PDA

צפה בגרסא המלאה : עדכון שלי אחרי שלא הייתי בפורום בערך שנתיים

Antonator1
19-09-10, 00:05
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs689.snc4/62980_160363240642764_100000072671764_507901_45741 21_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=10631&id=100000072671764)

Antonator1
19-09-10, 00:07
משום מה אני עדיין רשום כבן 19 בפרופיל האישי שלי פה :o

-עריכה, תוקן, חשבתי שהגיל מתעדכן פה מעצמו-

Big_D
19-09-10, 00:14
הייתי ממליץ לך על חיטוב אחי
סוס

Antonator1
19-09-10, 00:15
אני כבר מזמן לא מתעסק עם חיטובים וכל הבולשיט הזה, בעיקר מתאמן על פאוורליפטינג וכח...

Mr.Dino
19-09-10, 00:22
תעלה תמונות יותר ברורות שנוכל לתת לך ביקורת נכונה.

Mr_Nos
19-09-10, 00:26
ממה שרואים יש לך אחוז שומן גבוהה...

Big_D
19-09-10, 00:27
אני כבר מזמן לא מתעסק עם חיטובים וכל הבולשיט הזה, בעיקר מתאמן על פאוורליפטינג וכח...

חח בולשיט?
בכל מקרה, בהצלחה אחי נראה חיה רעה

gai6989
19-09-10, 01:55
אתה ניראה כמו סופרמן, אבל מה זה הפרצוף הזה שעשיתה אתה ניראה כמו קייס שעונים צרפתי!

king l8
19-09-10, 05:00

אני איתך אחי

ואתה נראה חיה

denous
19-09-10, 05:10
רואים שאתה גדול, אבל רואים גם שהחזה במצב לא טוב כל כך כנ"ל הבטן..
אבל אתה אומר שאתה לא מתעניין בחיטוב ופיתוח גוף..
בכל מקרה, יידים וטרפזים גדולים, אחוז שומן גבוה מאוד אפילו הייתי אומר..

No Troll
19-09-10, 05:21

הופה,
בוא לפתוח לוג בפורום אימוני כוח,
שם מה שמעניין זה המשקל על המוט ולא הקוביות.

Antonator1
19-09-10, 05:21
בזמן שנעדרתי מהפורום הספקתי לעבור מטמורפוזה מבחינת ההשקה, אני די שונא בודיבילדינג וכל מה שהוא מייצג כיום, מתאמן נטו לחיצות חזה, מיליטארי פרס, קלין פה ושם, סקוואט, דדליפט ובנט אובר בטווחים של 1-5 חזרות בעיקר ומדי פעם חורג מהנוסחה הזאת, בשביל הכיף והסחיטה בסוף האימון... לפעמים בשביל ההתרעננות אני גם עושה אימונים שמורכבים אך ורק ממתח ומקבילים... המון זמן אני כבר לא מתעסק בשטויות שהייתי מתעסק בהם לפני3-4 שנים כמו אכילה לפי שעון ותכניות מתכוננות ומסובכות שמלאות בתרגילי סרק.

denous
19-09-10, 05:28
הופה,
בוא לפתוח לוג בפורום אימוני כוח,
שם מה שמעניין זה המשקל על המוט ולא הקוביות.

וואו, חשבתי שהדיון על יום כיפור הייתה מעידה חד-פעמית שלך..
עכשיו אני מבין שאתה באמת טיפש :]

ד"א אני חייב לשאול אותך ותענה בכנות היית רוצה להיות שמן ? אבל ממש ממש ממש שמן כמו אלו שאתה רואה בסירטונים אבל העיקר שתעשה סקוואט של 400 קילו ?
ולשאלה או לעקיצה הבאה שלך אני כבר אענה.. לא אני לא מחפש רק קוביות וחזה יפה והמשקל על המוט מאוד מעניין אותי אבל אני משלב את הרצון למשקלים גבוהים עם הרצון להראות טוב ולא דוב.
ד"א, רוב ואני מדגיש רוב האנשים כמוך שאומרים את המשפט הטיפשי "מה שמעניין זה המשקל על המוט ולא הקוביות" הם בדרך כלל אנשים שמתאמנים בגלל פוזה, שאנשים יראו כמה הם מרימים... תהנה מלשקר על עצמך..

No Troll
19-09-10, 05:34

ד"א אני חייב לשאול אותך ותענה בכנות היית רוצה להיות שמן ? אבל ממש ממש ממש שמן כמו אלו שאתה רואה בסירטונים אבל העיקר שתעשה סקוואט של 400 קילו ?
ולשאלה או לעקיצה הבאה שלך אני כבר אענה.. לא אני לא מחפש רק קוביות וחזה יפה והמשקל על המוט מאוד מעניין אותי אבל אני משלב את הרצון למשקלים גבוהים עם הרצון להראות טוב ולא דוב.
ד"א, רוב ואני מדגיש רוב האנשים כמוך שאומרים את המשפט הטיפשי "מה שמעניין זה המשקל על המוט ולא הקוביות" הם בדרך כלל אנשים שמתאמנים בגלל פוזה, שאנשים יראו כמה הם מרימים... תהנה מלשקר על עצמך..

