PDA

צפה בגרסא המלאה : מתאמן חדש, חלב, ריצה, משקולות ועוד....

rbenshachar
24-08-10, 14:35
שלום לכולם,

קראתי כאן בפורום כל מיני דברים ואני קצת מבולבל.
מתאמן חודשיים.

1. אני מתאמן מוקדם בבוקר כל יום מראשון עד חמישי ולא מתאמן בסופ"ש. באופן אישי אני לא מסוגל לאכול בבוקר, מה לעשות אין תיאבון, השאלה שלי היא כזאת, ב 100 מיליליטר חלב יש 3 גרם חלבון , בכוס חלב 7 גרם חלבון, האם יש בעיה שאני פשוט אשתה 3 כוסות חלב לפני האימון?

האימון שלי הוא קבוע, 15 דקות ריצה ועוד שעה משקולות על כל שרירי גוף

2. לא עובד על הרגליים עם משקולות תחת ההנחה שלא צריך כיוון שאני רץ, האן נכון?
3. יש בעיה עם זה שאני עובד כל יום על כל קבוצות השרירים? אם בעייתי, אשמח אם תוכלו להמליץ לי על תוכנית אימונים לחמישה אימוני בוקר אינטנסיביים.

הרבה תודה,

SmokingSnake
24-08-10, 15:03
אני כותב מנקודת הנחה שאתה רוצה להגדיל מסת שריר בגוף(להתחזק, לעלות במשקל, לאכול יותר)
1. תרגיל את עצמך לאכול לפחות דגנים בבוקר, הייתי ממליץ לעשות דייסת שיבולת שועל אבל זה קצת כבד בהתחלה, תקרא טיפה על תזונה ומה לאכול וכו' בהתאם למה שאתה רוצה.

לפני אימון מומלץ לשתות רק מים/קפה אם אתה רוצה ולאכול ארוחת פחמימות טובה שעתיים לפני האימון, אבל לכל אחד פועל משהו שונה, תראה מה פועל טוב בשבילך.
הגוף חלש ופגיע מאוד על הבוקר, לא הייתי ממליץ לעבוד עם משקלים חצי שעה אחרי שקמים בטח שלא על קיבה ריקה, תנסה לשלב מזונות עטירי פחמימות קלים לעיקול אם אין זמן בכלל.

2. טעות מרה, הרגליים שלך לא יתחזקו אם רק תרוץ כל היום

3. שום בעיה, שוב פעם בהתאם למטרות שלך. תוכנית אימונים של 5 אימונים לא מומלצת, אם אתה רוצה להתקדם צריך משהו עם זמני התאוששות והעמסה כבדה יותר על הגוף, אתה יכול להתאמן במשקלי נוצה 5 פעמים בשבוע, אבל זה לא ייקח אותך יותר מדי רחוק

יועץ לתוספי תזונה
24-08-10, 15:18
שלום.
1.
ארוחה לפני אימון צריכה להיבנות מחלבון בעל ספיגה מהירה ופחמימות זמינות.
צריכה של חלבון מי גבינה יהיה אידיאלי.
להיוועצות על חברות מומלצות,אתה מוזמן לשאול.

2.
ממליץ לך להוסיף אימון רגליים,ריצה לא מכפה על כך ב100%.

3.
ציינת שאתה מתאמן בסך הכל חודשיים.
ממליץ לך להוריד ל3 פעמים בשבוע במידה ואתה מבצע fbw(עבודה על כל הגוף באותו האימון).
או פיצול לפי ימים.