PDA

צפה בגרסא המלאה : לוג ss

IdaNP
31-08-10, 20:03
כרגע בשבוע הרביעי של התוכנית. היום היה אימון של סקוואט-בנץ'-דדליפט.
סקוואט - 70. די קל. השיא שלי 75 אבל הורדתי קצת משקל לפני שבוע כדי לתקן טכניקה.
בנץ' - 72.5 די קל, אבל תוצאה טובה ביחס לזה שאם הייתי מנסה לפני חודש 67.5 הייתי מגיע לכשל בטוח.
דדליפט - 90. טיפה קשה אבל אני אשרוד את ה95 של האימון הבא לדעתי. תיכננתי לשים יותר משקל האימון הזה אבל התבלבלתי ושמתי רק 90 חחח.
משקלים אחרים:
פרס- 37.5 הגעתי לכשל באימון האחרון, בחזרה האחרונה בסט השלישי. אני אשים אותו משקל אימון הבא ואנסה שוב. (ומן הסתם אנסה לאכול גם קצת יותר)
בנט אובר - 52.5. משקל קצת חלש אבל אני ממשיך להתקדם.
Wish me luck :)

SmokingSnake
05-09-10, 01:46
יאללה בהצלחה, תעבוד קשה, תזיע ותהפוך לס1ס1ן במשקל כבד

IdaNP
05-09-10, 14:22
תודה אחי.
אגב אימון קודם עשיתי 72.5 סקוואט, 40 בפרס ו55 בbor (אני מחליף למתח אימון הבא, נמאס מהתרגיל הזה)

איש הלילה
05-09-10, 15:13
בהצלחה!
אל תשכח להעלות סרטונים שנוכל לעזור אם יש בעיה כלשהי.

IdaNP
05-09-10, 16:12
אני אעלה השבוע סרטונים של כל התרגילים חוץ ממתח.

subzero1122
05-09-10, 19:38
בהצלחה.

משקל גוף?

SmokingSnake
05-09-10, 23:25
תודה אחי.
אגב אימון קודם עשיתי 72.5 סקוואט, 40 בפרס ו55 בbor (אני מחליף למתח אימון הבא, נמאס מהתרגיל הזה)

ממליץ בחום לעשות פאוורקלין, תרגיל מעולה, עד שלא עשיתי לא הבנתי כמה זה תרגיל טוב

אם אתה עושה מתח תנסה לעשות חלק מהסטים גם של chinups ולא רק מתח סטנדרטי

IdaNP
06-09-10, 00:01
משקל גוף 73, גובה 1.71 (לא משהו ביחס למה שאני מרים אבל אני עוד אשתפר לא נורא)
הייתי מספיק דפוק היום בשביל לעשות אימון אחרי הרבה דברים שעייפו אותי אז הלך חרא. בבנץ' 77.5 הגעתי לכשל. בסקוואט 75 בסט האחרון נדמה לי שלא שברתי מקביל כבר כי לא היה לי כוח. דדליפט 95 בקושי.

SmokingSnake
06-09-10, 00:07
הבנץ' שלך סבבה, לא חלש בכלל יחסית למשקל גוף, האמת שזה ככה עם רוב האנשים

אם אתה מרגיש גמור קח מנוחות של 6-7 דקות בסטים כבדים בלי להתבייש, במיוחד לפני הדדליפט שבדרך כלל אתה גמור כבר כשאתה עושה אותו

IdaNP
06-09-10, 00:29
הבנץ' שלי יחסית סביר כי עבדתי בתוכנית ab המון זמן שבה עשיתי את הבנץ'.
וכן אחי אני יודע שכדאי לחכות הרבה, בכל מקרה מספיק לי כרגע בערך 3 דקות לחכות בין הסטים.
אם אני לא מצליח משהו זה בגלל שאני בסט הראשון כבר לא מצליח אותו.

IdaNP
08-09-10, 16:15
אימון של אתמול:
סקוואט 3x5 75kg - אותו המשקל כמו האימון הקודם כי בקודם הטכניקה לא הייתה מושלמת. גם פה בסט האחרון הייתי צריך קצת לרמאות כי היה לי קשה.
פרס 42.5kg 3x5 - כשל בסט האחרון בחזרה האחרונה. אני אנסה אותו משקל שוב אימון הבא ואם לא אצליח אז ריסט.
מתח - פעם ראשונה שאני עושה, די הרבה זמן לא עשיתי מתח (יותר מחודש) אז קצת ירדתי - הצלחתי בסט הראשון לעשות רק 10 חזרות, בשני 7 ובשלישי 4. הכל על משקל גוף כמובן, אבל עשיתי את המתח עצמו קצת רחב. מצפה להשתפר בזמן הקרוב.

SmokingSnake
08-09-10, 16:21
תנוח יותר בין החזרות בפרס. תנסה לדמיין באונס כמו שיש בסקוואט ברגע שהמוט יורד וכמעט נוגע לך בכתפיים, זה ייתן לך הרבה כוח.

בקשר לסקוואט, צלם סרטון מהצד, אולי יש בעיה שמקשה עליך להגיע לעומק טוב כמו שצריך... לא מכיר אנשים שאין להם בעיות בסקוואט בחודש-שניים הראשונים, עם הזמן בעיות נעלמות, אל תדאג

IdaNP
08-09-10, 17:24
בסקוואט בשני הסטים הראשונים לדעתי עשיתי כמו שצריך את הסקוואט, פשוט בשלישי נגמר הכוח כבר מהחזרה השלישית למרות שחיכיתי איזה 4-4 וחצי דקות בין הסטים. כנראה שצריך יותר. אגב גם ככה בערך חיכיתי בפרס ולא עזר.
בפרס האמת ניסיתי טיפה לחכות יותר כשראיתי שאני לא מצליח את החזרה האחרונה, חיכיתי עוד 5-10 שניות וניסיתי שוב, עדיין לא הלך. (אני יודע שלא אמורים לעשות ככה ממש בתכלס אבל הייתי חייב חח)

קפטן שלד
08-09-10, 18:26
תמשיך להתקדם ותנוח כמה שצריך. תזכור תמיד שהמטרה שלך זה לסיים את הסט, העולם מסביב יכול להשרף.

IdaNP
08-09-10, 18:51
כן אני תמיד עם הגישה הזאת. אני הרבה פעמים ממש רועד בסוף מרוב המאמץ כדי לסיים את הסט.
אגב שאלה קטנה לגבי מתח - עד שאני אגיע למצב בו אני אוכל לשים על עצמי משקל ולעשות, מה אני אמור לעשות עד אז? 3 סטים פשוט בלי חימום?

קפטן שלד
08-09-10, 19:05
כן אני תמיד עם הגישה הזאת. אני הרבה פעמים ממש רועד בסוף מרוב המאמץ כדי לסיים את הסט.
אגב שאלה קטנה לגבי מתח - עד שאני אגיע למצב בו אני אוכל לשים על עצמי משקל ולעשות, מה אני אמור לעשות עד אז? 3 סטים פשוט בלי חימום?

השאלה לגבי המתח היא בנושא החימום או מה לעשות? תעשה 3 סטים לכשל, אני ממליץ לך לעשות חזרה-שתיים לפני הסטים כדי לחמם ולהכין את הגוף.

IdaNP
08-09-10, 19:17
השאלה לגבי המתח היא בנושא החימום או מה לעשות? תעשה 3 סטים לכשל, אני ממליץ לך לעשות חזרה-שתיים לפני הסטים כדי לחמם ולהכין את הגוף.
בדיוק מה שרציתי לדעת, תודה.
אגב זה לא יפגע לי בדדליפט אם אני אהיה ממש תפוס מזה נכון? חחח
פשוט הרבה זמן לא עשיתי מתח ואני די בטוח שגם מחר באימון אני אהיה תפוס עדיין בגב.

Cuba
08-09-10, 23:42
בדיוק מה שרציתי לדעת, תודה.
אגב זה לא יפגע לי בדדליפט אם אני אהיה ממש תפוס מזה נכון? חחח
פשוט הרבה זמן לא עשיתי מתח ואני די בטוח שגם מחר באימון אני אהיה תפוס עדיין בגב.

אל תדאג תתאמן עם דומס זה לא אמור לפגוע בדדליפט בצורה קיצונית

IdaNP
08-09-10, 23:51
דומס?

קפטן שלד
09-09-10, 00:26
תעשה את המתח אחרי הדדליפט

IdaNP
09-09-10, 00:43
לא הבנת אותי. את המתח אני עושה באימון של סקוואט-פרס-מתח. את הדדליפט אני עושה באימון אחר.
פשוט נתפסתי חזק מהמתח, ואני מפחד שזה יפגע לי קצת בדדליפט. אני יודע שבעיקרון רוב השרירים שפועלים בשני התרגילים הם שונים, אבל רציתי לדעת אם זה יכול לשנות לי משהו בכל זאת.

קפטן שלד
09-09-10, 01:01
תעשה מתח בכל האימונים, ואל תדאג קצת דומס בגב אף פעם לא הרגו אף אחד בדדליפט

IdaNP
09-09-10, 11:16
מתח בכל האימונים? חשבתי שכדאי פשוט להכניס את זה במקום הbor\pc.
אם אני אוסיף מתח לכל האימונים, זה לא יכול לפגוע בהתאוששות? כי זה מוסיף עוד נפח אימון. וגם אם אני כן אוסיף, אז מה לעשות באימון של הסקוואט-פרס-x-מתח? (במקום הx)

קפטן שלד
09-09-10, 11:38
מתח בכל האימונים? חשבתי שכדאי פשוט להכניס את זה במקום הbor\pc.
אם אני אוסיף מתח לכל האימונים, זה לא יכול לפגוע בהתאוששות? כי זה מוסיף עוד נפח אימון. וגם אם אני כן אוסיף, אז מה לעשות באימון של הסקוואט-פרס-x-מתח? (במקום הx)

אף אחד לא מת ממתח. תעשה בכל אימון.

