PDA

צפה בגרסא המלאה : מה דעתכם עליו?אחד האנשים החטובים בעולם!

סהר!
09-03-07, 23:42
קוראים לו גוני ניטרו תותח על לדעתי!
כוכב הWWE ואתלט ברמה עולמית
http://www.wwe.com/superstars/raw/johnnynitro/photos/photos/
יש כאן גליירה עם התמונות שלו.
לא להתלהב מזאת שלידו גם כוכבת WWE
אני כמובן רוצה להיות כמו עצמי ולא מישהו אחר אבל אם כן הוא האידיאל שלי
הוא שוקל 100 קילו מבחינת פאונד הוא 219

Di-Bol
09-03-07, 23:55
אחד החטובים בעולם? אפילו לא קרוב

dstyle
10-03-07, 00:05
חחחחח מה הקשר אחד החטובים בעולםxd

SiX PACK
10-03-07, 00:15
חחחחחח סהר הגזמת קצת, יש פה אנשים יותר גדולים ממנו ובטח שיותר חטובים..

לא נורא אחי בכל זאת אני מאמין שהוא כלי כמו שציינת..

Spiner
10-03-07, 00:19
אני נראה לי יותר חטוב ממנו חח

Dino Psaras
10-03-07, 01:12
לא להתלהב מזאת שלידו גם כוכבת WWE

היא גם אישתו.

סהר!
10-03-07, 12:04
רקובה אני לא יודע מה הקשר של מלינה לניטרו ביומיום.
והגזמתם אני יותר גדול ממנו אני יותר זה וזה.
אם היו תמונות עם הגב שלו שהוא עושה שרירים וכו' אז הייתים משתגעים איזה תותח הוא!
אני בטוח שהוא יותר גדול מכול הפורום וגם מ90% מהתחרים עד 100 קילו והוא נקי ללא סטרואידים וללא אבקות אסרו עליהם כי לפני שנה וחצי אחד נפטר כתוצאה מכך מהסטרואידים

PcGunMan
10-03-07, 12:14
הכי חטובים בעולם אלה שקרובים לאנורקסיה..
תגיד לי אתה דביל או שאתה עושה את עצמך?

"הוא נקי ללא סטרואידים וללא אבקות אסרו עליהם כי לפני שנה וחצי אחד נפטר כתוצאה מכך מהסטרואידים"

ruhl
10-03-07, 12:29
חחחחח נראה לך שמישו ב wwe נקי?
מה שאמרו שאסרו זה סתם להראות לקהל
המנהל מקמאהן לבד כולו הורמון גדילה

dstyle
10-03-07, 12:35
סהר חלאס לדבר שטויות כל הודעה שכתבת מתחילת הנושא הזה זה שטויות וסתם יירדו עלייך יותר לטובתך האישית לך תקרא תבין ותחזור:blink:
נקי= טבעי = לא על סטרואידים וכאלה,אבקות זה טבעי. רוב מתאבקי הWWE על סטרואידים גם אם לא אומרים לך את זה ,הוא לא אחד החטובים בעולם יש פה הרבה יותר גדולים ויותר חטובים ממנו , הוא נראה טוב מבחינת הגוף וזה הכל לא משהו וואו.

Vin diesel
10-03-07, 12:49
אני בטוח שהוא יותר גדול מכול הפורום וגם מ90% מהתחרים עד 100 קילו והוא נקי ללא סטרואידים וללא אבקות אסרו עליהם כי לפני שנה וחצי אחד נפטר כתוצאה מכך מהסטרואידים
:):):):) אודעה מצחיקה..:blink: :blink:

סהר!
10-03-07, 13:08
טוב עזבו לא ראית אותו בלייב אז אל תדברו סתם.
וכן הוא נקי ללא אבקות וכל השטויות האלה ואיזה אנרוקסיה בראש שלכם?
הוא שוקל כמעט 10 99 ומשהו

אליאב קרייסלר
10-03-07, 13:24
חחחחח נראה לך שמישו ב
wwe נקי?

