PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לעלילה נקיה במסה

itaymadddd
29-08-10, 17:22
אני אוכל לפי התפריט שיש לי ולפעמים קשה לי לאכל נקי כל הזמן בלי לאכל איזה רוטב או סלט מיונז חצילים וכל הסלטים כמו של צבר והחברות האלה. או שותה הרבה כוסות חלב בעיקרון אני לא מוסיף פחחממה אם לא צריך.
השאלה שלי אם אני אוכל ככה זה עדין נקרא מסה נקיה או שעדיף לי לאכל בלי כל הדברים האלה מהצד.

קאזמה
29-08-10, 17:26
אין בעיה, אבל תשים לב לכמות שאתה אוכל, כי בסלט חצילים, או מיונז יש מלא שומן. לכן עדיף לקנות מיונז לייט וכו'.
או פשוט תחשב את השומן שאכלת מהסלט, ותוריד מהתפריט. (למי יש כוח )

ועוד משהו תפסיק לבזבז את הזמן שלך במסה נקייה, זה סתם שם יפה. בסופו של דבר לעלות באחוזי שומן כמו גדול תעלה. תקפיד על תפריט נקי, ותאכל כמו בנאדם.

itaymadddd
29-08-10, 18:28
הכוונה לא לעלות יותר מדי בשומן ביחס לשריר ואז שאני יחזור לחיטוב אני יראה שלא עשיתי הרבה.
בא נגיד מבחינת פחמימות אני לא אוכל יותר ממה שאני צריך מהתפריט אבל חלבון פה שם טיפה יותר ממה שאני צורך או פה שם קטשופ על הטונה כי זה יבש רצח או מערבב עם כמה סלטים חוץ מזה פיצו לאפות כלום חוץ מסופשים ששותים קצת
אני מקווה שזה נקרא עדין בגדר נקי
אבל אתה צודק צריך לשים לב לכמויות של כל הסלטים האלה אולי אני עשה יום כן יום לא

קאזמה
29-08-10, 19:24
קטשופ בלי קשר זה סבבה, אתה יכול מידי יום, אין בעיה.
לאכול קצת יותר חלבון, פה, ולשם יכול רק לתרום, זה בסדר.

יש סלטים לייט, עד 5 אחוז. כמו מיונז,חצילים וכו'. אתה יכול לקנות, ולחשב אותם בקלוריות בתפריט..
אבל בתור מקור לשומן, זה לא.

לשתות בכללי זה בכלל לא טוב, כך שזה כבר נושא אחר.

ולהקפיד על מסה נקייה, זאת אומרת, לא לאכול ג'אנק פוד,חטיפים,ממתקי גומי,וכו'.
צריך להנות בחיים. תדאג לפנק את עצמך גם בארוחת צ'ט לפחות פעם בשבוע זה בסדר.

המלצה שלי,
תקפיד על אירובי לאחר אימון, לפחות 15-20 דקות 3 פעמים בשבוע, זה יעזור לךלהימנע מנוזלים מיותרים, כך תעלה נקי יותר. וגם לא תצטרך כל דבר לחשב בתפריט.

יועץ לתוספי תזונה
29-08-10, 20:07
כול עוד אתה לא חורג יותר מדי מהרף שהצבת לעצמך בתפריט,קלוריות,גרמים וכד',
אין שום בעיה לצרוך את הדברים האלו.
על אחת כמה וכמה שאתה,אני מניח,לא מקצוען שחי יום יום על המ"ג של הפחמימה.

subzero1122
29-08-10, 20:50
אין בעיה, אבל תשים לב לכמות שאתה אוכל, כי בסלט חצילים, או מיונז יש מלא שומן. לכן עדיף לקנות מיונז לייט וכו'.
או פשוט תחשב את השומן שאכלת מהסלט, ותוריד מהתפריט. (למי יש כוח )

ועוד משהו תפסיק לבזבז את הזמן שלך במסה נקייה, זה סתם שם יפה. בסופו של דבר לעלות באחוזי שומן כמו גדול תעלה. תקפיד על תפריט נקי, ותאכל כמו בנאדם.

מה הבעיה עם לאכול שומן, עוד פעם ליצן אקראי מגיע ומדבר שטויות?

