PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לשומן עקש

berdan
04-08-10, 19:26
שלום רב לכולכם
אני סטודנט בטכניון,ואני מתאמן בחדר כשר 6 פעמים בשבוע (3 יום והפסקה יום) כבר כתקופה של כחודשיים פלוס מינוס.גם בתזונה אני מקפיד לאכול כ6 פעמים ביום,בבוקר שיבולת שועל עם קינמון וענבים,אחר הצהריים אורז מלא וחזה עוף,בערב טונה,ועוד שלושה "ארוחות" של חלבון (אגיד לכם שזה ממש לא קל במתכונת של טכניון,אבל משתדלים),ובכל ארוחה יש ירקות.אוסיף שלא עשיתי מחשבון קלוריות,אלא אני אוכל בערך מתי שאני נהיה רעב,חוץ מלפני שינה (אז אני לוקח חלבון).יום אחד בשבוע אני אוכל רגיל,אוכל של אמא.

אני חייב להודות שהיה ממש ממש קשה בהתחלה ומפתה לקחת הפסקה של יותר מיום,אבל פתאום מתחילים להרגיש שינוים בגוף.כבר יותר נחמד להסתכל במראה על עצמך,ואז פתאום מקבלים בוסט של רצון.אבל,יש משהו שממש מפריע לי ומוריד לי את הבטחון:

יש לי רצועת שומן שאני סוחב איתי כבר כ10 שנים בבטן התחתונה.אני אציין שאני לא שמן בכלל,וגם התעסקתי באגרוף תאילנדי שנתיים והלך לי לא רע,אבל הרצועה הזאת נשארה.זה ממש נראה מוזר ומגעיל אותי.ומה שהכי מעצבן אותי,שזה פשוט לא רוצה לרדת.

עכשיו בחדר כשר אני משתדל להכניס אירובי לאימונים,אני רץ או עושה אופניים בתחילת אימון (ופעם ב.. אני עובד על שק אגרוף כ20 דקות),ואני רץ ריצה ארוכה פעם בשבועים,ואני נוסע הרבה על אופניים.אבל המזד***ן הזה פשוט נשאר שם וצוחק עלי.

איך לאזעזל מורידים את הדבר הזה?ויש למישהו ניסיון תוך כמה זמן אפשר להוריד את השומן הכי עקשן בגוף?

תודה מראש.

Big T
04-08-10, 22:10
תעשה חיטוב על דיאטה דלת פחמימות
ותעשה 50 דקות בערך אירובי ביום

amitbatito
04-08-10, 23:38
כדי להוריד שומן עיקש ושומן בכללי צריך לעשות חיטוב אתה יכול לקרוא באתר הראשי
אבל לפי מה שהבנתי לא הייתי ממליץ לך לעשות חיטוב .

NSH1
04-08-10, 23:55
מה שעבד עליי הכי טוב בחיטוב זה אינטרוולים. הגעתי לרמת הווריד בקוביות... וכרס במאסה כמעט כל הזמן קיימת
סתם שאלה מה אתה לומד אחי?

SmokingSnake
05-08-10, 00:12
תשתה יותר מים.
תעשה אינטרוולים כמו שהציעו.

אל תתפתה להפסיק לאכול זה ידפוק לך את החילוף חומרים.

תעשה אירובי עצים יותר אם צריך

hypertrophy
05-08-10, 02:03
מה שעבד עליי הכי טוב בחיטוב זה אינטרוולים. הגעתי לרמת הווריד בקוביות... וכרס במאסה כמעט כל הזמן קיימת

אינטרוולים זה אחד השיטות לאיבוד שומן עיקש

פותח הפפוסט-תעשה חיפוש על פרוטוקולים לאיבוד שומן עיקש

berdan
05-08-10, 03:01
דאמן,מזה תאמת פחדתי...הייתי עושה אינטרוולים כשלמדתי אגרוף תאילנדי ומאז יש לי סיוטים על זה.טוב,אין ברירה אז אין ברירה.

הנדסת מכונות.

Big T
05-08-10, 08:56
דאמן,מזה תאמת פחדתי...הייתי עושה אינטרוולים כשלמדתי אגרוף תאילנדי ומאז יש לי סיוטים על זה.טוב,אין ברירה אז אין ברירה.

הנדסת מכונות.

לא חייב אינטרוולים
אתה יכול לעשות כמוני דיאטת דל פחמימה עם ריצה בדופק בינוני במשך 40 דקות

לפי פרוטוקול 1