לא, אתה הטיפש.
לדעתך ללכת למכון ולעשות כפיפות מרפקים עם אותו משקל כל הזמן יוסיפו לך מסה, אחי?

יש להתחזק - להוסיף משקל המוט
המסה באה עם המשקל שאתה מוסיף למוט.
בתוכנית המדהימה שלך abcdefg אין אפשרות להתקדם ליניארית, ואני גם משאר שאתה לא עושה סקוואט מלא.

No Troll
19-09-10, 05:34
דרך אגב, למה אתה מתאמן?
אם אני מתאמן בשביל הפוזה שיראו כמה אני מרים (בלה בלה)
אתה בטח מתאמן סתם בשביל להעביר את הזמן, אכן?

Antonator1
19-09-10, 05:38
אם להתאמן בשביל כח ופונקציונליות זו פוזה, אז מה זה להתאמן בשביל מראה נטו?

Antonator1
19-09-10, 05:42
תמונת גב:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs170.snc4/37814_144513288894426_100000072671764_407227_37013 36_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=446011&id=100000072671764)

No Troll
19-09-10, 05:45
מה המשקלי עבודה?
ובאיזו תוכנית אתה עובד?

Antonator1
19-09-10, 05:47
אני עובד בעיקר לפי הרגשה, בלי שום תכנית - פשוט מרים הרבה ברזל כבד. אני הולך לנסות את סביבות ה250 דדליפט בזמן הקרוב, נראה מה ייצא מזה:) אני אובססיבי לדדליפט.

No Troll
19-09-10, 05:48
בהצלחה.
לדעתי עדיף שתעבוד בתוכנית לינארית מסודרת.
בכל מקרה, מקווה לראות אותך חלק מפורום אימוני כוח :)

Antonator1
19-09-10, 05:50
הייתי לפני שנתיים-שלוש בערך 70 אחוז מהפורום הזה, אם לא יותר חח

מן הסתם אבל אני עובד בצורה שמזכירה איכשהו משהו הגיוני, אבל עדיין, אני עובד בעיקר לפי הרגשה...

denous
19-09-10, 06:27
לא, אתה הטיפש.

בתוכנית המדהימה שלך abcdefg אין אפשרות להתקדם ליניארית, ואני גם משאר שאתה לא עושה סקוואט מלא.

תיהיה בריא..
רק כדי לסתום לך את הפה...
אני עושה fbw ומתאמן 3 פעמים בשבוע.. תרגיל לכל שריר 2 סטים ואני עובד גם בדרך כלל בטווח חזרות של 6-8.. אני מוסיף משקל כל אימון ושאני מגיע לכשל אני מוריד משקל וממשיך לנסות לעלות..
והאמת שאני עושה סקוואט מלא ועם משקל שאני לא מתבייש בו 110 קילו 8-10 חזרות לביינתים..
ולגבי ההודעה הטיפשית למטה אני מתאמן כי אני אוהב את זה וזה חלק ממני ועברתי שינוי בגוף בזכות החדר כושר ובנוסף לזה גם כי אני רוצה להראות טוב ולהיות חזק..

יש לך משהו להגיד?

ד"א אנטון להתאמן בשביל כח ופונקציונליות זה לא פוזה.. לכתוב כמו טיפש, הדבר היחיד שחשוב זה המשקל על המוט ולא קוביות זה פוזה של ילד בן 14 נגרר שהרגע גילה שיש דבר כזה אימוני כוח והוא רק שם יותר ויותר משקל כדי להגיד עשיתי ולא באמת כי הוא מחפש כוח..

