PDA

צפה בגרסא המלאה : תחרות נאבבא 2010

Eliran_M
20-08-10, 00:09
טוב ככה היה אחלה תחרות מרוצה מאוד מהזכיה שלי מקום 2 מכובד , אך לא בישבילך זה פתחתי את הפוסט אני פותח את הפסוט בישביל להודות ליאיר לארבללל האח גדול לאנטון המאמן היקר שלי לחבר'ה שעזרו ותמכו היייתה תחרות מדהימה אוהב אותכם אנשים יקרים שבוע הבא סטאס קלאסיק מקווה לראות אותכם גם שם לילה טוב וסוף שבוע מעולהה ( ומי ששחכתי תמצטער אבל תודה לכולםם )!

DannyC
20-08-10, 01:18
מה השמות של הזוכים ?

Eliran_M
20-08-10, 01:21
לגלעד וטל ניסנוב האלופים והאחיים אוהב אותכם אנשים תדוה על הכלללל

aseed
20-08-10, 02:16
מזל טוב אלירן וגם שתדע חשבתי שראשון יתנו לך היית יותר מוכן

Big_D
20-08-10, 02:29
מקום שני אבל באמת מאוד מכובד

daniel maron
20-08-10, 02:50
אתה תותח על!! חברה הבחור בן 17!!! הישג אדייר! כ-ל ה-כ-ב-ו-ד!:-)

yaronas
20-08-10, 04:45
הכי חשוב זה המערך התומך שתמיד איתך שקשה..

נ''ב: למרדכי הייתה יותר מסה,אך אתה היית יותר יבש חטוב ופרופרציונלי ממנו..השיפוט איכזב בנוגע אלייך..

hypertrophy
20-08-10, 05:23
השיפוט אכזב לא רק בנוער אלא בעוד קטגוריות כמו למשל אלוף האלופים[למרות שיהודה הוא מפתח גוף מטוווווווורף היה שם את אלברט שהיה פשוט אלוהי שם]
אלירן...נלחמת כמו אריה
נראית כמו אלוף
והסיבה היחידה שלא זכית היא שיפוט קלוקל היית הרבה יותר מוכן ופרופוציונלי

Scylla
20-08-10, 05:32
שמע אלירן אני לא מכיר אותך,
אבל השארת רושם מדהים, הגעת מאוד מוכן בהתחשב בגיל ובתחרות ראשונה ובהכל, באת עם בטחון ונראית פשוט יוצא דופן, כולם הרגישו טירונים לידך ושרעדו להם הביצים. ביצעת את הפוזות באמת בצורה מעולה ופשוט נראה שזו התחרות השביעית שלך ואתה כובש אותה בהליכה, הייתי בהלם מהתוצאה כי היא פשוט הייתה שגויה מצד אחד נותנים למסיבי אבל לא מוכן את המקום ראשון בנוער מצד שני במשקל כבד נתנו לגלעד מקום חמישי... לך תבין. אני לא אלכלך הלאה כי זה לא המקום אבל באמת שלא היה ספק מי היה הכוכב בנוער, ואני אומר את זה בלב שלם. בהצלחה בהמשך תצבור עוד בשר בשנה הזאת ותרמוס את כולם שנה הבאה.

aseed
20-08-10, 06:16
השיפוט אכזב לא רק בנוער אלא בעוד קטגוריות כמו למשל אלוף האלופים[למרות שיהודה הוא מפתח גוף מטוווווווורף היה שם את אלברט שהיה פשוט אלוהי שם]
אלירן...נלחמת כמו אריה
נראית כמו אלוף
והסיבה היחידה שלא זכית היא שיפוט קלוקל היית הרבה יותר מוכן ופרופוציונלי

אתה צודק יהודה היה מדהים אבל המשחק באלוף האלופים היה בין אלברט לאדם ושלא נדבר שיהודה עלה בסוף ....עוד שטיות היו בתחרות אביב עומ היה צריך לזכות אבל באמת היה צריך לזכות ...אבל מה שכן אף פעם לא היה מר ישראל כזה הרגשתי שאנחנו בחול חחח

menib13
20-08-10, 08:33
הייתה אחלה תחרות אלירן הגיע בשייפ מצויין כול הכבוד אח יקר

dethMAN
20-08-10, 09:17
אחי אתה נראה מצויין! כל הכבוד! ועוד לתחרות ראשונה. עלה והצלח!

ruhl
20-08-10, 10:00
אפשר תוצאות של כל הקטיגוריות?

hypertrophy
20-08-10, 13:59
אתה צודק יהודה היה מדהים אבל המשחק באלוף האלופים היה בין אלברט לאדם ושלא נדבר שיהודה עלה בסוף ....עוד שטיות היו בתחרות אביב עומ היה צריך לזכות אבל באמת היה צריך לזכות ...אבל מה שכן אף פעם לא היה מר ישראל כזה הרגשתי שאנחנו בחול חחח

חחח התביישתי לומר את זה גם :) אתה צודק

arbel2
20-08-10, 15:54
אלירן
השקעת את הנשמה ורק האנשים שבאמת קרובים עליך מבינים כמה נתת את הנשמה וכמה זה חשוב לך
נתת הופעה של אלוף ולדעתי האישית היית צריך לנצח

גאה בך מאוד והייתי גאה להגיד שאני זה שצבע אותך :)

Eliran_M
20-08-10, 16:01
ואני גאה להגיד שאתה זה שצבעת אותי אח גדולל

arbel2
20-08-10, 16:19
למה אתה מחכה ? תעלה את התמונות :)

והמשפחה שלך חמודה לאללה !

Eliran_M
20-08-10, 16:28
ארבל מקווה לראות אותך במר ישראל קלאסיק אח יקר ועם תרצה ויהיה לך כוח שוב אני ישמח עם תצבע אותי

arbel2
20-08-10, 22:19
מה זאת אומרת אם יהיה לי כוח ? בשביל מה נראה לך שאני בא ? :)

dmiftah
21-08-10, 10:16
אלירן,באמת שנתת שם הופעה מטורפת,באת עם הרבה יותר מורל,יותר קריזמה והרבה יותר בטחון מכל המתחרים שלך בנוער וראו את זה על הבמה,על זה שחייכת על הקהל ובכלל ראו את זה עלייך שבאת הרבה יותר מוכן,אמנם מרדכי הגיע יותר מאסיבי אבל בהחלט ראו שהיית יותר חטוב והרבה יותר יבש ממנו,ואני עדיין מבואס שלא לקחת,אבל תמיד יש את הקלאסיק ששם אתה לוקח!!!

Eliran_M
21-08-10, 11:15
על תשכח להגיע באותו שייפ יהיה מאוד קשהה במיוחד אחרי הציטים שפירקתיי

denous
21-08-10, 12:06
מחסובק אחי !
כל הכבוד לך.. לא כל ילד בן 17 יכול לעלות על במה ולקחת מקום שני..
אין מה להגיד אתה באמת סופר סאיין כנראה !:d

dmiftah
21-08-10, 14:14
אתה תצליח להגיע כמו שצריך,סומך עלייך