PDA

צפה בגרסא המלאה : התלבטות.

Luc1d Dre4m
29-08-10, 23:26
אחרי כ- 5 חודשים של אימונים בחד"כ ותזונה שנתגלו כלא כ"כ אפקטיביים (כולל גיינר בשלושת החודשים האחרונים) הורדתי 2.5 קילו תוך כדי ירידה של מסת שריר בין היתר.
התחלתי היום לעבוד על תוכנית חדשה, ובעקבות כמה המלצות שונות החלטתי לנצל את זה שהגיינר הנוכחי שלי עומד להיגמר ואולי להחליף אותו.
הגובה שלי הוא 1.87, משקל 70, גיל 18, בסביבות ה- 9% שומן פחות או יותר.
הגיינר שבו השתמשתי עד עכשיו הוא Champion Mass וקיבלתי שתי המלצות:

1. לעבור ל- Iso Mass Xtreme.
2. להישאר עם Champion Mass, או לחילופין להתאמן במשך חודש עם Perfect 3000 ולחזור ל- Champion Mass.

הבנתי ש- Perfect 3000 נחשב ל- "אינטנסיבי" בנוגע לעליה במסה ומומלץ מאוד לכאלה שמתקשים לעלות במשקל כמוני.
מצד שני, יש את Iso Mass שלפי מה שהבנתי מנת ההגשה שלו קטנה יותר משל Champion Mass והוא מכיל כ- 10 גרם חלבון פחות ממנה במנה הסופית. הוא מגיע במשקל של 4.2 קילו כך שהוא חסכוני יותר.
אני מרוצה מבחינת הערך הסופי של החלבון ב- Champion Mass על חלב (75 גרם חלבון) אבל שמעתי גם המלצות לקחת את הגיינר על בסיס מים וכפית או שתיים של סוכר ענבים (וערבוב של Champion Mass עם מים במקום חלב מוביל לירידה קטלנית במנת החלבון שלו, לפחות לפי מה שכתוב על גבי האריזה).

בקיצור, אני מאוד מבולבל ואשמח לקצת עזרה.

חשוב לציין שאני לא אוכל ע"פי תפריט קבוע. אני מוצא בזה עניין שמאוד קשה לעקוב אחריו ביום יום - אבל אני כן משתדל להכניס את מה שאני אוכל למחשבון תזונה ולהשלים ערכים בהתאם.

סליחה על המגילה ותודה מראש.

:)

Luc1d Dre4m
30-08-10, 00:03
קראתי עכשיו קצת על סיריוס מאס ואכן הוא זול וחסכוני.
באחת התגובות עליו באתר כתבו שערך החלבון הסופי שלו הוא 50.. השאלה היא על בסיס מה? מים או חלב? במקרה שעל בסיס חלב, בצ'מפיון הוא קצת יותר גבוה.

בנוסף, במכון כושר שלי ובחנות טבע שבה אני קונה את תוספי התזונה לא נתקלתי במוצר הזה.
איפה ניתן להשיג אותו בשוק?

Nitro Speed
30-08-10, 00:10
אתה שוקל 70 קילו,למה אתה צריך גיינר?פשוט תתחיל לטחון

קאזמה
30-08-10, 00:22
קראתי עכשיו קצת על סיריוס מאס ואכן הוא זול וחסכוני.
באחת התגובות עליו באתר כתבו שערך החלבון הסופי שלו הוא 50.. השאלה היא על בסיס מה? מים או חלב? במקרה שעל בסיס חלב, בצ'מפיון הוא קצת יותר גבוה.

בנוסף, במכון כושר שלי ובחנות טבע שבה אני קונה את תוספי התזונה לא נתקלתי במוצר הזה.
איפה ניתן להשיג אותו בשוק?

קודם כל בודקים מה אני צריך.
יש לך תפריט?..
אם כן תחשב מהי כמות החלבון היומית ללא האבקה?.. במידה ולא, תחשב את כמות החלבון הממוצעת אותה אתה צורך ביום.

נניח 2 גרם פר קילו ממשקל הגוף= 140 גרם חלבון.
משמע במידה ואתה לוקח מנה מהסריוס ביום, נשאר לך 90 גרם חלבון להכניס מאוכל, שזה קופסת קוטג', טונה במים ו 4 פרוסות פסטרמה.

אי אפשר להגיד לך מה המוצר המתאים בשבילך, בלי תפריט.

אתה צריך לאכול כמות מסוימת של חלבון למשקל שלך, ולא דווקא לחפש במה יש יותר חלבון. אמרת שאתה מתקשה לעלות במשקל, סריוס מס מתאים לך. הוא מכיל 1250 קלוריות,50 חלבון ו-225 גרם פחממה.

יש לך אפשרות להזמין מהאתר את האבקה, או לחפש ברשת חנות שמוכרת את המוצר.