Antonator1
19-09-10, 09:02
אני אישית שונא בודיבילדינג, שונא את מה שהוא ונציגיו מייצגים, שונא את מה שהוא עושה ללא מעט אנשים - פיזית ונפשית, שונא את הטווסים הרבים שעוסקים בו ואת מה שהם מנסים לשדר, שונא את חבורת הגייז שעולים לבמות מגולחי בית שחי וחזה עם חוטיני ופותחים רגליים לקהל ובתאכלס הגוף שלהם לא ממש בליגת הפונקציונליות של שחקני פוטבול או פאוורליפטרים ממכללה אנונימית כלשהי, שונא את כל ההייפ המוגזם סביב תוספי מזון ופרטים טפלים לגמרי - במיוחד אצל מתחילים שחושבים שאם הם יאכלו כל 3 שעות ויתאמנו בתכנית א' ולא ב' הם ייראו כמו רוני קולמן תוך חודש. אני לא שונא את זה סתם, אני שונא את זה אחרי שהכרתי את זה מאד לעומק. הרבה אנשים שאני מכיר שנים כבר שקעו כל כך עמוק בתוך הרבה מהמאפיינים הנ"ל שהם הפכו למעין דמויות שהן קודם כל בודיבילדרים (בעיקר בראש שלהם) ורק אחרי זה בני אדם. וזה עצוב, כי רוב הסיכויים שאף אחד מאיתנו לא ידרוך על במת האולימפיה וכנראה גם לא על במת מר ישראל. אז תאמין לי שאני לא זה שמשלה את עצמי. אני עברתי את זה והיום אני צוחק על איך שהייתי בגיל 17-18 ועל איך ההשקפות שלי בכל הנושא הזה אז. כן, זה תחום שסוג של מכניס אותך לאיזשהו עולם קסום מהאגדות, כולם עוברים את זה, אבל העיקר לצאת מזה בזמן. לרוב זה פשוט הרצון לחזור להיות קודם כל בן אדם ורק אז ספורטאי, לעסוק בעוד תחומים ולהנות מהחיים, לפעמים זו המציאות שמעמידה אותך על הרגליים ומוציאה אותך מהראש של הילד החולמני. אני בתאכלס מתאמן כי אני אוהב את זה מכל הלב, אני אוהב את איך שאני מתאמן, אוהב להרגיש חזק, אוהב את האווירה ופשוט havin' a good time בספורט ובכללי, ובתאכלס - התוצאות ממש לא פחות טובות מאשר בזמנים שהייתי עוד ילד אובססיבי שרק גילה את הבודיבילדינג. כבר די הרבה זמן שאני מתאמן וחי את הספורט הזה בשיטות הכי ישנות והכי גולמיות וטהורות שיש ואני פשוט נהנה מזה, אני מתאמן במכון שאני ואבא חורג שלי בנינו בעצמנו עם מלא ציוד חופשי ושלל דברים כבדים בלי להשלות את עצמי שאני כביכול "בודיבילדר". אנשים חזקים עם גוף אצילי לא התחילו להתקיים בסביבה אורבנית במאה ה20. תהיו בטוחים שיש אנשים שאין להם מושג תוספי מזון מהם, שבחיים לא ראו חדר כושר מודרני ולא קראו שום מאמר בישראלבודי או אתר פלצני כזה או אחר - והם חזקים יותר מכל הקרקס שהולך היום בחדרי הכושר מסביב, שכולל גם את חברי הפורום הזה.

Mr_Nos
19-09-10, 14:45
שאתה אומר שאתה רוצה להיות חזק.. אתה מבין שאתה פוגע לא פחות בבריאות שלך מאשר שאתה לוקח סטארואידים? אתה על אחוז שומן ממש גבוהה.. מה שאומר לחץ דם גבוהה ושאר המחלות הנלוות בעקבות לחץ דם גבוהה.. עשה טובה זה שאתה רוצה להיות חזק זה משהו אחד.. אבל להיראות ככה שמן וענק זה משהו אחר.. קצת פרופורציות בחיים אחי.. כמו שאתה בטוח שאף אחד מאיתנו לא ידרוך על במת אולימפייה אני בטוח שאתה לא תגיע לטופ של הפאוור ליפטינג.. תתאמן בשביל כיף ובשביל שתרגיש טוב עם עצמך ולא להרוס ולהשחית את הגוף שלך. בסוף אתה תחיה עם הגוף שלך כל החיים...

No Troll
19-09-10, 15:14
תיהיה בריא..
רק כדי לסתום לך את הפה...
אני עושה fbw ומתאמן 3 פעמים בשבוע.. תרגיל לכל שריר 2 סטים ואני עובד גם בדרך כלל בטווח חזרות של 6-8.. אני מוסיף משקל כל אימון ושאני מגיע לכשל אני מוריד משקל וממשיך לנסות לעלות..
והאמת שאני עושה סקוואט מלא ועם משקל שאני לא מתבייש בו 110 קילו 8-10 חזרות לביינתים..
ולגבי ההודעה הטיפשית למטה אני מתאמן כי אני אוהב את זה וזה חלק ממני ועברתי שינוי בגוף בזכות החדר כושר ובנוסף לזה גם כי אני רוצה להראות טוב ולהיות חזק..

יש לך משהו להגיד?

ד"א אנטון להתאמן בשביל כח ופונקציונליות זה לא פוזה.. לכתוב כמו טיפש, הדבר היחיד שחשוב זה המשקל על המוט ולא קוביות זה פוזה של ילד בן 14 נגרר שהרגע גילה שיש דבר כזה אימוני כוח והוא רק שם יותר ויותר משקל כדי להגיד עשיתי ולא באמת כי הוא מחפש כוח..

