PDA

צפה בגרסא המלאה : אני לא מעלה משקלים....

tomer90
16-09-10, 17:52
אני מתאמן יחסית מתחיל, 1.86 75 קילו, אני אוכל נכון, יש לי תפריט הקלוריות מתאימות, הטכניקה שלי בתרגילים נכונה ועדיין אני מעלה משקלים רק פעם בשבועיים-שלושה, אני לא משתמש באבקה והסיבה היחידה שאני יכול לחשוב היא בגלל שאני גם לא ישן מספיק, אני ישן 6-7 שעות בלילה ואני מרגיש שאני עייף, כאילו אני מרגיש שזה לא מספיק אבל אין ברירה כרגע(צבא).
מישהוא חושב אולי שזה יכול להיות בגלל משהוא אחר? אולי בגלל שאני לא משתמש באבקה? כי תכלס אחרי אימון מהרגע אני מתחיל לאכול את הארוחה של האחרי אימון עד שאני מסיים לוקח לי איזה 30-40 דקות.

pala
16-09-10, 17:54
מה תוכנית האימונים

tomer90
16-09-10, 17:55
Abxabxx

Dim_A
16-09-10, 18:13
בab קשה לעלות משקלים
אחרי איזה חודשים שאתה מעלה משקלים נתקעים תלוי בתוכנית
תרשום מה אתה עושה ביום של החזה?

tomer90
16-09-10, 18:21
בab קשה לעלות משקלים
אחרי איזה חודשים שאתה מעלה משקלים נתקעים תלוי בתוכנית
תרשום מה אתה עושה ביום של החזה?
שמע עם כל הכבוד נראה לי אתה מדבר שטויות... מצד שני אני לא מבין גדול.

תוכנית a:
יד קידמית:
1. התרגיל הזה ששמים את היד על משטח כזה, זה שממש מבודד רק את היד קידמית
2. פטישים
3. הרמת משקולות בישיבה ב-60 מעלות
גב:
1. חתירה
2. פולי עליון
3. גב תחתון
כתפיים:
1. המכונה הזאת שאתה מרים למעלה
2. הרמת משקולות כמו שמרימים בשביל חזה עליון רק בשיפוע 90 מעלות בשביל הכתפיים

תוכנית b:
רגליים:
1. לאנג'ים רגל-רגל
2. על מדרגה להרים את העקב עם משקולת ביד רגל-רגל
3. המכשיר הזה עם המשטח הענק שאתה דוחף ממך עם הרגליים
חזה:
1. פרפר בדאמבלים
2. דחיקת משקולות יד בשכיבה אופקית
3. דחיקת משקולות יד בשכיבה עם שיפוע 30 מעלות
יד אחורית:
1. צמה שחורה
2. דאמבלים יד-יד
3. צמה שחורה מעל הראש

dattto
16-09-10, 19:03
צורת האימונים שלך לא מאפשרת עלייה במשקלים. כל העבודה שלך היא בתרגילי עזר מיותרים שלא תורמים
לעלייה משמעותית במסה, במיוחד לא אצל מתאמן מתחיל.
אתה צריך להתמקד בתרגילים מורכבים שמשלבים מספר מערכות שרירים בכדי לצפות לעלייה במשקלים מאימון לאימון
ולעלייה בשריר, כגון: בנץ' פרס, סקוואטים, דדליפט, בנט אובר, מיליטרי פרס, מתח, מקבילים

בהצלחה

tomer90
16-09-10, 19:09
תודה על העזרה דאטו אבל אני לא חושב שמה שאתה אומר זה נכון, שמע אומנם זה לא תרגילים מורכבים אבל ככה אני עובד פרטני על כל שריר מה שנותן לו יותר גירוי ואמור לתת לי יותר תוצאות לא?.
דעה של מישהוא אחר?

rosilio
16-09-10, 19:21
אני מסכים עם דאטו

gai6989
16-09-10, 19:26
אתה לא מעלה מישקלים=לא ישן טוב ,לא אוכל טוב,מיתאמן לא טוב,
אתה עובד בנפח גבוה שלא יאפשר לך להתאושש מאימון לאימון, האימון חזה שלך לא צריך את כל השיפועים למיניהם תתמקד בבנץ' פרס 4x5 אם אתה מתעקש עוד שתי סטים ממקבילים(למרות שאתה לא צריך) תוכאל טוב, תישן כמו שצריך,אתה תעלה מישקלים מאימון לאימון.

dattto
16-09-10, 20:58
תודה על העזרה דאטו אבל אני לא חושב שמה שאתה אומר זה נכון, שמע אומנם זה לא תרגילים מורכבים אבל ככה אני עובד פרטני על כל שריר מה שנותן לו יותר גירוי ואמור לתת לי יותר תוצאות לא?.
דעה של מישהוא אחר?

