PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לחבר'ה שמחזיקים ביד תעודת מדריך חד"כ

שניר
20-08-10, 23:32
אני מעוניין לקחת את הקורס בוינגייט בעוד כמה חודשיים , אני חוסך ל-עלות המופרזת הזאת לדעתי אבל בסדר .

אני הבנתי שמדריך חד"כ לא מקבל משכורת כזאת טובה ... זה נע בין ה-21-25 שקל שעה.
השאלה שלי איך אנשים מצליחים לחיות מזה כעבודה עיקרית ? זה לא נראה לי כזה משתלם לקחת קורס ב-6 אלף שקל בשביל לעבוד במקום של 25 שקל שעה ...

ואני לא מדבר על אלו שמתעסקים גם באימונים אישיים שזה הכסף הגדול כיביכול ...

Scylla
21-08-10, 05:35
זה לא כסף טוב. נקודה.

רק מי שמתקדם עם אימונים אישיים ולוקח את זה צעד קדימה ומשווק את עצמו או שמתקדם בצורה אחרת בתחום.

Homie
21-08-10, 11:23
שמע זה תלוי איפה אתה עובד, איפה שאני עובד מרוויחים יותר מזה לשעה,
בנוסף המטרה כמובן היא האימונים האישיים, בגדול זה נחמד לשלב את זה עם עוד עבודה,
אתה יכול לתת 2-3 משמרות בשבוע שזה לא נורא ואז למצוא אימונים אישיים ובמקביל לעבוד בעוד עבודה,
מה רע, אתה עובד במה שאתה אוהב וחוסך את המנוי למכון...

ran_z
21-08-10, 12:27
לחייל משוחרר זאת עבודה טובה, ולסטודנט זאת ה-עבודה!
ברור שמשפחה לא תפרנס כמו שצריך עם משכורת של מדריך.

קפטן שלד
21-08-10, 13:34
זאת עבודה נוחה, לא יודע עד כמה אפשר להחזיק מזה משכורת טובה.

haim15
21-08-10, 15:16
יצא לי לעשות את השיחה הזאת של הכסף עם המדריך שלי במכון, הוא אמר לי דבר שבעיניי חכם מאוד.
מי שאוהב את הספורט יעשה ממנו כסף בסופו של דבר , ומי שבא במטרה לעשות כסף בספורט הזה לא יצליח.

subzero1122
21-08-10, 15:27
יצא לי לעשות את השיחה הזאת של הכסף עם המדריך שלי במכון, הוא אמר לי דבר שבעיניי חכם מאוד.
מי שאוהב את הספורט יעשה ממנו כסף בסופו של דבר , ומי שבא במטרה לעשות כסף בספורט הזה לא יצליח.

תשובה נאיבית
הדרך הכמעט יחידה לעשות כסף בתחום הזה הוא להיות שיווקי, שזה בכלל לא קשור לאם אתה אוהב תענף או לא.

haim15
21-08-10, 15:37
תשובה נאיבית
הדרך הכמעט יחידה לעשות כסף בתחום הזה הוא להיות שיווקי, שזה בכלל לא קשור לאם אתה אוהב תענף או לא.

למה נאיבית? ברור שלהיות שיווקי זה חלק חשוב בעניין, אבל גם אהבה לספורט חשובה.
הרי תמיד כשתעשה משהו שאתה אוהב בסופו של דבר התוצאה תהיה יותר טובה.

שניר
21-08-10, 15:56
הבנתי אותכם ... בקיצור אפשר לומר שזה לא עתיד ...

hypertrophy
21-08-10, 16:14

פפפחחחח
אני מכיר מאמנים שכל קשר בינם לבין ידע בסיסי באימון/אנטומיה הוא מקרי בהחלט אבל הם שיווקיים בטירוף

אתה צריך להיות אך ורק שיווקי אאאךךך ווורררקקק כדי לעשות כסף

hypertrophy
21-08-10, 16:14
הבנתי אותכם ... בקיצור אפשר לומר שזה לא עתיד ...