מה שאמרו שאסרו זה סתם להראות לקהל
המנהל מקמאהן לבד כולו הורמון גדילה

חחחחחחחחחחח כן אה רק מקמאהן המניאק הזה כולו סייקלים של GH
אין שם אחד טבעי אם אתה שואל אותי אפילו לא הנקניקים כמו פינלי ושאר הלפלפים , שלא נדבר על הסופרסטארים שהם חיים על חומרים , תראה את בטיסטה על אחוז שומן כזה נמוך, גם בכושר , גם עם מסה...שלא נדבר על כוח עצום..אשקרא סופרמן

אליאב קרייסלר
10-03-07, 13:26
טוב עזבו לא ראית אותו בלייב אז אל תדברו סתם.
וכן הוא נקי ללא אבקות וכל השטויות האלה ואיזה אנרוקסיה בראש שלכם?
הוא שוקל כמעט 10 99 ומשהו

תגיד לי אתה באמת מאמין בזה שהוא נקי? :blink:

Dino Psaras
10-03-07, 13:27
וכן הוא נקי ללא אבקות

גבר, אתה בכוח מנסה לעשות מעצמך בדיחה?

Yoshi-Moto
10-03-07, 13:32
נו סהר באמת, נראה לך בובי לאשלי טבעי????

Shauder
10-03-07, 13:48

:XDemoticon: :XDemoticon: :XDemoticon: :helpsmilie: :cry_1:

Night_Wolf
10-03-07, 13:51

איזה בילבול ביצים שתהיה בריא....:disgust:

Antonator1
10-03-07, 13:52
חחח "נקי ללא אבקות וסטרואידים" - אחי, בבקשה שתוק - אתה עושה מעצמך צחוק!

shahaflol
10-03-07, 13:52
סהר, עשה טובה לעצמך ותפסיק. רב האנשים בwwe על סטרואידים, ובכמויות.
נקי ללא אבקות? אתה באמת מתכוון לזה כשאתה נמצא בפורום הזה? יש לך כמעט 600 הודעות ואתה אומר את זה? מצבך לא טוב.

arbel2
10-03-07, 14:23
סהר, עשה טובה לעצמך ותפסיק. רב האנשים בwwe על סטרואידים, ובכמויות.
נקי ללא אבקות? אתה באמת מתכוון לזה כשאתה נמצא בפורום הזה? יש לך כמעט 600 הודעות ואתה אומר את זה? מצבך לא טוב.

כמות הודעות היא לא מדד תקין לרמת האינטיליגנציה.

shahaflol
10-03-07, 14:39
כמות הודעות היא לא מדד תקין לרמת האינטיליגנציה.

זה היה ברור שמישהו יקפוץ עליי ככה, ואני מסכים. אבל לא דיברתי פה על האינטיליגנציה שלו. הוא נמצא פה הרבה זמן כבר, אז הוא היה אמור לראות מתישהו באחד הפורומים שאבקות לא קשורות לסטרואידים. יש לו יחסית הרבה הודעות, הוא נמצא פה הרבה זמן, אז הוא היה אמור כבר ללמוד מאחד הפורומים פה את זה.

arbel2
10-03-07, 14:44
זה היה ברור שמישהו יקפוץ עליי ככה, ואני מסכים. אבל לא דיברתי פה על האינטיליגנציה שלו. הוא נמצא פה הרבה זמן כבר, אז הוא היה אמור לראות מתישהו באחד הפורומים שאבקות לא קשורות לסטרואידים. יש לו יחסית הרבה הודעות, הוא נמצא פה הרבה זמן, אז הוא היה אמור כבר ללמוד מאחד הפורומים פה את זה.

אני יודע
עקצתי אותו
לא אותך אחי :)
הכוונה שלך הייתה ברורה

aviran_p
10-03-07, 14:44
בקשר לזה שהבאת תמונות שלו.. אחלה גוף אבל הגזמת לגביו.. בכל אופן מזכיר לי תגוף של six pack לא יודע למה.. ואם כבר מישהו מרשים מה-WWE אז בובי לאשלי

סהר!
10-03-07, 15:01
אני לא התכוונתי לאשלי או בטיסטה אלא זה הספציפי!
לניטרו והוא ללא אבקות וסטרואדים ולאשלי עבר מבחן של לראות אם הוא לא משתמש בחומרים אסורים ויצא דובר אמת שהוא לא משתשמ קראתי על זה כתבה באתר.
אז אל תזיינו תמח בדברים שאתם לא יודעים כי אני מכיר אותו