תומר התפיסה שלך היא שגויה. עבודה פרטנית על השרירים בפירוש לא תניב תוצאות טובות יותר מעבודה בתרגילים מורכבים. מיקוד בשריר בודד לא יתן יותר גירוי לשריר
מהסיבה הפשוטה שחוסר הניסיון שלך בתור מאמן מתחיל מתבטא בעיקר ביכולת הירודה של מערכת העצבים "להפעיל" סיבי שריר לצורך הפקת כוח. השריר כשלעצמו הוא טיפש, ואין ביכולתו "לדעת" את כמות הגירוי שמופעל עליו. עיקר העבודה מתבצעת על ידי המערכת העצבית שקובעת את "כמות" השריר שישתתף במאמץ. כאמור, כוח זהו מושג שקשור יותר לניהול נכון של היחידות האחריות להפקת האנרגיה מאשר למסת השריר. ניתן לשפר את הכוח שלך משמעותית מבלי לעלות גרם אחד במסת השריר וזו על ידי שיפור יכולת הגיוס של המערכת העצבית בלבד.

לכן, בכדי לראות תוצאות בכל תוכנית המיועדת לגדילה ולעלייה במסה, יש צורך לבסס קודם כל את מרכיב הכוח, שעליו עובדים בתנועות מורכבות כמו אלה שהזכרתי, שע"י שילוב מספר מערכות שרירים, מפעילות את מערכת העצבים בצורה האפקטיבית ביותר וגורמות לה לגייס יותר סיבי שריר, דבר היקל עליך לבנות מסה בשלבים מתקדמים.

hypertrophy
16-09-10, 22:09
דעה של מישהוא אחר?

אתה לא רואה תוצאות
מתייעץ
נותנים לך תשובות
ואתה אומר שאתה חושב שכולם טועים ואתה צודק
אז עזוב אותנו בשקט בישביל מה להספים לנו ת'פורום?

Dim_A
17-09-10, 00:46
לפני התוכנית שלך תבדוק.......
אם אתה אוכל טוב?
אתה צריך לאכול יותר קלוריות ממה שהגוף משתמש בשביל לגדול או לעלות במשקלי עבודה מדי שבוע לפחות
עוד דבר חשוב זה שינה...
אתה צריך לישון לפחות7-8 שעות שינה וזה משפיעה תאמין לי

tomer90
17-09-10, 10:11
היפרטרופי- תגיד אחי התגובה הזאת הייתה נחוצה? כאילו רציני.... מה לעשות אתה יודע טוב כמוני שכל הספורט הזה מלא בדעות שכל אחד אומר משהוא אחר ולי בתור בן אדם שכבר 5-6 חודשים מתאמן בצורה מסויימת ופיתאום אומרים לי שהצורה הזאת לא נכונה קצת קשה לי לעכל את זה שאני כבר חצי שנה מבזבז את הזמן שלי כמו טמבל....

דאטו- הבעיה היא שכל הדברים האלה שאמרת צריך לפחות בהתחלה מישהוא צמוד שיגיד לי אם אני עושה נכון ואין לי דבר כזה.... איזה עוד תרגילים מורכבים אתה מכיר? עדיף כאלה שאני יכול לבצע לבד בלי שותף שישמור או משהוא.
ועוד שאלה, אז אתה אומר שאני צריך לעשות כמה זמן תוכנית שבנויה מתרגילים מורכבים ואחרי זה לחזור ל-ab??? ואם כן כמה זמן בערך של מורכבים? ואם אני אעשה מורכבים האימון שלי יהיה ממש קצר לא? כי אני רואה שנתת 6 תרגילים למעלה אז אם אני אחלק את זה בצורה של ab זה 3-3 כי הרי אני לא יכול להתאמן כל יום, או שאני אעשה את כולם יום אחד ואז אני אתאמן יום כן יום לא, 5 ימים בשבוע יוצא 3 אימונים, מה אתה אומר?

