PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה: בקשר לסדר הארוחות שלי

שניר
13-09-10, 05:58
תראו חברים בגלל העבודה שלי קצת בעייתי לי הזמני ארוחה והארוחות עצמן .
רציתי לשתגידו לי אם זה בסדר ככה:

אני אמור לאכול ביום 140 גרם חלבון.
אני בבוקר שותה שייק 30 גרם חלבון וארוחה לאחר מכן יוצא לי לאכול בעבודה לאחר 5 שעות 4 פרוסות לחם עם 20 גרם חלבון .
ארוחה שלישית לאחר מכן זאת הארוחה לפני אימון שיוצא לי לאכול אותה גם בהפרש של עוד 5 שעות ואז שאר הארוחות שלי סבבה .
עכשיו ההפרשים הגדולים האלו בזמנים { שאני לא רגיל אליהם} זה בסדר ?

למספיק קלוריות אני מגיע, מספיק פחמימה ושומן גם אני מגיע , הבעיה שלי זה בחלבון.
בגלל שבעבודה אני יכול ומסוגל לאכול רק ארוחה אחת אז אני משלים את החלבון בלילה לפני השינה עם מנת אבקה . סתומרת אני לוקח 3 מנות ביום , בבוקר, אחרי אימון , ובלילה .

gai6989
13-09-10, 07:16
זה לא משנה אחי זמני הארחות, זמני הארחות נעדו בעיקר לנחות להקל עליך.
אתה גם יכול לצרוך את כל הקלוריות שלך ב 3 אחרוחות אם אתה רוצה ויכול.

L1ghtWeighT
13-09-10, 09:13
זה לא משנה אחי זמני הארחות, זמני הארחות נעדו בעיקר לנחות להקל עליך.
אתה גם יכול לצרוך את כל הקלוריות שלך ב 3 אחרוחות אם אתה רוצה ויכול.

זמני הארוחות ועוד איך משנים.
אמנם 5 שעות הפרש זה לא הכי נורא, ואמנם אם אתה משלים את הארוחות שהפסדת כמה שיותר מהר אז הנזק מצטמטם , אבל אל תעלים מהחשיבות של הפרשי הזמן בין הארוחות. אם תעשה אי פעם תכנית אצל גיל גרנות שלדעתי קצת מבין פה יותר מרוב הפורום, אתה תראה שרשום לך באחד מכללי הברזל ואני מצוטט : "הקפד לאכול ארוחה כלשהי כל 3-4 שעות. השעות הרשומות בתפריט אינן מחייבות, העיקר ההפרשים הקבועים בין הארוחות."
ומי שיגיד לי שגיל זה לא מקור להסתמך עליו יכול לקפוץ לי.

gai6989
13-09-10, 09:34
אמנם 5 שעות הפרש זה לא הכי נורא, ואמנם אם אתה משלים את הארוחות שהפסדת כמה שיותר מהר אז הנזק מצטמטם , אבל אל תעלים מהחשיבות של הפרשי הזמן בין הארוחות. אם תעשה אי פעם תכנית אצל גיל גרנות שלדעתי קצת מבין פה יותר מרוב הפורום, אתה תראה שרשום לך באחד מכללי הברזל ואני מצוטט : "הקפד לאכול ארוחה כלשהי כל 3-4 שעות. השעות הרשומות בתפריט אינן מחייבות, העיקר ההפרשים הקבועים בין הארוחות."

דבר ראשון דבר יפה!!.

דבר שני, "מומלץ" לצרוך ארוחה הכוללת את כל אבות המזון כול 3-4 שעות,הכול מסתכם בערכים הסופיים(סוף היום).

יש לי שאלה אליך אם אני צריך לצרוך 3000 קלוריות ביום, זה משנה איך אני יצרוך אותם ובאיזה שעה אני יצרוך אותם,ומה יקרה לי לגוף אם אנ י יכניס אותם ב 4 ארחות?.

