PDA

צפה בגרסא המלאה : תוצאות רשמיות מר ישראל 2010

הדובר
21-08-10, 23:41
בתאריך 21/8/2010 ערך איגוד החובבים הישראלי לפיתוח הגוף את תחרות מר ישראל 2010
לכל מי שהיה ולכל מי שלא היה
להלן קישור לאתר האיגוד לדף התחרות

http://www.ifbb.co.il/MrIsrael2010.aspx

Elad12
21-08-10, 23:49
יפה יפה.
וכל הכבוד לישראל אמרון מר ישראל הצעיר!

danino
22-08-10, 00:04
תמיד באי אף בי בי מגיע מישהו בקטגורייה הבינונית וגונב את התואר, חבל לי על האשם שסיים שלישי
מעניין אותי לראות תמונות...

BlueNinja
22-08-10, 00:09
איתן התותח,קיבל את מה שמגיע לו ! אין על הבן אדם הזה

אמרון
22-08-10, 00:40
יפה יפה.
וכל הכבוד לישראל אמרון מר ישראל הצעיר!

תודה רבה אני ממש מעריך את זה

hachem-01
22-08-10, 01:03
תמיד באי אף בי בי מגיע מישהו בקטגורייה הבינונית וגונב את התואר, חבל לי על האשם שסיים שלישי
מעניין אותי לראות תמונות...

דנינו תודה על הדאגה אבל היא ממש מיותרת אני יותר ממרוצה מהתוצאה..כל המתמודדים בקטגוריה שלי שהיא הכי כבדה וקשה אלופים ומרי ישאל בשבילי בשלב זה להיות פיניליסט זה מספק אותי ...בקיצור תחרות איכותית וקשה עברנו אותה בכבוד...אז הסר דאגה מליבך אני מ ר וצ ה מאוד...
נ.ב אגב ניצחתי את אלדד שהיה אלוף האלופים וניצח את חוסם בזמנו ....וובה היה מעולה ויותר מהכל אחלה ספורטאי ...ברכות לזוכה ...היום שלנו לא רחוק מילה שלי...

ירין מוסקוביץ
22-08-10, 01:18
מזל טוב למשתתפים ולזוכים בכל מקום שהוא ושתי שאלות מישל ירד קטגוריה הוא לא היה במעל 90? ואתם יודעים מי הזוכה במר ישראל נאבא מעל גיל 40?

menib13
22-08-10, 01:41
אמרון מזל טוב אחי

אמרון
22-08-10, 01:52
אמרון מזל טוב אחי

תודה גבר

ניגרי ענק
22-08-10, 08:37
לצערי לא התאפשר לי לבוא. לפי השמות שעלו נראה שהיו מתחרים ברמה מאוד גבוהה.
עם זאת, 23 מתחרים לעומת 61 בנאבא, זה מספר שאומר משהו.
ישראל מה ההיגיון להתחרות לבד אחי? הכנה כזאת מפרכת ובסוף לעלות לבד?
במקומך הייתי מבקש כבר לעלות לקטגוריה של משקל ולא לעלות לבד.
היית בא לנאבא היו שם יותר מעשרה מתחרים בנוער.

ניגרי ענק
22-08-10, 08:44
דנינו תודה על הדאגה אבל היא ממש מיותרת אני יותר ממרוצה מהתוצאה..כל המתמודדים בקטגוריה שלי שהיא הכי כבדה וקשה אלופים ומרי ישאל בשבילי בשלב זה להיות פיניליסט זה מספק אותי ...בקיצור תחרות איכותית וקשה עברנו אותה בכבוד...אז הסר דאגה מליבך אני מ ר וצ ה מאוד...
נ.ב אגב ניצחתי את אלדד שהיה אלוף האלופים וניצח את חוסם בזמנו ....וובה היה מעולה ויותר מהכל אחלה ספורטאי ...ברכות לזוכה ...היום שלנו לא רחוק מילה שלי...