כתבתי לו שבפורום אימוני כוח מה שמעניין זה המשקל על המוט ולא הקוביות.
אני לא מתכוון להמשיך את הויכוח המיותר הזה כי לא נרשמתי לפורום בשביל להטריל,
אבל רק בשביל ובשביל הטיפש השני מר נ1ז-
לדעתך להיות חזק זה לא בריא?
סתם בשביל עניין, אני עושה בדיקות דם כל חודשיים והכל בסדר +
מוכן להתערב שהמצב שלך יותר קשה.
ולמי שחושב ש"יאללה אני מתחיל להתאמן כוח! לא יהיה לי מסה אבל אני אהיה חזק! למי אכפת מהשומן?"
הנה תמונה שלי אחרי 3 חודשים ב-SS (הוכחה ש-עוד משקל על המוט=עוד מסה על הגוף)
http://img189.imageshack.us/img189/6383/oreoandmilk.png

מי שיאכל הרבה ולא יוסיף ליניארית משקל למוט - שלא יצפה לניסים ויבוא בטענות אחר"כ.

subzero1122
19-09-10, 16:54
שאתה אומר שאתה רוצה להיות חזק.. אתה מבין שאתה פוגע לא פחות בבריאות שלך מאשר שאתה לוקח סטארואידים? אתה על אחוז שומן ממש גבוהה.. מה שאומר לחץ דם גבוהה ושאר המחלות הנלוות בעקבות לחץ דם גבוהה.. עשה טובה זה שאתה רוצה להיות חזק זה משהו אחד.. אבל להיראות ככה שמן וענק זה משהו אחר.. קצת פרופורציות בחיים אחי.. כמו שאתה בטוח שאף אחד מאיתנו לא ידרוך על במת אולימפייה אני בטוח שאתה לא תגיע לטופ של הפאוור ליפטינג.. תתאמן בשביל כיף ובשביל שתרגיש טוב עם עצמך ולא להרוס ולהשחית את הגוף שלך. בסוף אתה תחיה עם הגוף שלך כל החיים...

אתה יודע להגידלאיזה נזקים גורמים סטרואידים?
בדקת תאחוז שומן שלו?
בדקת את הדם שלו?
הוא בסדר גמור, אתה סתם אנורקס וחלש שמקנא.

ואם אתה תזריק ותאכל כמו ק1למן, עם גנטיקה של ק1למן, גם אתה תהיה ק1למן.

alvaalva
19-09-10, 18:22
שמע אתה מפלצת,
אפשר לדעת כמה הסקוואט והדדליפט שלך?

Antonator1
19-09-10, 18:24
אם הייתי כזה שמן כמו שאתם מתארים אותי, הפנים שלי היו נראות טיפה אחרת, תאמינו לי...

menib13
19-09-10, 18:31
למה איך הן ניראות עכשיו בידיוק רזות

Antonator1
19-09-10, 18:56
למה איך הן ניראות עכשיו בידיוק רזות
סימן פיסוק כלשהו איפשהו במשפט הזה עלול לעזור...

No Troll
19-09-10, 19:27

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

AB6Killer
19-09-10, 19:32
you remind me a semi truck!
very good job man!!

welcome back!
the days isnt like the old days in the forum :(

menib13
19-09-10, 19:34
הכוונה גבר שהפנים שלך גם עכשיו נפוחות

Mr_Nos
19-09-10, 19:39
אתה יודע להגידלאיזה נזקים גורמים סטרואידים?
בדקת תאחוז שומן שלו?
בדקת את הדם שלו?
הוא בסדר גמור, אתה סתם אנורקס וחלש שמקנא.

ואם אתה תזריק ותאכל כמו ק1למן, עם גנטיקה של ק1למן, גם אתה תהיה ק1למן.

בדוק תכבד של קולמן גאי קאטלר או כל מי שמזריק סטארואידים.. אל תהיה טיפש ואל תשחק אותה ראש קטן.. אתה יודע סטארואידים מזיק לגוף ואם הם לא היו מזיקים לגוף כולם היו מזריקים סטארואידים..
לא צריך להיות פרופסור כדי לראות שהבן אדם בעל אחוז שומן גבוהה גם בלי בדיקה מדוייקת.. בן אדם שמן יש לו לחץ דם גבוהה... תפסיק להתחכם ולחשוב שלהיות שמן זה בריא :no:
אני אנורקס חלש ומקנא?
ראית אותי פעם שאתה אומר שאני אנורקס?
אתה יודע מה אני מרים שאתה אומר שאני חלש?
על סמך מה אתה אומר שאני מקנא?
תשמע מאחד כמוך אני מצפה לאינטיליגנציה קצת יותר גבוהה.... :no:

ran_z
19-09-10, 19:42

חחחחחחחחחחחחח'

ברוך שובך תותח!

