PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה| רגישות לחלב באבקות

alskf
03-09-10, 12:50
אני שואל בנוגע לחלבון קזאין בכללי ולגבי הm5 והסינטה 6 בפרט
האם יש איזשהיא בעיה

ועוד שאלה מה החלבון האידאלי לקחת בבוקר?
והאם הקומפלקסים למניהם הם בעלי יתרון על הwhey גם אחרי אימון או שההפך הוא הנכון .
אין בעיה להחזיק שתי אבקות בעת הצורך

itzik b
03-09-10, 12:59
אם אתה אתה לא רגיש ללקטוז לא תהיה לך בעיה עם שום אבקה, אם כן אז אתה צריך אבקה בלי לקטוז-איזופיור של נייצורבסט.
ובבוקר אתה פשוט לוקח חלבון רגיל, כל הקומפלקסים זה סתם חרטה זה לא ממש משנה.
בזבוז להחזיק 2 אבקות.

alskf
03-09-10, 13:06
למה הקומפלקסים זה חרא? אם אפשר נימוק בקשה

itzik b
03-09-10, 13:11
לא אמרתי שזה חרא, אמרתי שזה לא משנה אם אתה לוקח את זה או חלבון רגיל.
כל הקטע של התשלובת חלבונים זה לא כזה קריטי.
וחוץ מזה אחרי שינה הגוף שלך זקוק לחלבונים שייספגו כמה שיותר מהר בגלל שלא אכלת בלילה, ולכן חלבון מי גבינה רגיל זה הפתרון.

alskf
03-09-10, 13:18
לא יודע זה לא נראה לי שאם אתה לוקח רק איזוליט ונספג לך תוך חצי שעה זה טוב כמו לקחת קומפלקס שמתפרק לאט זה טיפה יותר כמו אוכל .
אבל בסדר בוא נחכה פשוט לעוד תגובות

יועץ לתוספי תזונה
03-09-10, 13:47
קרא את המאמר הנ"ל,אני בטוח שהוא יספק לך תשובות על שאלותיך
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1776&CategoryID=81&Page=1

alskf
03-09-10, 14:08
קרא את המאמר הנ"ל,אני בטוח שהוא יספק לך תשובות על שאלותיך
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=1776&categoryid=81&page=1

אין שם התייחסות לשאלה שלי, אני החלטתי שאני מעדיף בבוקר לקחת תשלובת חלבונים העניין הוא שאני רגיש לחלב ואם תיהיה לי בעיה עם חלבון הקזאין...?

itzik b
03-09-10, 17:45
הסברתי לך כבר, אם אתה רגיש לחלב אתה תהיה רגיש כמעט לכל אבקות כולל הקזאין.
אתה צריך אבקה בלי לקטוז, שזה שהאיזופיור.

hypertrophy
03-09-10, 18:22
לשם שינוי איציק צודק :)

בכל אופן...לא יותר פשוט שתתקשר לחנות ותשאל?

יועץ לתוספי תזונה
03-09-10, 19:08
אני שואל בנוגע לחלבון קזאין בכללי ולגבי הm5 והסינטה 6 בפרט
האם יש איזשהיא בעיה

ועוד שאלה מה החלבון האידאלי לקחת בבוקר?
והאם הקומפלקסים למניהם הם בעלי יתרון על הwhey גם אחרי אימון או שההפך הוא הנכון .
אין בעיה להחזיק שתי אבקות בעת הצורך

1.רוב האבקות מכילות לקטוז.
הisopure של חברת natures best לא מכילה לקטוז,אבל שים לב שזו אבקת חלבון מי גבינה.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=573&CategoryID=89&Page=1

2.בבוקר עדיף לצרוך חלבון מי גבינה שידוע כחלבון המתפרק מהר,וזה צויין במאמר .

אין שם התייחסות לשאלה שלי, אני החלטתי שאני מעדיף בבוקר לקחת תשלובת חלבונים העניין הוא שאני רגיש לחלב ואם תיהיה לי בעיה עם חלבון הקזאין...?

תוכל לראות את מוצרי החנות ללא לקטוז בלינק הבאhttp://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=255

alskf
03-09-10, 22:31
1.רוב האבקות מכילות לקטוז.
הisopure של חברת natures best לא מכילה לקטוז,אבל שים לב שזו אבקת חלבון מי גבינה.
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=573&categoryid=89&page=1

2.בבוקר עדיף לצרוך חלבון מי גבינה שידוע כחלבון המתפרק מהר,וזה צויין במאמר .