IdaNP
09-09-10, 11:45
אף אחד לא מת ממתח. תעשה בכל אימון.
אוקיי אז איזה תרגיל להוסיף באימון של סקוואט-פרס-מתח? (כי באימון האחר יש סקוואט-בנץ'-דדליפט-מתח)

IdaNP
09-09-10, 18:19
סורי על הדאבל פוסט אבל אי אפשר לערוך כאן.
עכשיו היה אימון.
דדליפט 100 קילו - יותר קל ממה שחשבתי למרות שאני חושב שהגב היה קצת עגול בחזרה האחרונה. אני חושב שאני אשרוד את ה105 אימון הבא.
סקוואט - 75, רציתי להשאיר אותו משקל בשביל טכניקה נכונה ועשיתי טעות, היה קל מדי.
בנץ' - 75. אם מישהו ממש טיפה עזר לי להרים את המוט מאמצע החזרה האחרונה בסט השלישי זה נחשב כשל?
מתח לא הספקתי כי כבר סגרו את המכון מוקדם בגלל החג.
אגב אין וידאוים עדיין כי בבנץ' לא צריך (אני עושה כבר הרבה זמן בנץ' והטכניקה שלי בסדר לדעתי, אני מחזיק ברוחב טוב, אני מעגל את הגב, מוריד עד הגוף את המוט ונושם כמו שצריך), בדדליפט הבאתי לאיזה זקן לצלם והוא לא עשה את זה טוב ובסקוואט חבר שלי צילם ולא ממש ראו את הירכיים ברוב החזרות.

קפטן שלד
09-09-10, 18:33
אם מישהו נגע בחזרה אז החזרה לא שלך, אבל זה 5-5-4 אז תעלה משקל

איש הלילה
09-09-10, 18:40
הסרטון זה בשבילך, אתה לא "חייב" לעלות. אבל סתם שתהיה סגור על עצמך שהכל בסדר.
וגם אין בעיה עם דאבל פוסט בלוג שלך :)

תמשיך להתקדם! אולי תיטול חלק בפרוייקט סודי שעלה לאחרונה בשיחה בקרב בכירי הפורום http://www.forum.trshady.com/images/smilies/TR_shifty.gif

קפטן שלד
09-09-10, 18:42
תמשיך להתקדם! אולי תיטול חלק בפרוייקט סודי שעלה לאחרונה בשיחה בקרב בכירי הפורום http://www.forum.trshady.com/images/smilies/tr_shifty.gif

:eek::eek:
אבל זה רק אם תמשיך להתקדם, אחרת נמצא מועמד אחר... אז לך לאכול :cool::cool:

IdaNP
09-09-10, 19:51
פרוייקט סודי? :o
חחח ואל תדאגו אני טוחן די הרבה, בכלל לא קשה לי להגיע ל3000-3200 קלוריות ביום עם 1.5-2 גרם חלבון מלא לכל קילו מהמשקל. (כשזה כל סוגי החלבון אז 2-2.6) עליתי 5 קילו בקצת יותר מחודש.

IdaNP
13-09-10, 17:08
בעע אימון חרא. הלימודים הורסים לי הכל, גם כשלמדתי היום ממש קצת (5 שעות). אני צריך לישון יותר.
סקוואט 80 כשל בסט השלישי בחזרה השלישית. (כלומר 5-5-2) ועוד אני חושב שבסט השני לא שברתי מקביל בחלק מהחזרות.
פרס אימון קודם עשיתי 42.5 5-5-4 והאימון הזה בסט הראשון כבר לא הצלחתי 45. שמתי 40 והצלחתי רק 5-4-4 משהו כזה.
מתח 3x10-7-4 (גם לא משהו, פעם קודמת עשיתי 3x11-7-5)

קפטן שלד
13-09-10, 20:54
אמרת שתשקיע בלהתאושש.....

IdaNP
13-09-10, 21:14
אני משקיע פשוט משום מה, לימודים ממש מעייפים אותי.
פעם קודמת שהיה לי אימון חרא כזה היה אחרי סימולציה של מבחן פסיכומטרי, ועכשיו ככה.
לא ישנתי קצת היום בלילה, ישנתי משהו כמו 7-8 שעות שזה אמור להספיק. חוץ מזה שאני אוכל המון (עליתי 5-6 קילו בחודש וחצי) אז אין בעיה בקטע הזה גם כן.
אני אנסה לישון קצת יותר בלילה כשיש לימודים למרות שלפעמים יש לי בעיות עם זה.

IdaNP
15-09-10, 21:54
אימון של היום:
דדליפט 105 kg ועדיין לא קשה ברמות מטורפות מדי. זה אולי נראה קצת לא הגיוני וגם לא העלתי עוד וידאו, אבל לדעתי אני עושה נכון. אני אצלם וידאו בפעם הבאה שאני אוכל כדי להיות בטוח בזה שהטכניקה נכונה.
סקוואט 70kg -הורדתי בגלל הכשל המטורף של האימון הקודם וגם כי גיליתי שלא הייתי מקפיד על לשבור מקביל תמיד כמו שצריך. הבנתי את זה מזה שהסברתי לחבר מה זה לשבור קו מקביל ואמרתי לו להסתכל אם אני עושה את זה.
בנץ' 77.5 - הבנתי שבשביל לעשות משקלים כבדים בזה אז צריך לעגל את הגב. קצת לא הסתדרתי עם זה בהתחלה וזה פגע לי קצת ביציבות של המוט אז הצלחתי 4-4-3 אבל אני אשתפר.

subzero1122
15-09-10, 22:24
מממממממ קצת בעיה שהבנץ' עוקף תסקוואט.
לדעתי עד שתסגר על הטכניקה כדאי שתצלם את הסקוואט כל אימון.

Cuba
15-09-10, 22:27

למה ? גם אני הייתי ככה בהתחלה.. אבל אחרי כמה שבועות כבר הסקואט עקף..

IdaNP
15-09-10, 22:50
אוקיי תודה. אני מודע לזה שזה בעייתי, פשוט עשיתי בנץ' הרבה זמן לפני הss ואת הסקוואט התחלתי באופן רציני רק בss.

כ1רדי
15-09-10, 23:13
בהצלחה

SmokingSnake
15-09-10, 23:44
אחרי כשל באימון אחד לא עושים ריסט למשקל נמוך יותר, אלא אוכלים הרבה ומנסים להגיע עם אותו משקל אימון הבא

בכל מקרה צלם ת'סקוואט בכל סט ותראה אחרי הסט ישר מה הבעיות ככה שתהיה עם יד על הדופק לסט הבא, עובד מצויין, דרך מעולה לפתור בעיות

IdaNP
16-09-10, 16:04
אני יודע שאני אמור לנסות שוב עם אותו משקל, פשוט גם שמתי לב שלא הקפדתי תמיד על לשבור קו מקביל וזה דבר חשוב. ה70 קילו באימון הקודם היה לי קשה כמעט כמו ה80 כשלא שברתי מקביל.

SmokingSnake
17-09-10, 01:11
מבין אותך אחי, מי שחדש לסקוואטים מלאים ועוד עושה ss עם הדדליפטים והלחיצות הכבדות מבין כמה קשה החודש הראשון כשאתה עולה ועולה במשקל ומגיע מאימון לאימון עם רגליים כבדות וגוף כואב
תאמין לי תוך שבועיים 60 קילו ירגיש כמו חמאה, ה70 ירגיש כמו חימום טוב ולא יותר

טוב שיש פה לוגים של אנשים מכל הרמות, כאלה שעושים סקוואט שנה+, כאלה שעושים חצי שנה, חודשיים או אפילו שבועיים

IdaNP
17-09-10, 08:55
כן אחי אני מבין... לפני שהתחלתי את התוכנית, 55 קילו בסקוואט הרגיש לי קשה יחסית.

IdaNP
17-09-10, 13:01
אימון בוקר נחמד:
סקוואט - 72.5kg. לא קשה ממש. מה שמעולה זה שהטכניקה שלי השתפרה ועכשיו אין חזרה שאני לא שובר בה מקביל. אני מרגיש את ההאמסטרינגס הרבה יותר טוב.
פרס 45kg: אימון קודם הלך לי ממש חרא כי באתי עייף, לא הצלחתי חזרה אחת על המשקל באימון הקודם. האימון הזה עשיתי 4-4-3. זה שיפור טוב ביחס לאימון הקודם אבל עדיין לא טוב מספיק. אם באימון הבא אני לא אצליח 5-5-5 אני אעשה ריסט.
התחלתי פאוור קלין: בינתיים עם 32.5 שמן הסתם זה קל, אבל הכל בשביל הטכניקה.
מתח: 3xmax (עשר חזרות, שש חזרות וחמש חזרות. קצת ירדתי, כנראה בגלל הפאוור קלין שהיה לפני ובגלל שהייתי לחוץ לסיים מהר כי המכון היה בדרך להסגר)

IdaNP
19-09-10, 21:28
איכזבתי אה :( אף אחד לא מגיב כבר

איש הלילה
19-09-10, 21:39
תעלה סרטונים, תראה שיהיו הרבה תגובות :yup:

IdaNP
19-09-10, 22:11
אוקיי. בדרך כלל אין מי שיצלם פשוט, חברים שלי מתעצלים לבוא בזמן האחרון למכון בגלל הפסיכומטרי. מקווה שמישהו יבוא איתי מחר לאימון כדי שיצלם אותי בחלק מהתרגילים כבר, שאני אדע בדוק אם אני עושה טכניקה נכונה.
אגב, יש מצב שמישהו רושם לי פה דגשים עיקריים בשביל פאוור קלין?

subzero1122
20-09-10, 00:47
פשוט תשים תטלפון על כיסא, פלטות או משהו.