ממש ממש ממש ממש לא

שניר
21-08-10, 16:20
ממש ממש ממש ממש לא

תשמע נשמה התיכנון שלי זה ללמוד מדעי התזונה {לאחר שאני ישפר בגרויות} אני מקווה שזה ייצא לפועל.
וחשבתי אולי גם לעשות את הקורס של המדריך חד"כ , ידע בסיסי ואף יותר יש לי אפילו אחד המדריכים שיש לו וותק של 25 שנה אמר לי שאני ברמה של להיות מדריך רק התעודה זה מה שמגביל אותי .

אז חשבתי לאחר כל הלימודים להיות מאמן כושר ותזונה שבזה אכן יש כסף .. רק ההשקעה היא גדולה.

נ.ב היום כולם בתחרות !!!!

pala
21-08-10, 17:38

חמוד :) בעתיד אתה לא תשים לזה זין, כשתצטרך להרוויח כסף בשביל לקנות מכונית חדשה או להאכיל את האישה \ ילדים אני בספק אם תחשוב על המשפט המחורטט הזה חחח

haim15
21-08-10, 17:39
פפפחחחח
אני מכיר מאמנים שכל קשר בינם לבין ידע בסיסי באימון/אנטומיה הוא מקרי בהחלט אבל הם שיווקיים בטירוף

אתה צריך להיות אך ורק שיווקי אאאךךך ווורררקקק כדי לעשות כסף

חחחחחחחחחחחח גם כאלה יש לא חסר, בכל מקרה אני חושב שאהבה לתחום תמיד תתרום בסופו של דבר

hypertrophy
21-08-10, 18:45
תשמע נשמה התיכנון שלי זה ללמוד מדעי התזונה {לאחר שאני ישפר בגרויות} אני מקווה שזה ייצא לפועל.
וחשבתי אולי גם לעשות את הקורס של המדריך חד"כ , ידע בסיסי ואף יותר יש לי אפילו אחד המדריכים שיש לו וותק של 25 שנה אמר לי שאני ברמה של להיות מדריך רק התעודה זה מה שמגביל אותי .

אז חשבתי לאחר כל הלימודים להיות מאמן כושר ותזונה שבזה אכן יש כסף .. רק ההשקעה היא גדולה.

נ.ב היום כולם בתחרות !!!!

אני לא נשמה...אני די חרא בנאדם ;)

תראה אני יכול להצביע לך פה על כמה חבר'ה שהידע שלהם הוא נרחב יותר ממאמנים ואין להם תעודה
התעודה זאת חרטא אחת גמורה
בנוסף.....ידע זה לא הדבר היחידי שעושה אותך מדריך טוב
אתה צריך לדעת לאמן בני אדם...שזה יותר מסובך מפשוט לכתב תכנית שילדית וזהו

Homie
21-08-10, 19:01

תראה אני יכול להצביע לך פה על כמה חבר'ה שהידע שלהם הוא נרחב יותר ממאמנים ואין להם תעודה

:ok: גם כן במתור מאמן

hypertrophy
21-08-10, 19:12
:ok: גם כן במתור מאמן

ועכשיו בעיברית?

Homie
21-08-10, 20:19
שאני תומך בכל מה שאמרת עד עכשיו...
זה הכל עניין של שיווק כמו בכל מקצוע פחות או יותר, אין קשר לידע ולמקצועיות.

שניר
22-08-10, 01:10

כן התעודה זה חרטא אבל מה נעשה חייבים אותה ...
בשביל להיות מאמן כושר אישי .. אני צריך עוד משהו חוץ מהתעודה של מדריך חד"כ?

SmokingSnake
22-08-10, 01:26
איפה אתה לומד?

