PDA

צפה בגרסא המלאה : לחץ די חזק על הגב בסקוואט

IdaNP
22-08-10, 23:59
אני אמור להרגיש לחץ על הגב התחתון שאני עושה סקוואט, או שכדאי להעלות וידאו כדי שתראו אם הטכניקה שלי נכונה? בהתחלה בכלל לא הרגשתי את הלחץ הזה. התחלתי ss ובינתיים בהצלחה העליתי מ45 קילו ל72.5 כשאני רק בשבוע השלישי לתוכנית, אז יכול להיות שאיכשהו פיתחתי טכניקה קצת לא נכונה. (למרות שההערה היחידה שאנשים הביאו לי במכון זה שאני יורד יותר מדי, אבל זה כי כולם חושבים במכון שלי שצריך לעשות סקוואט של 45-90 מעלות גג ואין להם מושג מה זה קו מקביל)

subzero1122
23-08-10, 00:04
כל העניין של המעלות הוא די דבילי, אתה לא תבוא למכון עם מד זוית ואחר כך תחשוב לעצמך "מממממממ היום עשיתי סקוואט 65.123 מעלות)

וכן, תצלם סרטון

יניב צוות ישראלבודי
23-08-10, 00:06
בסקוואט low bar מעצם המיקום של המוט, הזווית של הגב משתנה בזמן הביצוע ולכן הזוקפים נדרשים לעבוד יותר קשה, זה מאוד הגיוני שבתור מתחיל אתה תרגיש מעין כאב שם, אני מקווה שאתה יודע להבדיל בין כאב של מאמץ לבין כאב "לא טוב" (חד ופתאומי). עם הזמן הגב מתחזק והכאב פוחת.
תמיד עדיף שתעלה סרטון שיתקנו אותך.

IdaNP
23-08-10, 00:06
כן, אני מודע לזה שזה שהעניין של המעלות דבילי, אפשר להבין את זה מההודעה שלי.
תודה על התגובה המהירה, אני אצלם סרטון באימון הבא (שלישי) ואעלה לפה. אתה חושב שכדאי לי לנסות (בגלל העיקרון החשוב של ההתקדמות הפרוגרסיבית בss) ל75 או להישאר על אותו המשקל מחשש לביצוע לא נכון של התרגיל?
אגב, הלחץ שאני מרגיש בתרגיל הזה הוא פחות או יותר כמו הלחץ שאני מרגיש בבנט אובר ובדדליפט, תרגילים שאני די בטוח שאני מבצע נכון. אבל אני אעלה סרטון לכל מקרה.

subzero1122
23-08-10, 00:08
קשה לענות בלי לראות סרטון
אם אתה מרגיש שהכאבים הם בגלל הטכניקה שלך, התשובה די ברורה.

יניב צוות ישראלבודי
23-08-10, 00:10
כן, אני מודע לזה שזה שהעניין של המעלות דבילי, אפשר להבין את זה מההודעה שלי.
תודה על התגובה המהירה, אני אצלם סרטון באימון הבא (שלישי) ואעלה לפה. אתה חושב שכדאי לי לנסות (בגלל העיקרון החשוב של ההתקדמות הפרוגרסיבית בss) ל75 או להישאר על אותו המשקל מחשש לביצוע לא נכון של התרגיל?
אגב, הלחץ שאני מרגיש בתרגיל הזה הוא פחות או יותר כמו הלחץ שאני מרגיש בבנט אובר ובדדליפט, תרגילים שאני די בטוח שאני מבצע נכון. אבל אני אעלה סרטון לכל מקרה.

דווקא אני חושב שאם אתה מרגיש את זה בדדליפט ובבנטאובר אין ספק שזה הזוקפים, אני בטוח ב90% שזה פשוט מחולשה בגלל שאתה מתחיל, אבל תעלה סרטון בכל מקרה

bardvash
23-08-10, 19:55
בסקוואט low bar מעצם המיקום של המוט, הזווית של הגב משתנה בזמן הביצוע ולכן הזוקפים נדרשים לעבוד יותר קשה, זה מאוד הגיוני שבתור מתחיל אתה תרגיש מעין כאב שם, אני מקווה שאתה יודע להבדיל בין כאב של מאמץ לבין כאב "לא טוב" (חד ופתאומי). עם הזמן הגב מתחזק והכאב פוחת.
תמיד עדיף שתעלה סרטון שיתקנו אותך.

זה ממש כמו שהוא אמר אני לא אומר שאני לא מתחיל אבל גם לי היו הכאבים האלה בגב תחתון בהתחלה , קראתי קצת על הטכניקה השתפרתי ולאט לאט עברה ההרגשה הזאת , בכלל פעם אחרי סקאווט לא יכלתי לזוז הגמישות שלי על הפנים עכשיו גם בלי מתיחות אחרי אימון זה לא משהו מיוחד ...

hypertrophy
23-08-10, 20:06
אם תיארת את זה בתור לחץ ההסבר הוא פשוט....נעים מאוד....פאמפם בזוקפי הגב -עידן....עידן-פאמפ בזוקםי הגב

Cuba
23-08-10, 20:13
כן הגב תחתון אמור לעבוד... תדאג לעשות חימום טוב לפני הסקואט , טכניקה נכונה והכול יהיה טוב

דרך אגב תמיד כדאי לעלות סרטון עם טכניקה