תגובה ספורטיבית למופת, כל הכבוד.
אגב גם פרמן שלפי הרשימה סיים אצלכם חמישי ניצח את חוסאם ב 2006, והיה לוקח גם אוברול אבל הוא עלה מתנדנד ולא ביצע חצי מהפוזות אז השופטים נתנו לאבי פלדמן שלקח את ה 80.
אני יודע שפרמן שכונה גם "הויקינג" ירד לתקופה ארוכה מפיתוח הגוף ועסק בספורט אחר, מעניין מאוד לראות אותו חוזר ובאיזה שייפ הוא הגיע, זכור לי כבחור גדול מאוד.

אמרון
22-08-10, 09:53
לצערי לא התאפשר לי לבוא. לפי השמות שעלו נראה שהיו מתחרים ברמה מאוד גבוהה.
עם זאת, 23 מתחרים לעומת 61 בנאבא, זה מספר שאומר משהו.
במקומך הייתי מבקש כבר לעלות לקטגוריה של משקל ולא לעלות לבד.

אחי יכלתי לעלות לעד 70 ולנצח את המתחרה שהיה שם אבל מקס שמעיה בא דיבר איתי אמר לי שאני צריך להיות מר ישראל הצעיר ושזה מספיק מכובד ומה שחשוב זה ההתקדמות שעשיתי ואיך שהגעתי

ניגרי ענק
22-08-10, 10:06
אחי יכלתי לעלות לעד 70 ולנצח את המתחרה שהיה שם אבל מקס שמעיה בא דיבר איתי אמר לי שאני צריך להיות מר ישראל הצעיר ושזה מספיק מכובד ומה שחשוב זה ההתקדמות שעשיתי ואיך שהגעתי

נו באמת אחי, עם כל הכבוד, מה מכובד בלהתחרות לבד? זה נורא עלוב. אנשים ישאלו אותך כמה מתחרים היו ותגיד 'רק אני', נשמע לי נורא.
אז מה אם שמעיה אמר, אתה מספיק נבון לחשוב לבד.
וברור לי שהיית מנצח את אושקילר בעיניים קשורות, זה היה הרבה יותר מכובד אם כבר.
לדעתי שגית כששמעת לשמעיה בקטע הזה, חבל היה יכול להיות לך תואר מכובד יותר, ובקלות.

הדובר
22-08-10, 10:49
[/QUOTE]
ההגיון של להתחרות ב-ifbb ובמיוחד בנוער הוא כי הזוכה יכול להגיש בקשה לספורטאי מצטיין בצהל.
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו

hypertrophy
22-08-10, 12:25

ההגיון של להתחרות ב-ifbb ובמיוחד בנוער הוא כי הזוכה יכול להגיש בקשה לספורטאי מצטיין בצהל.
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו[/QUOTE]

אבל מרוויח תחרויות ברמה יחס טוב בתור מתחרה ועוד המון דברים שאי אפשר למנות

ניגרי ענק
22-08-10, 12:30

חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו[/quote]

בנימוק הזה אני לא יכול להתווכח.
אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה.

אמרון
22-08-10, 12:47
חבל שכל מי שמתחרה במסגרת אחרת מפסיד את האפשרות הזו

אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה. [/quote]

כן אבל זה קצת יותר מסובך ממה שזה נשמע וזה לא המקום ולא הזמן להתחיל לפרט את כל הסיבות בסך הכל אני מבסוט שהגעתי בשייפ טוב ומהתגובות שקיבלתי מהשופטים ומהאנשים זה היה שווה את כל ההכנה הזאת

ניגרי ענק
22-08-10, 13:17
אם הוא יקבל מעמד של ספורטאי מצטיין בזכות זה, אז שווה את המבוכה -אבל אין קוסם בעולם שישכנע אותי שלהתחרות לבד זו לא מבוכה.