גם אני עושה קורס תכף, השקעה טובה לתקופת האוניברסטיה, במיוחד אם אתה משלב ספינינג וכאלה בערבים... תריץ מהמענק 2-3 קורסים קצרים, כל תעודה שאפשר לסחוט ממנה כסף שווה לשנים הבאות

נ.ב
הכי טוב זה ניסיון פרקטי במיוחד עם עצמך והכי חשוב עם אנשים, אני מכיר מתאמנים מהold school של וינגייט שהיו מדריכים ועובדים שם לפני המסחור וכל התעודות, אני מחזיק מהם הרבה יותר ממדריכים צעירים אצלנו שעובדים ABC 6 פעמים בשבוע(יש כ"כ הרבה מאמנים שעושים ABC באטרף, OMG)

שניר
22-08-10, 04:08
עדיין לא לומד גבר ..
מתכנן ללמוד בוינגייט

Scylla
22-08-10, 04:25
מלצר / ברמן עבודה יותר משתלם לסטודנט, יותר כסף לשעה ופחות שעות לרוב. אומנם זה לא עבודה עם "חזון" אבל אפשר למצוא את היתרונות בה.

Philip1123
30-08-10, 23:54
לחייל משוחרר זאת עבודה טובה, ולסטודנט זאת ה-עבודה!
ברור שמשפחה לא תפרנס כמו שצריך עם משכורת של מדריך.

בדיוק ככה!

Body_Debilder
31-08-10, 23:17
אני סטודנט ומדריך חד"כ, זה ממש כיף.
גם עדיף לעבוד בעבודה דינמית עם אנשים, אחלה הפסקה מהלימודים + מקבלים כסף.
אולי תוכל למצוא מכון שלא דורש תעודה, אצלנו דורשים אבל לא בודקים באמת, רק שואלים אם עשיתה.
תנסה אולי תחסוך את הקורס המיותר הזה.

subzero1122
31-08-10, 23:19
זה מנוגד לחוק, ואני לא חושב שיש דבר כזה.

Body_Debilder
31-08-10, 23:30

עם עובדות לא מתווכחים.
יש דברים הרבה יותר גרועים שמנוגדים לחוק וקורים לך כל יום מול העיניים.
אייטוולה - אל תהיה תמים.

יניב צוות ישראלבודי
01-09-10, 03:06

תתפלא כמה כאלה יש אחי, אתה פשוט לא תמצא אותם ברשתות גדולות אלא במקומות קטנים שכונתיים יותר.

Scylla
01-09-10, 04:06
אני יכול להגיד לך שלפחות בתחום שלי אף אחד לא בודק אם עשית קורס ברמנים. המקסימום שעושים לבדוק, זה להתקיל אותך מי היה המדריך שלך וכאלה לראות אם אתה מגמגם.

ran_z
01-09-10, 09:16
תתפלא כמה כאלה יש אחי, אתה פשוט לא תמצא אותם ברשתות גדולות אלא במקומות קטנים שכונתיים יותר.

נכון מאד. עבדתי במקום "שכונתי" במשך שנה, ולעולם לא ביקשו ממני תעודה. פשוט באתי לראיון, התקבלתי והתחלתי לעבוד. במקומות גדולים ומסודרים לא רצו לדבר איתי בלי שאני אגיע לראיון עם תעודת מדריך + תעודת מגיש עזרה ראשונה בתוקף.

Kipper
12-10-10, 17:27
היום יש אנשים ששילמו על לימודים אקדמאים מעל 50 ו100אלף שקל, השקיעו שנים בלימודים ועדיין בקושי יש להם עבודה.
אם אתה אוהב את זה למה לא, לא הרבה האנשים שיכולים להחזיק מזה משפחה (לפחות לא ממאמן נטו, מינימום זה תזונאי וכו' וכו') אבל אפשר גם להתקיים מזה
בתכנון שלי בשחרור בפסח הקרוב לעבור את הקורס במטרה לעסוק בזה כעבודת סטודנט.
נראה לי אחלה.

שניר
13-10-10, 00:36
תגידו יש קורס קצת יותר מעמיק ממדריך חדר כושר ? סתומרת קורס שמשלב למשל גם מדריך וגם יועץ תזונה או משו כזה ?

