PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה : ריבועים בבטן

Moliere
24-08-10, 13:24
שלום לחברי הפורום
רציתי לדעת מה דרוש עלמנת לשטח את הבטן ולהבליט ריבועים
התחלתי לעשות בבית כפיפות בטן 10x3
אבל לא נראה לי שזה מספיק
אשמח לשמוע תגובות בנושא
תודה!

Scylla
24-08-10, 18:24
דיאטה.

carlito176
24-08-10, 18:51
קודם כל כדי לך לחזק תשרירי בטן שזה אומר כפיפות בטן וגם תתלה על המתח ותרים תברכיים/רגליים למעלה זה תרגיל מעולה.
אחר כך תצטרך להוריד אחוזי שומן שזה החלק ההרבה יותר קשה ואת זה עושים על ידי דיאטה.(וכמובן המשך אימונים)

haim15
24-08-10, 19:33
אוקי אז ע"מ לשטח את הבטן דרוש הציוד הנ"ל:
מערוך לבצק
פטיש
מסור גם יכול לעזור

לגבי התרגילים תקרא מאמרים ואתה כבר תראה איפה הטעות שלך.

Chest
24-08-10, 19:46
בשביל שאלות כאלה יש את פורום הליצנים.

hypertrophy
24-08-10, 20:32
תשאל בפורום אימוני כוח...הם בדוק יוכלו לעזור לך :)

Scylla
25-08-10, 05:57
לעניין - ריבועים זה 90% אחוז שומן נמוך ו10% מסת שריר גבוהה. יש לי חבר שחיף מת לא התאמן מעולם אבל הוא רזה אז יש לו ריבועים ובגלל האחוז שומן נמוך הוא חטוב ורואים כל פס בשריר (במעט מאוד שיש) ואשכרה שואלים אותו מדי פעם אם הוא מתאמן מי היה מאמין...

טלסביון
25-08-10, 21:30
תשאל בפורום אימוני כוח...הם בדוק יוכלו לעזור לך :)

כן אני גם חושב:)

Anadrol
25-08-10, 23:50
אוקי אז ע"מ לשטח את הבטן דרוש הציוד הנ"ל:
מערוך לבצק
פטיש
מסור גם יכול לעזור

לגבי התרגילים תקרא מאמרים ואתה כבר תראה איפה הטעות שלך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין אתה פשוט גאון!

zuri123
28-08-10, 10:55
סקוואט

daniel maron
28-08-10, 13:34
אחוז שומן נמוך ומסת שריר מספיקה
תדאג לעלות קודם במסת שריר ואחר כך לעשות דיאטה +אירובי עד שתגיע למטרה..