IdaNP
20-09-10, 23:22
אימון של היום:
סקוואט - 75KG. רציתי לצלם, או יותר נכון צילמתי, אבל בסט הראשון לפני שסיימתי את החזרה הראשונה ראיתי שנגמר המקום בטלפון, לסט השני כנראה לא חיכיתי מספיק זמן אז הגעתי בדיוק לקו מקביל ולא שברתי אותו, בסט השלישי שמתי לב לטכניקה הלא נכונה (היה חסר גם קצת היפ דרייב ויצאתי קצת עם הברכיים מדי) ותיקנתי, רק שאחרי שתי חזרות אחד הפיל לי את הטלפון ולא שמתי לב לאיזה באמצע הסט והוא גם לא, אז נאלצתי למחוק את הוידאו
דדליפט - 110KG:
http://www.youtube.com/watch?v=90Mv-LXp_Gk
http://www.youtube.com/watch?v=90Mv-LXp_Gk
מצטער על הזווית המטומטמת, פשוט זה לא נותן לי לערוך את הסרטון בשום תוכנה משום מה. אם תשימו לב החזרה האחרונה לא מצולמת כי נגמר המקום בטלפון.
בנץ' - 77.5KG, סט ראשון 5 חזרות, סט שני 5 וסט שלישי 4. זה מעולה ביחס לאימון הקודם שהצלחתי בו רק 3-3-3 כי הייתי עייף. אימון הבא 80.

IdaNP
20-09-10, 23:36
אוקיי ראיתי עכשיו את הוידאו היחיד שיש לי של הסקוואט ודווקא ברוב החזרות כן שברתי מקביל, אבל מעולה שצילמתי את זה כי ההיפ דרייב שלי על הפנים. אני חייב לשפר את זה.
לדעתכם כדאי להעלות את הוידאו לכאן בכל מקרה או שלא צריך?

No Troll
20-09-10, 23:38
תעלה את הסקוואט
הדדליפט ניראה טוב

IdaNP
20-09-10, 23:47
http://www.youtube.com/watch?v=0k6O4zJRR-Y
אוקיי אני יודע, זה חרא, זה לא שההיפ דרייב חרא, הוא פשוט לא קיים. אני אשפר את זה באימון הבא. יש צורך להוריד במשקל בשביל זה?
אגב הסתכלתי שוב טוב ואני חושב שרק בחזרה האחרונה שברתי מקביל, ובכל האחרות הגעתי בדיוק לקו המקביל. את זה אני יכול די בקלות לשפר, מה שבאמת לא טוב זה ההיפ דרייב.

No Troll
20-09-10, 23:52
יפה, את הבסיס יש לך
עכשיו רק תסתכל למטה כל הזמן ויהיה לך היפ דרייב.

פעם הבאה תצלם מהצד בבקשה.

IdaNP
20-09-10, 23:54
אוקיי תודה. צילמתי מהצד, פשוט הכלוב אצלינו נמצא באלכסון כזה, והמעמד של הבנץ' קרוב מדי אז לא יכולתי לשים את הטלפון במקום נורמלי מספיק.

No Troll
20-09-10, 23:56
טעות שלי,
התכוונתי שתצלם ישר שלא נצטרך לסובב את הראש...

IdaNP
20-09-10, 23:57
אה כן, זה הפלאפון. אותו דבר שרשמתי על הדדליפט, משום מה זה לא נותן לי לפתוח את הוידאו הזה עם שום תוכנה. אני אנסה פעם הבאה לשים את זה בתנוחה שזה יהיה ישר, פשוט אני לא חושב שהפלאפון יכול להישאר יציב ככה.

subzero1122
21-09-10, 00:23
לא רע הדדליפט, תשקיע עוד כמה שניות בסט אפ להוציא עוד תחזה ותשמור על גב נעול בתחילת המשיכה.

תעלה משקל

IdaNP
21-09-10, 00:27
כל אימון מוסיף 5 קילו, אל תדאג. אגב היה לי יותר קשה ממה שנראה פה, אבל אני חושב שאני לא אסבול ממש עד שאני אגיע ל120 לפחות.
מה הכוונה בגב נעול? פשוט הגב שלי נראה לי ישר לגמרי בתחילת המשיכה..

No Troll
21-09-10, 00:28
הכוונה להיות יותר מכווץ

IdaNP
21-09-10, 00:31
הכוונה להיות יותר מכווץ
וזה אומר? חחחחחחח
פשוט לאמץ אותו? להוציא אחורה? מה לעשות בדיוק?

No Troll
21-09-10, 00:32
שלא יהיה שום מקום רפוי.
אתה כבר מכווץ,
אבל ככל שתיהיה יותר זה ישתלם לך במשקל על המוט.

איש הלילה
21-09-10, 01:49
http://www.youtube.com/watch?v=0k6O4zJRR-Y
אוקיי אני יודע, זה חרא, זה לא שההיפ דרייב חרא, הוא פשוט לא קיים. אני אשפר את זה באימון הבא. יש צורך להוריד במשקל בשביל זה?
אגב הסתכלתי שוב טוב ואני חושב שרק בחזרה האחרונה שברתי מקביל, ובכל האחרות הגעתי בדיוק לקו המקביל. את זה אני יכול די בקלות לשפר, מה שבאמת לא טוב זה ההיפ דרייב.

הברכיים שלך גולשות, זה מה שמזיין לך את ההיפ דרייב.
אתה חייב לדחוף אותן חזק חזק החוצה, זה אמור לפתור הכל.
אם לא, תעלה עוד סרטון ונפתור את זה בדרך אחרת :flowers:

IdaNP
21-09-10, 09:38
הברכיים שלך גולשות, זה מה שמזיין לך את ההיפ דרייב.
אתה חייב לדחוף אותן חזק חזק החוצה, זה אמור לפתור הכל.
אם לא, תעלה עוד סרטון ונפתור את זה בדרך אחרת :flowers:
מה הכוונה בלדחוף החוצה בדיוק? אחורה, קדימה, לצדדים...?

איש הלילה
21-09-10, 11:39
לצדדים.

Cuba
21-09-10, 11:43
תקשיבב לו הוא איש לילהה!!! הוא מסוכן!!!

איש הלילה
21-09-10, 12:41
תקשיבב לו הוא איש לילהה!!! הוא מסוכן!!!

http://www.forum.trshady.com/images/smilies/TR_shifty.gif

IdaNP
22-09-10, 16:01
עכשיו היה אימון:
סקוואט - 77.5 אבל לא הצלחתי לשפר את ההיפ דרייב. ניסיתי להסתכל למטה ולהוציא ברכיים לצדדים וזה לא עזר אלא להפך, אני חושב שבגלל זה איכשהו הגב שלי היה רפוי מדי והרגשתי ממש יותר מדי את הגב, יותר מהרגליים. אני אנסה לשפר אימון הבא.
פרס - 45. אבל הצלחתי 5-4-3 אז אני אצטרך לעשות ריסט. הנה סרטון של הסט השני:
http://www.youtube.com/watch?v=x7ckk9s-jAA
http://www.youtube.com/watch?v=x7ckk9s-jAA
יש הערות? (נדמה לי שלא הוצאתי את המרפקים מספיק, עוד משהו חוץ מזה?)
מתח - 3XMAX

קפטן שלד
22-09-10, 16:03
למה ת'לא מצלם תסקוואט?

IdaNP
22-09-10, 16:07
למה ת'לא מצלם תסקוואט?
לא הלך לי עם הטכניקה האימון הזה, יש צילום של האימון הקודם שבו הייתה לי כמעט אותה טכניקה. האימון הזה הסתכלתי למטה, נראה לי שבגלל שהתמקדתי בזה, הראש שלי גם פנה ללמטה וזה גרם לגב שלי לא להיות מכווץ כנראה. תסתכל בעמוד הקודם יש סרטון של הסקוואט, מהזווית הזאת זה נראה בדיוק אותו דבר. באימון הזה טיפה ירדתי יותר למטה וזהו.
אגב גם בא איזה אחד בן 50 שחושב שהוא מבין משהו והתחיל לזיין לי בשכל על זה שסקוואט עמוק ידפוק לי את הברכיים... אחח האנשים האלה.
יותר חשוב לי כרגע בינתיים תגובה על הסרטון של הפרס.

קפטן שלד
22-09-10, 16:11
אתה מרים בפרס את המוט קדימה. תסובב מעט את המרפקים קדימה ותחזיק את הנשימה, תשען מעט אחורה כדי לפנות דרך למוט בקו ישר ואז תכניס את כל הגוף מתחת למוט ברגע שעובר את המצח.

