PDA

צפה בגרסא המלאה : אני רוצה לעשות הפסקה בss

Cuba
22-08-10, 23:11
אממ כבר הגעתי לאחוז שומן מאוד גבוה וזה מציק לי.. אני מאמין שנשארו לי עוד חודשים לפחות לss
עכשיו אני לא ממהר לשום מקום ואני רוצה לעשות הפסקה מהss בשביל חיטוב .. אני מתכנן לעשות חיטוב של 3 שבועות עד חודש בשביל להפטר מהנזולים שצברתי ומכמה שומן שאפשר.

עכשיו אני מתכנן את החיטובון הזה לעשות בעוד חודש בערך איזה תוכנית אימונים לעשות בחיטוב?

אפשר להמשיך באותה מתכונת של ss רק בלי לנסות להעלות משקלים כל אימון?

פשוט להתאמן על ה70-80 אחוז מהכוח?

יניב צוות ישראלבודי
23-08-10, 00:08
לפי דעתי תמשיך ss תוך כדי החיטוב, אבל אל תנסה לעלות מאימון לאימון, אלא פעם בשבוע או משהו כזה, ככה שלפחות הכוח יישמר

subzero1122
23-08-10, 00:11
מה המשקל גוף ומה המשקלי עבודה?

וss לא מתאימה לחיטוב, בטח אחרי השלב ההתחלתי.

חיטוב של 3 שבועות זה כמו להפסיק לעשן ליומיים - לא מועיל.
הנוזלים יחזרו אליך גם ככה ברגע שתחזור לאכול פחמימות.
לגבי שומן, אני בספק כמה כבר תאבד ב3 שבועות.

Cuba
23-08-10, 00:11
אז בעצם לעשות מה שאמרתי אותה תבנית
של התוכנית אימונים רק בלי לעלות משקלים

אני מטר 80
שוקל82

משקלי עבודה סקואט90
דדליפט 110
בנץ 77
פרס 40

אני לא יודע מה לעשות להמשיך או לא כבר הגעתי ל18 אחוזי שומן עם לא
יותר וזה מתסכל

SmokingSnake
23-08-10, 01:14
אז בעצם לעשות מה שאמרתי אותה תבנית
של התוכנית אימונים רק בלי לעלות משקלים

אני מטר 80
שוקל82

משקלי עבודה סקואט90
דדליפט 110
בנץ 77
פרס 40

אני לא יודע מה לעשות להמשיך או לא כבר הגעתי ל18 אחוזי שומן עם לא
יותר וזה מתסכל

אף אחד לא קרא את החלק של התזונה והעליה במשקל בספר:ohmy:
בנאדם, מה אתה מודאג מ18 אחוז שומן, תעבוד קשה 4 חודשים ותתחטב כמו קינג, תהיה 82 קילו עם 12% שומן:whistle:(למרות ש82 זה לא הרבה יש לך פוטנציאל להתחטב תוך כדי התכנית עם תפריט יותר נכון)

לדעתי סתם ידפוק לך את ההתקדמות לעצור את עצמך באמצע, אבל אם אתה מעדיף, תיזהר עם הדדליפט, למרות ש110 זה עדיין לא כזה מטורף שלא תשכח את הטכניקה מעייפות(כ"כ הרבה אנשים זורקים ז*ן בחזרות האחרונות וזה מסוכן)

Cuba
23-08-10, 15:37
אף אחד לא קרא את החלק של התזונה והעליה במשקל בספר:ohmy:
בנאדם, מה אתה מודאג מ18 אחוז שומן, תעבוד קשה 4 חודשים ותתחטב כמו קינג, תהיה 82 קילו עם 12% שומן:whistle:(למרות ש82 זה לא הרבה יש לך פוטנציאל להתחטב תוך כדי התכנית עם תפריט יותר נכון)