Dino Psaras
10-03-07, 15:04
שאתה אומר ללא אבקות, אתה מתכוון לאבקות חלבון? :cry_1:

לאשלי אכול סטרואידים, כמובן שזה לא ממעיט מהגנטיקה האדירה שלו.

shahaflol
10-03-07, 15:07
אני יודע
עקצתי אותו
לא אותך אחי :)
הכוונה שלך הייתה ברורה

סבבה :)

לניטרו והוא ללא אבקות וסטרואדים ולאשלי עבר מבחן של לראות אם הוא לא משתמש בחומרים אסורים ויצא דובר אמת שהוא לא משתשמ קראתי על זה כתבה באתר.

שתהיה בריא, כי חכם כבר לא תהיה.

Vin diesel
10-03-07, 15:52
כנראה שאתה צודק אחי. כל הפורום מזיין לך בסכל אנחנו לא יודעים כלום ואתה מכיר אותו.
טוב אחי.:whistle:

סהר!
10-03-07, 17:03
וין דיזל תראה אותו אותו ברגיל ואז נדבר סבבה?

SiX PACK
10-03-07, 17:17
אם הוא לוקח אבקות או לא זוהי כבר בעייתו האישית זה כמו לעדיף טונה על חזה עוף.. מה הקשר אפקות עכשיו..?!

בקשר לחומרים אסורים חלאס להתעסק בעניינם של אחרים את מי זה מעניין, סהר כולה העלה תמונה של מישהו שהו מעריץ תרדו ממנו אנשים..

Antonator1
10-03-07, 18:11
איך אני שונא שאומרים חומרים "אסורים".

ROSH KILLER
10-03-07, 18:36
אחד החטובים בעולם? אפילו לא קרוב
תגיד די-בול בן כמה אתה אחי?אתה מתחרה בנוער?

yonip
10-03-07, 18:43
אחי נידלקת עליו? רוצה שאני יסדר לך אותו?
חח סתם :p כן די חטוב
דוגרי כל הwweים הסוסים בטח גם Body Builderים...
Batista, וגם זה שעושה תmaster Lock שכחתי הוא אחד הסוסים
והכושי הזה הגדול.. חח

ahtung
10-03-07, 18:52
גוף סטייל

gil-Nissim
10-03-07, 19:22
הם לא נקים ובטח ניטרו הזה לא נקי מחומרים.
אדי גוררו ניפטר במלון מתוצאת שימוש יתר בסטרואידים.
זה קרה ביום שהוא היה צריך לזכות בחגורה יכול להיות במרוב לחץ.
חוץ מיזה כריס מסטר ניתפס על שימוש בחומרים והעיפו אותו לגמילה ולא מזמן הוא חזר.
וג'וני ניטרו ממש לא נקי,יש לו חיטוב קטלני אתם צריכים ליראות אותו בוידאו לא בתמונות.
ואף אחד מהם לא נקי אולי מכמה השחיפים כמו פול לונדון ואלה שלא לוקחים חומרים

gil-Nissim
10-03-07, 19:26
כו מאיפה אתה מכיר את לשאשלי אה שחכתי שאתה יושב כול יום איתו,רק ראית אותו מתאבק עלק מכיר.
עלק לא לוקח סטרואידים,גוף כזה עם חיטוב וכול חודש המסה שלו גודלת וגודלת בלי חומרים נכון ?
די די כנירא שאתה יותר מידי מושפע מהwwe אני רואה באופן קבוע תתוכנית מאיטנרט.
וכול טמבל יכול לדעת שלאשלי על חומרים,היום יש חומרים שלוקחים אותם ליפני הבדיקה וכך התוצאה יוצאת שהם לא משתמשים תפסיק לדבר אתה שטויות.
ותמיד אפשר לזייף תוצאות הרי וינס לא יתן למתאבקי סופר סטאר לעוף על שימוש בחומרים יש לו מספיק כסף לשחד..

