PDA

צפה בגרסא המלאה : עדכון :סטאס סטרוזברג ונאבבא. . .

עלוש
29-08-10, 17:53
http://www.nabba.co.il/forum/index.php?showtopic=1057

daniel maron
29-08-10, 18:02
אז זה סופי? סטס סטרוזברג לא יתחרה יותר באיגוד נאב"א?
לפי דעתי הפסידו ספורטאי ברמה עולמית...

monster
29-08-10, 18:26
אמנון הזה חתיכת נחש.... הוא מכר את ה overall ויש לו על מי לרדת עדין...
פשוט בושה!!! אם אלי האנה היה רואה מה קרה בoverall אמנון היה בוכה לאמא כבר מזמןןןן
הנדון: תגובה רשמית של הנהלת האיגוד על תוצאות תחרות מר ישראל 2010חברים יקרים, שלום רבאיגוד nabba עושה כל שביכולתו על מנת לשמור על כבוד המתחרים ועל שיפוט הוגן ומדויק ככל האפשר.השיפוט בתחום פיתוח הגוף, להבדיל מענפי ספורט אחרים, אינו מבוסס על כלי מדידה כמותיים מדויקים(זמן, מרחק, גובה וכדומה) המאפשרים להציג בדיוק רב את השוני בין תוצאות המתחרים, אלא מבוסס על סמך הסתכלות ויזואלית של השופטים במתחרה על הבמה.עובדה זו חושפת את תחום שיפוט פיתוח הגוף בתחרות לשיפוט קשה, לא מדויק ושונה בעיני המתבונן.יחד עם זאת, שופטי איגוד nabba בעלי ניסיון רב שנים בשיפוט תחרויות מסוג אלו, וצורת השיפוט שלנו מסתמכת על סמך בחינת 6 פרמטרים שונים בנפרד.כל פרמטר (גודל מסת שרירים, חיטוב, פרופורציה, סימטריה, אסתטיקה וייבוש נוזלים, הופעת פוזות והתרשמות כללית) נבדק בנפרד ומקבל ציון. בסופו של דבר נעשה שכלול כללי לציון סופי.גם הבדל של נקודה אחת בין שני מתחרים, בציון הסופי, יכריע לבסוף מי יזכה בתחרות.הנהלת איגוד nabba הודפת כל טענה או חשד כי קיים קשר בין מתחרים לבין החלטת השופטים.יתכן וקיימים חילוקי דעות על דרך השיפוט (כפי שהסברתי על הבעייתיות בשיפוט בתחילת מכתב זה)אך אין זה סותר את העובדה שהשיפוט נטול כוונות זדון ואינו מכור מראש. אם וכאשר קיימת טענה כזו – אין בה שום אמת.לצערנו, רב הניסיון, למדנו כי תגובות המתחרים בסוף התחרות מחולקות לשתיים.א. מתחרים שזוכים בתחרות – מפרגנים וטוענים כי השיפוט היה הוגן, מקצועי ונכון בהחלט.ב. מתחרים שאינם זוכים – באים בטענה כי השיפוט גרוע, הכול פוליטיקה ומכור מראש.עקב הסיבה כי טענות אלו היו ויהיו כל שנה, לא משנה מי יזכה, אנו בהנהלת האיגוד שלמים מצפונית עם החלטת השופטים וזכיית המתחרים ומאחלים לכולם הצלחה.בעניין זוכה התחרות בקטגוריית "אלוף האלופים", להלן הסבר:לאחר החלטת השופטים לבחור ביהודה בן נעים כמנצח בתחרות, נאלצתי אני (גיא שלמון) כמנחה התחרות להכריז את שמו של הזוכה בפני הקהל. לצערי, כאשר קיבלתי את הפתק וניגשתי להכריז את שמו של הזוכהראיתי כי רכז השיפוט ציין רק את מספרו (70) ללא ציון שם.מאחר ואיני מכיר את המתחרים בקטגוריה זו (לא ידעתי מה שמו של מתחרה מספר 70) נאלצתי לחזור לרכז השיפוט בכדי שיוסיף את שמו על דף הכרזת המנצח. לתת לו את הכבוד הראוי לו.עובדה זו כנראה גרמה לחלק מהצופים בקהל לחשוב כי בדרך זו פעלנו לטובת החלפת שם הזוכה.כולי תקווה כי הסבר זה יהווה בסיס אמין להסבר הסוגיה – מה קרה שם על הבמה ?אנו הודפים כל טענה כי מהלך זה נעשה בזדון ובכוונה רעה.ללא ספק, לאחר ישיבת הנהלה שנקיים בהמשך, מקרים כאלה בעתיד יתוקנו על מנת שנוכל לצמצם כל חשד אפשרי.בשם הנהלת איגוד nabba אנו מברכים את כל המתחרים באשר הם.גם אלו שלא זכו, אך עמדו על הבמה בכבוד וייצגו את עצמם בצורה הטובה ביותר.יישר כוח לכולם.על החתום:גיא שלמוןסגן יושב ראש האיגודנציג חבר השופטיםמנחה התחרות
נלקח מתוך פורום נאבבא