לדעתי סתם ידפוק לך את ההתקדמות לעצור את עצמך באמצע, אבל אם אתה מעדיף, תיזהר עם הדדליפט, למרות ש110 זה עדיין לא כזה מטורף שלא תשכח את הטכניקה מעייפות(כ"כ הרבה אנשים זורקים ז*ן בחזרות האחרונות וזה מסוכן)

לא הבנתי את החלק האחרון של מה שכתבת ואיך זה מתקשר לנושא ..

bardvash
23-08-10, 19:52
איזה אחוז היתה לפני הss ? אני גם התחלתי אותה לפני חודש ולא עליתי כזה הרבה אחוז שומן עליתי ממשקל 62 ל 66 בערך אבל די יפה כאילו לא הרבה שומן והנוזלים לא מפריעים לי או משהו להפך השרירים ניראים נפוחים וזה יפה ..

Cuba
23-08-10, 20:11
התחלתי אותה ב14 בערך

SmokingSnake
27-08-10, 19:05
לא הבנתי את החלק האחרון של מה שכתבת ואיך זה מתקשר לנושא ..

כשיש משקלים מאתגרים(לי לא היה קל עם 100 קילו:no:) טכניקה יכולה להפוך לדבר קריטי, אני רואה הרבה אנשים אצלנו שעושים דדליפט ובחזרות האחרונות שוכחים את הגב, הכל רפוי, ואם זה היה משקל מעל 70 קילו היו נפצעים ואולי אפילו מושבתים לכמה חודשים:sleep:.

אני יודע שבאימון שאני שובר שיא, ולא אכלתי טוב אפילו באותו היום אני מגיע חלש ועייף יותר(הדדליפט מגיע אחרי שעה ומשהו שעבדת על כל שאר התרגילים), בטח ובטח אם אתה על תפריט חיטוב של 1500-2000 קלוריות, סה"כ אמרתי שתיזהר ותשמור על הטכניקה, 110 קילו זה לא משקל כבד אבל גם לא משקל קל...

subzero1122
27-08-10, 19:25
אתה לא התקדמת מספיק ובגלל זה גם עלית ביותר שומן ממה שהיית צריך
בכל מקרה אני לא מבין מה יש לך לחטב, אתה תחזור חלש יותר גם ככה.
תסיים תתכנית לא לפני 120 ל3 חמישיות בסקוואט, שזה גם לא כזה הרבה.

תתחיל לעלות משקלים זה ישתפר. ואם אתה מרגיש שאתה יכול, אתה גם יכול להוריד קצת באוכל כל עוד אתה מתקדם

Cuba
27-08-10, 20:51
כשיש משקלים מאתגרים(לי לא היה קל עם 100 קילו:no:) טכניקה יכולה להפוך לדבר קריטי, אני רואה הרבה אנשים אצלנו שעושים דדליפט ובחזרות האחרונות שוכחים את הגב, הכל רפוי, ואם זה היה משקל מעל 70 קילו היו נפצעים ואולי אפילו מושבתים לכמה חודשים:sleep:.

אני יודע שבאימון שאני שובר שיא, ולא אכלתי טוב אפילו באותו היום אני מגיע חלש ועייף יותר(הדדליפט מגיע אחרי שעה ומשהו שעבדת על כל שאר התרגילים), בטח ובטח אם אתה על תפריט חיטוב של 1500-2000 קלוריות, סה"כ אמרתי שתיזהר ותשמור על הטכניקה, 110 קילו זה לא משקל כבד אבל גם לא משקל קל...

אתה בss לא? כל אימון בשבילך זה שבירת שיא

SmokingSnake
28-08-10, 16:19
אני כבר אחרי דילואדים בלחיצות
אחרי דילואד בסקוואט בגלל טכניקה

היחידים שלא בדילואד זה הדדליפט והpc שהתחלתי לפני שבועיים

Cuba
28-08-10, 17:05
דילואד זה יעני ריסט?

Cuba
29-08-10, 00:23
אז מה זה דילואד