוט.

לא?

Fatboy
08-08-10, 09:06
הנה, מצאתי (http://www.gilsport.co.il/viewproduct.asp?id=446). מוט טוב?

מה אורכו, והמשקל המקסימלי שלו?

מוט אולימפי זה 220 משקל 20 ק"ג

אגב, הצלחות למוט רגיל מתאימים גם למוט אולימפי?

לא, צלחות אולימפיות

עוד שאלה:

נראה שהספה שקניתי (http://www.nanashops.co.il/wbl_vcs31_p_images/czd/pic/1pk606010239_3.jpg) יכולה גם להחליף כלוב, כי ניתן לווסת את גובה מעמד המוט.

לא?

לא, כל הקטע בכלוב זה המוטות בטיחות

רונן יצחק
09-08-10, 17:47
תודה, Fatboy.

ודיברתי על המשקל המקסימלי שמוט אולימפי יכול להחזיק.

ואורכו 2.2 מ'? ארוך למדי, לא בטוח שיתאים לי. אין קצר יותר?

בינתיים אזרום עם המוט הרגיל. נראה כבר מה תהיה הדרישה בהמשך. אני שוב אזכיר שאין לי כוונה להתנפח מאוד.

Fatboy
10-08-10, 12:47
שמתי לב למגמה מעניינת אצל האנשים ש"לא רוצים להתנפח יותר מדי"

ברגע שהם מתחילים להתחזק משבוע לשבוע משמעותית על תכניות מסוג ss הם רק רוצים להמשיך להתחזק ולגדול והמנטליות הזאת של בטן/ידיים נעלמת, כנראה זה תוצר לוואי של עלייה משמעותית בטסט

godam
10-08-10, 13:11
אזז בוא נקווה שלכולם ייהיה טסט בשמיים אולי ככה יקבלו שכל

טלסביון
10-08-10, 15:04
אזז בוא נקווה שלכולם ייהיה טסט בשמיים אולי ככה יקבלו שכל

למה ? תמיד כיף לצחוק על חברים שלך שהם ילדי קוביות

godam
10-08-10, 16:00
זה כבר עצוב זה לא מצחיק כבר ששכבה כל כך גבוהה מאחוז שמתאמנים בחדרי כושר אינם מודעים לאלטרנטיבות שבספורט

HeavyDuty
17-08-10, 02:31
גודאם מסכים עם גישתך המקצועית בעניין הציוד אבל חשוב לזכור שלא כל מתחיל יכול להתאמן בסגנון חופשי עם כלוב לדעתי שיתחיל ללמוד תספורט ינסה בעצמו וייווכח לראות עם הוא נחוש ואז הוא ישאל את השאלות לפני שהוא קונה.

לא צריך להציע כלוב ומשקולות לכל בחור שקונה חבל קפיצה ושואל אם זה טוב לבניית שרירים.
קודם שהילדים ימצאו עבודה יחיו תספורט ואז ישקיעו בבייבי משלהם זו דעתי.

תן גם לחאפרים להתפרנס...