כל העניין של הארחות והסדר שלהם זה בעיקר נוחות שהיה קל להכניס את הכמות הנדרשת בסוף היום לא יקרה כלום אם תוכאל אחרי 5 שעות, שריר לא מתפרק מזמן כזה קצר תבין צא מהסרט!.

תגיד לי אל איזנ נזק אתה מדבר מה אתה מורעל?

subzero1122
13-09-10, 15:15

טוב, אני אגיד את זה אחת ולתמיד

עם כל הכבוד לגיל ולנסיון שלו, הוא בסך הכל יועץ.

דברים כמו אלה שאתה אומר, נמדדים ונקבעים מחקרית, ולא ע"י זיון מוח.
דבר שני, אם כבר להקשיב באופן טוטאלי לאדם בנושא תזונה, זה לייל מקדונלד, הוא ד"ר אם אני לא טועה, וכתב כמה ספרים.

לגבי השטויות שכתבת, הוכח מחקרית שזה לא משנה מתי אתה מכניס, אלא כמה אתה מכניס.
אני לא מדבר על תגובות אינסוליניות וכו', אלא שאין הבדל בין אם תכניס במנה אחת או ב5.

אתה מוזמן להמשיך להתווכח, ואתה גם מוזמן לאכול קילו בר1ק1לי כי אחד הס1סים במכון אמר שזה אנאב1לי יותר מחלב1ן, המדע והמחקר מוכיח אחרת.

שניר
13-09-10, 15:50
חבר'ה
דבר ראשון הייתי אוכל כל 3 שעות על הדקה ! גם כי זה היה מתאפשר לי וגם כי זה היה לי נוח בחלוקה של הארוחות וגם הרגשתי טוב עם הגוף לאורח כל היום .
דבר שני עדיין לא הבנתי , אמרתם פה ש-5 שעות זה לא נורא שהנזזק מצטמטם , אז כן יש זנק ? אין נזק ?
דבר שלישי שיהיה ברור , ה-5 שעות האלו זה שאני קם בבוקר שותה ישר שייק ואז ארוחה מוצקה ראשונה היא לאחר 5 שעות .
דבר רביעי אני יודע שהשריר לא מתפרק במזן כה קצר .. זה בערך לאחר 12 שעות שמאגרי הגליקוגן בגוף מתרוקנים או משו כזה ...
דבר חמישי אני צורך 3 מנות הגשה של חלבון ביום בשביל להשלים את כמות החלבון שאני לא יכול לאכול בזמן עבודה .. זה בסדר ?

gai6989
13-09-10, 16:42
גם בכיפור שתצום 25 שעות לא התפרק שריר, תהיה מודע למה שאתה אוכל תמיד טוב ואין שום "נזק" אם תוכאל ארוחה אחת אחרי 5 שעות לא יקרה כלום.!.

שניר
13-09-10, 17:16
עוד שאלה :
החילוף חומרים שלי הורגגגגגג אותי !! בבוקר לוקח לי שעה וחצי להתארגן לעבודה רק בגלל שאני נכנס פעמיים לשירותים וואי איזה סיוט .. וגם בעבודה הבטן צועקת הצילו .
אני בשירותים איזה 7 פעמים ביום ..יש משו לעשות נגד זה ? זה מציק

pala
13-09-10, 18:05
עוד שאלה :
החילוף חומרים שלי הורגגגגגג אותי !! בבוקר לוקח לי שעה וחצי להתארגן לעבודה רק בגלל שאני נכנס פעמיים לשירותים וואי איזה סיוט .. וגם בעבודה הבטן צועקת הצילו .
אני בשירותים איזה 7 פעמים ביום ..יש משו לעשות נגד זה ? זה מציק

כניסה לשירותים זה לא אינדיקציה לחילוף חומרים, אתה פשוט רגיש למשהו או אוכל לא טוב

L1ghtWeighT
13-09-10, 18:27
גם בכיפור שתצום 25 שעות לא התפרק שריר, תהיה מודע למה שאתה אוכל תמיד טוב ואין שום "נזק" אם תוכאל ארוחה אחת אחרי 5 שעות לא יקרה כלום.!.