סהר!
10-03-07, 19:39
זה שעושה מסטר לוק קוראים לו כריס מסטרס.
וגיל אני גם מכור לwwe.
וניטרו ללא חומרים תאמין לי אחרת היו מעיפים אותו כמו שאמרת לגבי מסטרס העיפו אותו בגלל שהוא השתמש בסטרואידים או כל דברים אחרים שמנפחים.
וינס לא רוצה שיהיו עוד מקרי מוות כתוצאה מסטרואידים ולא להפסיד מתאבקים טובים בגלל זה הבנת?
אז הם לא לוקחים יותר ואי אפשר לזייף כאלה בדיקות שהם עושים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וגם וינס לא יתן מידע שקרי אז די לחפש בציצית כל דבר!

gil-Nissim
10-03-07, 19:42
וגיל אני גם מכור לwwe.
וניטרו ללא חומרים תאמין לי אחרת היו מעיפים אותו כמו שאמרת לגבי מסטרס העיפו אותו בגלל שהוא השתמש בסטרואידים או כל דברים אחרים שמנפחים.
וינס לא רוצה שיהיו עוד מקרי מוות כתוצאה מסטרואידים ולא להפסיד מתאבקים טובים בגלל זה הבנת?
חחחחח טוב אחי מה שתגיד..
גם לאשלי לא על חומרים וגם סינה לא אה וגם לא ההודי הגבוה ההוא לא על חומרים ...

ran7
10-03-07, 19:43
חחחחח טוב אחי מה שתגיד..
גם לאשלי לא על חומרים וגם סינה לא אה וגם לא ההודי הגבוה ההוא לא על חומרים ...
חח אחי אני גם חשבתי פעם כמוך אבל זה לא נכון ,אתה נשמע פתטי אחייי

Amit
10-03-07, 19:48
וגיל אני גם מכור לwwe.
אתה תמים
מאוד תמים

Night_Wolf
10-03-07, 20:42
תגיד די-בול בן כמה אתה אחי?אתה מתחרה בנוער?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה נוער הבן אדם סוס אבל קשיש קטגורית משקל עד 70 יקבלו בראש השנה חזק חזק ממנו מילה שלי!:diractor:

Avunari
10-03-07, 21:05
בנאדם עם גוף מעולה, אחד היפים, אבל לא מתקרב אפילו ליהיות "אחד החטובים בעולם" חח :p

strongy
10-03-07, 21:40
תפסיקו לענות לאכול סרטים הזה

HHHEELLBBOOYY
10-03-07, 21:45
בסדר גוף סביר

gil-Nissim
10-03-07, 21:48
חח אחי אני גם חשבתי פעם כמוך אבל זה לא נכון ,אתה נשמע פתטי אחייי
אני אמרתי את זה בציניות,על גבאי וויכוח שהיה לי אם סהר.
חבל שאתה ממהר לירשום ליפני שאתה קורא הכול.
:book:

strongy
10-03-07, 22:17
בסדר גוף סביר

לא גוף סביר לא
אחלה גוף אבל אחד החטובים בעולם??
עזוב אותך ועלק בלי סטרואידים איזה חארטות

yonip
10-03-07, 22:21
כן זהו ניראה לכם שלאשלי וכריס מאסטרס נקיים? מוזר :S
וAvunari אחי הרגת אותי עם החתימה שלך! (ואחלה גב ^^)

ran7
10-03-07, 22:56
אני אמרתי את זה בציניות,על גבאי וויכוח שהיה לי אם סהר.
חבל שאתה ממהר לירשום ליפני שאתה קורא הכול.
:book:
חחחחחחח אני התכוונתי בכל לצטט את סהר אבל יצא אותתך חחחחח

gil-Nissim
10-03-07, 23:13
לא גוף סביר לא
אחלה גוף אבל אחד החטובים בעולם??
עזוב אותך ועלק בלי סטרואידים איזה חארטות
אחי הוא גם בלי חלבונים אז ביכלל :thumbdown:

ran 7
סבבה אחי

Di-Bol
10-03-07, 23:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
איזה נוער הבן אדם סוס אבל קשיש קטגורית משקל עד 70 יקבלו בראש השנה חזק חזק ממנו מילה שלי!:diractor:
מה קשיש כולה בן 20 :):):):) :wacko:
אני יכול להתחרות בנוער אבל מעדיף להתחרות איפה שיש לי סיכוי ממשי לזכות ולא בקטגוריה כמו נוער שיש טובים ממני כמו רובן סולומן ואדם פארס

Shauder
11-03-07, 00:08
אחד הפוסטים המוזרים...

aviran_p
11-03-07, 00:10
אחד הפוסטים המוזרים...