השומן היחיד שמזיק הוא טראנס, ולא זכור לי שהוא נמצא בדברים האלה.
למיונז לייט יש טעם של שפיך, עדיף לא לשים כלום כבר

א. אין דבר כזה מאסה נקייה
ב. אם אתה במאסה, תאכל הרבה וכמה שאתה רוצה. הפחמימות הן הבעיה אם כבר, לא השומן

terminater135
29-08-10, 21:03
מאסה נקייה זו פיקציה, אתה בקושי תעלה בשריר ובמשקלי עבודה בלי לאכול הרבה.
בכלל אחד הדברים הכיפים במאסה זה לאכול הרבה.
מן הסתם אתה תעלה גם בשומן אבל בשביל זה יש חיטוב אחרי זה.

itaymadddd
29-08-10, 21:38
מניסיון אכלתי בלי לחשוב הרבה ולא עשיתי אירבי ושעשיתי חיטוב קצת התאכזבתי
והיום אניי משתדל 3 פעים בשבוע אירובי וחושב פעמיים מניסיון מה כן מה לא
ומתיעץ על כמה אפשר לחרוג מכל דבר ולהיזהר

קאזמה
29-08-10, 23:42
מה הבעיה עם לאכול שומן, עוד פעם ליצן אקראי מגיע ומדבר שטויות?

השומן היחיד שמזיק הוא טראנס, ולא זכור לי שהוא נמצא בדברים האלה.
למיונז לייט יש טעם של שפיך, עדיף לא לשים כלום כבר

א. אין דבר כזה מאסה נקייה
ב. אם אתה במאסה, תאכל הרבה וכמה שאתה רוצה. הפחמימות הן הבעיה אם כבר, לא השומן
לא למדת לקרוא לפני שאתה מגיב אה :rolleyes:
איפה אמרתי שיש בעיה לאכול שומן?.. בנתיים הליצן היחד שאני רואה כאן, זה אתה :rolleyes:

אגב אתה לא צריך לשתף אותנו, במה שאתה עושה עם עצמך בחיי היום יום שלך כל אחד ואהבה שלו, אני מבין ששלך היא לזרע תהנה :shok1:

קאזמה
29-08-10, 23:46
מניסיון אכלתי בלי לחשוב הרבה ולא עשיתי אירבי ושעשיתי חיטוב קצת התאכזבתי
והיום אניי משתדל 3 פעים בשבוע אירובי וחושב פעמיים מניסיון מה כן מה לא
ומתיעץ על כמה אפשר לחרוג מכל דבר ולהיזהר
שוב פעם אי אפשר לחיות כמו רובורט כל יום.
תדאג לא להגיע לעודף קלורי גדול יותר בסופו של יום, ולהישאר מאוזן.
במסה עודף קלורי, מוביל לעלייה באחוזי שומן מיותרת.

תחשב לך את הסלטים בקלוריות לתפריט, ותהנה מהם מידי יום.

ניגרי ענק
05-09-10, 15:42
הפתרון הוא אירובי.
אם אתה דואג לשלב אירובי, מותר לך להכניס חריגות פה ושם, אין עם זה שום בעיה.

gai6989
05-09-10, 18:27
אירובי ומאסה לא מסתדר גם לעבוד קשה על רגלים וגם לרוץ 3 פעמים בשבוע אני יקרוס,ואיך בדיוק אירובי יעזור בעלייה נקייה במאסה?

שניר
05-09-10, 19:26
תשמע כמו שמישהו אמר פה ...כשאתה במסה כל עוד אתה לא אוכל שטויות מעבר לתפריט זה בסדר.
מותר לך לאכול קצת סלטים עם הטונה או מה שתבחר אתה לא מתחרה או משו אז אתה לא חייב לספור כל גרם וגרם של מיונז למשל ...כל עוד אתה לא מגיע לעודף קלוריות בתפריט זה בסדר..
אני בחיטוב אפילו אוכל קצת קטשופ שהזכרת פה ..
אל תתעסק בזה יותר מידי.. במסה כל הכיף זה לאכול , זה לא צריך להיות "עונש" בשבילך .. העונש יגיע בחיטוב..
אם אתה רואה שאתה צובר הרבה שומן וזה מפריע לך אז תן קצת אירובי אין שום בעיה.
לי למשל כולם אומרים לי על הקרס שגידלתי אבל זה לא מזיז לי כ"כ.

subzero1122
05-09-10, 19:33
קטשופ בלי קשר זה סבבה, אתה יכול מידי יום, אין בעיה.
לאכול קצת יותר חלבון, פה, ולשם יכול רק לתרום, זה בסדר.