פשש יש לך סימוכין לזהש25 שעות צום לא יפרקו שום שריר? יאללה אני מחכה...

וסאבזירו אם אתה מגדיר את גיל כ"זיין מוח" כנראה שאתה באמת טיפש משחשבתי, הבנאדם הביא אנשים לתוצאות שאתה רק תוכל לחלום עליהם , והוא גם ימשיך להביא.

המחקרים שקראת לא מעניינים אותי, לכל מחקר יש מחקר הפוך ממנו. אני מדבר איתך על תוצאות בשטח , וגיל הוכיח את עצמו כבר מספיק פעמים.

OmriS
13-09-10, 18:38
לא קראתי כלום ממה שכתוב כאן אבל זכור לי שאם אתה אוכל ארוחות כל 4-3 זה גורם לך לא נשנש באמצע(כי אתה לא נהייה רעב) ולכן זה מומלץ, נדמה לי שראיתי את זה בתוכנית "בריאות" בערוץ 10(חחח לא לצחוק עלי).

itzik b
13-09-10, 20:12
טוב, אני אגיד את זה אחת ולתמיד

עם כל הכבוד לגיל ולנסיון שלו, הוא בסך הכל יועץ.

דברים כמו אלה שאתה אומר, נמדדים ונקבעים מחקרית, ולא ע"י זיון מוח.
דבר שני, אם כבר להקשיב באופן טוטאלי לאדם בנושא תזונה, זה לייל מקדונלד, הוא ד"ר אם אני לא טועה, וכתב כמה ספרים.

לגבי השטויות שכתבת, הוכח מחקרית שזה לא משנה מתי אתה מכניס, אלא כמה אתה מכניס.
אני לא מדבר על תגובות אינסוליניות וכו', אלא שאין הבדל בין אם תכניס במנה אחת או ב5.

אתה מוזמן להמשיך להתווכח, ואתה גם מוזמן לאכול קילו בר1ק1לי כי אחד הס1סים במכון אמר שזה אנאב1לי יותר מחלב1ן, המדע והמחקר מוכיח אחרת.
אם כל הכבוד מערכת העיכול שלנו היא לא מכונה, וגם לה יש מגבלה, אתה לא יכול לאכול בארוחה אחת את מה שאתה אמור לאכול כל היום, זה יעמיס על הגוף וגם יזיק לו בסופו של דבר.
חייבים לאכול כמה ארוחות ביום, חוץ מזה אין מצב שלא תהיה רעב בהמשך היום גם אם תאכל בארוחה אחת 5000 קלוריות.
בקיצור לפרוס את הארוחות, כי הגוף לא צריך במכה אחת כלכך הרבה אוכל והוא פשוט יעיף את השאר, וגם יאגור חלק נכבד כשומן, אז זה מאוד לא מומלץ.

Melamed
13-09-10, 20:39
היא כן יכולה להעמיס ראה דיאטת if

subzero1122
13-09-10, 20:43
פשש יש לך סימוכין לזהש25 שעות צום לא יפרקו שום שריר? יאללה אני מחכה...

וסאבזירו אם אתה מגדיר את גיל כ"זיין מוח" כנראה שאתה באמת טיפש משחשבתי, הבנאדם הביא אנשים לתוצאות שאתה רק תוכל לחלום עליהם , והוא גם ימשיך להביא.

המחקרים שקראת לא מעניינים אותי, לכל מחקר יש מחקר הפוך ממנו. אני מדבר איתך על תוצאות בשטח , וגיל הוכיח את עצמו כבר מספיק פעמים.