BigWolf
13-10-10, 01:23
בס"ד

אני חושב (לא... אני כבר יודע!) שאם ה' יתברך ירצה לתת לבנאדם - הבנאדם יקבל גם ללא שום מאמץ מיוחד מצידו (למעט ההשתדלות)
אבל אם לא - אז חבל על הזמן!
תחשבו רגע, ותגלו שאתם מכירים לפחות עשרה אנשים (כל אחד), שמלאים בכשרונות שונים, וחכמים, ובריאים, אבל ללא כסף, ללא בית, וללא אושר בחיים.
למה ?

שיווק מודרני - או במילים אחרות - רמאות, אכן מפתה הרבה חברה צערים לעשות כסף קל, אבל יש לזה מחיר מאוד כבד. וה' יתברך רואה הכל, צדיק וישר הוא.

BigWolf
13-10-10, 01:31

בס"ד

למה אתה אומר כך על עצמך ?
כמה פעמים שמתי לב שאתה אומר על עצמך "כופר"...
... עזוב אח יקר ! לא מתאים. בן אדם חייב לראות את הנקודה הטובה השייכת רק לו ! ואני יודע שגם לך יש כזאת! (וזה בכלל לא משנה מה עברת, או מה אתה עובר בחיים)

רק חיובי !

המלחמה בחושך - ריבוי אור! מעט אור, מגרש הרבה מן החושך! כל מחשבה חיובית מקדמת אותך כמטאור קדימה

נ"ב אנו מתקרבים לחג חנוכה

executioner
13-10-10, 04:31
בס"ד

אני חושב (לא... אני כבר יודע!) שאם ה' יתברך ירצה לתת לבנאדם - הבנאדם יקבל גם ללא שום מאמץ מיוחד מצידו (למעט ההשתדלות)
אבל אם לא - אז חבל על הזמן!
תחשבו רגע, ותגלו שאתם מכירים לפחות עשרה אנשים (כל אחד), שמלאים בכשרונות שונים, וחכמים, ובריאים, אבל ללא כסף, ללא בית, וללא אושר בחיים.
למה ?

שיווק מודרני - או במילים אחרות - רמאות, אכן מפתה הרבה חברה צערים לעשות כסף קל, אבל יש לזה מחיר מאוד כבד. וה' יתברך רואה הכל, צדיק וישר הוא.

בס"ד

למה אתה אומר כך על עצמך ?
כמה פעמים שמתי לב שאתה אומר על עצמך "כופר"...
... עזוב אח יקר ! לא מתאים. בן אדם חייב לראות את הנקודה הטובה השייכת רק לו ! ואני יודע שגם לך יש כזאת! (וזה בכלל לא משנה מה עברת, או מה אתה עובר בחיים)

רק חיובי !

המלחמה בחושך - ריבוי אור! מעט אור, מגרש הרבה מן החושך! כל מחשבה חיובית מקדמת אותך כמטאור קדימה

נ"ב אנו מתקרבים לחג חנוכה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
בהתחלה אמרתי לעצמי לקטול אותך אבל הרגת אותי עם השטויות האלה.
אתה החושך שלי, אולי תלך? הנה מנורה:idea:עכשיו יש אור אחי.
יש לי משפט בשבילך החכם גמליאל-
"אני אוהב יותר חוטאים היודעים שהם חוטאים, מאשר צדיקים שיודעים שהם צדיקים. אך חוטאים המחשיבים עצמם כצדיקים לא ייצאו אף פעם לדרך האמת, כי אפילו בכניסה לגיהנום נראה להם שהביאו אותם לשם כדי להציל אחרים"

יאיר עושה בשכל ואתה מבלבל בשכל.
אגב, ההודעות שלך סותרות |קפה1|

אליאב קרייסלר
13-10-10, 11:22
חמוד :) בעתיד אתה לא תשים לזה זין, כשתצטרך להרוויח כסף בשביל לקנות מכונית חדשה או להאכיל את האישה \ ילדים אני בספק אם תחשוב על המשפט המחורטט הזה חחח

מסכים עם כל מילה , מי שלא חושב ככה כנראה שעוד לא התבגר או שבאמת שרוט חח אפשר לומר כמו כל המקצוענים בתחום הבודיבילדינג :)

אין מה להיכנס לתחום הזה בארץ זה לא שאנחנו במיאמי ושם מספורט כזה אתה מרוויח כסף.
מה גם שמאמן אישי היום מרוויח שכר די נמוך ואם אתה מפרנס משפחה או אפילו מחזיק אותו שהוא מעל לממוצא אז המשכורת די מעליבה בטירוף...

