PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות על אימונים אשמח לתשובות

tiron2010
02-09-10, 19:43
1)הפסקתי להתאמן למשך שלושה שבועות (הייתי בחופשה) ועכשיו אני רוצה לחזור,עד עכשיו עשיתי אימון AB במשך שנה ואני רוצה לשמוע את דעתכם אם כידי להמשיך בא או בלעבור לתוכנית פיצול אחרת כמו ABC וכו (SS זה כרגע לא אופציה בשבילי כי אני מתאמן בבית ואין לי אפשרות כרגע להרשם לחדר כושר) ובמקרה של לעבור לתוכנית כמו ABC או ABCDE כמה סטים לתת בכל אימון ואיך החלוקה של השרירים אמורה להיות?

2)כמה זמן אחרי האימון עצמו אמורים לאכול את הטונה?מומלץ ישר אחרי האימון או שמחכים כמה דקות?(שמעתי כמה תאוריות בנוגע לזה)

3) למה אומרים שמומלץ לאכול תמרים אחרי האימון?למה זה משמש ?(הבנתי שזה משהו עם הקליטה של החלבון תקנו אותי אם אני טועה)

4)איזה תרגילים מומלצים לעשות ליד אחורית עם דאמבלים?(היד אחורית שלי בפיגור כנראה זה גנטי או משהו ואני רוצה להשים על זה דגש)

תודה לחברה שעוזרים :emb1:

tiron2010
03-09-10, 18:27
תגובות בבשקה

Fatboy
03-09-10, 23:11
1. אתה לא תגיע לכלום בתכניות פיצולים קובנציונליות ועוד בלי אפשרות לתרגילים מרכזיים

2. אל תתעסק בשטויות

3. אל תתעסק בשטויות

4. אל תתעסק בשטויות

tiron2010
04-09-10, 12:54
1. אתה לא תגיע לכלום בתכניות פיצולים קובנציונליות ועוד בלי אפשרות לתרגילים מרכזיים

2. אל תתעסק בשטויות

3. אל תתעסק בשטויות

4. אל תתעסק בשטויות

עם אימונים בבית אין לי אפשרות לעשות תרגילים מורכבים חוץ מבנט אובר ובנץ (שאני ארשם לחדר כושר אני אעשה את השאר) חוץ מזה עם ab התפתחתי יפה מאוד אחי ואשמח אם תענה לי על השאלות האחרות תודה מראש