לא אמרתי שגיל זיין מוח, אל תכניס לי מילים לפה
זה שאתה מעדיף ללכת בגישה של "אבא שלי אמר, ובגלל זה הוא צודק", תעשה מה שבראש שלך
אני מכיר שיטה אחת שעובדת תמיד: להרים הרבה ולאכול הרבה.

ואם אתה אומר משהו, תוכיח אותו. אתה אומר שהגוף מפרק שריר אחרי צום של 25 שעות, תוכיח.
אם אני אומר שהגוף מחרבן זהב אם אוכלים 300 ביצים ביום, חובת ההוכחה עליי.

איציק, בחייאת רבאק, תפסיק לזיין תמוח עם מנטרות ומשפטים מפגרים ופעם אחת תגבה את מה שאתה אומר, ולא עם ציטוטים מהארי פוטר

itzik b
13-09-10, 21:19
לא אמרתי שגיל זיין מוח, אל תכניס לי מילים לפה
זה שאתה מעדיף ללכת בגישה של "אבא שלי אמר, ובגלל זה הוא צודק", תעשה מה שבראש שלך
אני מכיר שיטה אחת שעובדת תמיד: להרים הרבה ולאכול הרבה.

ואם אתה אומר משהו, תוכיח אותו. אתה אומר שהגוף מפרק שריר אחרי צום של 25 שעות, תוכיח.
אם אני אומר שהגוף מחרבן זהב אם אוכלים 300 ביצים ביום, חובת ההוכחה עליי.

איציק, בחייאת רבאק, תפסיק לזיין תמוח עם מנטרות ומשפטים מפגרים ופעם אחת תגבה את מה שאתה אומר, ולא עם ציטוטים מהארי פוטר

שאלה פשוטה יש לי אליך, אם הגוף שלך זקוק בערך ל-12 כוסות מים ביום, אז זה בסדר אם אני ישתה הכל בבוקר ואז אני לא יצטרך לשתות עוד???
ותפסיק כבר עם הגיבויים האלה, כי אתה בעצמך לא מגבה כלום, אתה מצטט לי את ייל מקדונלד הזה,שאם אני לא מכיר אותו כנראה שהוא לא מספיק חשוב.
בוא ננסה להסביר לך בצורה פשוטה יותר, גוף רעב- אוכלים עד שגוף שבע-תדחוף עוד-גוף לא צריך עוד-אתה לא יכול להכריח את הגוף שלך להשתמש בעוד חומרים של האוכל כי הוא כבר קיבל את מה שהוא צריך-ואז בזבוז של אוכל.
לפרוס,לפרוס ולפרוס, לאכול הכל במכה אחת ואז לא לאכול יותר כל היום זה הדבר הכי מפגר ששמעתי.

subzero1122
13-09-10, 21:48
שאלה פשוטה יש לי אליך, אם הגוף שלך זקוק בערך ל-12 כוסות מים ביום, אז זה בסדר אם אני ישתה הכל בבוקר ואז אני לא יצטרך לשתות עוד???
ותפסיק כבר עם הגיבויים האלה, כי אתה בעצמך לא מגבה כלום, אתה מצטט לי את ייל מקדונלד הזה,שאם אני לא מכיר אותו כנראה שהוא לא מספיק חשוב.
בוא ננסה להסביר לך בצורה פשוטה יותר, גוף רעב- אוכלים עד שגוף שבע-תדחוף עוד-גוף לא צריך עוד-אתה לא יכול להכריח את הגוף שלך להשתמש בעוד חומרים של האוכל כי הוא כבר קיבל את מה שהוא צריך-ואז בזבוז של אוכל.
לפרוס,לפרוס ולפרוס, לאכול הכל במכה אחת ואז לא לאכול יותר כל היום זה הדבר הכי מפגר ששמעתי.

ברור אחי, אתה מכיר את גיל גרנות וישראלבאדי, זהו, תלא צריך לדעת כלום.