אחי אחת החתימות ההזויות.. חח אהבתי... כל הכבוד סיקס פאק :jockey:

מתן18
11-03-07, 00:36
[quote=אליאב קרייסלר]
אין שם אחד טבעי אם אתה שואל אותי אפילו לא הנקניקים כמו פינלי ושאר הלפלפים

:):):):) בהתחלה אכלת שאתה מתקרב למסה של בטיסטה ועכשיו אתה יוצא עם זה??..הלפלפים האלה,כולל האח הגמד של פינלי יכולים לפתוח לך ת'צורה בשניות אז תוריד קצת את האף שלך,אני לא מבין מאיפה בא הזילזול הזה,אנשים שלמדו שנים ועבדו אפילו קשה יותר,אנשים שהגיעו להשגים תהילה ופרסום שאתה אפילו לא יכול לחלום עליהם.
אה ואני לא הולך לפתוח פה ריב,קיבלת הערה שמזמן היית אמור לקבל.

וסהר אחי אתה אוכל סרטים רציני,באצת אני לא מבין אותך,הגודל של האנשים שם כבר יצא מזמן מגדר הגודל הטבעי,כדוגמת בטיסטה,המסארפיס,בובי לאשלי וכו',לדעתי כל אלה שעוברים את ה200 פאונד שם על חומרים,בגלל הכח והיכולות המדהימות שלהם.

אגב אפילו MVP האפס הזה שאתה מעריץ על חומרים.

gil-Nissim
11-03-07, 01:25
[quote=אליאב קרייסלר]
אין שם אחד טבעי אם אתה שואל אותי אפילו לא הנקניקים כמו פינלי ושאר הלפלפים

:):):):) בהתחלה אכלת שאתה מתקרב למסה של בטיסטה ועכשיו אתה יוצא עם זה??..הלפלפים האלה,כולל האח הגמד של פינלי יכולים לפתוח לך ת'צורה בשניות אז תוריד קצת את האף שלך,אני לא מבין מאיפה בא הזילזול הזה,אנשים שלמדו שנים ועבדו אפילו קשה יותר,אנשים שהגיעו להשגים תהילה ופרסום שאתה אפילו לא יכול לחלום עליהם.
אה ואני לא הולך לפתוח פה ריב,קיבלת הערה שמזמן היית אמור לקבל.

וסהר אחי אתה אוכל סרטים רציני,באצת אני לא מבין אותך,הגודל של האנשים שם כבר יצא מזמן מגדר הגודל הטבעי,כדוגמת בטיסטה,המסארפיס,בובי לאשלי וכו',לדעתי כל אלה שעוברים את ה200 פאונד שם על חומרים,בגלל הכח והיכולות המדהימות שלהם.

אגב אפילו MVP האפס הזה שאתה מעריץ על חומרים.
אני חושב שהולך להיות פה קרב עם קרייסלר :whistle:

מתן18
11-03-07, 01:44
[quote=מתן16]
אני חושב שהולך להיות פה קרב עם קרייסלר :whistle:

שם קרב אני אמרתי מה שהיה צריך להאמר לפני הרבה זמן,פשוט לאף אחד לא היה אומץ/נעים להגיד,הילד עצום וגדול כמעט מרוב הפורום כמעט ובטח שיותר ממני,אבל זה לא נותן לו את הזכות להיות כ"כ יהיר כל הזמן,מה זה צריך להיות זילזול הזה,"לפלפים" נו..שהוא היה בן 3 פינלי ה"לפלף"היה במשקל של 300 פאונד אם לא יותר,חוץ מהידע העצום שלו בהאבקות,שלא נדבר על הישגים בספורט הבידורי.

זה הכל,זה לא פייר להמשיך כרגע למה הוא לא מחובר והוא לא יענה בכל מקרה,נחכה למחר.