תוכל לראות את מוצרי החנות ללא לקטוז בלינק הבאhttp://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=255

אז אתה בעצם אומר לי עזוב שטויות אל תקנא m5 לך על חלבון מי גבינה וזהו , מה היתרון של זה, וחוץ מזה בבוקר אתה לוקח ארוחה ואת הבאה רק עוד שלוש שעות את צריך שיתפרק לאט לא?

alskf
03-09-10, 23:22
ראיתי בסיקור על הסינטה 6 שהוא דל בלקטוז האם גם הm5 ככה
ושורה תחתונ אם באמת עדיף קומפלקס אז הסינטה המטריקס או אהפרו קומפלקס ...?

hypertrophy
04-09-10, 01:26
עדיף שתתייעץ בחנות

itzik b
04-09-10, 08:59
לשם שינוי איציק צודק :)

בכל אופן...לא יותר פשוט שתתקשר לחנות ותשאל?

נדיר לשמוע את זה ממך:)
אגב השבוע התחלתי קורס מדריכים בשיאים, אולי אחרי זה אני כבר יהיה צודק בהכל.

יועץ לתוספי תזונה
04-09-10, 10:01
אז אתה בעצם אומר לי עזוב שטויות אל תקנא m5 לך על חלבון מי גבינה וזהו , מה היתרון של זה, וחוץ מזה בבוקר אתה לוקח ארוחה ואת הבאה רק עוד שלוש שעות את צריך שיתפרק לאט לא?

1.הmatrix 5.0 מתאים יותר באמצע היום.
זה לא חובה,אפשר לצרוך אותו גם בבוקר.

2.שים לב שדל בלקטוז זה לא ללא לקטוז.

hypertrophy
04-09-10, 11:32
נדיר לשמוע את זה ממך:)
אגב השבוע התחלתי קורס מדריכים בשיאים, אולי אחרי זה אני כבר יהיה צודק בהכל.

:):):):) אל תצפה ליותר מידי
זה לא ישנה בך שום דבר לטובה

alskf
04-09-10, 12:29
1.הmatrix 5.0 מתאים יותר באמצע היום.
זה לא חובה,אפשר לצרוך אותו גם בבוקר.

2.שים לב שדל בלקטוז זה לא ללא לקטוז.

כן אני שם לב שזה דל אבל עוד פעם השאלה שלי היא אם הm5 דל בלקטוז או לא
ומה עדיף בתכלס מהקומפלקסים

ANABOL
07-09-10, 02:33
לתשלובות יש כמה יתרונות, היתרון הכי גדול הוא שאתה מקבל את החלבון בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר ופרופיל חומצות האמינו הגבוה ביותר.
אם אני לא טועה, שילוב של ביצה וחלב( או גבינה) ביחד יוצר את אחד החלבונים האיכותיים ביותר בטבע.
זאת אומרת שגם אם תאכל אוכל אמיתי ולא רק אבקה שמשלבת כמה סוגי חלבון ביחד אתה תקבל בעצם חלבון איכותי יותר לגוף שלך.
צמחוניים עושים את זה הרבה בכדי ליצור חלבון שלם, משלבים דגנים וקטניות.
מפתחי גוף עושים את זה בכדי לקבל חלבון עם הרכב עשיר יותר של ח.אמינו.

אני מהold school, אני לא מקבל את העובדה שכל החלבונים זהים ואפשר להסתפק רק ב 2-3 ארוחות ביום. אני בטוח ש95% ממפתחי הגוף בארץ שאת חלקם אני מכיר ( גדי טרוני, עדאל חאג, ראובן סולומון, ג'רי קריל) אוכלים לפחות 5-6 ארוחות ביום ומשלבים כמה שיותר סוגי חלבון עם דגש על חלבונים איטיים או מהירים לאורך היום. ככה אני רגיל 5-6 אימונים קשים בשבוע, 6 ארוחות, 30-40 גרם חלבון לארוחה ולעשות את העבודה.
חלבון קזאין מתפרק לאורך שעות במערכת העיכול וזה יתרון, כנ"ל חלבון ביצה.
"המהירות " ו"הזמינות" של המי גבינה לא בהכרח תמיד כזאת טובה או מתאימה לכל שעה, כי מה שנכנס מהר גם יוצא מהר ואתה שוב חוזר לנקודת ההתחלה - כמות נמוכה של חלבון בגוף, בדם, איך שלא תתיחס לזה.
בגלל זה לא תראה מקצוענים או בכלל מפתחי גוף משתמשים במי גבינה ככה סתם לאורך היום, זה יהיה מחזה די נדיר ( אלא אם תשתה אותו עם חלב) .

המלצה שלי, אם אתה יכול להוסיף את הכמה שקלים, תבחר תמיד בתשלובת. הנתונים של ה m5 הם הכי מרשימים. יצא לי לנסות את ה nectar של החברה של סיינטרקס ומאוד התרשמתי (יש לו כמעט 90%) וגם לפי בדיקות המעבדה שראיתי, הm5 עומד ביעדים .