IdaNP
22-09-10, 16:26
אתה מרים בפרס את המוט קדימה. תסובב מעט את המרפקים קדימה ותחזיק את הנשימה, תשען מעט אחורה כדי לפנות דרך למוט בקו ישר ואז תכניס את כל הגוף מתחת למוט ברגע שעובר את המצח.
אוקיי תודה. לפחות את הנשימה אני מחזיק חחחחחח

IdaNP
24-09-10, 18:42
אוקיי היה אימון לא רע:
סקוואט:
bar - 1X6
40KG - 1X5
55KG - 1X5
65KG - 1X3
70KG - 1X2
80KG - 3X5
צילמתי סרטונים של שני סטים בסקוואט. מצטער על הזווית המטומטמת אבל אי אפשר לערוך את הסרטונים האלה בשום תוכנה משום מה. ראיתי שההיפ דרייב השתפר והברכיים אולי קצת טיפה (אני אמשיך לעבוד על זה), אבל משום מה לא בכל החזרות שברתי מקביל. אני אקפיד על זה אימון הבא.
http://www.youtube.com/watch?v=QcRVrJ-4a1s
http://www.youtube.com/watch?v=wZ5f69uf8FU
בנץ':
החלק היותר חלש של האימון. אימון קודם הלך לי די טוב יחסית עם ה77.5 והאימון הזה היה ככה:
bar - 1X6
40KG - 1X5
55KG - 1X5
65KG - 1X3
70KG - 1X2
80KG - 1X5, 1X3, 1X1
ואז בגלל שלא הצלחתי (אחרי החזרה הראשונה בסט השלישי הרגשתי מעין דקירה כזאת בכתף אז פחדתי גם להמשיך) הורדתי ל75 ועשיתי עוד שלוש חזרות.
דדליפט:
45KG - 1X5
65KG - 1X5
85KG - 1X3
102.5KG - 1X2 (התבלבלתי בחישוב בהתחלת החימום ורק אחר כך הבנתי את זה)
115KG - 1X5
http://www.youtube.com/watch?v=xF_EGBPiz7o
זה צילם רק את ה3 חזרות הראשונות כי נגמר המקום בטלפון.
אגב איך עושים שיראו פה את הסרטון במקום שתצטרכו להיכנס לקישור?

IdaNP
25-09-10, 20:18
תראו את ההערות לגבי הסרטונים בהודעה הקודמת.
סקוואט:
QcRVrJ-4a1s
wZ5f69uf8FU
דדליפט:
xF_EGBPiz7o

קפטן שלד
25-09-10, 22:25
או שתצלם כמו שצריך או שאל תעלה בכלל. אני לא הולך לשבור את הצוואר בשביל להסתכל על הסרטונים האלה.

IdaNP
25-09-10, 22:29
אתה מכיר אולי תוכנה טובה לעריכת סרטונים? כי יש לי כמה על המחשב ואף אחת מהן לא פותחת את הסרטונים האלה (קובץ mp4)

Cuba
25-09-10, 22:38
windows movie maker

SmokingSnake
25-09-10, 22:39
בקשר לפרס, בירידה למטה תחשוב על באונס חזק כמו בסקוואט, אל תחשוב אל לעצור למטה ובטח ובטח אל תעשה את זה, איך שהמוט למטה תדמיין באונס חזרה למעלה ותעיף את המשקל.
בנוסף תנסה לקרב את המוט יותר לפרצוף, אם צריך תשען טיפה אחורה, כל תזוזה שהיא לא בקו ישר סתם לוקחת כוח מיותר...

בסקוואט אני מסכים עד כדי היסטריה עם שלד, תסובב ת'פלאפון... ממה שראיתי בשניה הראשונה- לך לקנות נעליים מתאימות :rolleyes:

IdaNP
25-09-10, 22:42
למה נעליים מתאימות? אלה נעליים עם סולייה שטוחה והן מתאימות יחסית לאימון מבחינת הנוחות.

SmokingSnake
25-09-10, 22:49
למה נעליים מתאימות? אלה נעליים עם סולייה שטוחה והן מתאימות יחסית לאימון מבחינת הנוחות.

מבחינתי נעלי פאוורליפטינג מתאימות וזולות זה אולסטאר וגרסותיה/חיקוייה(הטובים לא אלה של ה40 שקל!)... לא נתווכח על זה אבל

IdaNP
25-09-10, 22:53
windows movie maker
הורדתי וגם בתוכנה הזאת אי אפשר לערוך את הסרטונים האלה.
גם אין אפשרות לסובב את הטלפון. ניסיתי באימון הקודם ואי אפשר להעמיד אותו ככה לבד. אם אני ארצה לצלם סרטונים נורמליים אני אצטרך שמישהו יצלם אותי.
ולפי מה שהבנתי, נעל של פאוורליפטינג צריכה להיות עם סולייה שטוחה והנעל הזאת היא היחידה שלי שהיא כזאת וגם נוח להתאמן איתה בתרגילי כוח.

subzero1122
26-09-10, 01:11
בסקוואט:

1. תרים מרפקים ותקרב שכמות
2. תוציא תחזה ותדאג לא לתת לגב להתעגל בתחתית
3. תסתכל בתחתית אתה מאבד את הכיווץ ויורד למעין גוד מורנינג

הנעליים - כל עוד הסוליה שטוחה זה בסדר גמור.

תקפיד על הדברים האלה והסקוואט יהיה מצוין

לגבי העריכת סרטונים:
גם אצלי אני הרבה פעמים מצלם הפוך, אז אני פשוט משתמש ב eRightSoft SUPER, זה ממיר קבצי וידאו לכל פורמט שתרצה.
כשיש בעיה של זוית או משהו כזה אני ממיר לWMV ועורך עם WINDOWS MOVIE MAKER.

IdaNP
26-09-10, 02:01
אוקיי תודה על התגובה הרצינית.
אני לא גמיש בשיט אז קשה לי קצת להרים את המרפקים יותר ממה שהם כבר עכשיו. אני אנסה להקפיד על זה יותר באימונים הבאים.

IdaNP
26-09-10, 12:42
תיקנתי את הסרטונים. תודה על התוכנה סאבזירו.

i_BNgnLib8Q

3NrCowtMlEU

ya1HFJ6kNno

קפטן שלד
26-09-10, 13:10
יותר להרים מרפקים, לתת לברכיים ללכת קדימה בתחילת התנועה ואז לדחוף לצדדים ולשבת על העקבים.

IdaNP
26-09-10, 14:15
תודה.
אגב שאלה לגבי האימון של מחר - אם כבר ניסיתי בפרס 3 אימונים שבהם לא הצלחתי את המשקל, (בראשון מתוך השלושה עשיתי טעות ובאתי עייף לאימון) כדאי לעשות כבר ריסט או לנסות שוב על אותו המשקל?

קפטן שלד
26-09-10, 14:18
התקדמת בחזרות? אם כן אז להמשיך. אם תקוע, ריסט.

IdaNP
26-09-10, 15:32
התקדמת בחזרות? אם כן אז להמשיך. אם תקוע, ריסט.
אה, זה כן, למרות שהשיפור היה קטן יחסית בין האימון השני לשלישי שלא הצלחתי את הכל. נראה אם אני אתקע שוב אימון הבא וזהו.

SmokingSnake
26-09-10, 15:35
בקשר לפרס, תנסה את הקטע שכתבתי לפני כמה הודעות על ריבאונד בתחתית, זה יעזור לך להעיף ת'משקל בקלות, מה שלא תעשה אל תשאיר את המשקל על הכתפיים כי 90% מהפעמים הוא לא יעלה חזרה.

בקשר לסקוואט:
1. תשמור על גב תחתון מוקשת(להצמיד שכמות, להרים חזה בדרך כלל כולם הולכים יחד), לדעתי הכי קריטי כרגע, אולי תנסה לחתוך טיפה יותר גבוה את החזרה שתשבור מקביל ולא תגיע למצב שגב תחתון מתעגל
2. העמידה שלך נראית כאילו רגל אחת קדימה מהרגל השניה(=אסימטריה בכל התרגיל), ובסוף החזרות נראה כאילו אתה לא עומד זקוף אלא עם ברכיים כפופות, כל חזרה תעמוד חזרה זקוף--- אולי זה בגלל הזווית צילום תגיד לי אתה

דדליפט נראה טוב

בהצלחה

IdaNP
26-09-10, 15:48
תודה. העמידה שלי נראית לך כאילו רגל אחת יותר קדימה מהשנייה בגלל הזווית צילום. כל השאר באמת נכון, אני אתקן.
הגב התחתון שלי מתעגל בגלל הרצון שלי לשים דגש על ההיפ דרייב. לפני זה הוא לא היה מתעגל לי בכלל אבל גם לא היה היפ דרייב בכלל. בכל מקרה אני אתקן את זה.

IdaNP
27-09-10, 21:42
אוקיי שמתי לב למשהו שנראה לי ממש לא טוב אצלי בסקוואט. צילמתי שוב האימון הזה ונראה שברוב החזרות בתחתית אני מעגל את הגב כי אני מנסה לחשוב על ההיפ דרייב כנראה בצורה לא טובה. שמתי לב לזה רק כשהסתכלתי על הסרטונים כאן בבית. מקווה שזה לא עוזר לי עם המשקל יותר מדי. בכל מקרה היום היה:
סקוואט:
bar - 1X6
40KG - 1X5
55KG - 1X5
65KG - 1X3
70KG - 1X2
82.5KG - 3X5
סרטונים:

1FxS0QanqIo
W-SulX_fX0c

פרס:
bar - 1X5
30KG - 1X3
40KG - 1X2
45KG 2X5, 1X2
כנראה שלא חיכיתי מספיק בין הסט השני לשלישי אז הוא לא הלך טוב. בשניים הראשונים הצלחתי את כל ה5 חזרות. סרטון של הסט הראשון:

yh9Aokiap0g

מתח:
(הכל עם משקל גוף)
1X2
1X10
1X5
1X4
משום מה קשה לי ממש להשתפר בזה למרות שאני ממש מנסה. מקווה שיהיו שיפורים באימונים הבאים.

קפטן שלד
27-09-10, 23:43
אתה עדיין לא מחזיק גב כמו שצריך. תצמיד את השכמות.

IdaNP
27-09-10, 23:45
סבבה. מה לגבי הפרס? יש הערות לגבי זה הפעם?

איש הלילה
27-09-10, 23:53
קודם כל, כל הכבוד על ההתקדמות.

הסקוואט לא רע. כמו שהשלד אמר תחזיק יותר את הגב - תחשוב על להרים את החזה ולהצמיד את השכמות.
בפרס תנעל את הברכיים, ואל תנוח בין החזרות - תשתמש בבאונס.

Cuba
27-09-10, 23:55
לגבי הסקואט:

כמו שהשלד אמר תצמיד את השכמות.. הגב שלך יותר מידי מכופף זה נראה כמו גוד מורנינג תנסה להחזיק את הגב יותר ישר

לגבי הפרס המוט שלך עולה בתנועה מעוגלת וזה צריך לעלות בקו ישר

ואל תתבאס על הפרס הנמוך זה תרגיל שקשה לעלות בו ויהיה בו הרבה ריסטים

IdaNP
27-09-10, 23:55
קודם כל, כל הכבוד על ההתקדמות.

הסקוואט לא רע. כמו שהשלד אמר תחזיק יותר את הגב - תחשוב על להרים את החזה ולהצמיד את השכמות.
בפרס תנעל את הברכיים, ואל תנוח בין החזרות - תשתמש בבאונס.
האמת שבפרס באמת ניסיתי להשתמש בבאונס הפעם. אם תשים לב, תראה שבסרטון הקודם חיכיתי הרבה יותר בין כל חזרה. בכל מקרה אם עדיין צריך להשתמש יותר בבאונס אז אני אעשה את זה.

No Troll
28-09-10, 00:02
ממה שאני רואה:
תשאיר את החזה בחוץ - זה מקשה מאוד.
בתחתית שמתי לב שהמרפים שלך למטה, תרים אותם והגב העליון יהיה מכווץ יותר.

SmokingSnake
28-09-10, 00:54
קודם כל אחלה אימון וסחתיין על הPRs
אני אגיב על הפרס בעיקר כי אין טעם לחזור על דברים בסקוואט שאחרים אמרו והאמת גם יודעים טוב ממני

סקוואט: אתה יכול לרדת טיפה טיפה פחות אין טעם לרדת עמוק עמוק ושהגב יתעגל- זה לא בריא לגב עזוב אותך טכניקה קודם כל בטיחות

פרס(כי אף אחד לא ניתח ברצינות):
מהסרטון הקודם יש שיפור רציני! (ואני מניח שגם הרגשת שהיה לך יותר כוח "להעיף" את המשקל) תמשיך עם זה גם בחזרות האחרונות בלי לעצור בכלל למטה, אם אתה צריך לנשום אוויר תעשה את זה לחצי שניה כשהמוט נתמך למעלה על הטרפזים ולא למטה על הכתפיים!

בקשר למסלול של המוט, הוא עולה בקו ישר למעט התעגלות קטנה למעלה, תנסה יותר לשחק עם האגן כדי להזיז את הגוף מתחת למוט ולא את המוט מעל הגוף יש חזרות שנראה שרק הראש זז ואתה דוחף את המוט טיפה אחורה(=גוזל כוח מיותר)

נראה לי שהמוט יותר מדי רחוק באצבעות שלך אני מזהה את זה כי נראה כאילו היד שלך מתקפלת יותר מ90 מעלות, אם המוט היה יושב טוב ליד שורש כף היד הזווית היתה שונה לגמרי

ממליץ להסתכל בסרטוני DVD של ריפטו על הפרס, הם די אפקטיביים ואחרי 2 אימונים יש לך אחלה פרס

IdaNP
29-09-10, 23:13
היה היום חרא אימון, נאלצתי ללכת זמן קצר אחרי שהתעוררתי, המכון נסגר מוקדם בגלל הערב חג.
רק בדדליפט הלך נחמד, יש pr חדש של 120x5. חזרה אחרונה משכתי טיפה עגול, זה נחשב כשל? (טיפה עגול זה עגול בקטנה... לא יותר מדי)

No Troll
30-09-10, 02:51
תמשיך לתת בראש

subzero1122
30-09-10, 03:41
משיכה עם גב עגול היא בשום פנים ואופן לא כשל.

IdaNP
30-09-10, 13:53
אוקיי תודה... וזה היה עוד ביום חלש. מעניין עד מתי אני אמשיך להעיף תמשקל בדדליפט עד שאני באמת אצטרך כבר ריסט. אני חושב שאני קצת יוצא מפרופורציה במשקלים ביחס לדדליפט. הprים שלי בינתיים:
120 בדדליפט ל5, 77.5 בבנץ' ל3x5 (עדיין לא הצלחתי 80), פרס 45. סקוואט לא יודע אם להחשיב את ה82.5 כי הגב שלי היה עגול בתחתית ובדרך למעלה בחלק מהחזרות, כמו תמיד...

No Troll
30-09-10, 18:51
כשל זה רק אם לא נעלת את החזרה.

הייתי ממליץ לך לבדוק את הלחיצות,
גם אני הייתי תקוע בהן והיה לי קשה, עד שעבדתי קצת על טכניקה ויותר כיווץ והמשקלים עפו.

subzero1122
30-09-10, 18:53
כשל זה רק אם לא נעלת את החזרה.

הייתי ממליץ לך לבדוק את הלחיצות,
גם אני הייתי תקוע בהן והיה לי קשה, עד שעבדתי קצת על טכניקה ויותר כיווץ והמשקלים עפו.

נראה לי שזה בעיקר כי אכלת.

No Troll
30-09-10, 18:56
נראה לי שזה בעיקר כי אכלת.

יכול להיות,
אבל בעיקר טכניקה.

איש הלילה
30-09-10, 19:19
יכול להיות,
אבל בעיקר טכניקה.

יכול להיות שזה בעיקר אוכל, אבל בעיקר טכניקה? :blink:

No Troll
30-09-10, 19:20
חחחחח תמשיך לסנן במסנג'ר יא סקוואטר.

SmokingSnake
30-09-10, 22:57
חחחחח תמשיך לסנן במסנג'ר יא סקוואטר.

הוא כועס על ההצהרה הפומבית שלך שתעבור אותו בסקוואט, תציע לו מנחה וPR עם הקדשה אולי יסלח לך:sbb3:

IdaNP
01-10-10, 21:22
היום באימון ניסיתי פשוט לתקן את הגב המתעגל בסקוואט. על כל שאר הדברים בינתיים שמתי זין כי זה הדבר העיקרי שפשוט ניסיתי ולא הצלחתי. גלשתי עם הברכיים האימון הזה וחלק מהחזרות לא היו ממש עם היפ דרייב אבל לפחות בסט האחרון הצלחתי לשמור על הגב כמו שצריך לכל החזרות, קלטתי בדיוק מה צריך לעשות. אימון הבא אני אוסיף את הברכיים וההיפ דרייב (ואולי קצת להרים מרפקים אם צריך)
בשביל לעשות את זה עשיתי דילואד ל70 (שוב..... מה לעשות, טכניקה>התקדמות)
בפרס דווקא הטכניקה התחרבנה לי איכשהו. בסטים של החימום היה בסדר והתחלתי להשתמש בבאונס, וראיתי פתאום איך אני מעיף את המשקל חימום פי 2 יותר בקלות. אז אמרתי יאללה נעלה משקל למרות הכשל בסט האחרון של האימון הקודם... ומשום מה בסטים של העבודה הרמתי את המשקל רחוק מדי מהראש והסתכלתי על וידאו משם (מחקתי בגלל שהצלחתי 2 או 3 חזרות) וראיתי שפשוט הרמתי קדימה ואז אחורה במקום פשוט ישר... בכל מקרה אימון הבא נשפר. בסט האחרון הורדתי ל40 קילו (ניסיתי 47.5 היום) כדי להיות מסוגל לסיים אותו לפחות.
בכל מקרה, הנה וידאו מהסט השני של הסקוואט, חלק מהחזרות כאן התפקששו כשניסיתי לשמור על הגב ישר: (תזכרו שאמרתי ששמתי קצת זין על דברים אחרים חוץ מהגב האימון הזה.. אני יודע שהברכיים גולשות בכל החזרות ואין היפ דריב ברובן)
-0yR9lChuBU
בסט השלישי לדעתי הלך עם זה יותר טוב:
NYXUmdLfQCM

No Troll
01-10-10, 21:32
אוקיי, אני רואה שהבעיה שלך היא שהגב העליון שלך רפוי מידי בירידה ובעלייה.
תרים את המרפקים חזק וזה ישמור על הכיווץ בגב העליון. (תעצור את הוידאו בתחתית ותיראה שהמרפקים למטה)

בהצלחה.

קפטן שלד
01-10-10, 21:56
המרפקים שלך למטה.

No Troll
01-10-10, 22:14
המרפקים שלך למטה.

http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png http://img408.imageshack.us/img408/5018/30708101.png

IdaNP
01-10-10, 23:10
ראיתי עכשיו סוף סוף את הdvd של ריפטו... כל כך הרבה דברים שלא הקפדתי עליהם. מקווה שזה יעזור לי באימונים הבאים.

Mr_Nos
01-10-10, 23:20
איפה אפשר לראות אותו?

Cuba
01-10-10, 23:22
איפה אפשר לראות אותו?

תוריד מהאינטרנט זה לא בעיה.. לי הביאו את זה על דיסק אבל מי שהביא לי מצא טורנט בגוגל

IdaNP
04-10-10, 23:59
אני מתחיל להתבאס כבר מלעדכן את הלוג הזה...
בסקוואט אני עדיין נאבק בקטע של הגב המכווץ לאורך כל התנועה, הולך לי קצת יותר טוב בזה, אבל עדיין היו חזרות שבהן איבדתי קצת את הכיווץ. בסט השני הלך לי זוועה כי ירדתי יותר מדי אז איבדתי את הכיווץ (כמו בוידאו של ריפטו שהוא אמר לאנשים לרדת פחות כי הם מאבדים כיווץ למטה). שמתי לב שאני לא יוצא עם הברכיים טיפה בהתחלה ואז דוחף לצדדים, אז הן גולשות לי מאוד, אני אעבוד על זה אימון הבא.
סט ראשון:
zpK37D58EZE
סט שני שהלך חרא כמו שאמרתי, בגלל שירדתי יותר מדי:
3-K5nWWj_vg
סט שלישי:
3Lh6KXoHhhY
אה אגב המשקלים:
barX1X6
40KGX1X5
50KGX1X5
57.5KGX1X3
62.5KGX1X2
72.5KGX3X5
בנץ': ראיתי את הDVD של ריפטו ושמתי לב שעשיתי הרבה דברים לא נכונים. עיגלתי את הגב כמו שהוא אמר שם בכל הסטים של החימום והרגשתי שזה יותר טוב ככה, אבל בסטים של העבודה היה לי קשה להחזיק את זה כמו שצריך... בכל מקרה שוב פעם לא הצלחתי 80KG אז ריסט אימון הבא.
דדליפט:
ניסיתי להוציא יותר חזה בגלל התגובות על הוידאוים הקודמים שלי על הדדליפט אבל שמתי לב שכשאני עושה את זה אז אני גם מוריד יותר מדי את התחת. אז חשבתי על לא לעשות את זה יותר מדי, וכתוצאה מכך בסט עבודה הגב טיפה לא היה מכווץ מספיק... בגלל זה וכנראה בגלל שבין הסט השלישי לרביעי של החימום הייתה לי שיחת טלפון שנמשכה 5 דקות בערך הצלחתי רק 4 חזרות (לא הצלחתי ממש לנעול את החזרה האחרונה) ולא 5 על 125KG. אגב שמתי כפפות כי נהיו על כפות הידיים שלי יבלות שחלקן התפוצצו כבר אפילו בגלל הדדליפטים והמתח. אני לא יכול להרשות לעצמי שיהיה לי משהו כזה, כי אני גם מנגן בלהקה ויש לנו הופעה מאוד חשובה עוד מעט.(ראיתי שדברים כאלה משפיעים לי קצת על הנגינה... בעצם לא בדיוק משפיעים אבל מכאיבים תוך כדי)
45KGX1X6
75KGX1X5
95KGX1X3
112.5KGX1X2
125KGX1X4
SvmaUwthsu0
אגב הזזתי את המשקולות אחרי החזרה השלישית כי לא היה לי זמן לשים סוגרים (מיהרתי... זאת הסיבה גם לשיחת הטלפון שהייתה מקודם), הן ברחו לי לצדדים.

subzero1122
05-10-10, 00:04
בסקוואט - אתה עדיין גולש בתחתית, ולמה אתה יורד בלואו מ1שן?
בדדליפט - מצטער אבל החרא הזה ששמת על הידיים מסנוור אותי ומונע ממני מלראות מה קורה שם

IdaNP
05-10-10, 00:19
בסקוואט - אתה עדיין גולש בתחתית, ולמה אתה יורד בלואו מ1שן?
בדדליפט - מצטער אבל החרא הזה ששמת על הידיים מסנוור אותי ומונע ממני מלראות מה קורה שם

אחי נהיו לי יבלות כואבות על הידיים שגורמות לזה שכואב לי גם לנגן........ אין לי ברירה

SmokingSnake
05-10-10, 00:36
אחי נהיו לי יבלות כואבות על הידיים שגורמות לזה שכואב לי גם לנגן........ אין לי ברירה

בשביל זה יש hook grip, אבל לשים כפפות:eek: תכף השלד יצעק עליך:diractor:

בקשר לבנץ', תחפש סרטון של דייב טייט ותעבוד בטכניקה שלו לכיווץ של הגוף, יוסיף לך 2 שבירות שיאים לבנץ' בכיף

subzero1122
05-10-10, 01:07

אימונים > נגינה > איש הלילה > שווארמה בפיתה > דור מל1ל

החימום שלך בדדליפט גרוע מאוד

IdaNP
05-10-10, 17:57
אימונים > נגינה > איש הלילה > שווארמה בפיתה > דור מל1ל

החימום שלך בדדליפט גרוע מאוד

אז מה לעשות במקום?
ומה זה hook grip?

subzero1122
05-10-10, 18:03
60 ל5
85 ל3
105 ל2

אחרי סקוואט כל האיזור שם גם ככה חם, ככה שאתה לא צריך סתם נפח מיותר, ואם יש, עדיף שיהיה בתחילת החימום ולא במשקל כבד יותר

IdaNP
05-10-10, 18:21
אם נניח אני משאיר את הדדליפט ל4 סטים של חימום, אז פשוט להגיע בסט האחרון לפחות אחוזים מהמשקל הסופי?

SmokingSnake
05-10-10, 18:23
Gloves have no place in a serious training program. A glove is merely a piece of loose stuff
between the hand and the bar, reducing grip security and increasing the effective diameter of the
bar.

בקשר לHook grip, תקרא בחלק של הפאוורקלין בSS... למרות שלא בטוח שתצליח לשבור שיאים עם אחיזה כזאת אז תשמור את זה רק אם היד שלך ממש קרועה

IdaNP
07-10-10, 21:56
0pn9XDCwmPA
עשיתי ריסט ל40. זה הסט האחרון. אגב בטעות 6 חזרות עשיתי חחח (יש לי גם וידאו של הסט השני שרואים בו פחות טוב ומשום מה גם שם עשיתי ככה...)
זה נראה כאילו קשה לי אבל זה פחות ממה שזה נראה.

IdaNP
09-10-10, 23:23
אני עדיין נאבק עם הסקוואט. קצת יותר טוב אבל עדיין הגב קצת מתעגל בתחתית.
הטכניקה מספיק טובה בשביל להתחיל להוסיף עוד משקל?
dcOSjMDm5ck
היה גם דדליפט 125 היום (אימון קודם הגעתי לכשל בחזרה האחרונה עם אותו המשקל), היה יחסית קל יותר ממה שציפיתי, אבל שמתי לב שלא הרמתי את החזה כמו שצריך, אני אעשה את זה אימון הבא.
jtj0a94iJyU

SmokingSnake
09-10-10, 23:29
תרים חזה בהגזמה בסקוואט אולי ישפר לך את העניינים, גם כשאתה למעלה נראה שהחזה לא מספיק גבוה...

הפרס שלך השתפר מאוד, רואים שאתה לא נח עם המוט על הכתפיים אני בטוח שאתה מרגיש שהמשקל עף הרבה יותר בקלות

הדדליפט נראה טוב, תנסה להרים חזה כמה שאפשר
מתקדם יפה בהצלחה

No Troll
10-10-10, 01:39
אתה שומט חזה וזה ממש מגביל אותך ומקשה עליך לעלות - פחות משקל.
תשאיר את החזה חזק בחוץ ותרד בלי להוריד אותו / להטות את הגב יותר מדי.
אתה מקפיד על הנשימה כמו שרשום במאמר?

alskf
10-10-10, 15:26
תעשה מתח בכל האימונים, ואל תדאג קצת דומס בגב אף פעם לא הרגו אף אחד בדדליפט

בתור אחד שגם התחיל ss, אתה אומר שמומלץ מתח כל אימון כי זה בניגוד לתוכנית המקורית.
ואם כן אז עדיין לעשות חתירה כרגיל ופשוט כל אימון מתח....???
או שאימון חתירה ואימון מתח..?

No Troll
10-10-10, 15:32
Ss=פוורקלין

אם אתם עושה yndtp, תעשו דדליפט - מתח
השלד התכוון שיהיה מתח גם אחרי הדדליפט, לבחירתכם.

IdaNP
10-10-10, 15:37
אתה שומט חזה וזה ממש מגביל אותך ומקשה עליך לעלות - פחות משקל.
תשאיר את החזה חזק בחוץ ותרד בלי להוריד אותו / להטות את הגב יותר מדי.
אתה מקפיד על הנשימה כמו שרשום במאמר?
כן, אני מקפיד על הנשימות.
אני ממש מנסה להוציא את החזה לאורך כל החזרה. בחימום זה הלך לי יותר טוב, אבל במשקל עבודה (עאלק עבודה... בתכלס אני יכול יותר אבל אני לא מעלה בגלל הטכניקה הגרועה) זה תמיד מתפקשש לי. אני חושב שזה גם נובע מבעיות של שיווי משקל. אימון קודם היה הרבה יותר גרוע בסקוואט אז בכלל לא פירסמתי פה כלום, גם הבנתי מה הייתה הבעיה באימון הקודם. הגב שלי כמעט ולא היה אופקי אז הוא התעגל בתחתית.

No Troll
10-10-10, 15:41
אתה מחזיק את הבירכיים בצדדים חזק?

התנועה שלך איטית מדי.
תוציא את הבירכיים טיפה יותר קדימה בהתחלה ותחזיק אותן בצדדים.
בעלייה תעלה מהר יותר, זה לא אמור להראות כ"כ לאט.

IdaNP
10-10-10, 15:42
אתה מחזיק את הבירכיים בצדדים חזק?

התנועה שלך איטית מדי.
תוציא את הבירכיים טיפה יותר קדימה בהתחלה ותחזיק אותן בצדדים.
בעלייה תעלה מהר יותר, זה לא אמור להראות כ"כ לאט.
אוקיי. אני מנסה לעשות ככה לאט בגלל שאני מנסה להקפיד על טכניקה נכונה אבל אם זה דופק אז אני אפסיק עם זה.

No Troll
10-10-10, 15:46
החלק האקצנטרי צריך להיות איטי, כן. אבל לא כ"כ איטי (בקצב שלא תאבד בו כיווץ).
העלייה צריכה להיות הכי מהירה, זה לא יהרוס כלום, להפך.

alskf
10-10-10, 16:05
ss=פוורקלין

אם אתם עושה yndtp, תעשו דדליפט - מתח
השלד התכוון שיהיה מתח גם אחרי הדדליפט, לבחירתכם.

כן נכון , אבל אין לי מי שילמד אותי פווארקלין,
אזמה בעצם אתה אומר על המתח שזה מומלץ באמת ?

No Troll
10-10-10, 16:15
לדעתי תעשה באימון b במקום החתירה
כשאתה מצליח סט 1 של 15 חזרות עם משקל גוף
להוסיף משקל ולעשות 3x5

IdaNP
19-10-10, 21:37
הרבה זמן לא עידכנתי... היה אימון היום אחרי מחלה (אני עדיין לא 100 אחוז אבל מספיק בשביל להתאמן)
חוץ מהיום התאמנתי פעמיים בשבועיים האחרונים אז שמרתי על אותו משקל בסקוואט ובפרס העלתי כי הטכניקה השתפרה.
squat:
barX1X6
40KGX1X5
50KGX1X5
60KGX1X3
67.5KGX1X2
77.5KGX3X5
אני לא שם וידאוים כי הטכניקה הייתה די מסריחה (לא היה כמה זמן אימונים סדירים וזה) ואני יודע מה היה צריך לשפר שם (גם מתעגל בכמה חזרות וברכיים גולשות, חלק מהחזרות לא שברתי)
press:
barX1X5
27.5KGX1X5
35KGX1X3
40KGX1X2
45KGX2X5, 45KGX1X4
הטכניקה השתפרה בפרס אז החלטתי להעלות, המוט טיפה ברח לי קדימה אז נשארה לי חזרה אחת לסיים בסט האחרון שלא הצלחתי.
מתח בסופינציה:
BWX1X2
(BW+6KG)X3X5

IdaNP
19-10-10, 23:59
אוקיי החלטתי בסוף להעלות כמה וידואים של הסקואט של היום למרות שהיה מסריח.
שמתי לב שאני לא מרים את החזה מספיק, (בניגוד לשני האימונים של שבוע שעבר) כנראה זה אחד מהגורמים להתעגלות בגב. ואני יודע שלא שברתי מקביל בהרבה חזרות, זה סתם היה כזה בגלל הניסיון של לשמור על הגב ישר. אימון הבא אני לא אעשה את זה.
סט ראשון:
XGUmXHQKN04
סט שני:
8u5uFrFzPZE
סט שלישי:
T5Ay3iT1gZQ

subzero1122
20-10-10, 00:14
הדבר היחיד שקורה זה שאתה לא שובר מקביל, למה?

IdaNP
21-10-10, 21:18
יותר היה לי חשוב להקפיד על דברים כמו גב לא מעוגל במקום לשבור מקביל. היום ניסיתי יותר וגם לא שברתי בהכל, אני ארד עוד יותר באימון הבא. הרגשתי באימון הזה משום מה לחץ באיזור המרפקים וזה דפק לי גם את הבנץ' אחרי. כנראה לא הרמתי אותם בסקוואט.
אני אחרי מחלה כמו שאמרתי אז עדיין קצת מסתגל שוב לאימונים, 125 דדליפט היה לי קשה מאוד ובאמצע הסט התחלתי לדמם בקטנה כזה ובכל זאת המשכתי, אחר כך זה נהיה עוד יותר גרוע אבל בכל מקרה המשכתי עד הסוף :):):):) (רואים ששמתי לב לזה בסרטון) החזרה האחרונה אבל לא מצולמת כי התקשרו אליי באמצע הסט...
סקוואט שוב 77.5KG. בנץ' 75 עם כשל (בגלל המרפקים....) דדליפט 125KG שבקושי סיימתי, אני אפילו לא בטוח אם החזרה הרביעית נחשבת כחזרה. שוב, היה את כל הקטע הזה של העצירה באמצע בסט בגלל שקלטתי שאני מדמם בגלל איזה פצע שנפתח.
H0LJecb7nJ4
YcD9PgTzkEw
_lddB0z8S0w

IdaNP
23-10-10, 18:58
סקוואט
82.5kgx3x5 על טכניקה יותר נכונה מהפעם הקודמת שעשיתי אותו המשקל אז זה די נחשב pr. אני חושב שהדבר היחיד שנשאר לי לשפר כרגע זה הברכיים...
פרס
47.5kg 1x4, 1x3
45kg 1x4
בעע... לא הייתי צריך לעלות אחרי שאימון קודם הצלחתי בסט האחרון של ה45 רק 4 חזרות ולא 5.... ננסה שוב אימון הבא
מתח:
Bw+7kg
3x5
שכחתי את הפלאפון באוטו ולא היה לי זמן וכוח כדי לרדת לקחת, אז אין סרטונים מהאימון הזה

IdaNP
26-10-10, 21:07
סקוואט 87.5kgx3x5 pr
בנץ' 75kgx3x5 (ריסט)
דדליפט PR 130kgx1x5

No Troll
26-10-10, 21:07
כל הכבוד על השיאים החדשים

IdaNP
26-10-10, 21:19
תודה.
וידאוים בקרוב כנראה

IdaNP
26-10-10, 22:24
שנייה משהו נדפק ביוטיוב, עוד שנייה סרטון של הסט הראשון בסקוואט. (באחרים משום מה שכחתי לחשוב על להרים תתחת אז נדפק ההיפ דרייב. בגלל זה היה לי קצת יותר קשה בסטים האלה)

Cuba
26-10-10, 22:46
יפה יאלה לאכול ולהקפיץ את הסקואט
בהצלחה

קפטן שלד
26-10-10, 22:48
מזל טרול על השיאים

IdaNP
26-10-10, 23:02
יפה יאלה לאכול ולהקפיץ את הסקואט
בהצלחה
כן זאת הכוונה, הטכניקה קצת השתפרה עכשיו אז אני יכול להרשות לעצמי קפיצה של 5 קילו כל אימון.
הקטע שכבר נהייתי שמן מכל האוכל (שוקל 80 או אפילו קצת יותר 1.71)
כשאני אגיע למשקלים יותר נורמליים אני כבר אאלץ להתחיל חיטוב... אני חושב שעשיתי טעות שהתחלתי את התוכנית על 15-16 אחוז שומן עם הגנטיקה שלי

IdaNP
28-10-10, 21:55
בעע אימון לא משהו, הייתי עייף למרות שישנתי בצהריים ושתיתי קפה לפני האימון (אולי כי ישנתי 5-6 שעות בלילה...) בסקוואט נכשלתי בחזרה האחרונה בסט האחרון אבל בסט הראשון ובשלישי לא בכל החזרות שברתי מקביל... בכל מקרה יהיו וידאוים אם יוטיוב ייתן לי להעלות. אגב המרפקים שלי כואבים ממש מהסקוואט, וזה נראה כאילו אני די מרים אותם... יש למישהו רעיון למה זה קורה?
לפרס כבר הגעתי עוד יותר עייף, אימון קודם נכשלתי די בגדול עם ה47.5 (4,3,4) אז אמרתי נעשה עוד אימון 45, במילא באימון הקודם של ה45 נכשלתי בחזרה האחרונה בסט האחרון. הצלחתי 5-4-3 כי הרמתי רחוק מדי מהראש בכמה חזרות וכי הייתי עייף, במיוחד בסט האחרון.
squat:
92.5KGX2X5, 1X4
press:
45KGX1X5, 1X4, 1X3
מתח עם דאמבל של 9 קילו:
3X5 (לפחות בזה הצלחתי להעלות משקל... זה עדיין די קל יחסית)
משקל גוף נכון להיום 80. נמדדתי לפני כמה ימים עם משקל בבית שיכול להיות שהראה קצת משקל שונה, אבל זה גם היה 80 בדיוק. יכול להיות שאני לא אוכל מספיק למרות שאני שמן כבר חחח

IdaNP
28-10-10, 23:04
בסט השלישי נכשלתי בחזרה האחרונה באופן קצת מביך... אז אני שם פה גם וידאו של הסט האחרון של החימום.
Vnq8w-QZ6bc
Ps1UfBkyzWc
PqqsCeOziAw

No Troll
28-10-10, 23:35
הרבה יותר טוב מפעמים קודמות
תסתכל למטה, לא למראה, יש בעיה עם ההיפ דרייב זה כבר יסדר (מצפה לפגיעה)

IdaNP
28-10-10, 23:45
גם בוידאו האחרון אין היפ דרייב טוב?
אוקיי תודה, אני אנסה ליישם באימונים הבאים, זה אמור לעזור לי להרים יותר משקל אז יופי

No Troll
28-10-10, 23:47
שמע, להסתכל למטה זה הדבר הכי טוב שעשיתי בשביל הסקוואט שלי
גם הרבה יותר ריכוז מאשר להסתכל על עצמי במראה (למרות שאני חתיך)

IdaNP
28-10-10, 23:55
זהו האמת שזה מפריע לי להסתכל על עצמי במראה :):):):)
זה נשמע קצת דפוק, אבל אני די מאמין שנכשלתי בחזרה האחרונה בסט השלישי בגלל זה, הסתכלתי על עצמי כזה בעיניים ממש וזה מוזר
בכל מקרה המראה ממש קרובה במכון לכלוב, אז להסתכל למטה למרחק מטר וחצי ממני זה פחות או יותר כמו להסתכל על הנעליים שלי במראה.

No Troll
28-10-10, 23:58
בידיוק
ככה אני עושה, מסתכל בין הנעליים (סנטר למטה)

IdaNP
29-10-10, 00:01
יש איזושהי עצה לגבי המרפקים הכואבים?
האמת אני לא בטוח אם בתכלס קוראים לזה גם מרפק, זה באיזור המרפק, אבל בחלק הקדמי. זה המפרק שמחבר בין שני החלקים של היד אם אני לא טועה...

No Troll
29-10-10, 00:07
היו לי פעם כאבים רציניים באיזור שאתה מדבר,
זה היה בגלל שהורדתי את המרפקים (כדי להרים חזה) במקום להרים אותם הכי חזק שאני יכול
זה גם שומר על הכיווץ בגב.

IdaNP
30-10-10, 20:59
סקוואט 92.5kg 3x5 pr (בספק כי הטכניקה הייתה מסריחה, שברתי מקביל אבל עיגלתי את הגב. תראו את האשכול שפתחתי בפורום עצמו של אימוני כוח)
דדליפט 135kg 1x4
בנץ' לא יכולתי לעשות בגלל הכאבים באיזור המרפק, כשהגעתי ל77.5kg לא הצלחתי להרים את המוט בכלל מהחזה שלי. (זה היה כל כך fail)

No Troll
31-10-10, 03:29
אני מבין על מה אתה מדבר בבנץ' פרס,
כשלי היו הכאבים לא הצלחתי להזיז את המוט.

IdaNP
31-10-10, 08:21
חחח הבנאדם שהבאתי שישמור עליי חשב שאני דפוק, שסתם העלתי למשקל שאני לא יכול להרים בכלל (אני לא נראה הכי מנופח...)
הסברתי לו מה קרה אבל לא יודע אם הוא הבין אותי ממש

IdaNP
06-11-10, 10:40
אוקיי אז שני האימונים האחרונים היו ככה:
הכאבים שהיו לי במרפקים מהסקוואט ממש הפחידו וגם הגב העגול אז החלטתי לעשות דילואד מטורף בשביל טכניקה. הורדתי ל50. באימון הקודם הטכניקה עדיין לא הייתה טובה, אבל אתמול השתפרה קצת כשעשיתי 55:
ryAf_KVwwqc
O3Ftr7iDL24
M0TJWrLLyDQ
בינתיים היו לי סוג של שיאים אחרים, משקלים שלא הצלחתי מקודם ב3X5 או 1X5(דדליפט) והצלחתי, כמו 45 פרס, 135 דדליפט. את הדדליפט צילמתי אבל אני חושב שמחקתי איכשהו בטעות...

IdaNP
07-11-10, 11:06
עדיין אין תגובות..? אני רוצה לדעת מה לשפר עוד בסקוואט...

Cuba
07-11-10, 11:17
למה הורדת כל כך הרבה משקל?

ועם כואב לך בפרק כף היד זה בגלל שאתה לא אוחז נכון..

בכללי נראה לי די בסדר התרגיל עצמו אתה שומט את החזה וזה לא טוב ואתה עולה בקצת גוד מורנינג

IdaNP
07-11-10, 11:19
למה הורדת כל כך הרבה משקל?

ועם כואב לך בפרק כף היד זה בגלל שאתה לא אוחז נכון..

בכללי נראה לי די בסדר התרגיל עצמו אתה שומט את החזה וזה לא טוב ואתה עולה בקצת גוד מורנינג

מה לעשות כדי לשפר את זה? (חוץ מאת החזה שאני פשוט אצטרך להוציא יותר)
לא כאב לי בפרק כף היד, כאב לי במרפקים. האחיזה שלי עצמה נכונה, השגיאה שלי הייתה שדחפתי את המוט לגב עם הידיים במקום רק להרים מרפקים.

Cuba
07-11-10, 11:25
ברגע שתרים יותר את כלוב בית החזה אתה לא תעלה בגוד מורנינג

godam
07-11-10, 14:58
בסט אפ תנסה לעמוד ישר כמה שאפשר להוציא חזה , בירכיים שלח מהר לבחוץ מבלי להתעקב ובלי שלבים שלח בחוץ שב אחורה בו זמנים ושמור חזה סתכל למטה כמובן

IdaNP
07-11-10, 15:01
בסט אפ תנסה לעמוד ישר כמה שאפשר להוציא חזה , בירכיים שלח מהר לבחוץ מבלי להתעקב ובלי שלבים שלח בחוץ שב אחורה בו זמנים ושמור חזה סתכל למטה כמובן

אני מרגיש שאם אני מוציא את החזה בסט אפ אז כואב לי בגב... אז אני מנסה להוציא כמה שיותר כבר שהמוט על הגב
אני מתיישב הרבה יותר אחורה מהוידאוים הקודמים אם שמת לב, פעם לא הייתי מקפיד על זה בכלל וגם לא על להוציא ברכיים חזק לצדדים. אני חושב שמה שגורם להם לגלוש קצת עכשיו זה שאני לא מוציא אותן בהתחלה

godam
07-11-10, 15:14
כן יש שיפור אבל עדיין הסט אפ שלך לא טוב פשוט תעמוד אתה יודע מה לא לשבור תגב בהוצאה מוגזת של החזה תעמוד ישר מבלי להתכופף וכן חשוב מאוד שתשלח בתחילת התנועה בירכיים

IdaNP
07-11-10, 15:19
מה שלא טוב בסט אפ זה שאני לא מוציא בו את החזה פשוט?

No Troll
07-11-10, 15:43
הכאבים באמות הם בגלל שאתה לא מרים מספיק מרפקים

IdaNP
07-11-10, 15:46
הכאבים באמות הם בגלל שאתה לא מרים מספיק מרפקים
אני מנסה להרים הכי חזק שאני יכול... יכול להיות שזאת בעיה של גמישות גם?

No Troll
07-11-10, 15:51
יכול להיות,
אבל לא בטוח, תנסה להכנס למוט עם כפות הידיים מקבילות לריצפה.

אם זה באמת עניין של גמישות
http://vimeo.com/2450034

IdaNP
14-11-10, 21:16
אוקיי דדליפט
140kgx1x5 pr
אבל הטכניקה לא הייתה טובה כל כך, הגב שלי היה עגול גב בסטאפ ולא שמתי לב לזה שם... (קשה לראות בפלאפון בקטן)
סקוואט עשיתי 75, אני עוד עובד על הטכניקה. הגב השתפר אבל אני קצת גולש קדימה, אני אעבוד על זה.
בנץ' 77.5kgx2x5, 1x4 הספוטר טיפה עזר חזרה אחרונה... הורדתי משקל לכמה זמן בגלל הפציעה הקודמת במרפקים מהטכניקה הלא נכונה בסקוואט.

IdaNP
14-11-10, 22:33
כמו שאמרתי שמתי לב שאני גולש קצת קדימה. חזה צריך עוד טיפה להרים וגם על זה אני אעבוד אימון הבא.
A0qshBKOck8
-RC7Ak-VZQc
3nADL8gHvNE

godam
14-11-10, 22:53
סתכל למטה שלח בירכיים יותר ושלח לצדדים זה יפתור תגלישה חוץ מיזה היפ דרייב יש

IdaNP
14-11-10, 22:55
בסט השלישי זה כמעט הסתדר, לא? ומה עם להרים חזה והגב בכללי, נראה טוב?
אה, ואם יש היפ דרייב, אז בשביל מה להסתכל יותר למטה? אולי לא רואים בסרטון אבל אני בעצם מסתכל לעצמי בערך על הברכיים במראה

IdaNP
16-11-10, 17:11
אין עוד עצות לשיפור?