מצד שני אני מכיר כמה מאמנים שהם מפתחי גוף (לא מתחרים) חזקים מאוד שלוקחים המון כסף על אימונים אישיים וכל אחד ישר מהחדר כושר יורד למרצדס אס קלאס...

אה ועוד משהו...אם חשבת שאימונים אישיים יניבו לך כסף מבודיבילדינג אז טעית , הכסף הגדול באימונים אישיים זה זקנים מרמת אביב עם רולקס על היד ועם כסף לקנות אותך... שקול גם את זה!

ההודעה מיועדת לפותח הפוסט ולכל מי שמתעניין בלהיות מאמן כושר

שניר
13-10-10, 12:57
אבל תחשבו למשל שאם יש לך 4 אימונים אישיים בשבוע , ולמשל כל אימון אתה לוקח 100 שקל זה יוצא לך 1600 בחודש רק אימונים אישיים.

BigWolf
13-10-10, 14:28
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחח
בהתחלה אמרתי לעצמי לקטול אותך אבל הרגת אותי עם השטויות האלה.
אתה החושך שלי, אולי תלך? הנה מנורה:idea:עכשיו יש אור אחי.
יש לי משפט בשבילך החכם גמליאל-
"אני אוהב יותר חוטאים היודעים שהם חוטאים, מאשר צדיקים שיודעים שהם צדיקים. אך חוטאים המחשיבים עצמם כצדיקים לא ייצאו אף פעם לדרך האמת, כי אפילו בכניסה לגיהנום נראה להם שהביאו אותם לשם כדי להציל אחרים"

יאיר עושה בשכל ואתה מבלבל בשכל.
אגב, ההודעות שלך סותרות |קפה1|

בס"ד

תבין נשמה טובה, והפעם תפנים ב"ה. ההודעה הזאת לא הייתה מיועדת לך באופן אישי.

עוד דבר - רק בשבילך !

כל הפוסל - במומו פוסל

החיים יראו לך שגם אתה "החכם באדם" יכול לטעות, ולא פעם אחת. וה' יתברך יודע להראות לכל אחד את מקומו בעולם. שנאמר :
"רם ונשא גדול ונורא, משפיל גאים עדי ארץ, ומגביה שפלים, עדי מרום"

אם אתה גם כל כך אמיץ, כמו שאתה מדבר, אני מזמין אתך אלי הביתה לשבת, למערת המכפלה, רק תביא מהבית זוג כפפות אגרוף, כדי לצרף את הרצון הטוב למעשה.
:boxing::)

executioner
13-10-10, 20:54
בס"ד

תבין נשמה טובה, והפעם תפנים ב"ה. ההודעה הזאת לא הייתה מיועדת לך באופן אישי.

עוד דבר - רק בשבילך !

כל הפוסל - במומו פוסל

החיים יראו לך שגם אתה "החכם באדם" יכול לטעות, ולא פעם אחת. וה' יתברך יודע להראות לכל אחד את מקומו בעולם. שנאמר :
"רם ונשא גדול ונורא, משפיל גאים עדי ארץ, ומגביה שפלים, עדי מרום"

אם אתה גם כל כך אמיץ, כמו שאתה מדבר, אני מזמין אתך אלי הביתה לשבת, למערת המכפלה, רק תביא מהבית זוג כפפות אגרוף, כדי לצרף את הרצון הטוב למעשה.
:boxing::)

איך הגעת לזה שאני חושב שההודעה בשבילי?אני חושב, לטובת הכלל, שעדיף שתפסיק לכתוב שטויות זה הכל. אתה טועה ומטעה ואתה מוסיף חטא על פשע כשאתה כותב דברים שאתה בכלל לא מיישם בעצמך. מה גם שאתה אף פעם לא קשור לנושא.