את כל הזבל שכתבת עכשיו אני רוצה גיבוי מהספרות המקצועית.

דרך אגב, אתה יודע שאם אתה אוכל 3 סטייקים הבורסה בוול סטריט עולה? אמר לי את זה גואל רצון

subzero1122
13-09-10, 21:49
אחים שלי!!!! הגעתי למסקנה שאם אתם שותים פיפי 3 פעמים ביום זה הופך לשריר!!!

itzik b
13-09-10, 21:51
תענה לי על השאלה עם המים, כי זה בדיוק אותו דבר לגבי האוכל.
אל תתחמק מזה עם המשפט על הפיפי.
ואגב אני ממש לא מסתמך רק על גיל וישראלבודי, אני לוקח את רוב החומר מאתר מסוים מחו''ל שהוא מתחרה אז כמובן שלא אפרסם אותו.
וחוץ מזה אתה בעצמך מישראלבודי, אתה מנהל בפורום שלהם, אז זה קצת לא הגיוני שאתה אומר שהכל שם לא נכון.

Cuba
13-09-10, 21:52

אההההה עם אתה לא מכיר את מקדולנד אז הוא לא מספיק חשוב?

למה מי אתה בכלל? חתיכת אפס חושב שהוא מבין משהו רק שהוא בעצם הבדיחה הכי גדולה פה

סאבזיר1 צודק 100 אחוז במה שהוא אומר תתחיל לגבות את עצמך במקום לזיין את המוח כל כך הרבה

אמרת שהגוף לא יכול להכניס כל כך הרבה אוכל ביחד בבקשה תסביר למה תביא מאמר נורמלי ולא דף אינטרנט מy נט שידוע שהם ליצנים

subzero1122
13-09-10, 21:53
מה הקשר בין מים לאוכל יא ליצן?

מים מתעכלים? לא. אוכל כן
אוכל מתאדה? לא. מים כן

איציק אני שוקל להתאבד מרוב טיפשות שלך

itzik b
13-09-10, 21:58
אההההה עם אתה לא מכיר את מקדולנד אז הוא לא מספיק חשוב?

למה מי אתה בכלל? חתיכת אפס חושב שהוא מבין משהו רק שהוא בעצם הבדיחה הכי גדולה פה

סאבזיר1 צודק 100 אחוז במה שהוא אומר תתחיל לגבות את עצמך במקום לזיין את המוח כל כך הרבה

אמרת שהגוף לא יכול להכניס כל כך הרבה אוכל ביחד בבקשה תסביר למה תביא מאמר נורמלי ולא דף אינטרנט מy נט שידוע שהם ליצנים

קודם כל תדבר יפה, כי אתה האפס פה,תגיב כמו בנאדם.
דבר שני, תפסיק ללקק לסאב זירו זה לא שהוא יתן לך פרס או משהו.
וכל מאמר שאני יתן לך שינגוד את מה שאתה אומר אתה תגיד שזה אתר של ליצנים, אז למה לטרוח.
פירסמתי פה בדיון ''הסוער'' שהיה בראש השנה, כמה קישורים שדיברו גם על פחמימות וגם על גאנק פוד, שזה נגד בצורה מוחלטת את כל מה שחשבתם, וכרגיל אמרת שזה חרטה ושזה לא מבוסס, אז תפסיק לבקש גיבויים אם אין התייחסות כשאני מביא את זה.

hypertrophy
13-09-10, 21:59

וואוווווו אתה פשוט טטטייייפפפשששששש
אני כל כך שמח שאני לא מכיר אותך אישית כי היית מקבל ממני מכות על הטיפשות הבורות ופיגור שלך!
וכם אני מדבר בצורה תוקפנית!!!!!
בקשר לכוסות מים שלך אז כן! אתה יכול לשתות בבוקר את כל מכסתצ הנוזלים היומית שלך!!!