No Troll
19-09-10, 19:43
הוא לא אמר שסטרואידים לא מזיקים,
הוא שאל אותך אם אתה יודע כמה הם מזיקים, גאון.

תביא סירטון של ההרמות עם פלטה אחת, ואז תדבר.

Mr_Nos
19-09-10, 19:50
תזכיר לי מי אתה שאני חייב לך משהו?

pala
19-09-10, 20:10
אתה נראה ממש גדול
מה הגובה?

alvaalva
19-09-10, 20:53

אני ממש לא מסכים איתך!
אני אקח את עצמי כדוגמא, אני מתאמן בשביל להוסיף כמה שיותר משקל על המוט, והדבר האחרון שמעניין אותי זה פוזה ומה שיחשבו עלי ועל המוט שאני מרים.
דווקא האנשים שמתאמנים בשביל להתחזק הם לא מחפשים פוזה, לפחות רוב האנשים שאני מכיר.
ההפך אפילו, אנשים שמתאמנים בשביל קוביות בבטן זה בשביל הפוזה של ללכת בלי חולצה בים, אני לא אומר שאתה כזה אני אומר שרוב האנשים שאני מכיר שמתאמנים בשביל קוביות בבטן הם כאלה.
אני גם לא ממש דוגמא כי אני חטוב עם קוביות, וברור שרוב האנשים יעדיפו להיות חטובים מאשר שמנים.
אבל אני מוכן לוותר על הקוביות שלי בשביל עוד כמה קילו למוט.ואני בטוח שגם כל מי שמתאמן בשביל להתחזק יעדיף כמה קילו יותר על המוט מאשר קוביות..

No Troll
20-09-10, 00:02
הבחור מעליי שכח לציין עוד שהוא מתאמן בבית, ככה שאין שום פוזה.

denous
20-09-10, 00:59
אני ממש לא מסכים איתך!
אני אקח את עצמי כדוגמא, אני מתאמן בשביל להוסיף כמה שיותר משקל על המוט, והדבר האחרון שמעניין אותי זה פוזה ומה שיחשבו עלי ועל המוט שאני מרים.
דווקא האנשים שמתאמנים בשביל להתחזק הם לא מחפשים פוזה, לפחות רוב האנשים שאני מכיר.
ההפך אפילו, אנשים שמתאמנים בשביל קוביות בבטן זה בשביל הפוזה של ללכת בלי חולצה בים, אני לא אומר שאתה כזה אני אומר שרוב האנשים שאני מכיר שמתאמנים בשביל קוביות בבטן הם כאלה.
אני גם לא ממש דוגמא כי אני חטוב עם קוביות, וברור שרוב האנשים יעדיפו להיות חטובים מאשר שמנים.
אבל אני מוכן לוותר על הקוביות שלי בשביל עוד כמה קילו למוט.ואני בטוח שגם כל מי שמתאמן בשביל להתחזק יעדיף כמה קילו יותר על המוט מאשר קוביות..

לא סתם רשמתי שאני מדגיש רוב..
אתה לא חלק מהרוב, כנראה לך יש משהו אחר אחי :]
יש לך תסמונת הקוביות...
חשבתי שהפורום כבר עבר את המגיפה הזאת שכולם צוחקים על קוביות ולא רוצים כבר קוביות כי זה מעיד על זה שאתה כוסית או משהו טיפשי אחר..
טוב, לפחות עברה התקופה עם מייקל לואיס..
מה אני אגיד לך, זה המטרה שלך ואני מכבד אותה ואם היית רואה אותי היית מבין שגם אצלי הקוביות לא בעדיפות ראשונה ויש לי רצון להעלות משקל ולהיות חזק יותר אבל אני לא אגיד את המשפט הטיפשי של הבחור ההוא... שבתאכלס אומר "אני בן 10 שהרגע גילה שיש דבר כזה כוח ובגלל שאנשים שם בפורום ר1שמים מגנ*ב אז גם אני אתאמן כוח ואכתוב משפטים מפגרים על דברים שאין לי מושג עליהם"
זו דעתי..

subzero1122
20-09-10, 02:25
בדוק תכבד של קולמן גאי קאטלר או כל מי שמזריק סטארואידים.. אל תהיה טיפש ואל תשחק אותה ראש קטן.. אתה יודע סטארואידים מזיק לגוף ואם הם לא היו מזיקים לגוף כולם היו מזריקים סטארואידים..
לא צריך להיות פרופסור כדי לראות שהבן אדם בעל אחוז שומן גבוהה גם בלי בדיקה מדוייקת.. בן אדם שמן יש לו לחץ דם גבוהה... תפסיק להתחכם ולחשוב שלהיות שמן זה בריא :no:
אני אנורקס חלש ומקנא?