אולי מקומי בעולם הוא להגיד לך להפסיק לכתוב? לך תדע..

אני רוצה להבין, אתה מאיים עלי ביום שבת פשוש? אני על הטיסה הראשונה בחזרה לארץ כפרה!
תאמין לי אתם, החרדים בכאילו, ישר פונים לאלימות...לא יאומן.<_<
אגב, תחפש סרטונים שלי כאן, אולי תחשוב פעמיים לפני שאתה מאיים על מישהו שאתה לא מכיר.

קפטן שלד
13-10-10, 20:59
אבל תחשבו למשל שאם יש לך 4 אימונים אישיים בשבוע , ולמשל כל אימון אתה לוקח 100 שקל זה יוצא לך 1600 בחודש רק אימונים אישיים.

1600 שקל זה אפילו לא חצי שכר דירה

Cuba
13-10-10, 22:23
1600 שקל זה אפילו לא חצי שכר דירה

הוא בטח מתכוון פלוס המשכורת של המדריך..

אבל בכל זאת כמה יצא לך אימונים אישים +עבודה במכון כלשהוא בלחץ 6 אלף?
נראה לכם ש6 אלף שקל מספיק לפרנס משפחה של 2-3 ילדים?

Yoggie
13-10-10, 22:31
מנצל את האשכול הזה לשאלה בעניין קורס מדריכים...
מה הוא הקורס הדחוס ביותר בזמן ואיפה מעבירים אותו?
באחוזים כמה שעות מתוך הקורס לומדים אנטומיה, פיזיולוגיה, עזרה ראשונה, תזונה...?

Scylla
14-10-10, 02:21
אחת הברמניות שלנו עשתה בהוד השרון בשלוחה של וינגייט, לקח לה חודש.

ran_z
14-10-10, 18:36
מנצל את האשכול הזה לשאלה בעניין קורס מדריכים...
מה הוא הקורס הדחוס ביותר בזמן ואיפה מעבירים אותו?
באחוזים כמה שעות מתוך הקורס לומדים אנטומיה, פיזיולוגיה, עזרה ראשונה, תזונה...?

לגבי היכן הקורס הכי דחוס אני לא יכול לענות לך, אני עשיתי את הכי ארוך. אני מניח שצריך לעשות טלפונים בשביל לברר. ממה שזכור לי, יש קורסים בתנאי פנימיה שנמשכים די מעט זמן. לא זוכר את הזמן המדויק.

לגבי השאלה השניה, אני אפרט ואפילו אפרט מאד! (את התוכנית העיונית)

סה"כ שעות לקורס - 279 (וינגייט)

אנטומיה 30 שעות. מתוכן:
שעור 1 - שיחת פתיחה, מבנה גוף האדם - תאים, רקמות ומערכת * שעה וחצי
שעור 2 - מבנה ותכונות הרקמות הבאות: סחוס, עצם, שריר, עצבים, עור, רצועה וגיד * 3 שעות
שעור 3 - המשך רקמות * 3 שעות
שעור 4 - טרמינולוגיה של תנועות ומונחי יחוס * 3 שעות
שעור 5 - מבנה השלד - שלד ציר * 3 שעות
שעור 6 - שלד הגפיים * 3 שעות
שעור 7 - מערכת השרירים * 3 שעות
שעור 8 - מערכת השרירים * 3 שעות
שעור 9 - מערכת השרירים ומערכת הנשימה * 3 שעות
שעור 10 - מערכת הלב וכלי דם ומערכת העצבים * 3 שעות
שעור 11 - מבחן מסכם * שעה וחצי