בקשר לליל??!?!?
אתה מקשיב לעצמך?!?!? מי אתה בכלל!? אעלק אם אתה לא מכיר אותו אז הוא לא מספיק חשוב!!! מייי אתה בכלל!??!?!?! אני רוצה שתגבה את מי שאתה מה ההסמכות שלך?מה הניסיון שלך?מה התוצאות שהבאת?איזה מאמרים כתבת מייי אתה!?!?!
כולה ילד אנונימי בפורום!!! בפורום!!!!
אם תאכל רק עד שובע בתור בנאדם נורמאלי אתה לא תתקדם לשום מקום בוודאות!

אתה מביא לי ת'קריזה שלך
ועלייך מעשכיו חלה חובת ההוכחה ע"י גיבוי דברים שאתה אומר ע"י רפרנסים
אני! דורש ממך! מעכשיו!! להוכיח כל טענה שלך ע"י מחקר!!!!למה??כי אתה מגלומן שחושב שהוא יודע הכל ולא מוכן להקשיב!
אז אם אתה כזה תותח אתה מחויב מעכשיו לגבות כככלללל מה שאתה אומר בוויכוח!
אם לא זה יגרור תגובה מצידי!!!!
זה ברור?!?!?

ובקשר לכככככל הליצנים ששולפים את קלף הגיל גרנות
אני מציע לכם לבדוק שוב מה דעתו של הבנאדם היום לגבי כל דבר כי להשתמש במילה של בנאדם שנכתבה לפני כמה שנים טובות זה לא תופס-ולמה??כי מה שהיה ידוע כנכון לפני כמה שנים היום יכול להיות שהשתנה וכן יש פה מאמרים ישנים שלא תואמים את הידע שיש היום לכן אנחנו כרגע בתהליך כתיבת ותרגום מאמרים חדשים לאתר

subzero1122
13-09-10, 22:01
קודם כל תדבר יפה, כי אתה האפס פה,תגיב כמו בנאדם.
דבר שני, תפסיק ללקק לסאב זירו זה לא שהוא יתן לך פרס או משהו.
וכל מאמר שאני יתן לך שינגוד את מה שאתה אומר אתה תגיד שזה אתר של ליצנים, אז למה לטרוח.
פירסמתי פה בדיון ''הסוער'' שהיה בראש השנה, כמה קישורים שדיברו גם על פחמימות וגם על גאנק פוד, שזה נגד בצורה מוחלטת את כל מה שחשבתם, וכרגיל אמרת שזה חרטה ושזה לא מבוסס, אז תפסיק לבקש גיבויים אם אין התייחסות כשאני מביא את זה.

אתה נותן מאמרים עם אמינות של קונדום משומש, שנכתבו ע"י אנשים כמו המשיח שיושב בכניסה לשוק הכרמל. איך אתה מצפה שנתייחס לזה ברצינות?

יאיר, הבן אדם שוקל 80 קילו ולא מצליח לעשות סקוואט עם 60, ואומר שדדליפט מסוכן כמו הגרעיון האיראני.
אל תצפה ממנו להרבה.

itzik b
13-09-10, 22:05
אני כל כך שמח שאני לא מכיר אותך אישית כי היית מקבל ממני מכות על הטיפשות הבורות ופיגור שלך!
בקשר לכוסות מים שלך אז כן! אתה יכול לשתות בבוקר את כל מכסתצ הנוזלים היומית שלך!!!

בקשר לליל??!?!?
אתה מקשיב לעצמך?!?!? מי אתה בכלל!? אעלק אם אתה לא מכיר אותו אז הוא לא מספיק חשוב!!! מייי אתה בכלל!??!?!?! אני רוצה שתגבה את מי שאתה מה ההסמכות שלך?מה הניסיון שלך?מה התוצאות שהבאת?איזה מאמרים כתבת מייי אתה!?!?!