אליאב קרייסלר
11-03-07, 11:36

תעשה לי טובה בסדר סטרואידים רואים אם הוא לקח או לא לפי הבדיקת דם
יש בדיקות של אנזימים בכבד אם הם גבוהים מהרגיל זה אומר שהבנאדם לקח משהו (יש כמה סוגים) הרמה של האנזים אמורה להיות גבוה פי 10 מהנורמה בערך אם הבנאדם כרגע אחרי סייקל , ככה הטמבלים... אבל החכמים לוקחים מנקי כבד ודברים שעוזרים לשמור על האנזימים בכבד ככה שהכבד שלו יכול להיות בריא , אני אפילו לא מדבר על PCT בשביל לשקם את שאר המערכות ההורמונליות בגוף אני רק מדבר על מנקי כבד שאחריהם הכבד חוזר לתפקוד מלא ככה שלא תמיד אפשר לדעת...עושים לו בדיקה פעם ב... ולדעתי גם המנהל שלו אומר לו מתי להיכנס לסייקל בשביל שהבדיקה לא תצא על התקופה של הסייקל

אליאב קרייסלר
11-03-07, 11:42
[quote=gil-Nissim]

שם קרב אני אמרתי מה שהיה צריך להאמר לפני הרבה זמן,פשוט לאף אחד לא היה אומץ/נעים להגיד,הילד עצום וגדול כמעט מרוב הפורום כמעט ובטח שיותר ממני,אבל זה לא נותן לו את הזכות להיות כ"כ יהיר כל הזמן,מה זה צריך להיות זילזול הזה,"לפלפים" נו..שהוא היה בן 3 פינלי ה"לפלף"היה במשקל של 300 פאונד אם לא יותר,חוץ מהידע העצום שלו בהאבקות,שלא נדבר על הישגים בספורט הבידורי.

זה הכל,זה לא פייר להמשיך כרגע למה הוא לא מחובר והוא לא יענה בכל מקרה,נחכה למחר.

בונה יא אפס אני אוכל אותך בלי מלח אתה כולה עוד שחיף מסכן שחושב שיש לו סיכוי בענף הזה יחד עם הפציעות שלי וכל מה שיש לי אני לא אוכל אותך תעשה לי טובה בפוסט שלי עם התמונה של בטיסטה אני לא אמרתי שום דבר על עצמי ועליו , זה שנמרוד אמר שאני עקפתי אותו זה סבבה זה מחמיא לי אבל אני עדיין לא מאמין בזה.
אני לא צריך את הדעה האומללה שלך עליי אני עוזר פה בפרטי ל90 אחוז מהפורום ואם אתה רוצה (כרגיל)

בקשר לפינלי ולכל מתאבקי הWWE ששוקלים 300 פאונד , איך רואים שאין לך מושג בפיתוח גוף , לא מודדים גודל לפי משקל והיקפים אתה שוכח שהם חבר'ה מאוד מאוד גדולים מבחינת מבנה ועצמות. אני לא צריך לפרט על זה מי שיש לו שכל יבין כבר לבד איך זה מתנהל

חוץ מזה אם כבר דיברת עליי אז עושה רושם שאתה חושב שאתה איזה גיבור גיל ביקש ממני יפה להתעלם מהמריבות פה בפורום אז אני ישאיר את זה בינתיים דרך האינטרנט אבל אם אתה עדיין חושב שאתה כזה גבר בוא לחנות של גיל כל ימי שישי נראה מי אתה ומה אתה

Bodybuilder
11-03-07, 12:40
אליאב זה לא מתן16 הגיב לך ואתה נפלתה על גילניססים חחח

מתן18
11-03-07, 14:10
[quote=מתן16]

בונה יא אפס אני אוכל אותך בלי מלח אתה כולה עוד שחיף מסכן שחושב שיש לו סיכוי בענף הזה יחד עם הפציעות שלי וכל מה שיש לי אני לא אוכל אותך תעשה לי טובה בפוסט שלי עם התמונה של בטיסטה אני לא אמרתי שום דבר על עצמי ועליו , זה שנמרוד אמר שאני עקפתי אותו זה סבבה זה מחמיא לי אבל אני עדיין לא מאמין בזה.
אני לא צריך את הדעה האומללה שלך עליי אני עוזר פה בפרטי ל90 אחוז מהפורום ואם אתה רוצה (כרגיל)

בקשר לפינלי ולכל מתאבקי הWWE ששוקלים 300 פאונד , איך רואים שאין לך מושג בפיתוח גוף , לא מודדים גודל לפי משקל והיקפים אתה שוכח שהם חבר'ה מאוד מאוד גדולים מבחינת מבנה ועצמות. אני לא צריך לפרט על זה מי שיש לו שכל יבין כבר לבד איך זה מתנהל