פיזיולוגיה 30 שעות. מתוכן:
שעור 1 - אספקת אנרגיה לפעילות גופנית - טיפוסי מאמץ, אנדוזין טרי פוספט, קריאטין פוספט * 3 שעות
שעור 2 - גליקוליזה ויצור חומצת חלב - תהליך הגליקוליזה כגורם מקביל + התאוששות ממאמצים עצימים * 3 שעות
שעור 3 - תהליכים אירוביים - התהליך האירובי, הגליקוליזה, מעגל קרבס ושרשרת הנשימה * 4 שעות
שעור 4 - הלב ומחזור הדם- תפקוד הלב (דופק, נפח פעימה, תפוקת הלב) במנוחה ומאמץ * 3 שעות
שעור 5 - מערכת הנשימה - תפקוד המערכת (תדירות הנשימה, הנפח המתחלף, איוורור הריאות) במנוחה ובמאמץ * 3 שעות
שעור 6 - מערכת השרירים - יחידה מוטורית ותפקוד השריר. טיפוסי סיבים ופעילותם הפיזיולוגית, סוגי כיווץ השריר * 3 שעות
שעור 7 - מערכת השרירים - מנגנוני הגנה ותיעולם בספורט (כישורי השריר, רפלקס המתיחה, איברון גולג'י) * 3 שעות
שעור 8 - מערכת השרירים - תשישות והתאוששות ממאמצים שונים, תופעת הdoms * 3 שעות
שעור 9 - מערכת השרירים - הסתגלות לאימוני כוח ולאימוני סיבולת * 3 שעות
שעור 10 - מבחן מסכם * שעתיים

תזונה 15 שעות. מתוכן:
שעור 1 - פחמימות מבנה, מטבוליזם, מזונות, צרכים לספורטאים, משקאות ספורט * 3 שעות
שעור 2 - חלבונים הרכב, מזונות, צרכים לאוכלוסיות שונות * שעתיים
שעור 3 - שומנים הרכב, מזונות, צרכים, מחלות לב וכלי דם * שעתיים
שעור 4 - פיזיולוגיה של השמנה, בקרת משקל, סידרת דיאטות "אופנתיות", פעילות גופנים כאמצעי טיפול * 3 שעות
שעור 5 - בניית תפריט אישי ע"פ קבוצות מזון, סקירת משק נוזלים, סקירת משק המינרלים, דגש על סידן וברזל * 4 שעות
שעור 6 - צרכים תזונתיים לאוכלוסיות היעד הנלמדת בקורס ותוספי מזון * שעה
שעור 7 - מבחן מסכם * שעה

תורת האימון 15 שעות. מתוכן:
שעור 1 - מבוא והגדרת מושגי יסוד: אימון, תרגול, למידה בספורט * שעתיים
שעור 2 ו 3 - עקרונות האימון, העמסה והתאוששות. מבוא ליכולת גופנית - כושר גופני כללי וייחודי * 4 שעות
שעור 4 - אימון הסבולת - תיאוריה ומעשה * שעתיים
שעור 5 - אימון הכוח - תיאוריה ומעשה
שעור 6 - אימון המהירות - תיאוריה ומעש. אימון הגמישות - תיאוריה ומעשה, עקרונות בסיסים בתכנון * שעתיים
שעור 7 - עקרונות בסיסים בתכנון השנתי, שבועי, יחידת אימון בודד * שעתיים
שעור 8 - מבחן מסכם * שעה

פציעות ספורט 15 שעות. מתוכן:
שעור 1 ו2 - רפואת ספורט מהי? מערך רפואי בקבוצות ספורט/פעילות גופנית, גורמי פציעה * 4 שעות
שעור 3 ו4 - סוגי פציעות ספורט שכיחות: חריפה, כרונית, עצמות, רקמות, חיבור, מפרקים * 4 שעות
שעור 5 - אמצעי אבחון ועקרונות הדקיה הרפואית * שעתיים
שעור 6 - גורמים החשופים לפציעה ומניעת פציעות * שעתיים
שעור 7 - עקרונות הטיפול הראשוני בפציעות ספורט * שעתיים
שעור 8 - מבחן מסכם * שעה

תורת הענף - 94 שעות
הדרכה בענף - 60 שעות

----------------------

עזרה ראשונה צריך לעבור קורס של 20 שעות, אפשר דרכם, אפשר דרך מד"א, אפשר באופן פרטי. לא משנה, העיקר לעשות.