אתה מביא לי ת'קריזה שלך
אני! דורש ממך! מעכשיו!! להוכיח כל טענה שלך ע"י מחקר!!!!למה??כי אתה מגלומן שחושב שהוא יודע הכל ולא מוכן להקשיב!
זה ברור?!?!?

לגבי המים, מה יקרה אם אני יהיה צמא אחר כך???
וכנס לדיון שנעלת ותראה קצת גיבויים.
ואין צורך בעצבים, אתה רק תזיע ותשרוף קלוריות, ולא תגדל.
ואם אתה מאיים עליי בבאן, אז בכיף זה לא מה שיהרוס לי את החיים.
מותר לי להגיד מה שאני חושב, זה לא דיקטטורה כאן, ואם כן אז כנראה שאני נמצא במקום הלא נכון.
תבין שהפורום הזה יהיה משעמם אם לא תסכימו לאנשים להביע דעות אחרות.

subzero1122
13-09-10, 22:08
הפורום יהיה משעמם אם מדי פעם לא יבואו ליצנים כמוך ויטענו דברים מצחיקים עד דמעות.
אבל אחרי שהם יקבלו נוק אאוט 30 פעם בדיון ולא יוכלו לגבות את עצמם פעם אחת, זה כבר משהו אחר.

Cuba
13-09-10, 22:17
מותר לי להגיד מה שאני חושב, זה לא דיקטטורה כאן, ואם כן אז כנראה שאני נמצא במקום הלא נכון.

באמת עדיף שתקבל באן אתה מטעה אנשים ואומר שאנשים שכן מבינים משהו טועים(ואני לא מדבר עלי) בלי להביא הסבר נורמלי למה הם טועים ומאמר שנכתב על ידי מישהו נורמלי ולא פלוץ מy נט או וואלה fun

אנשים הסבירו לך על מקדונלד הוא כתב כמה ספרים בנושא תזונה
ריפטו וביל סטאר שהם מאמנים יותר מהשנים שאתה חיי כפול 2 כתבו כמה ספרים וכמה תוכניות אימונים
אז מי אתה בכלל שתחלוק עליהם? מה עשית בחיים שלך? איזה מחקרים עשית? מה למדת בכלל?
אתה כולה פלוץ שחיי בסרט

subzero1122
13-09-10, 22:20
הוא למד תושב"ע אחי

hypertrophy
13-09-10, 22:21

אז תשתה עוד מים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אסור לך להגיד מה אתה חושב ולהתווכח על זה כי פורום זה מקום שלומדים בו!
מתייעצים בו!
ואם אתה בא וטוען ומתווכח ולא לומד ובנוסף מטעה אחרים אז מקומך לא פה!!
כולם יסכימו איתי שאין בינינו מקום למגלומנים[אם אני לא מכיר את לייל אז הוא כנראה לא מספיק חשוב!]
ובמיוחד במיוחד לא למגלומניםטיפשים וחסרי ביסוס [אתה לא גדול לא חזק ואתה לא איש מקצוע]

יש לך מושג איך גיבוי אמור להיראות?
לפי איזה מקורות מידע אתה מסתמך??

itzik b
13-09-10, 22:21
טוב חבר'ה, אני מגיש את התפטרותי באופן רשמי.
אבל הצלחתי לגרור אותכם לקצת אקשן, ואפילו קיבלתי כינוי בזמן קצר מאוד, שזה הישג משמעותי ביותר.
קובה אתה חורש בהודעות וחרטות ולא קיבלת כלום.
יאללה חבר'ה בהצלחה לכם ולהתראות.

subzero1122
13-09-10, 22:22
איציק תשאר!!!!

hypertrophy
13-09-10, 22:23
רגע....למה אתה הולך?
אתה לא מוכן ללמוד כלום?

Cuba
13-09-10, 22:25
איציק תשאר!!!!