כן אבל זה קצת יותר מסובך ממה שזה נשמע וזה לא המקום ולא הזמן להתחיל לפרט את כל הסיבות בסך הכל אני מבסוט שהגעתי בשייפ טוב ומהתגובות שקיבלתי מהשופטים ומהאנשים זה היה שווה את כל ההכנה הזאת[/quote]

אם זה מה שאתה מרגיש אחי, תהייה בריא.

hachem-01
22-08-10, 16:44
תודה רבה אני ממש מעריך את זה

אמרון קודם כל מזל טוב על התואר המכובד...אני ראיתי אותך בהתחשב בילד שלא נוגע בממתקים אתה מתקדם יפה מאוד ...אתה באת לתחרות מוכן ולא ידעת מול מי או כמה מתחרים יש מולך אז יצא שאתה לבד בקטגוריה לא קרה כלום....כמו שאני אומר הדרך היא מה שחשובה באמת ...
אז עזוב אותך מכל מיני אנשים שאוהבים להתווכח סתם מדברים תאמין בעצמך ..תמשיך להצליח אני מפרגן לך אין ארגון שיותר מתאים לבחור בגילך לפני גיוס כמו הארגון שבו אנו מתחרים בגלל העובדה שהוא מוכר על ידי משרד הספורט שזה מעולה...מי שרוצה להרגיש "מובך"שיעשה מה שבא לו ...תמשיך עם גיל ותעשה רק מה שגיל אומר הוא יודע מה טוב בשבילך.

menib13
22-08-10, 17:04
האשם כול הכבוד לך על הפירגון למיתחרים זו ץכונה שאני מאוד מעריך אצלך וגם הרוח הספורטיבית שנה הבאה תתן בראש סומך עלייך

danino
22-08-10, 17:17
הקטרגורייה הכבדה השנה באי אף בי בי הייתה אחת הקשות בשנים האחרונות שבדרך כלל השתתפו שם מתחרה 1-2 באו השנה 5 מתחרים שכולם אחד אחד חזקים כל הכבוד להאשם שלקח שלישי, למרות שלפניי התחרות הייתה לי הרגשה השנה הוא ייקח את אלוף האלופים או לפחות את הקטגורייה, מעניין אותי לראות תמונות של אדון חפיז שדיבר שהוא הולך לקחת את התחרות בהליכה, (זה לא חכם לבוא ולדבר לפניי תחרות),
בשנים האחרונות בifbb מנצח מתחרה שבא ממשקל בינוני וגונב את ההצגה, לפני 3-4 שנים היה אפשר לדעת לפניי התחרות מי כנראה ייקח אני מתכוון למתחרים ברמה של ליאור גולדשטיין ואלון צוקרמן שהיה אפשר כבר לדעת מה יהייה גורל התחרות...

אמרון
22-08-10, 17:48
אמרון קודם כל מזל טוב על התואר המכובד...אני ראיתי אותך בהתחשב בילד שלא נוגע בממתקים אתה מתקדם יפה מאוד ...אתה באת לתחרות מוכן ולא ידעת מול מי או כמה מתחרים יש מולך אז יצא שאתה לבד בקטגוריה לא קרה כלום....כמו שאני אומר הדרך היא מה שחשובה באמת ...
אז עזוב אותך מכל מיני אנשים שאוהבים להתווכח סתם מדברים תאמין בעצמך ..תמשיך להצליח אני מפרגן לך אין ארגון שיותר מתאים לבחור בגילך לפני גיוס כמו הארגון שבו אנו מתחרים בגלל העובדה שהוא מוכר על ידי משרד הספורט שזה מעולה...מי שרוצה להרגיש "מובך"שיעשה מה שבא לו ...תמשיך עם גיל ותעשה רק מה שגיל אומר הוא יודע מה טוב בשבילך.