dattto
17-09-10, 10:39
נכון, זה דורש למידה וביצוע נכון של הטכניקה, אבל אם אתה באמת שואף להתקדם זאת הדרך
תתחיל ממוט ריק בכל התרגילים וצלם את עצמך, אנחנו נגיד לך מה לשפר. בכל דבר בחיים שאתה רוצה להצליח
בו, אתה צריך להראות נכונות ללמוד ולשפר את עצמך כל הזמן.
תוכנית טובה שמשלבת את העקרונות שהסברתי זאת Starting Strength, תקרא עליה כאן
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1679&CategoryID=82&Page=1
זאת תוכנית אימונים שמיועדת למתחיל שמעוניין לבנות כוח ולעלות במשקלים בצורה הדרגתית, אני מאמין
שתמצה אותה תוך 8-9 חודש ואז תוכל להתחיל לחשוב על דברים אחרים.

tomer90
17-09-10, 10:53
כן שמעתי כבר לא פעם אחת על התוכנית הזאת אבל לא ממש התעמקתי, אז רגע המטרה של התוכנית הזאת היא בעצם להביא לך פוש התחלתי כזה וללמד את המערכת עצבים איך לגייס את כל יחידות האנרגיה וכו'(מה שאמרת למעלה)? ואז אני יכול לעבור למשהוא עם עבודה יותר פרטנית על כל שריר כמו ab? ועוד דבר, כמו שאמרתי אין לי אפשרות לישון יותר מידי 6-7 שעות בלילה, התוכנית הזאת תתאים לי? או שזאת תוכנית שצורכת הרבה זמן התאוששות כי אם כן אז תיהיה לי בעיה.....

dattto
17-09-10, 12:08
המטרה של התוכנית היא למצות אותה. כלומר, להביא את המתאמן למצב שמרכיב הכוח אצלו כבר מבוסס והוא לא מסוגל לעלות משקלים מאימון לאימון, גם לאחר מספר ניסיונות. לאחר שתגיע למשקלים טובים בתנועות המורכבות, תוכל אחר כך להלביש על הבסיס הזה תוכניות מפוצלות, ואז לגירוי ממוקד של השריר תיהיה תרומה משמעותית הרבה יותר. אל תבין מזה שב-ss רק תתחזק ולא תגדל. אם תפקיד על תזונה נכונה, אתה תגדל, והרבה יותר מכל תוכנית אימונים אחרת למתחיל.

בלי קשר, לשינה יש גורם מכריע ביכולת של הגוף להתאושש ממאמץ. יש הבדל גדול בין שינה של 6 שעות לשינה של 8-9 שעות, לכן אפשר לומר שזה גורם מכריע בחוסר היכולת שלך להתקדם, ללא קשר לתוכנית אימונים שאתה נמצא בה. בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לך לפתח יותר מדי שאיפות בזמן שאתה בצבא. בסופו של דבר, הוא מגביל אותך כמו שאמרת בשעות שינה ואני מניח שבעוד דברים. חכה לשיחרור ובינתיים תתרגל לצורת אימונים שמתמקדת בתנועות מורכבות.

בהצלחה

tomer90
18-09-10, 20:14
המטרה של התוכנית היא למצות אותה. כלומר, להביא את המתאמן למצב שמרכיב הכוח אצלו כבר מבוסס והוא לא מסוגל לעלות משקלים מאימון לאימון, גם לאחר מספר ניסיונות. לאחר שתגיע למשקלים טובים בתנועות המורכבות, תוכל אחר כך להלביש על הבסיס הזה תוכניות מפוצלות, ואז לגירוי ממוקד של השריר תיהיה תרומה משמעותית הרבה יותר. אל תבין מזה שב-ss רק תתחזק ולא תגדל. אם תפקיד על תזונה נכונה, אתה תגדל, והרבה יותר מכל תוכנית אימונים אחרת למתחיל.

בלי קשר, לשינה יש גורם מכריע ביכולת של הגוף להתאושש ממאמץ. יש הבדל גדול בין שינה של 6 שעות לשינה של 8-9 שעות, לכן אפשר לומר שזה גורם מכריע בחוסר היכולת שלך להתקדם, ללא קשר לתוכנית אימונים שאתה נמצא בה. בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לך לפתח יותר מדי שאיפות בזמן שאתה בצבא. בסופו של דבר, הוא מגביל אותך כמו שאמרת בשעות שינה ואני מניח שבעוד דברים. חכה לשיחרור ובינתיים תתרגל לצורת אימונים שמתמקדת בתנועות מורכבות.

