PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה להתחיל ss

שחר
09-08-10, 17:38
שלום לכולם

רוצה להתחיל אחרי החגים את התוכנית SS ,
בבקשה עם תוכלו להגדיר איזה שרירים עובדים בכל אחד מן התרגילים, עיקרים ומשנים :

סקוואט (Squat)
בנץ' פרס (Bench Press)
דד-ליפט (Deadlift)
(Bent Over Row)
פרס (Press)

תודה שחר

אוריין ברוך22
09-08-10, 18:04
סקוואט lb כמו שצריך לעשות בתוכנית ולא hb עובד על קוואדס המאס תאומים (לא בטוח במאה אחוז) גלוטוס ובטן
בנץ' פרס חזה יד אחורית כתפיים
דדליפט ידיים אמות האמס גב תחתון ובטן
בנט אובר ידיים פועלות קצת, וגב
פרס
כתפיים

קפטן שלד
09-08-10, 19:48
שלום לכולם

רוצה להתחיל אחרי החגים את התוכנית ss ,
בבקשה עם תוכלו להגדיר איזה שרירים עובדים בכל אחד מן התרגילים, עיקרים ומשנים :

סקוואט (squat)
בנץ' פרס (bench press)
דד-ליפט (deadlift)
(bent over row)
פרס (press)

תודה שחר

אנחנו בפורום הזה לא עובדים לפי קבוצות שרירים. לכל דבר שעושים יש סיבה, ולא כדי "לתת דגש" לדברים.

בכל אחד מהתרגילים שכתבת כל הגוף עובד.

שחר
10-08-10, 16:21
קפטן שלד - יכולת להיות יותר נחמד .

ידוע לי שאלו תרגילים שבהם כל השרירים עובדים אבל בכל זאת לא כל השרירים באמת עובדים בהם .
אני אוהב להבין את התרגיל שאותו אני מבצע ,איזה שרירים עובדים בו באותה מידה כמו שאני רוצה לבצע טקניקה נכונה ... אני לא אוהב לעשות תרגיל "לכל דבר יש סיבה" וכי ככה אמרו ואני יודע שזה קצת "מוזר" וחריג בעינך ...

עם זה לא המקום לשאלות כאלו אז איפה ?

קפטן שלד
10-08-10, 16:26
קפטן שלד - יכולת להיות יותר נחמד .

ידוע לי שאלו תרגילים שבהם כל השרירים עובדים אבל בכל זאת לא כל השרירים באמת עובדים בהם .
אני אוהב להבין את התרגיל שאותו אני מבצע ,איזה שרירים עובדים בו באותה מידה כמו שאני רוצה לבצע טקניקה נכונה ... אני לא אוהב לעשות תרגיל "לכל דבר יש סיבה" וכי ככה אמרו ואני יודע שזה קצת "מוזר" וחריג בעינך ...

עם זה לא המקום לשאלות כאלו אז איפה ?

בכל אחד מהתרגילים כל השרירים בגוף עובדים, לא כתבתי את זה סתם בפעם הראשונה.
אני לא אתחיל לכתוב איזה שרירים עובדים כי זה לא יגמר.

SmokingSnake
10-08-10, 16:42
תרגילים במשקל חופשי עם שרשרת ארוכה של שרירים עובדים(חלקם יותר חלקם פחות) זו המהות בss, אם אתה רוצה לדעת יותר תקרא ת'ספר יש פירוט גם על תתי שרירים של השרירים הגדולים ואיך בדיוק הם עובדים

בסקוואט לדוג' אתה עובד עם כל השרירים בגוף, זה תרגיל שמסווג לרגליים אבל גם הגב עובד חזק, הבטן... אפילו השרירים בצוואר בטכניקה נכונה עובדים