Dr. Muscle
29-08-10, 19:29
זה מצחיק כי זו פעם ראשונה שאני רואה אדם מדיח או מפטר אדם מתפקיד שהוא לא מקבל עבורו שכר. קצת מזכיר את הפרק בסיינפלד שבו קריימר מפוטר מהעבודה שהוא מתנדב אליה...
במקום לחשוב שספורטאי זה או אחר "חותר" תחת איגוד, צריכים לעודד או לכל הפחות לקבל את העובדה הזו. בייחוד ש naba משמעו ארגון החובבים העולמי - ארגון שמאגד תחתיו חובבנים שלא מקבלים תגמול עבור זכיות.

hypertrophy
29-08-10, 19:55
סעמק!!!!
מה נהיה מהתחום המסריח הזה!?!?!?!?!?!?
תדיחו לא תדיחו
לפרסם את זה בפורום!??!?!

מתחיל לשקול מחדש את הרצון שלי להתחרות לאור מה שהולך בתחום מאז מר ישראל

arbel2
29-08-10, 21:54
בושה מה שקורה השנה בנאבבא

subzero1122
29-08-10, 21:54
סעמק!!!!
תדיחו לא תדיחו
לפרסם את זה בפורום!??!?!

למה לך להתחרות בכלל?
תשקיע 5000 שקל על אוכל וסייקלים כדי לשלם דמי רישום לתחרות ולקבל 0 אגורות על המאמץ.

אמרון
29-08-10, 22:14
למה לך להתחרות בכלל?
תשקיע 5000 שקל על אוכל וסייקלים כדי לשלם דמי רישום לתחרות ולקבל 0 אגורות על המאמץ.

אחי אז מי שעוסק בספורט הזה בישביל הכסף תאמין לי לא ישרוד הרבה כל הקטע זה להשקיע ולהביא את הגוף שלך לשייפ הכי טוב שאתה מסוגל ובסוף להציג אותו על הבמה אין דבר יותר טוב מזה

BODYSTAR31
29-08-10, 22:33
להגיד את האמת עושים צחוק מכול זה כמו ילדים קטנים,רבים אחד עם השני,עושים דווקה,מה זה בכלל אתה עשיתה לי ככה ו אני לך ככה,בחיי כמו ילדים.אז עשה תחרות ו כול הכבוד זה אירוע יפה ו צריך רק להגיד שסוף סוף יש סיכוי לקבל פרס אל זכיות ו זה יפה!זה לא איגוד חדש זה פשוט אירוע פיתוח גוף!

subzero1122
29-08-10, 22:40
אחי אז מי שעוסק בספורט הזה בישביל הכסף תאמין לי לא ישרוד הרבה כל הקטע זה להשקיע ולהביא את הגוף שלך לשייפ הכי טוב שאתה מסוגל ובסוף להציג אותו על הבמה אין דבר יותר טוב מזה

אבל תראה מי מארגן לכם את הספורט?
יו"ר האיגוד "מפטר" "עובד" שלו בפורום באינטרנט.

חוץ מזה שהעסק הזה יקר, ועם 200 שקל בתור פרס אתה יכול לאכול חומוס בלחץ וזה לא יחזיר לך את האלפים שהשקעת כדי לעלות לבמה.
ובכלל למה אתם צריכים לשלם דמי חבר, חחחחחחח אתם עושים להם טובה שאתם מתחרים אצלם, לא הפוך.

ran_z
29-08-10, 22:41
רפובליקת בננות

Body_Debilder
30-08-10, 02:21
למה לך להתחרות בכלל?

5000 שקל זה זול....
תראה את האשם - הוא כולה מקום שלישי ולפי מה שהוא אמר יש לו כבר חוזים לשנה הקרובה - סימוכין - ההודעות שלו בעצמו ( הטופיק המפורסם שלו על כמה התחרות של סטאס לא טובה ל bb הישראלי ).
אם בילדר חסר הצלחה שכזה שלא זכה בשום תחרות ארצית אלא רק במקומיות מול שגיא גרשגורן , יכול להסתדר על חוזים.
אז עוד הרבה יכולים.

juk89
30-08-10, 23:03
נוסף באותו טופיק מכתב הדחה של ורה..... :disgust:

menib13
30-08-10, 23:12
מהההה.את ורה זה כבר ממש ממש לא רציני משו לא הגיוני פה או שאמנון היתחרפן.

טייני
30-08-10, 23:53
זוהי שירת הברבור של אמנון הזה, ותחילתו של הסוף.

moo
31-08-10, 02:41
סעמק!!!!
תדיחו לא תדיחו
לפרסם את זה בפורום!??!?!

אמרתי לך לבוא לשחק בקבוצה עם איציק ואיתי
אתה תהיה שחקן טוב

חבל לבזבז את עצמך להיות בילדר

hypertrophy
31-08-10, 02:44