גם לנשום את הפיח באויר לא בריא

SmaMMiT
20-09-10, 02:46
look who came back^^
i like your spirit anton :sbb4:

Logout
20-09-10, 10:13
חחח מצחיק לראות אנשים שמיתאמנים חודשיים וקראו איזה ספר מנסים להגיד לך איך להיתאמן

קפטן שלד
20-09-10, 12:23
מה קורה? לאן נעלמת? הלכת לחפש את קריסטינה :)?

hypertrophy
20-09-10, 12:54
אני אישית שונא בודיבילדינג, שונא את מה שהוא ונציגיו מייצגים, שונא את מה שהוא עושה ללא מעט אנשים - פיזית ונפשית, שונא את הטווסים הרבים שעוסקים בו ואת מה שהם מנסים לשדר, שונא את חבורת הגייז שעולים לבמות מגולחי בית שחי וחזה עם חוטיני ופותחים רגליים לקהל ובתאכלס הגוף שלהם לא ממש בליגת הפונקציונליות של שחקני פוטבול או פאוורליפטרים ממכללה אנונימית כלשהי, שונא את כל ההייפ המוגזם סביב תוספי מזון ופרטים טפלים לגמרי - במיוחד אצל מתחילים שחושבים שאם הם יאכלו כל 3 שעות ויתאמנו בתכנית א' ולא ב' הם ייראו כמו רוני קולמן תוך חודש. אני לא שונא את זה סתם, אני שונא את זה אחרי שהכרתי את זה מאד לעומק. הרבה אנשים שאני מכיר שנים כבר שקעו כל כך עמוק בתוך הרבה מהמאפיינים הנ"ל שהם הפכו למעין דמויות שהן קודם כל בודיבילדרים (בעיקר בראש שלהם) ורק אחרי זה בני אדם. וזה עצוב, כי רוב הסיכויים שאף אחד מאיתנו לא ידרוך על במת האולימפיה וכנראה גם לא על במת מר ישראל. אז תאמין לי שאני לא זה שמשלה את עצמי. אני עברתי את זה והיום אני צוחק על איך שהייתי בגיל 17-18 ועל איך ההשקפות שלי בכל הנושא הזה אז. כן, זה תחום שסוג של מכניס אותך לאיזשהו עולם קסום מהאגדות, כולם עוברים את זה, אבל העיקר לצאת מזה בזמן. לרוב זה פשוט הרצון לחזור להיות קודם כל בן אדם ורק אז ספורטאי, לעסוק בעוד תחומים ולהנות מהחיים, לפעמים זו המציאות שמעמידה אותך על הרגליים ומוציאה אותך מהראש של הילד החולמני. אני בתאכלס מתאמן כי אני אוהב את זה מכל הלב, אני אוהב את איך שאני מתאמן, אוהב להרגיש חזק, אוהב את האווירה ופשוט havin' a good time בספורט ובכללי, ובתאכלס - התוצאות ממש לא פחות טובות מאשר בזמנים שהייתי עוד ילד אובססיבי שרק גילה את הבודיבילדינג. כבר די הרבה זמן שאני מתאמן וחי את הספורט הזה בשיטות הכי ישנות והכי גולמיות וטהורות שיש ואני פשוט נהנה מזה, אני מתאמן במכון שאני ואבא חורג שלי בנינו בעצמנו עם מלא ציוד חופשי ושלל דברים כבדים בלי להשלות את עצמי שאני כביכול "בודיבילדר". אנשים חזקים עם גוף אצילי לא התחילו להתקיים בסביבה אורבנית במאה ה20. תהיו בטוחים שיש אנשים שאין להם מושג תוספי מזון מהם, שבחיים לא ראו חדר כושר מודרני ולא קראו שום מאמר בישראלבודי או אתר פלצני כזה או אחר - והם חזקים יותר מכל הקרקס שהולך היום בחדרי הכושר מסביב, שכולל גם את חברי הפורום הזה.

אני חשב שכדאי שתזכר באיזה פורום אתה נמצא ואיזה אנשים היו איתך בהתחלה שעכשיו אתה מזלזל בהם וקורה להם חברי קרקס....
אין שום דבר שתוכל לומר שיהיה נחרץ משום שמדובר בדעתך האישית בלבד-אז אני מציע לך להיות פחות נחרץ בדעותייך
ובמיוחד ובמיוחד להרגע עם הדיבור שלך על אנשים אחרים ותחומי ספורט אחרים

Mr_Nos
20-09-10, 14:30
גם לנשום את הפיח באויר לא בריא

:confused::confused::confused::confused:

OmriS
20-09-10, 14:52
נחמד כל הרעיונות שאתה חושב עליהם ומאמין בהם אבל כמו שאמרתה אתה קודם כל בן-אדם ואחרי זה ספורטאי, אז תמיד תזכור שבן-אדם אמיתי יודע לתת כבוד לאנשים שמסביבו.