חוץ מזה אם כבר דיברת עליי אז עושה רושם שאתה חושב שאתה איזה גיבור גיל ביקש ממני יפה להתעלם מהמריבות פה בפורום אז אני ישאיר את זה בינתיים דרך האינטרנט אבל אם אתה עדיין חושב שאתה כזה גבר בוא לחנות של גיל כל ימי שישי נראה מי אתה ומה אתה

וואו איזה תגובה אליאב,"אני אוכל אותך בלי מלח"..פשוט בוגר.

ציינתי שהוא שקל 300 פאונד בגלל שכיום הוא שוקל הרבה הרבה פחות,ואולי בגלל זה אתה מרשה לעצמך לזלזל בו.

וכן אני שחיף מסכן,ולא אני לא רוצה להצליח בענף בשיט,אני חובבן בקטע,יש דברים הרבה יותר חשובים מזה כרגע בחיי,לעומת חבר'ה פתטים שכל הבטחון העצמי שלהם והחיים שלהם סובבים סביב זה ומרשים לעצמם להתנשאות על אנשים,אלה האנשים המסכנים באמת כי ביום שהם יפסיקו להתאמן,יחד עם כל גרם שירד,ירד גם הבטחון היהירות והחוצפה,ולא ישאר מהם הרבה.

מלכתחילה אמרתי שאני לא מעוניין לפתוח ריב כי עם אנשים כמוך אי אפשר להנהל דיון,סך הכל נתתי לך ביקרות קטנה,תנסה לקבל אותה,אפחד לא מזלזל בך,כולם פה רוחשים לך כבוד על הישגיך המדהימים,אבל גם הישגים כאלה הם לא תרוץ להתנשאות שכזאת,תחשוב על זה קצת.

אליאב קרייסלר
11-03-07, 14:26
[quote=אליאב קרייסלר]

וואו איזה תגובה אליאב,"אני אוכל אותך בלי מלח"..פשוט בוגר.

ציינתי שהוא שקל 300 פאונד בגלל שכיום הוא שוקל הרבה הרבה פחות,ואולי בגלל זה אתה מרשה לעצמך לזלזל בו.

וכן אני שחיף מסכן,ולא אני לא רוצה להצליח בענף בשיט,אני חובבן בקטע,יש דברים הרבה יותר חשובים מזה כרגע בחיי,לעומת חבר'ה פתטים שכל הבטחון העצמי שלהם והחיים שלהם סובבים סביב זה ומרשים לעצמם להתנשאות על אנשים,אלה האנשים המסכנים באמת כי ביום שהם יפסיקו להתאמן,יחד עם כל גרם שירד,ירד גם הבטחון היהירות והחוצפה,ולא ישאר מהם הרבה.

מלכתחילה אמרתי שאני לא מעוניין לפתוח ריב כי עם אנשים כמוך אי אפשר להנהל דיון,סך הכל נתתי לך ביקרות קטנה,תנסה לקבל אותה,אפחד לא מזלזל בך,כולם פה רוחשים לך כבוד על הישגיך המדהימים,אבל גם הישגים כאלה הם לא תרוץ להתנשאות שכזאת,תחשוב על זה קצת.

מתי התנשאתי בדיוק כל הנושא של ההתנשאות התחיל כשלא היה לי עברית במחשב וכתבתי באנגלית וזה יצא לי בצורה לא טובה ומתנשאת (ואז ביקשתי מפניק שיכתוב בשבילי תגובה בעברית שאותה אני כתבתי לו דרך האיסיקיו)
אבל זה לא משנה כי יודע מה אתה צודק באמת אי אפשר לנהל איתי דיון , מילא היית בנאדם קצת יותר רציני בתחום אבל כשאתה איזה חובבן - לא נראהלי שיש לך זכות בכלל לזרוק הערות לעברי ובטח שלא על גודל.

אני לא זלזלתי באף אחד אני אמרתי שפינלי הוא לפלף ואני התכוונתי לזה שביחס לבטיסטה , בובי לאשלי ולכל החבר'ה היותר גדולים שם - הוא באמת לפלף...זה לא אומר שאם תעמיד אותו ליד ישראלי ממוצע הוא עדיין ישאר כזה.