תודה רבה אחי אתה בישבילי דמות להערצה נראתה מעולה מה לעשות שאלייך באו שתי תותחים כבדים אני מאמין ששנה הבאה תפציץ ותגיע ברמה שאי אפשר לנצח

ניגרי ענק
22-08-10, 18:10
הקטרגורייה הכבדה השנה באי אף בי בי הייתה אחת הקשות בשנים האחרונות שבדרך כלל השתתפו שם מתחרה 1-2 באו השנה 5 מתחרים שכולם אחד אחד חזקים כל הכבוד להאשם שלקח שלישי, למרות שלפניי התחרות הייתה לי הרגשה השנה הוא ייקח את אלוף האלופים או לפחות את הקטגורייה, מעניין אותי לראות תמונות של אדון חפיז שדיבר שהוא הולך לקחת את התחרות בהליכה, (זה לא חכם לבוא ולדבר לפניי תחרות),
בשנים האחרונות בifbb מנצח מתחרה שבא ממשקל בינוני וגונב את ההצגה, לפני 3-4 שנים היה אפשר לדעת לפניי התחרות מי כנראה ייקח אני מתכוון למתחרים ברמה של ליאור גולדשטיין ואלון צוקרמן שהיה אפשר כבר לדעת מה יהייה גורל התחרות...

לפי מה שהבנתי חאפיז הגיע מטורף, אבל אין מה לעשות, נפל עליו מתחרה בעל רקורד אירופי גדול, מדובר בתותח ברמה בינלאומית שזכה בתחרויות של חו"ל, מה אפשר לעשות?
ככה זה פיתוח גוף, הרבה פעמים בסופו של דבר צריך גם תזמון וקאסט מתאים. קח לדוגמא את סאפי שהתחרה ב 82 בנאבא, הבנאדם בא השנה בשייפ מדהים, מה יעשה שנפל עליו אלברט? אתה יכול להתכונן שנה ולעשות הכל ובסוף לקבל קאסט בלתי אפשרי. אלה החיים וזה הספורט.

xamitx
22-08-10, 18:49

זאת הגישה.!

ישראל אחי אתה תותח ואין עם זה שום ויכוח עשיתה שינוי מטורף מהתחרות שעברה.

וכמו שהאשם אמר לאחד שלא נוגע בממתקים אתה נראה מעולה.!

מזל טוב אחי...

אמרון
22-08-10, 18:58
זאת הגישה.!

ישראל אחי אתה תותח ואין עם זה שום ויכוח עשיתה שינוי מטורף מהתחרות שעברה.

וכמו שהאשם אמר לאחד שלא נוגע בממתקים אתה נראה מעולה.!

מזל טוב אחי...

תודה גבר נפגש בחדר כושר

hachem-01
23-08-10, 00:56
לפי מה שהבנתי חאפיז הגיע מטורף, אבל אין מה לעשות, נפל עליו מתחרה בעל רקורד אירופי גדול, מדובר בתותח ברמה בינלאומית שזכה בתחרויות של חו"ל, מה אפשר לעשות?
ככה זה פיתוח גוף, הרבה פעמים בסופו של דבר צריך גם תזמון וקאסט מתאים. קח לדוגמא את סאפי שהתחרה ב 82 בנאבא, הבנאדם בא השנה בשייפ מדהים, מה יעשה שנפל עליו אלברט? אתה יכול להתכונן שנה ולעשות הכל ובסוף לקבל קאסט בלתי אפשרי. אלה החיים וזה הספורט.
?.ניגרי שאלה פשוטה אתה חושב גם אם הוא היה עובר בדרך נס את הקטגוריה שלו הוא היה עובר את כל הקאסט את מישל את כל הקטגוריה שלי ולוקח את אלוף האלופים.?????.עכשיו אני קצת בהלם ממך אתה אדם רציונאלי...
אתה סותר את עצמך כתבת עליו כתבה הוצאת אותו גיבור ישראל ואלוף האלופים ועכשיו אתה אומר אי אפשר לדעת מה הקאסט שעולו מולו???תגיד אתה עדיין תמשיך לקחת הימורים כאלה כי לדעתי זה לא תפקידו של כתב....זה עבודה ל"סופרמן"....הכל ברוח טובה אחי ...