PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים חדשה

guymir16
08-03-07, 00:09
שמעו חבר'ה אני יודע שהרבה זמן לא התחברתי כי הייתי בטיול באירופה,
אני לא התאמנתי הרבה זמן ושכחתי בכלל מה הייתה תוכנית האימונים שלי שבניתי בעצמי
אבל החלטתי לנסות תוכנית אימונים שלכם, המשתמשים בפורום, אגב אני לא הולך לחדר כושר אני מתאמן בשיטות הביתיות אם יש למישהו עצות או תוכנית אימונים טובה אשמח לתגובה
בתודה מראש

Ori-Silver
08-03-07, 00:39
שמעו חבר'ה אני יודע שהרבה זמן לא התחברתי כי הייתי בטיול באירופה,
אני לא התאמנתי הרבה זמן ושכחתי בכלל מה הייתה תוכנית האימונים שלי שבניתי בעצמי
אבל החלטתי לנסות תוכנית אימונים שלכם, המשתמשים בפורום, אגב אני לא הולך לחדר כושר אני מתאמן בשיטות הביתיות אם יש למישהו עצות או תוכנית אימונים טובה אשמח לתגובה
בתודה מראש
א.איזה ציוד יש לך בבית?
ב.מה המטרות שלך?

guymir16
08-03-07, 21:47
טוב אני אתחיל בזה שיש לי משקולת 10 קילו
ויש לי מכשיר כזה קטן לידיים שנקרא - hand grip [ אני לא יודע איך זה נקרא בעברית ]
ובכן אני חושב שהמטרה הראשונה שלי היא כמובן חיטוב זאת אומרת הורדת אחוזי שומן אבל אולי כדאי לעבור ישר כמו שאמרים לתוכנית ב' שזה הדגלת מסת השריר כי אני יודע שיש לי גנים שאני יכול לפתח גוף טוב בתוך זמן קצר אני פשוט לא מצליח כרגע להתאים לעצמי תוכנית אימונים בעיקר בתנאים ביתיים
מה כבר צריך להיות בבית לאימון ? כמו כפיפות בטן שכיבות שמיכה וכ'ו...
נ.ב התוכנית שיש לי כרגע אני יודע שהיא לא טובה ודרושים הרבה שיפוצים אבל עם התוכנית הזאת הגדלתי תוך זמן קצר מאוד את הכתפיים ואת הידיים אבל לצערי אני לא מצליח להתקדם בשרירי החזה והבטן וזה הורג אותי

Powerlifter
08-03-07, 21:49
hand grip זה הקפיץ שמשפר כוח אחיזה אני צודק?

guymir16
08-03-07, 21:51
hand grip זה הקפיץ שמשפר כוח אחיזה אני צודק?
כןן כןן הקפיץ הזה בדיוק.... תודה לא ידעתי איך לתאר את זה בדיוק :1eye:

guymir16
08-03-07, 22:01
שכחתי להזכיר שיש לי גם הליכון או איך שלא קוראים לזה בשפה היותר מיקצועית
אה ועוד דבר אחד אני הייתי משתמש בתוכניות האימונים שיש באתר אבל לא מבין כל כך את המושגים שיש להם
קוואסטים... שמאסטים... וכל אלה

guymir16
09-03-07, 13:53
תגיבו אנשים תגיבו
אני חשבתי אולי מישהו יוכל לי לעזור לי לבנות תוכנית אימונים או ימליץ לי על איך לעשות את זה לבד
כמו שצריך דרך אגב אני 1.75 גובה ו- 80 משקל