PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין-חלק ב'

danielart
31-08-10, 23:24
אהלן שוב,
;)בהמשך להייעצות איתכם:
ראיתי באתר israelbody.org 2 המלצות לצריכת הקריאטין:

המצלה ראשונה(מופיעה במאמר):
שלב העמסה: במשך כ-5-7 ימים רצופים.
תחזוקה:5-6 שבועות כ-3 גר' קריאטין ביום (לפי המשקל שלי)
הפסקה:4 שבועות הפסקה.
המלצה 2(מופיעה בתווית של הקריאטין אותו אני רוצה לקנות):
העמסה:במשך כ-5-7 ימים רצופים(4 פעמים ביום)
תחזוקה:7 ימים (3 פעמים ביום בהפרשים שווים)
7 ימים נוספים (פעמיים ביום-לפני ואחרי אימון)
14 ימים אחרונים (1 מיד בתום אימון)
הפסקה:חודש עד חודש וחצי.
ולשאלות שלי:
1.אני שם לב פשוט שיש הבדלים בין המינונים, לאיזה מינון אצטרך להקשיב?
2.הבנתי שכפית רגילה מלאה באבקה זה שווה ל-5 גר' קריאטין אני צודק?
3.באתר אמרו לחשב את כמות הקיראטין המומלצת לאדם בוגר שמתאמן כך: 0.3xמשקל הגוף(יצא לי 0.3x80=24 גר קריאטין) ולכן, את כל הקריאטין הזה אצטרך לצרוך רק מהאבקה או שמספיק רק 20 גר מתוכם ואת השאר בטוח אשלים במזון מבלי לשים לב, לא?
4. רק כדי שאבין שוב נכון, איך מומלץ לצרוך את הקריאטין בתום האימון אם אני שותה גם יחד איתו את אבקת החלבון? (לערבב יחד אותם? בכמה כמות מים? כמה פחמימות לצרוך יחד-תמרים-כמה תמרים?,וכו'... אם יש לכם איזה שילוב קטן שהולך לכם אחרי האימון אני אשמח לשמוע ממנו).
5.כמה פחמימה אצטרך לצרוך ביחד עם הקריאטין אחרי האימון?(לא כולל הפחמימה של האבקת חלבון כמובן)
6. סוכר ענבים-כמה פחמימות יש באבקה הזו ביחד לתמרים?(כפית ל-3 תמרים? כפית ל-2 תמרים?...???)

אם תוכלו לענות לי כאן גם לפי המספור אני אודה לכם... :)
תודה רבה
דניאל...

pickitup
31-08-10, 23:31
אתה לא חייב העמסה, אתה יכול לקחת 5 גרם ביום (מנת הגשה) באופן קבוע
אם אתה רוצה העמסה, אתה יכול 5 ימים לקחת 4 מנות כל יום נגיד כל 4 שעות ואז לעבור למנה ביום
אם אתה רוצה אתה יכול פעם באיזה 3 חודשים לעשות הפסקה של שבוע ואז להמשיך באחת הצורות שרשמתי.
לא משנה מתי אתה לוקח את זה כי זה משהו שנאגר במשך שבועות ולא משפיע ישר.
אתה לא צריך לצרוך פחמימה איתו, כי ספיגה טובה יותר תהיה רק עם 100 גרם סוכר ענבים שזה מוגזם.

danielart
01-09-10, 08:22
למישהו יש עוד הצעות?

יועץ לתוספי תזונה
01-09-10, 11:31
ראיתי באשכול הקודם שלך שאתה מעוניין במוצר פורמולה של קריאטין.
זהו לא קריאטין טהור,ולכן המלצת היצרן יותר מתאימה.
מנת הגשה במוצר פורמולה יותר גדולה ממנת הגשה בקריאטין טהור,משום שהוא מכיל בנוסף לקריאטין פחמימות ומכאן המנה תהייה יותר גדולה והצריכה תהייה שונה במקצת מקריאטין טהור.

גל ציון-פור
01-09-10, 11:34
1. תקשיב להמלצה שכתובה באתר.
2. כפית מטבח שווה ל-5 גרם. בתוך הפרי-לואד נדמה לי שיש כפית הגשה ששוה גם ל-5 גרם.
3. 20 גרם ליום זה מספיק (מאבקה).
4. שוב, הפרי-לואד אינו נחשב קריאטין מונוהידרט טהור, אלא פורמולה שמשלבת בתוכה גם פחמימה. יש לה גם טעם (תפוז/מנדרינה או מה שזה לא יהיה...) ולכן אם תשלב אותה יחד עם החלבון, יצא טעם מגעיל רצח.
לכן, שתה את הפורמולה מיד בסיום האימון ואח"כ שתה את אבקת החלבון בנפרד.
5. עם הפרי-לואד לא צריך לקחת עוד פחמימה.
6. 4 כפיות מטבח של סוכר ענבים=20 גרם פחמימה = 1 תמר גדול או 2 קטנים.

בברכה
גל ציון-פור

דימון
05-09-10, 02:05
danielart

רשמתה
2.באתר אמרו לחשב את כמות הקיראטין המומלצת לאדם בוגר שמתאמן כך: 0.3xמשקל הגוף(יצא לי 0.3x80=24 גר קריאטין) ולכן, את כל הקריאטין הזה אצטרך לצרוך רק מהאבקה או שמספיק רק 20 גר מתוכם ואת השאר בטוח אשלים במזון מבלי לשים לב, לא?

תגובה

זה חישוב לכמות חלבון לא קריאטין !!!
לגבי קריאטין זה 0.03X80.....(היה חסר לך 0 אחד)