קאזמה
30-08-10, 01:54
תאכלס שאני חושב על זה, אני מסתכל על הערכים של ה סיריוס, יש בה מלא סוכר... ועל האריזה רשום ללא סוכר.
באונה זה חתיכת פח סוכר...!!!

אני בוחן עכשיו עוד מוצרים, אני יכול להגיד לך שהצ'מפיון מס נראה כבר יותר טוב ויש עליו תגובות טובות.
ושאני מסתכל כבר יותר לעומק, יש לך את ה nlarge, יש שם 60 מנות הגשה של 26 גרם חלבון בכל אחת. ובסיריוס מס יש רק 32 מנות הגשה של 25 גרם חלבון או 16 מנות של 50 גרם.
הסיריוס ממש ממש מטעים, טעות שלי אחי.

קאזמה
30-08-10, 01:56
ה N-Large יוצא לפי חישוב שלי הכי משתלם כרגע,
419 שקל לחלק ל 60 מנות של 25 גרם חלבון נותן לך 7 שקל למנה
סיריוס מס שעולה 419 ויש לו 32 מנות, עולה 13 שקל למנה של 25 גרם חלבון.

תאכלס, הסיריוס מס יקר פי שתיים ויש בו הרבה יותר סוכר.... אני מוותר על הסיריוס מס, ללא ממליץ

Nitro Speed
30-08-10, 02:01
ה n-large יוצא לפי חישוב שלי הכי משתלם כרגע,
419 שקל לחלק ל 60 מנות של 25 גרם חלבון נותן לך 7 שקל למנה
סיריוס מס שעולה 419 ויש לו 32 מנות, עולה 13 שקל למנה של 25 גרם חלבון.

תאכלס, הסיריוס מס יקר פי שתיים ויש בו הרבה יותר סוכר.... אני מוותר על הסיריוס מס, ללא ממליץ

אתה ממש ממש טמבל.
:(

קאזמה
30-08-10, 02:05
למה? אולי אתה רוצה להסתיר את האמת ולקדם רק optimum?
תאכלס יש פה הטעייה של המוצר הזה, על האריזה רשום ללא סוכר, אבל בערכים שלו רשום שיש בו איזה20 גרם סוכר.

ותאכלס כל מנה בוא היא ענקית, כל מנה של הסיריוס מס הזה מכילה 160 גרם אבקה, שזה איזה 15 כפות מטבח.
ובתוך כל זה רק 25 גרם חלבון. ולא 50 כמו שמנסים לעשות את זה.

אז תאלס אם האבקה הזאת שוקלת 5.5 ק"ג וכל מנה שלה היא 160גרם ( מתוכה רק 25 גרם חלבון) , תקבל בערך 32-34 מנות הגשה... שזה בדיחה.
אם אתה לוקח ממנה 2 מנות ביום, שאתה רוצה להגיע ל 50 גרם חלבון, הסיריוס מס יגמר לך בתוך 16 ימים.. שזה שבועיים~~~

זה נראה לך נורמלי לבזבז 419 שקל ביומיים?! זה ממש לא חסכוני

קאזמה
30-08-10, 02:07
במיכל של n large, יש 60 מנות עם 26 גרם חלבון בכל אחת - - 1560 גרם חלבון בכל הקופסה.
בסיריוס מס יש 32 מנות של 25 גרם חלבון - 800 גרם חלבון.

המסקנה היא, ש nlarge יש פי 2 יותר חלבון במיכל!!! והמחיר זהה. אז מה יותר כדאי? ברור שn large.

את כל שאר הפחמימות אפשר להשיג מאורז, פירות, לחם ואפילו סתם סוכר ענבים שהם הרבה יותר זולים ממש שמציע הסיריוס מס.

Nitro Speed
30-08-10, 02:27
במיכל של n large, יש 60 מנות עם 26 גרם חלבון בכל אחת - - 1560 גרם חלבון בכל הקופסה.
בסיריוס מס יש 32 מנות של 25 גרם חלבון - 800 גרם חלבון.

המסקנה היא, ש nlarge יש פי 2 יותר חלבון במיכל!!! והמחיר זהה. אז מה יותר כדאי? ברור שn large.

את כל שאר הפחמימות אפשר להשיג מאורז, פירות, לחם ואפילו סתם סוכר ענבים שהם הרבה יותר זולים ממש שמציע הסיריוס מס.

אז אתה טמבל.
אם אתה קונה גיינר בגלל כמות החלבון,ואין לך בעיה להשלים את הפחממות ממקורות אחרים אז תקח אבקת חלבון.
גיינר זה לאנשים שקשה להם לאכול את כל מה שהם צריכים ביום,לא לאנשים שצריכים רק חלבון.

נ"ב:תלמד מה זה סוכר.