מקווה שעזרתי קצת ד"ר יוגי התותח ( גם אני התגעגעתי :))

שניר
15-10-10, 07:52
מישהו יודע מה זה הקורס הזה של וינגייט של מאמנים לקידום הבריאות ??

Yoggie
16-10-10, 17:39
תודה רן! זה אומר שאם אני אעשה אז יהיה לי רק לעשות 15 שעות של תורת האימון... מה עם החלק הלא עיוני... כמה זמן זה לוקח?

ran_z
16-10-10, 17:56
שים לב, אחרי פציעות ספורט (בהודעה שלי למעלה) יש תורת הענף 94 שעות והדרכה בענף (החלק העיוני) 60 שעות.
אין את הסילבוס על תורת הענף כמו שהרחבתי על מקצועות אחרים, אבל יש לי את כל הקבצים pdf על תורת הענף במחשב.
אבל דברים כל הזמנים משתנים. לך תדע מה עוד רלוונטי מישם לתוכנית הלימודים הנוכחית

haim15
16-10-10, 18:03
כוסעמק איזה זין שאצלנו פורסים את זה על גבי 3 שנים במגמה

ניגרי ענק
16-10-10, 18:06
תודה רן! זה אומר שאם אני אעשה אז יהיה לי רק לעשות 15 שעות של תורת האימון... מה עם החלק הלא עיוני... כמה זמן זה לוקח?

אני עשיתי קורס מרוכז בבית הספר למדריכי ספורט של מכללת אוהלו לפני כ 3 שנים, 5 שבועות, למדנו כל יום כ 7 שעות.
באותה תקופה לא עבדתי מסודר, מה שאיפשר לי לסיים את העסק במכה, ואפילו די ליהנות מזה.
כמובן, מי שעובד לעולם לא יוכל להרשות לעצמו קורס כזה.
אגב מאז היו שינויים במכללה, אבל תנסה לברר על הקורס המרוכז.

Yoggie
16-10-10, 19:01
אני עשיתי קורס מרוכז בבית הספר למדריכי ספורט של מכללת אוהלו לפני כ 3 שנים, 5 שבועות, למדנו כל יום כ 7 שעות.
באותה תקופה לא עבדתי מסודר, מה שאיפשר לי לסיים את העסק במכה, ואפילו די ליהנות מזה.
כמובן, מי שעובד לעולם לא יוכל להרשות לעצמו קורס כזה.
אגב מאז היו שינויים במכללה, אבל תנסה לברר על הקורס המרוכז.

תודה אני אבדוק. יש לי חופשה יחסית קצרה בחורף שאני מגיע לארץ, אני אנסה לראות אם אפשר לעשות משהו...

toxicity
17-10-10, 15:02
תודה אני אבדוק. יש לי חופשה יחסית קצרה בחורף שאני מגיע לארץ, אני אנסה לראות אם אפשר לעשות משהו...

לא יודע לגבי ניגרי שלמד 7 שעות ביום, אני למדתי בין 11-12 שעות ביום(כולל הפסקות) קורס של 5 שבועות בשלוחה של וינגייט

SmokingSnake
17-10-10, 15:52
יש קורס של חודש אחת לשנה בשיאים גם(באיזור החופש הגדול של ביה"ס נראה לי)

ניגרי ענק
17-10-10, 16:22
לא יודע לגבי ניגרי שלמד 7 שעות ביום, אני למדתי בין 11-12 שעות ביום(כולל הפסקות) קורס של 5 שבועות בשלוחה של וינגייט

אולי אני לא זוכר במדויק. זו הייתה אותה תוכנית של וינגט אחד על אחד, וגם אותם מרצים רק במסגרת אוהלו.
אבל 12 שעות? מה זה אכלו לכם את הראש, סטודנטים לרפואה לא לומדים ככה.

Yoggie
17-10-10, 16:53
אולי אני לא זוכר במדויק. זו הייתה אותה תוכנית של וינגט אחד על אחד, וגם אותם מרצים רק במסגרת אוהלו.
אבל 12 שעות? מה זה אכלו לכם את הראש, סטודנטים לרפואה לא לומדים ככה.

אצלם זה יותר גרוע... ;)