זה שהוא עוזב לא אומר שהוא לא יזכה בתור הבלוט נכון?

hypertrophy
13-09-10, 22:28
ברור...על היציאה על לייל...והמים וראבק איך אפשר לספור?

subzero1122
13-09-10, 22:32
הוא יזכה אלדג

pala
13-09-10, 22:33
http://cdn1.knowyourmeme.com/i/7725/original/banhammer15gq9.jpg?1249653580

Cuba
13-09-10, 22:51
הוא יזכה אלדג

זהו, עשיתי את שלי . תרמתי לפורום
גרמתי לזה שאיציק יהיה בלוט השבוע מאוהואוהאוהואה :clap::clap::clap:

hypertrophy
13-09-10, 23:24
זהו, עשיתי את שלי . תרמתי לפורום
גרמתי לזה שאיציק יהיה בלוט השבוע מאוהואוהאוהואה :clap::clap::clap:

זהו?....אפשר להעיף אותך? :)

Cuba
13-09-10, 23:30
זהו?....אפשר להעיף אותך? :)

עם ליבך חפץ

L1ghtWeighT
14-09-10, 01:29

בקשר לליל??!?!?

אתה מביא לי ת'קריזה שלך
זה ברור?!?!?

ובקשר לכככככל הליצנים ששולפים את קלף הגיל גרנות
אני מציע לכם לבדוק שוב מה דעתו של הבנאדם היום לגבי כל דבר כי להשתמש במילה של בנאדם שנכתבה לפני כמה שנים טובות זה לא תופס-ולמה??כי מה שהיה ידוע כנכון לפני כמה שנים היום יכול להיות שהשתנה וכן יש פה מאמרים ישנים שלא תואמים את הידע שיש היום לכן אנחנו כרגע בתהליך כתיבת ותרגום מאמרים חדשים לאתר

ליצן אני לא וגיל גרנות הוא לא קלף הוא פשוט מקור מספיק אמין כדי לסמוך עליו לפי דעתי.
ואני לא מסתמך על מה ש"נכתב לפני כמה שנים טובות" , עשיתי אצל גיל תכנית לפני כמה חודשים.
ובאמת יאיר אתה אחד האנשים שאני תופס מהם נורמאלים בפורום הזה כי אין יותר מדי כאלו פה בתקופה הזאת, אז אני לא אומר שכל מה שנכון פעם נכון גם היום, אבל בבקשה אל תגיד לי שנשטפת מוח גם בכל תורת ה"שתה 3 גלוני חלב ביום וסניקרס" שנהייתה פה . בסך הכל מסכים שיש דברים שהשתנו מפעם ויש דברים שעדיין עומדים במקומם, נחכה למאמרים החדשים והמעודכנים שלכם. לילה מעולה

hypertrophy
14-09-10, 03:34
ליצן אני לא וגיל גרנות הוא לא קלף הוא פשוט מקור מספיק אמין כדי לסמוך עליו לפי דעתי.
ואני לא מסתמך על מה ש"נכתב לפני כמה שנים טובות" , עשיתי אצל גיל תכנית לפני כמה חודשים.
ובאמת יאיר אתה אחד האנשים שאני תופס מהם נורמאלים בפורום הזה כי אין יותר מדי כאלו פה בתקופה הזאת, אז אני לא אומר שכל מה שנכון פעם נכון גם היום, אבל בבקשה אל תגיד לי שנשטפת מוח גם בכל תורת ה"שתה 3 גלוני חלב ביום וסניקרס" שנהייתה פה . בסך הכל מסכים שיש דברים שהשתנו מפעם ויש דברים שעדיין עומדים במקומם, נחכה למאמרים החדשים והמעודכנים שלכם. לילה מעולה

איפה ראית אותי מדבר על חלב וסניקרס?
למרות שאני חושב שחלב זהעזר מצוין להשלמת קלוריות כשכבר קשה להכניס
ותסכים איתי שמה שאיציק הגאון כותב פ ה זאת ליצנות לשמה