PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לפאוורקלין ועוד משהו

Deadlift
02-09-10, 17:09
היום התאמנתי על טכניקה של פאוורקלין (שזה ממש קשה,שעומד בצד מאמן ומזיין לך בשכל שזה לא טוב לפני גיל 17,ניראלי אני עובר להתאמן בבית... פשוט נמאס מהמדריכים האלה). בכל מיקרה את השלבים הראשונים של התרגיל הבנתי,המשיכה והכל. אבל שאני בא להניח ת'מוט הוא נכנס לי בצוואר. על מה אני אמור להניח אותו? כאילו על הכתפיים?

ועוד משהו,בין סטים של חימום בss כמה זמן מנוחה לקחת? 30 שניות? כי זה הרי לא סטים כבדים. אז כמה?

Cuba
02-09-10, 18:17
לגבי הפאוורקלין אני לא יודע
אבל לגבי החימום זה כמה שאתה חושב.. בחימום אני נח דקה שתיים כמובן זה משתנה ככל שהמשקל עולה

במשקלי עבודה כבר אני נח 5 דקות מינמום

godam
02-09-10, 19:45
תה אמור שייהיה מונח על הכתף , על עצם החזה הוא קופץ לך לצוואר אולי המשקל קל לך והטכניקה לא 100% או שאתה מושך בידים את המוט ולא עם הגוף כולו עם core שלך!!!!!!! חח סתם
בכ''מ זה לא ממש יעזור עד שלא תעלה סירטון

Deadlift
02-09-10, 20:38
או.קיי אני יעלה סירטון,פשוט אף אחד אצלי במכון לא יודע פאוורקלין. והמשקל באמת קל,אני עושה את זה בלי משקל,עם מוט ריק. ועל עצם החזה. אין בעיה,אני יעלה סירטון בקרוב,תודה רבה.

godam
02-09-10, 21:03
צפוי במכונים של היום ..
תעבור לבית עצה שלי או מצא מכון טוב

Deadlift
02-09-10, 21:52
צפוי במכונים של היום ..
תעבור לבית עצה שלי או מצא מכון טוב

אני באמת שוקל לעשות את זה. אני רואה מאמנים ממציאים כל מיני תרגילים לרגליים,שדוגרי בסקוואט כבד הם מוותרים על כל התרגילים האחרים. הוא חושב שזה שאני עושה 100 קילו דדליפט בגילי יגרום לי לנזקים. כל מדריך תחת. ניראה מה יהיה.

SmokingSnake
03-09-10, 03:33
עזוב אותך נוסחאות וכללים, תנוח לפי מה שנראה לך בחימום, אני אישית לוקח בערך דקה בהתחלה ובערך 2 בהמשך

עצה שלי לקחת יותר מנוחה בPC כי זה תרגיל אנרגיה מתפרצת מטבעו, תעשה powerclean עם 4 סטים חימום ו3 סטים עבודה של אפילו 30 קילו ותתחיל להרגיש שזה תרגיל לא פשוט.

בקשר לטכניקה, אין אלמנט משיכה בPC, אם אתה מושך אתה לא עובד נכון, אתה אמור לקפוץ עם מרפקים ישרים כשהמוט צמוד לגוף ורק אחרי הקפיצה להרים מרפקים גבוה(אחיזת וו) ולהנחית את המוט על הכתפיים.
אם תמשוך את המוט עם הידיים לפני הקפיצה אתה גם לא תעביר מוט מעל מרכז כף רגל(=פספסת הכל) והמוט יעבור מסלול כמעט בצורת ביצה במקום לעלות ישר למעלה.

אל תחשוב על למשוך את המוט על הכתפיים תנסה לדמיין שאתה מעיף את המוט למעלה ומנסה לעמוד תחתיו ולהנחית אותו על הכתפיים(אולי תצטרך טיפה להתכופף)-- אם לא תתרגל לזה מהמשקלים הקלים לא תעבור את ה60 קילו אפילו

נ.ב
יש סכנה בתרגילים כמו דדליפט או סקוואט, אני הייתי נזהר עם ילדים בני 15 במשקל נוצה שמרימים 100 קילו, אבל אם הטכניקה נכונה ועדיין מפריעים לך תעבור חדכ"ש

Deadlift
04-09-10, 10:31
עזוב אותך נוסחאות וכללים, תנוח לפי מה שנראה לך בחימום, אני אישית לוקח בערך דקה בהתחלה ובערך 2 בהמשך

עצה שלי לקחת יותר מנוחה בpc כי זה תרגיל אנרגיה מתפרצת מטבעו, תעשה powerclean עם 4 סטים חימום ו3 סטים עבודה של אפילו 30 קילו ותתחיל להרגיש שזה תרגיל לא פשוט.

בקשר לטכניקה, אין אלמנט משיכה בpc, אם אתה מושך אתה לא עובד נכון, אתה אמור לקפוץ עם מרפקים ישרים כשהמוט צמוד לגוף ורק אחרי הקפיצה להרים מרפקים גבוה(אחיזת וו) ולהנחית את המוט על הכתפיים.
אם תמשוך את המוט עם הידיים לפני הקפיצה אתה גם לא תעביר מוט מעל מרכז כף רגל(=פספסת הכל) והמוט יעבור מסלול כמעט בצורת ביצה במקום לעלות ישר למעלה.

אל תחשוב על למשוך את המוט על הכתפיים תנסה לדמיין שאתה מעיף את המוט למעלה ומנסה לעמוד תחתיו ולהנחית אותו על הכתפיים(אולי תצטרך טיפה להתכופף)-- אם לא תתרגל לזה מהמשקלים הקלים לא תעבור את ה60 קילו אפילו

נ.ב
יש סכנה בתרגילים כמו דדליפט או סקוואט, אני הייתי נזהר עם ילדים בני 15 במשקל נוצה שמרימים 100 קילו, אבל אם הטכניקה נכונה ועדיין מפריעים לך תעבור חדכ"ש

זהו זה,שלפי מה שהבנתי צריך לעשות כמו התרגיל הזה לטרפזים. למשוך את המוט כמו בדדליפט,עד שהוא מגיע לקו של הברך,אז למשוך את הכתפיים למעלה,המוט עולה,אתה מתכופף (קופץ)ואז ישר מעביר את המרפקים לצורה שמקבילה לרצפה,ומניח על הכתפיים. נכון?
ו4 סטים של חימום שמחולקים איך? (מבחינת אחוזים ומספר חזרות)

SmokingSnake
05-09-10, 23:27
זהו זה,שלפי מה שהבנתי צריך לעשות כמו התרגיל הזה לטרפזים. למשוך את המוט כמו בדדליפט,עד שהוא מגיע לקו של הברך,אז למשוך את הכתפיים למעלה,המוט עולה,אתה מתכופף (קופץ)ואז ישר מעביר את המרפקים לצורה שמקבילה לרצפה,ומניח על הכתפיים. נכון?
ו4 סטים של חימום שמחולקים איך? (מבחינת אחוזים ומספר חזרות)

לא... תקרא שוב פעם

אם אחרי שקראת לא הבנת תשאל נעזור