יש סלטים לייט, עד 5 אחוז. כמו מיונז,חצילים וכו'. אתה יכול לקנות, ולחשב אותם בקלוריות בתפריט..
אבל בתור מקור לשומן, זה לא.

לשתות בכללי זה בכלל לא טוב, כך שזה כבר נושא אחר.

ולהקפיד על מסה נקייה, זאת אומרת, לא לאכול ג'אנק פוד,חטיפים,ממתקי גומי,וכו'.
צריך להנות בחיים. תדאג לפנק את עצמך גם בארוחת צ'ט לפחות פעם בשבוע זה בסדר.

המלצה שלי,
תקפיד על אירובי לאחר אימון, לפחות 15-20 דקות 3 פעמים בשבוע, זה יעזור לךלהימנע מנוזלים מיותרים, כך תעלה נקי יותר. וגם לא תצטרך כל דבר לחשב בתפריט.

פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפ
אחי השומן של המיונז הוא לא כמו השומן של הביצה, אחד מיובא ממאדים, ואחד מכדור הארץ.

ועוד משהו, מתי כבר תקלטו בפעם ה100: לעלות שריר קשה פי 10 מלאבד שומן.

ניגרי ענק
06-09-10, 14:00
אירובי ומאסה לא מסתדר גם לעבוד קשה על רגלים וגם לרוץ 3 פעמים בשבוע אני יקרוס,ואיך בדיוק אירובי יעזור בעלייה נקייה במאסה?

אירובי משפר חילוף חומרים, משפר סיבולת לב ריאה, משפר כושר גופני, מסייע לנשימה טובה יותר והרגשת "קלילות", בנוסף אתה מוציא עוד קלוריות, שזה תמיד טוב, כי אם במילא אתה נמצא בעודף, קיזוז מסוים יתרום להפחתת ההשמנה.
לעומת זאת עם תפריט שכולל הרבה אוכל האירובי לעולם לא יהפוך אותך לקטבולי, כך שאין שום סיבה לחשוש מפניו ויש לו רק יתרונות. אימון טוב ומרוכז לא אמור להימשך יותר מ 45 דקות, למה זה מציק להמשיך אחר כך ל 25 דקות על ההליכון?
ההיפך הוא הנכון: זה אפילו כיף: מרגיע ומשחרר.
כיום אני רואה באירובי חלק בלתי נפרד מהאימון, בכל תקופה, וזה בניגוד מוחלט לעבר.
הינה 3 שבועות כמעט אחרי התחרות אני חטוב רצח, בעוד שבפעמים קודמות אחרי מקסימום עשרה ימים כבר הייתי מאבד כל צורה, והאירובי הוא ההבדל הגדול בין אז לעכשיו (בנוסף כמובן לשיפור מאסה ואיכות שריר).
פעם הבאה אני אזדקק להכנה של 8 שבועות במקום 5 חודשים, שזה מטריף את המוח והנשמה.
לסיכום: יחי האירובי!

gai6989
06-09-10, 16:34
אירובי משפר חילוף חומרים, משפר סיבולת לב ריאה, משפר כושר גופני, מסייע לנשימה טובה יותר והרגשת "קלילות", בנוסף אתה מוציא עוד קלוריות, שזה תמיד טוב, כי אם במילא אתה נמצא בעודף, קיזוז מסוים יתרום להפחתת ההשמנה.
לעומת זאת עם תפריט שכולל הרבה אוכל האירובי לעולם לא יהפוך אותך לקטבולי, כך שאין שום סיבה לחשוש מפניו ויש לו רק יתרונות. אימון טוב ומרוכז לא אמור להימשך יותר מ 45 דקות, למה זה מציק להמשיך אחר כך ל 25 דקות על ההליכון?
ההיפך הוא הנכון: זה אפילו כיף: מרגיע ומשחרר.
כיום אני רואה באירובי חלק בלתי נפרד מהאימון, בכל תקופה, וזה בניגוד מוחלט לעבר.
הינה 3 שבועות כמעט אחרי התחרות אני חטוב רצח, בעוד שבפעמים קודמות אחרי מקסימום עשרה ימים כבר הייתי מאבד כל צורה, והאירובי הוא ההבדל הגדול בין אז לעכשיו (בנוסף כמובן לשיפור מאסה ואיכות שריר).
פעם הבאה אני אזדקק להכנה של 8 שבועות במקום 5 חודשים, שזה מטריף את המוח והנשמה.
לסיכום: יחי האירובי!