מה שאתה יכול לעשות, לקחת נניח מי גבינה רק אחרי אימון. ואת התשלובת אתה משלב לאורך היום. בפעם הראשונה יצא לך שאתה באמת משלם יותר, אבל האבקות יספיקו לך לפי 2 זמן, ככה שאתה מוציא לחודש את אותו הסכום, רק משלם על הכל מראש. בשטח זה לא משנה.

או שתעזר רק באבקת התשלובת שלך, נניח ה m5 ותוותר על אבקת החלבון. רק תעשה חשבון שזה יגמר לך בפחות זמן

alskf
07-09-10, 23:32
לתשלובות יש כמה יתרונות, היתרון הכי גדול הוא שאתה מקבל את החלבון בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר ופרופיל חומצות האמינו הגבוה ביותר.
אם אני לא טועה, שילוב של ביצה וחלב( או גבינה) ביחד יוצר את אחד החלבונים האיכותיים ביותר בטבע.
זאת אומרת שגם אם תאכל אוכל אמיתי ולא רק אבקה שמשלבת כמה סוגי חלבון ביחד אתה תקבל בעצם חלבון איכותי יותר לגוף שלך.
צמחוניים עושים את זה הרבה בכדי ליצור חלבון שלם, משלבים דגנים וקטניות.
מפתחי גוף עושים את זה בכדי לקבל חלבון עם הרכב עשיר יותר של ח.אמינו.

אני מהold school, אני לא מקבל את העובדה שכל החלבונים זהים ואפשר להסתפק רק ב 2-3 ארוחות ביום. אני בטוח ש95% ממפתחי הגוף בארץ שאת חלקם אני מכיר ( גדי טרוני, עדאל חאג, ראובן סולומון, ג'רי קריל) אוכלים לפחות 5-6 ארוחות ביום ומשלבים כמה שיותר סוגי חלבון עם דגש על חלבונים איטיים או מהירים לאורך היום. ככה אני רגיל 5-6 אימונים קשים בשבוע, 6 ארוחות, 30-40 גרם חלבון לארוחה ולעשות את העבודה.
חלבון קזאין מתפרק לאורך שעות במערכת העיכול וזה יתרון, כנ"ל חלבון ביצה.
"המהירות " ו"הזמינות" של המי גבינה לא בהכרח תמיד כזאת טובה או מתאימה לכל שעה, כי מה שנכנס מהר גם יוצא מהר ואתה שוב חוזר לנקודת ההתחלה - כמות נמוכה של חלבון בגוף, בדם, איך שלא תתיחס לזה.
בגלל זה לא תראה מקצוענים או בכלל מפתחי גוף משתמשים במי גבינה ככה סתם לאורך היום, זה יהיה מחזה די נדיר ( אלא אם תשתה אותו עם חלב) .

המלצה שלי, אם אתה יכול להוסיף את הכמה שקלים, תבחר תמיד בתשלובת. הנתונים של ה m5 הם הכי מרשימים. יצא לי לנסות את ה nectar של החברה של סיינטרקס ומאוד התרשמתי (יש לו כמעט 90%) וגם לפי בדיקות המעבדה שראיתי, הm5 עומד ביעדים .

מה שאתה יכול לעשות, לקחת נניח מי גבינה רק אחרי אימון. ואת התשלובת אתה משלב לאורך היום. בפעם הראשונה יצא לך שאתה באמת משלם יותר, אבל האבקות יספיקו לך לפי 2 זמן, ככה שאתה מוציא לחודש את אותו הסכום, רק משלם על הכל מראש. בשטח זה לא משנה.

או שתעזר רק באבקת התשלובת שלך, נניח ה m5 ותוותר על אבקת החלבון. רק תעשה חשבון שזה יגמר לך בפחות זמן

נימוק מעולה אני מסכים איתך במאה אחוז וזה בדיוק מה שאני עושה , רק עם קומפלקס אחר כי לא יודע למה הm5 משהו לא נשמע טוב, עוד לא שמעתי עליו פידבקים חיובים מאנשים ללא אינטרס נחכה עוד קצת זמן ונראה, כי תכלס לפי הערכים הוא נהדר אבל משהו בשיווק מסיבי מידי

גל ציון-פור
07-09-10, 23:35
אתה יכול לברר לגבי חברת סיינטרקס וחלבון m5 בבתי חולים בארה"ב.
אני מאמין שהם פחות אינטרסנטים מאיתנו... :-)
שיהיה בהצלחה עם כל מה שתבחר
בברכה
גל ציון-פור