דרך אגב שוב אתה אומר דברים לא לעניין כי אחרי הפציעה שלי אני ירדתי , וכך לדוגמא את גיימר (אני לא מדבר על עצמי אבל גם אני כזה...) שכבר עשה את שלו בענף , הגיע לגודל מרשים...עכשיו מרשה לעצמו לחיות חיים טובים בלי להקשות על עצמו יותר מדי , לצאת לבלות וכאלה...כן גם אני ככה עכשיו אני לא התאמנתי ואכלתי רציני כבר חודש , שלא נדבר על התקופה שמתקרבת שבה אין לי סיכוי לעמוד בתזונה נכונה (אבל אני לא אפרט על זה)

בקיצור תחשוב פעמיים תנסה לקרוא הודעות ולהבין משמעותן ובמקום להגיד מה שכולם אומרים (כמו עניין הפוטושופ שהיה לי פה ובסוף ראינו מי צדק) תנסה לחשוב קצת עם הראש שלך

עריכה : במקום להתייחס רק לשורה הראשונה שנכתבה בעצבנות תתייחס לכל ההודעה הארוכה אני לא סתם זיבלתי בשכל שם

מתן18
11-03-07, 14:45
[quote=מתן16]

מתי התנשאתי בדיוק כל הנושא של ההתנשאות התחיל כשלא היה לי עברית במחשב וכתבתי באנגלית וזה יצא לי בצורה לא טובה ומתנשאת (ואז ביקשתי מפניק שיכתוב בשבילי תגובה בעברית שאותה אני כתבתי לו דרך האיסיקיו)
אבל זה לא משנה כי יודע מה אתה צודק באמת אי אפשר לנהל איתי דיון , מילא היית בנאדם קצת יותר רציני בתחום אבל כשאתה איזה חובבן - לא נראהלי שיש לך זכות בכלל לזרוק הערות לעברי ובטח שלא על גודל.

אני לא זלזלתי באף אחד אני אמרתי שפינלי הוא לפלף ואני התכוונתי לזה שביחס לבטיסטה , בובי לאשלי ולכל החבר'ה היותר גדולים שם - הוא באמת לפלף...זה לא אומר שאם תעמיד אותו ליד ישראלי ממוצע הוא עדיין ישאר כזה.

דרך אגב שוב אתה אומר דברים לא לעניין כי אחרי הפציעה שלי אני ירדתי , וכך לדוגמא את גיימר (אני לא מדבר על עצמי אבל גם אני כזה...) שכבר עשה את שלו בענף , הגיע לגודל מרשים...עכשיו מרשה לעצמו לחיות חיים טובים בלי להקשות על עצמו יותר מדי , לצאת לבלות וכאלה...כן גם אני ככה עכשיו אני לא התאמנתי ואכלתי רציני כבר חודש , שלא נדבר על התקופה שמתקרבת שבה אין לי סיכוי לעמוד בתזונה נכונה (אבל אני לא אפרט על זה)

בקיצור תחשוב פעמיים תנסה לקרוא הודעות ולהבין משמעותן ובמקום להגיד מה שכולם אומרים (כמו עניין הפוטושופ שהיה לי פה ובסוף ראינו מי צדק) תנסה לחשוב קצת עם הראש שלך

עריכה : במקום להתייחס רק לשורה הראשונה שנכתבה בעצבנות תתייחס לכל ההודעה הארוכה אני לא סתם זיבלתי בשכל שם

שמע,לא העברתי ביקורת על הגוף שלך,דווקא אמרתי שאתה גדול מרוב החברה בפורום ובטח שבטח יותר ממני לכם זה לא רלוונטי כמה אני רציני בתחום.

בסך הכל אמרתי שלדעתי הגישה שלך על הפנים,הזילזול וההתנשאות שלך הם מוגזמים זה הכל.

אגב,אם כבר עלה עניין הפציעות,אז נכון שאני שחיף,אבל יש הבדל בין אדם שמתאמן והוא שחיף לבין אדם שלא התאמן כמעט חצי שנה בגלל פציעה מחורבנת בגב והוא שחיף,הבדל גדול תאמין לי.