LIBRA
21-09-10, 00:21
נראה מעולה

Homie
21-09-10, 00:33
anthon is the man, he is huge!

Homie
21-09-10, 00:34
אני אנורקס חלש ומקנא?

WTF?! ma a kesher? ata yeled ben 2?

Judge
22-09-10, 08:11
חוץ מפרצוף כועס, אין שום דבר מרשים בגוף שלך.
במיוחד לא שרירים.

1 מתוך 10

השופט

dethMAN
22-09-10, 10:56
איכשהו תמיד, אבל תמיד בנושאים שאתה פותח יש ריבים ולכלוכים...
מעניין... קצת לחשוב לפני שאתה כותב משהו לא יזיק מר אנטון.

יונתן מהמעלית
22-09-10, 16:02

עם נוותר על כמה מהשורות הראשונות ואיזה שורה אחת מהסוף
אפשר להגיד שאני ממש מסכים איתך

"מתחילים שחושבים שאם הם יאכלו כל 3 שעות ויתאמנו בתכנית א' ולא ב' הם ייראו כמו רוני קולמן תוך חודש" כל כך נכון

"לרוב זה פשוט הרצון לחזור להיות קודם כל בן אדם ורק אז ספורטאי, לעסוק בעוד תחומים ולהנות מהחיים,"

העיקר לעשות מה שאוהבים איך שאוהבים ולהנות מזה!
התוצאות יגיעו בהתאם
וכל עוד זה פועל עליך אז מה זה משנה איך אחרים רואים את זה

Bodybuilder
22-09-10, 18:06
אנטון, ברוך השב קודם כול !
לגבי מה שאמרת, אני ממש לא מסכים איתך.

אתה שונא את מה שבודיבילדינג עושה פיזית ונפשית ?! ז"א אתה שונא את זה שאנשים משקיעים בגוף שלהם בגלל שהמראה שלהם חשוב להם ?

אנשים שעולים לבמה והגוף שלהם לא בליגת הפונקציאונליות - אתה רציני כשאתה אומר את זה ?! על מה לעזאזל אתה מדבר ? אתה רוצה ששחקני פוטבול ופווארליפטרים יעלו לבמה להציג שומן ? למה התכוונת כשרשמת את השטות הזאת ? על במה של תחרות בודיבילדינג אתה לא צריך את הפונקציאונליות של שחקני פוטבול כי בודיבילדינג ופוטבול הם ענפים שונים, אתה לא חושב כך ?

יש כמה התרונות בלאכול כול 3 שעות ואם זה לא ניתן להתווכח, ההתרון העיקרי לדעתי הוא זה שאין צורך לדחוף כמויות מסחריות של מזון בכול ארוחה, אפשר לקום אחרי כול ארוחה מהשולחן בלי הרגשה של כובד בבטן !

לגבי זה שבודיבילדינג הופך אותך לחיה, אני חייב להגיד שאני מכיר שחקני טניס וכדורגל שהם קודם ספורטאים ואז בני אדם, אפילו היתי אומר רק ספורטאים ובכלל לא בני אדם.

יש מצב שאתה פשוט התבאסת מבודיבילדינג בגלל שלא כל כך הלך לך, והתוצאות לא סיפקו אותך מספיק, לכן התיאשת החלטת לחתוך לכיוון אחר ולנסות את עצמך בפווטרליפטינג ? ואני לא יהיה מופתע בכלל אם שנה הבאה תפתח נושא בפורום תחת כותרת "אני שונא פווארליפטינג - אמן שיחלידו כול המוטות והדאמבלים" ותעבור ל sumo ......

ועכשיו סתם שאלה שמאוד מעניינת כניראה לא רק אותי, אתה במקרה שונא גם מצלמות ? או שאתה שונא את הצלם ? למה אתה כל כך עצבני בכול תמונה שלך ? אולי אתה מנסה להפחיד את חברי הפורום ?

Antonator1
22-09-10, 20:14
אנשים שעולים לבמה והגוף שלהם לא בליגת הפונקציאונליות - אתה רציני כשאתה אומר את זה ?! על מה לעזאזל אתה מדבר ? אתה רוצה ששחקני פוטבול ופווארליפטרים יעלו לבמה להציג שומן ? למה התכוונת כשרשמת את השטות הזאת ? על במה של תחרות בודיבילדינג אתה לא צריך את הפונקציאונליות של שחקני פוטבול כי בודיבילדינג ופוטבול הם ענפים שונים, אתה לא חושב כך

מסכים, חושב כך - ובגלל זה נשבר לי מבודיבילדינג. הוא עיוות לי את זווית הראיה בנוגע לספורט ומזל שזה כבר מאחוריי.

