PDA

צפה בגרסא המלאה : בדיקת טכניקה לסקוואט

IdaNP
24-08-10, 22:15
אוקיי אז ככה. קודם כל התאכזבתי לראות שאני לא שובר קו מקביל. אני אשים את אותו המשקל בדיוק באימון הבא ואנסה לרדת עוד קצת.
גם שמתי לב (אני לא בטוח, תאשרו לי את זה) שאני לא עושה באמת סקוואט LB למרות שהתכוונתי לעשות את זה. כדאי לשים את המוט יותר נמוך על הגב?
חוץ ממה שאמרתי, יש עוד הערות לשיפור?
אה והוידאו הפסיק באמצע כי נגמר לי המקום בטלפון.
http://www.youtube.com/watch?v=qQVe6wVVdTU

קפטן שלד
24-08-10, 22:51
המוט יושב בנקודה של high bar , הגב שלך רפוי לגמרי.

תצמיד את השכמות אחת לשניה ותמקם את המוט כמו שצריך, אתה תראה שזה ישנה המון.

IdaNP
24-08-10, 22:59
המוט יושב בנקודה של high bar , הגב שלך רפוי לגמרי.

תצמיד את השכמות אחת לשניה ותמקם את המוט כמו שצריך, אתה תראה שזה ישנה המון.

מה הכוונה ב"תצמיד את השכמות"? יענו להצמיד את השכמות למוט...?

קפטן שלד
24-08-10, 23:01
מה הכוונה ב"תצמיד את השכמות"? יענו להצמיד את השכמות למוט...?

לא, תנסה לחבר את השכמות שלך אחת לשנייה לכיוון אמצע הגב, תסחט אותן ביחד.

IdaNP
24-08-10, 23:05
אוקיי, והמוט אמור להיות בדיוק עליהן בשביל low bar, נכון?

קפטן שלד
24-08-10, 23:05
אוקיי, והמוט אמור להיות בדיוק עליהן בשביל low bar, נכון?

על החלק העליון, אמור להיווצר לך סוג של מדף ברגע שתצמיד אותן.

SmokingSnake
25-08-10, 02:18
הדבר הכי קריטי זה שהמוט לא היה מעל מרכז כף הרגל אלא בערך באזור האצבעות(לא אפקטיבי, לא בריא לגוף)... יש כמה דברים לתיקון:

צריך לחשוב טוב על להרים חזה חזק(להצמיד שכמות בא עם זה יד ביד), לדאוג לגב תחתון, בחזרה הראשונה רואים שהגב היה פשוט עגול בצורה מסוכנת, טוב שהמשקל לא גבוה מדי...

low bar יושב בחלק האחורי של הכתף, אם יש לך שרירים מינימליים אתה יכול לזהות מעין שקע בכתף, זה המיקום לשים בו את המוט

הייתי מציע להתחיל במשקלים קלים להגיע לטכניקה סבירה(לפחות שהמוט יהיה ממוקם כמו שצריך ותמיד יישאר מעל מרכז כף הרגל, זה הבסיס) לשפר טכניקה מעבר לזה ניתן לעשות תוך כדי עלייה במשקלים

Scylla
25-08-10, 05:36
אמרו הכל כבר לפני, אבל תחליט אם אתה רוצה היי באר או לואו באר, ככה או ככה בעיקר זה להקשיח את הגב ולהעיף חזה קדימה, אתה יורד עמוק וכוח לא חסר , אני לא חושב שאתה צריך לקצת במשקל בשביל לעבוד על טכניקה אתה תצליח אותם משקלים אם לא יותר בטכניקה טובה.

IdaNP
25-08-10, 14:13
אמרו הכל כבר לפני, אבל תחליט אם אתה רוצה היי באר או לואו באר, ככה או ככה בעיקר זה להקשיח את הגב ולהעיף חזה קדימה, אתה יורד עמוק וכוח לא חסר , אני לא חושב שאתה צריך לקצת במשקל בשביל לעבוד על טכניקה אתה תצליח אותם משקלים אם לא יותר בטכניקה טובה.
אוקיי תודה אחי. אני אנסה לעשות יותר נכון על אותו המשקל באימון הבא ובאימונים שאחרי אני אעלה שוב.

IdaNP
27-08-10, 04:18
אוקיי, היה חבל לי לפתוח שוב פעם נושא בפעם המיליון, אז אני אשאל פה.
ניסיתי להחזיק את המוט יותר נמוך בlow bar והרגשתי כאב די חזק במפרקי כף היד, כאב שבגללו לא יכולתי להמשיך להחזיק את המוט במיקום הזה. למה זה קורה? איך אפשר למנוע את זה?

קפטן שלד
27-08-10, 14:37
אוקיי, היה חבל לי לפתוח שוב פעם נושא בפעם המיליון, אז אני אשאל פה.
ניסיתי להחזיק את המוט יותר נמוך בlow bar והרגשתי כאב די חזק במפרקי כף היד, כאב שבגללו לא יכולתי להמשיך להחזיק את המוט במיקום הזה. למה זה קורה? איך אפשר למנוע את זה?

אגודל מעל המוט ולא מתחתיו, ופרק כף היד ממשיך את האמה ויוצר קו ישר. אחרת כל העומס באמת יפול לך על פרק כף היד.

IdaNP
27-08-10, 15:07
אגודל מעל המוט ולא מתחתיו, ופרק כף היד ממשיך את האמה ויוצר קו ישר. אחרת כל העומס באמת יפול לך על פרק כף היד.
אוקיי, תודה.

menahem470
01-09-10, 21:56
http://www.dxl.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%95%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%99%D7%9D/

תרד למטה ותראה תמונה של המוטנט מאס,ככה השכמות צריכות להיות!

IdaNP
04-09-10, 13:22
כן אבל נראה שהבנאדם שם עושה high bar. בכל מקרה אני חושב שכבר למדתי את הטכניקה, תודה.