בהצלחה

לא יודע, יש לי חבר שעשה ab מההתחלה והוא התפתח יופי, 110-120 בנץ' פרס 80 קילו כתפיים, קיצר הוא הרים לא רע בכלל וזה פחות או יותר המשקלים שאני מכוון אליהם ואם הוא הצליח ככה בAB זה נראה לי יותר טוב מאשר לשבור את הראש עכשיו באיך לעשות את כל התרגילים האלה של SS נכון.
זה משנה אם אני ישן 8 שעות רצוף או שבור? נגיד 2 פה ו-6 שם? ואם כן יחסית למתאמן מתחיל איך קצב ההתקדמות שלי אמור להיות? כאילו כל כמה זמן אני אמור להעלות משקל? בהנחה שאני אוכל נכון....

zuri123
19-09-10, 00:37
תצליח..
ותוסיף אולי עוד 4 תרגלים לבייספס ואל תשכח אמות.
אם יש לך אופציה תעבוד גם צוואר.

tomer90
19-09-10, 01:13
תצליח..
ותוסיף אולי עוד 4 תרגלים לבייספס ואל תשכח אמות.
אם יש לך אופציה תעבוד גם צוואר.

אתה מנסה להיות מצחיק?

denous
19-09-10, 05:22
תשמע :)
רוב החבר'ה כאן צודקים התכנית שלך לא כל כך תורמת לך והיא סתם מרובת תרגילים...
הייתי מציע לך ללכת על fbw- ולשלב את התרגילים הבסיסים (לחיצת חזה, מתח, סקוואט, לחיצת כתפיים, דדליפט אפשרי,בנט אובר אפשרי) אתה יכול גם לשלב יידים או לעבוד בשיטה שdatto הציע לך ss..
התכנית שלך לא באמת עוזרת לך בכך שהיא עובדת על כל חלק בפרטנות... עדיף לך לעבוד יותר באינטנסיביות ולתת את כל הכוח בתרגיל אחד מאשר לפצל את הכוח לשלושה תרגילים וסתם להרים ברזל בלי משקל...
בכל מקרה אם אתה אוכל נכון וישן נכון (6-7 שעות זה סבבה) אין שום סיבה שלא תעלה במשקלים, משמע אתה טועה והרוב צודקים, למרות זאת, זה לא אומר שיצאת טמבל במשך חצי שנה, זה אומר שהתאמנת כמו כל מתחיל שלא יודע כל כך איך לגדול אבל יצרת לעצמך בסיס להתחיל עם תכנית יותר טובה, קשה ומתאגרת..
אם אתה עדיין עקשן, אז כדי לעלות במשקלים ב-ab שאתה עושה אתה יכול פשוט לעשות ריסט - להוריד את כל המשקלים ולהתחיל ממשקלים נמוכים אבל חבל כי בטח כבר הבנת שזה לא יעזור.

pala
19-09-10, 08:04
לא יודע, יש לי חבר שעשה ab מההתחלה והוא התפתח יופי, 110-120 בנץ' פרס 80 קילו כתפיים, קיצר הוא הרים לא רע בכלל וזה פחות או יותר המשקלים שאני מכוון אליהם ואם הוא הצליח ככה בab זה נראה לי יותר טוב מאשר לשבור את הראש עכשיו באיך לעשות את כל התרגילים האלה של ss נכון.
זה משנה אם אני ישן 8 שעות רצוף או שבור? נגיד 2 פה ו-6 שם? ואם כן יחסית למתאמן מתחיל איך קצב ההתקדמות שלי אמור להיות? כאילו כל כמה זמן אני אמור להעלות משקל? בהנחה שאני אוכל נכון....