תמיד רציתי להמישך את הארובי שלי במאסה, אבל הכנסתי לעצמי לראש שזה הפגע לי בהיתאוששות.

אני יקשיב לך ויעשה אירובי(היום ובכללי ) להזיק זה לא יכול תודה על העזרה !..:)

JAY!!!
06-09-10, 16:36
תמיד רציתי להמישך את הארובי שלי במאסה, אבל הכנסתי לעצמי לראש שזה הפגע לי בהיתאוששות.

אני יקשיב לך ויעשה אירובי(היום ובכללי ) להזיק זה לא יכול תודה על העזרה !..:)

זה יכול.

gai6989
06-09-10, 16:51
זה יכול.

כל עוד אני אוכל טוב ישן טוב אני מאמין שזה לא הפגע לי בהתאוששת כמו שאני מכיר את גופי ..

JAY!!!
06-09-10, 16:59
כל עוד אני אוכל טוב ישן טוב אני מאמין שזה לא הפגע לי בהתאוששת כמו שאני מכיר את גופי ..

העניין הוא שהתקדמות המשקלים תיהיה: בלי אירובי > עם אירובי.

אני לא רואה סיבה לוותר על אירובי אם זו המטרה שלך.

itaymadddd
06-09-10, 20:44
אני למשל החודש התחלתי חזרה למסה ועושה 3 פעמים בשבוע 30 דקות אירובי יש כאלה שיגידו שזה הרבה.
אבל בנתיים עליתי 2קג ב3 שבועות למרות זאת יש יסוריי מצפון לא לאכל שטויות למרות שאם אתה אומר שאני עושה אירובי אז אפשר קצת לחרוג ואחד אומר שלא צריך לחשב כל דבר קטן כי אחרי הכל אני לא מתכוון ללכת לתחרות או משהו בסגנון.אם אני ילך לפי הניסיון והידע שלכם

gai6989
06-09-10, 21:01
אני למשל החודש התחלתי חזרה למסה ועושה 3 פעמים בשבוע 30 דקות אירובי יש כאלה שיגידו שזה הרבה.
אבל בנתיים עליתי 2קג ב3 שבועות למרות זאת יש יסוריי מצפון לא לאכל שטויות למרות שאם אתה אומר שאני עושה אירובי אז אפשר קצת לחרוג ואחד אומר שלא צריך לחשב כל דבר קטן כי אחרי הכל אני לא מתכוון ללכת לתחרות או משהו בסגנון.אם אני ילך לפי הניסיון והידע שלכם

תלוי למה אתה קורה שטיות יש מאכלים שנחשבים קציט אבל הם בבסדר גמור ואף טובים..

itaymadddd
07-09-10, 21:13
ציט בריא כמו מה?

וסתם שאלה קטנה מיצים טביעים ובכללי עדיף כמה שפחות נכון? בגלל שיש הרבה סוכר

daniel maron
07-09-10, 22:07
יש הבדל בין ה"צ'יטים" למשל לטחון 3 שקיות תפצ'יפס לא יתן לך כלום סתם גוש פחמימה ושמן מנועים עם קילו מלח..
אבל לדפוק המבורגר כפול איכותי שזה בשר אדום איכותי ולחמניה עם ירקות זה בן בן :):):):) אפילו שזה לא הכי נקי שיש...

itaymadddd
07-09-10, 22:28
הבנתי אותך אם כבר ציט אז שיתרום לי

ובקשר לשאלה ששאלתי על מיצים טביעים וכל הפריגת למינהם עדיף גם כמה שפחות נכון ?כי אין להם ממש תועלת לגוף

עשית לי חשק מחר לדפוק איזה המבוגר אני מחר נוסע לאילת (: