PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים

AMIR2000
31-08-10, 22:29
לפני כמה זמן כתבתי פה את התוכנית אימונים שלי ואמרו לי שזה לא תוכנית טובה
והבנתי למה...היה בתוכנית הרבה מכונות וללא תרגילים כמו סקוואט, דדליפט, בנץ פרס,בנט אובר,מילטרי פרס
אז הכנתי תוכנית חדשה:

חזה
בנץ פרס
בנץ פרס עם משקולת

רגליים
פשיטת רגליים במכונה
לחיצת רגלים במכונה

גב
פולי עליון (מתקשה במתח)
דדליפט

כתפיים
פרס
הרחקת זרועות לצדדים

יד קדמית
כפיפת ידיים עם משקולת בישיבה
כפיפת מרפק עם מוט w

יד קדמית
גרביטון
פשיטת מרפק עם משקולות בישיבה

כמה סטים לעשות?
והאם צריך לתקן משהו או להוסיף תרגלים?

Fatboy
31-08-10, 23:20
זה הכל אמור להיות באימון 1?

אני לא רואה פה היגיון, מי שבנה את זה סתם זרק ביחד תרגילים בלי הבנה של פרמטרים אחרים בבניית תכנית

בקיצור תיקח תכנית מוכנה שהיא אם סקוואט,דדליפט ו3 פעמים בשבוע
אין הרבה מקום לטעויות

AMIR2000
31-08-10, 23:28
זה הכל אמור להיות באימון 1?

אני לא רואה פה היגיון, מי שבנה את זה סתם זרק ביחד תרגילים בלי הבנה של פרמטרים אחרים בבניית תכנית

בקיצור תיקח תכנית מוכנה שהיא אם סקוואט,דדליפט ו3 פעמים בשבוע
אין הרבה מקום לטעויות

שכחתי לעשות ab ברור שזה לא ביום אחד
ארבע פעמים בשבוע
אימון a :
רגליים
חזה
יד קדמית

אימון b:
גב
כתפיים
יד אחורית

מה אתה אומר?

subzero1122
31-08-10, 23:31
השאלה איזה תרגילים אתה מכניס שם
אם אתה מכניס כפיפת\פשיטת ברכיים אז חבל לך על הזמן

AMIR2000
31-08-10, 23:36
השאלה איזה תרגילים אתה מכניס שם
אם אתה מכניס כפיפת\פשיטת ברכיים אז חבל לך על הזמן

אז יכניס את לג פרס במקום פשיטת ברכיים
אז מה אתה אומר על התוכנית בכללי?

subzero1122
31-08-10, 23:48
חרא רעיון
וחרא

AMIR2000
31-08-10, 23:53
חרא רעיון
וחרא

כולם ממליצים על ss
למה חרא תוכנית???
נראה לי אני מפסיק לקבל חוות דעת פה על התוכניות אימונים שלי כל פעם משהו,התוכנית בנויה מתרגלים מורכבים אז מה הבעיה?????

יניב צוות ישראלבודי
01-09-10, 03:11
כולם ממליצים על ss
למה חרא תוכנית???
נראה לי אני מפסיק לקבל חוות דעת פה על התוכניות אימונים שלי כל פעם משהו,התוכנית בנויה מתרגלים מורכבים אז מה הבעיה?????

הבעיה שכל דביל יכול לזרוק רשימה של תרגילים על דף, להגיד לך שהם כולם מורכבים וזהו.
לא.
צריך להתחשב בעצימות, התאוששות ונפח. שזה הפרמטרים הכי חשובים.

Fatboy
01-09-10, 10:06
כולם ממליצים על ss
למה חרא תוכנית???

כי כל התכניות האלה זה לנסות להמציא את הגלגל מחדש

תכנית אימונים למתחיל (לא אכפת לי כמה שנים אתה מתאמן) צריכה להיות בנויה תמיד על אותם עקרונות בסיס, ההתקמדות העיקרית שלך צריכה להיות בסקוואט דדליפט ובנץ.
כל שאר התרגילים זה או כדי לעזור לתרגילים המרכזיים או כדי לאזן התפתחות של שרירים, זה לא אומר שאתה צריך אלף תרגילים לכל דבר,
זה עובד על עיקרון פשוט של: אתה עושה משהו לחזה > אתה עושה משהו לגב.
אתה צריך לשאול את עצמך מה המטרה של תרגיל מסויים שאתה עושה, אם אין לך תשובה לזה אז אין סיבה לעשות אותו

ומזה בגדול בנויה תכנית אימונים למתחיל, כל דבר אחר זה מ-י-ו-ת-ר

תפסיקו לנסות להתחכם אם התכניות החמודות האלה, תפתחו את העיניים, כולם עובדים בהן ורובם נראים כמו כל אחד ברחוב

אם אתה רואה שמה שכולם עושים לא עובד, אז תעשה משהו אחר, זה שתחליף את סדר התרגילים מחזה>גב לגב>חזה, זה אולי יגרום לך להרגיש שאתה עושה משהו מיוחד אבל זה בעצם אותו דבר

תסכלו סטטיסטית על כמות האנשים הגדולים והחזקים שעובדים בתכניות "כוח" יחסית לכמות האנשים הגדולים והחזקים שעובדים בתכניות BB קונבנציונליות ביחס לכמות האנשים שמתאמנים בהן, ההבדל הסטטיסטי הוא ענק,
אבל אף אחד לא מסתכל על זה, מסתכלים רק על כמות מזערית של מפתחי גוף מוזרקים או כמות מזערית של פריקים גנטיים במכון, וחושבים שהתשובה בשבילם זה לקחת מה שהם עושים, להוריד קצת את הנפח והכל יפול למקום. בולשיט.

תסתכלו פעם אחת מחוץ לקופסה של מה שאתם חושבים שאתם יודעים.

you wanna be a sucess or a statistic?

AMIR2000
02-09-10, 00:17
כי כל התכניות האלה זה לנסות להמציא את הגלגל מחדש

תכנית אימונים למתחיל (לא אכפת לי כמה שנים אתה מתאמן) צריכה להיות בנויה תמיד על אותם עקרונות בסיס, ההתקמדות העיקרית שלך צריכה להיות בסקוואט דדליפט ובנץ.
כל שאר התרגילים זה או כדי לעזור לתרגילים המרכזיים או כדי לאזן התפתחות של שרירים, זה לא אומר שאתה צריך אלף תרגילים לכל דבר,
זה עובד על עיקרון פשוט של: אתה עושה משהו לחזה > אתה עושה משהו לגב.
אתה צריך לשאול את עצמך מה המטרה של תרגיל מסויים שאתה עושה, אם אין לך תשובה לזה אז אין סיבה לעשות אותו

ומזה בגדול בנויה תכנית אימונים למתחיל, כל דבר אחר זה מ-י-ו-ת-ר

תפסיקו לנסות להתחכם אם התכניות החמודות האלה, תפתחו את העיניים, כולם עובדים בהן ורובם נראים כמו כל אחד ברחוב

אם אתה רואה שמה שכולם עושים לא עובד, אז תעשה משהו אחר, זה שתחליף את סדר התרגילים מחזה>גב לגב>חזה, זה אולי יגרום לך להרגיש שאתה עושה משהו מיוחד אבל זה בעצם אותו דבר

תסכלו סטטיסטית על כמות האנשים הגדולים והחזקים שעובדים בתכניות "כוח" יחסית לכמות האנשים הגדולים והחזקים שעובדים בתכניות bb קונבנציונליות ביחס לכמות האנשים שמתאמנים בהן, ההבדל הסטטיסטי הוא ענק,
אבל אף אחד לא מסתכל על זה, מסתכלים רק על כמות מזערית של מפתחי גוף מוזרקים או כמות מזערית של פריקים גנטיים במכון, וחושבים שהתשובה בשבילם זה לקחת מה שהם עושים, להוריד קצת את הנפח והכל יפול למקום. בולשיט.

תסתכלו פעם אחת מחוץ לקופסה של מה שאתם חושבים שאתם יודעים.

You wanna be a sucess or a statistic?

הסבר טוב
עכשיו בוא נגיד שאני רוצה לעשות תוכנית ab ולא ss
איזה תרגילים הייתה אומר לי לעשות?
וכמה סטים?
ומתי לעלות במשקל של תרגילים?
בקיצור תשלב את כל הפרמטרים שצריכים להיות בתוכנית אימון