אתה זה לא הוא והוא זה לא אתה
אני התעסקתי בab 3 שנים והשגתי כלום
עבדתי בתוכניות כוח חצי שנה והשגתי יותר מכל ה3 שנים האלה ביחד
לכל אחד טווח החזרות משפיע אחרת מלבד מתחילים
אני מקווה שאף אחד פה לא יעזור לך כדי לא לבזבז את הזמן שלהם, אתה הולך ראש בסלע

Nothin_BuT_A_Peanut
19-09-10, 09:07
חד וחלק בלי זיוני שכל. מציע לך ss במשך 3 חודשים ואז לעבור ל abc.
וחוץ מזה אם לא תשקיע בתזונה ושינה כמו שצריך אתה תתפתח מצוין.

gai6989
19-09-10, 10:51
חד וחלק בלי זיוני שכל. מציע לך ss במשך 3 חודשים ואז לעבור ל abc.
וחוץ מזה אם לא תשקיע בתזונה ושינה כמו שצריך אתה תתפתח מצוין.

???????

Fatboy
19-09-10, 12:11
איך אנשים אוהבים לסבך דברים

אתה לא עולה במשקלים = אתה לא מתאושש מספיק מאימון לאימון = לא אוכל/ישן מספיק
או שהגוף שלך פשוט לא בנוי לעמוד בעומס שאתה עושה גם אם אתה אוכל וישן עד גבול יכולתך

פתרון = תאכל תישן יותר או תוריד נפח/תדירות

*אתה כנראה צריך לעשות את שניהם

שניר
19-09-10, 16:17
אתה רוצה לעבוד ab ? בבקשה
אבל לא תוכנית כמו שלך חביבי .
תכניס בנץ' ,בנט אובר , מתח , סקאווט, פרס, גם מקבילים יכול לעזור לך , יד קדמית תתחיל עם מוט בעמידה , יד אחורית לחיצה צרפתית ...
אתה מבין אתה צריך את תרגילי הבסיס בשביל להתקדם ולראות תוצאות .

tomer90
19-09-10, 19:13
אוקי בקיצור, תודה רבה לכולם, כרגע אני פשוט אנסה לישון יותר ואולי לאכול קצת יותר(למרות שאני דיי בטוח שזה לא לאכול אבל אני אבדוק) בינתיים אני לא חושב שזאת התוכנית כי לפני הצבא התאמנתי גם ab והתפתחתי דיי יפה, ברוב הדברים ובעיקר בבנץ' הייתי מעלה משקל כל אימון או 2, אבל באמת נראה לי שהנפח של התוכנית שלי קצת גבוהה מידי אז אני חושב שאני אוריד תרגיל אחד מכל השרירים הקטנים כמו ידיים וחזה ובשרירים הגדולים שזה רגליים וגב אני אשאיר 3 תרגילים וכמובן כמו שאמרתי אנסה לישון יותר ואם זה לא יפעל אני אנסה אעבור לss למרות שזה לא יהיה קל כי אין לי מישהוא צמוד שיגיד לי אם אני עושה טוב אז אני מכין אותכם כבר מעכשיו שיכול להיות שיעלו לפה הרבה סירטונים :).
עוד פעם תודה רבה רבה רבה לכולם, תאמינו לי בגלל אנשים סבלניים כמוכם(כמו רובכם לפחות) הפורום הזה באמת על רמה.
נ.ב. לכל אלה שחושבים שאני סתם עקשן טמבל אני לא כועס או משהוא אבל אתם צריכים להבין שבסופו של דבר אני לא מכיר אותכם.... יכול להיות שאתם וואלה סתם איזה חברה כמונים שהתחילו להתאמן לפי כמה חודשים אבל כל כך בטוחים שמה שהם עושים זה נכון שאתם אומרים לי שמה שאני עושה זה לא נכון כי זה נוגד את מה שאתם עושים ויכול להיות שאתם באמת צודקים ובגלל זה אני תמיד מחכה שאנשים קצת יותר ותיקים פה בפורום יחוו את דעתם או שלפחות כמה אנשים יגידו מה שהם חושבים ומיזה אני כבר יכול להסיק מסקנות, אז אתם לא צריכים להיות כל כך חסרי סבלנות... :/ ותודה גם לכם

