PDA

צפה בגרסא המלאה : התחלתח עליה במסה-לוותר על אירובי?

RBM
12-08-10, 21:07
עד כה ביצעתי קרוב ל5- שעות אירובי בשבוע שמתוכם קרוב לשעתיים וחצי ריצה .היום החלטתי שאני מתחיל עלייה במסה בגלל שהרבה ייעצו לי כך וזה נראה לי הדבר המתאים. השאלה שלי האם לוותר לגמרי על האירובי (ואני לא מדבר על החימום לפני האימון) כי בסך הכל אירובי גורם לך להגיע למאזן קלורי שלילי וסיבולת לב ריאה חזקה ומאזן קלורי שלילי אני לא צריך. אז האם לוותר עליו לגמרי או בכל זאת פה ושם ואם כן אז נא לפרט איפה?. עוד בעיה שיש לי שאירובי תפס לי שלושה ימים בשבוע (זאת אומרת שלושה ימים שבהם הייתי עושה רק אירובי) מה אני אעשה בהם האם לשדרג את התכנית כוח?-
עצות בבקשה.

Godfather
12-08-10, 21:25
אירובי לא בהכרח יגרום לך להגיע למאזן קלורי שלילי. זה עוזר אבל זה לא מחייב, פשוט תצטרך לאכול קצת יותר.
אם אתה מצליח לשלב את האירובי בתכנית הכוח שלך ולשמור על מאזן קלוריות חיובי - אין מניעה ואף מומלץ להמשיך לעשות אירובי.

RBM
12-08-10, 21:43
אירובי לא בהכרח יגרום לך להגיע למאזן קלורי שלילי. זה עוזר אבל זה לא מחייב, פשוט תצטרך לאכול קצת יותר.
אם אתה מצליח לשלב את האירובי בתכנית הכוח שלך ולשמור על מאזן קלוריות חיובי - אין מניעה ואף מומלץ להמשיך לעשות אירובי.

אבל בשביל מה? בשביל מה זה עוזר? בשביל סיבולת לב ריאה? זה לא ממש מעניין אותי אם זה משפר עוד משהו אז תגיד בבקשה.

טלסביון
12-08-10, 22:16
אבל בשביל מה? בשביל מה זה עוזר? בשביל סיבולת לב ריאה? זה לא ממש מעניין אותי אם זה משפר עוד משהו אז תגיד בבקשה.

זה לא שאתה בן 40 אז זה לא כזה קריטי אני מניח....

lebronI
13-08-10, 00:36
נתחיל בזה שארובי זה תמיד מבורך גם מסה גם חיטוב וגם סתם.
אם בריצה אתה שורף 400 קלוריות-תדאג להשלים אותם.

RBM
13-08-10, 08:31
נתחיל בזה שארובי זה תמיד מבורך גם מסה גם חיטוב וגם סתם.
אם בריצה אתה שורף 400 קלוריות-תדאג להשלים אותם.

אבל למה? אני פשוט לט אתאמץ ויאכל רגיל.

haim15
13-08-10, 20:52

סיבולת לב ריאה זה תמיד טוב, וכל סוג של ספורט בכלל הוא בריא ככה שבמידה ואתה רוצה לרוץ אז זה מבורך רק זה אומר שתצטרך להשלים את הקלוריות ששרפת ע"מ להישאר במאזן קלורי חיובי