zuri123
20-09-10, 13:10
אוקי בקיצור, תודה רבה לכולם, כרגע אני פשוט אנסה לישון יותר ואולי לאכול קצת יותר(למרות שאני דיי בטוח שזה לא לאכול אבל אני אבדוק) בינתיים אני לא חושב שזאת התוכנית כי לפני הצבא התאמנתי גם ab והתפתחתי דיי יפה, ברוב הדברים ובעיקר בבנץ' הייתי מעלה משקל כל אימון או 2, אבל באמת נראה לי שהנפח של התוכנית שלי קצת גבוהה מידי אז אני חושב שאני אוריד תרגיל אחד מכל השרירים הקטנים כמו ידיים וחזה ובשרירים הגדולים שזה רגליים וגב אני אשאיר 3 תרגילים וכמובן כמו שאמרתי אנסה לישון יותר ואם זה לא יפעל אני אנסה אעבור לss למרות שזה לא יהיה קל כי אין לי מישהוא צמוד שיגיד לי אם אני עושה טוב אז אני מכין אותכם כבר מעכשיו שיכול להיות שיעלו לפה הרבה סירטונים :).
עוד פעם תודה רבה רבה רבה לכולם, תאמינו לי בגלל אנשים סבלניים כמוכם(כמו רובכם לפחות) הפורום הזה באמת על רמה.
נ.ב. לכל אלה שחושבים שאני סתם עקשן טמבל אני לא כועס או משהוא אבל אתם צריכים להבין שבסופו של דבר אני לא מכיר אותכם.... יכול להיות שאתם וואלה סתם איזה חברה כמונים שהתחילו להתאמן לפי כמה חודשים אבל כל כך בטוחים שמה שהם עושים זה נכון שאתם אומרים לי שמה שאני עושה זה לא נכון כי זה נוגד את מה שאתם עושים ויכול להיות שאתם באמת צודקים ובגלל זה אני תמיד מחכה שאנשים קצת יותר ותיקים פה בפורום יחוו את דעתם או שלפחות כמה אנשים יגידו מה שהם חושבים ומיזה אני כבר יכול להסיק מסקנות, אז אתם לא צריכים להיות כל כך חסרי סבלנות... :/ ותודה גם לכם

התפחת די יפה כי ההתקדמות למתאמן מתחיל היא יותר קלה לעומת מתאמן יותר ותיק.
מתאמן שרק התחיל להתאמן ולקח את הדברים ברצינות יראו עליו שהוא התחיל, מה קורה לאחר זמן מסוים שהוא מתאמן אותו דבר? - נתקע. ולכן הוא צריך לדעת מה עליו לעשות כדי להשתפר ולגדול,
הכוונה בלאכול הרבה היא לעבור את מס' הקלוריות שאתה שורף ביממה במנוחה, השתדל לא לאכול יותר מדי זבל כי אתה יותר תשמין והמסה תיהיה יותר מלוכלכת, (אני לא אומר שאסור לאכול ג'אנק, רק במידה)
בהצלחה

tomer90
20-09-10, 14:30
התפחת די יפה כי ההתקדמות למתאמן מתחיל היא יותר קלה לעומת מתאמן יותר ותיק.
מתאמן שרק התחיל להתאמן ולקח את הדברים ברצינות יראו עליו שהוא התחיל, מה קורה לאחר זמן מסוים שהוא מתאמן אותו דבר? - נתקע. ולכן הוא צריך לדעת מה עליו לעשות כדי להשתפר ולגדול,
הכוונה בלאכול הרבה היא לעבור את מס' הקלוריות שאתה שורף ביממה במנוחה, השתדל לא לאכול יותר מדי זבל כי אתה יותר תשמין והמסה תיהיה יותר מלוכלכת, (אני לא אומר שאסור לאכול ג'אנק, רק במידה)
בהצלחה
כן ברור, תאמין לי קראתי מספיק על האוכל לפני שהתחלתי לאכול כמו חיה בדיוק מהסיבה שאמרת :).
וגם לגבי זה שהתפתחתי בגלל שהייתי מתחיל אני יודע אבל הקטע הוא שזה היה רק 4 חודשים בערך ואז התגייסתי ככה שאני עדיין נחשב מתחיל אז אני לא חושב שאני כבר אמור להיתקע ובטח שלא במשקלים הדיי עלובים שאני בהם כרגע(15 יד קידמית, 50 בנץ' וכו') אבל בסדר, אני אנסה מה שאמרתי ואדכן אותכם :)

דן257
20-09-10, 21:11
חרא תוכנית...תתרכז בתרגילים הבסיסיים כמו בנצ' פרס סקוואט לחיצת כתפיים במוט לחיצה צרפתית מתח וכו...עם כל הקקי הזה של המכשירים לא תעלה משקל לא בגוף ולא במכונה