TUXLIGHT
22-09-10, 21:39
אני אל ממש קשור לנושא אבל פאק!
אתם מוכנים לרגע אחד.. לצאת מהסרט המטומטם שאתם חיים בו שפאוורליפטינג = שומן ?..
רק לרגע אחד לזנוח את הרעיון המופרח והלא נכון הזה
זה שבישבילכם פאוורליפטרים זה רק מי ששוקל 110 קילו ומעלה [הקטגוריה העליונה] זה דבר מטומטם לחשוב...
כי כשאתה מתחרה בכזאת קטגוריה.. לא משמ אכפת לך מאחוז השומן שלך
אבל קחו פאוורליפטרים שמתחרים בקטגוריות סגורות משקל
נגיד עד 90.. עד 100 עד 110

הם מאסיבייןם בטירוף! וממש ממש לא על אחוזי שומןם גבוהים כי האחוז שומן אל עוזר להם בתחרות....
חבל להם לבזבז קילוגרים על משקל שלא מועיל להם..

הנה כמה שמנים....

http://powerliftinghub.com/images/Ed_02.jpg

http://oquendog.files.wordpress.com/2009/12/powerlifting.jpg

http://img153.imageshack.us/i/kirkkarwoskiyy8.jpg/

http://www.canadabodybuilding.com/forums/attachment.php?attachmentid=16586&stc=1&d=1262795144

http://70sbig.com/wp-content/uploads/2009/10/Doug-Young-287x399.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=Oo1tU1YqPp0

קירק שמן נכון?

http://www.youtube.com/watch?v=sW2fd7PeKR0

Uיש עוד המון דוגמאות.. אלה פשוט כמה מפורסמים שכנראה תכירו גם מי שלא משמ מתעסק בתחום

פשוט צאו מהסרט שפאוורליפטינג = שומן.. כי זה לא... ואולי אפילו להפך בתוכניות ליניאריות עצימות ותזונה מחושבת [לא מבחינת לאכול א1ף עם ע1רז כל היום] אלה מבחינת הכנסה קלורית חיובית סבירה +500 מעל ההתחזוקה+הוצאה קלורית של אימון [עלייה של 2 קילו בחודש~]

לרב תיהיה יותר נקייה מאשר אימונים אחרים ופחות עצימים

OmriS
22-09-10, 22:55
אני חושב שלא הבנתה את צורת החשיבה של האנשים כאן.
הם מתכוונים(שוב לפי דעתי) שבפאוורליפטים אתה מעמיס הרבה פחמימות, לכן אתה משמין ובסופו של דבר אתה מתעצל גם להוריד את אחוזי השומן כי התחרות לא דורשת ממך את זה(יש עוד סיבות כמובן), זה לא יפגע בניקוד שלך כי בניגוד לבאדיבילדינג לא בודקים את הגוף שלך - אם הוא חטוב או לא, אלה כמה אתה מרים בסה"כ.

TUXLIGHT
22-09-10, 23:03
אני חושב שלא הבנתה את צורת החשיבה של האנשים כאן.
הם מתכוונים(שוב לפי דעתי) שבפאוורליפטים אתה מעמיס הרבה פחמימות, לכן אתה משמין ובסופו של דבר אתה מתעצל גם להוריד את אחוזי השומן כי התחרות לא דורשת ממך את זה(יש עוד סיבות כמובן), זה לא יפגע בניקוד שלך כי בניגוד לבאדיבילדינג לא בודקים את הגוף שלך - אם הוא חטוב או לא, אלה כמה אתה מרים בסה"כ.

בדיקו על זה דיברתי.. אם היית מתעמק וקורא שבקטגוריות עד משקל כלשהו ולא קטגוריה פתוחה 110+
אין כמעט אף אחד שמן...
כי כשצריך להכנס לקטגוריית משקל 25 אחוז שומן לא עוזר לך ..
כשאין קטגוריית שמקל 110+ אז לא אכפת לך להיות 25 % כי גם ככה אין משקל שיא

אבל לדוגמא קטגוריה עד 100 קילו...
בתחרויות רציניות לא תמצא הרבה חברה עם אחוז שומן גבוה..

OmriS
22-09-10, 23:12
בדיקו על זה דיברתי.. אם היית מתעמק וקורא שבקטגוריות עד משקל כלשהו ולא קטגוריה פתוחה 110+
אין כמעט אף אחד שמן...

חחח צודק משום מה דילגתי על המשפט האחד לפני אחרון, אין לי מושג למה אבל תוך כדי קריאה הוא נעלם לי מהעניים.

No Troll
22-09-10, 23:44
כדי להזיז את המוט, פוורליפטרים זקוקים למסת שריר ולא לשומן.
גם אלה שמשתתפים בקטגוריה פתוחה לא בהכרח שמנים (ד"א זה 125+)
והם ניראים טוב יותר מרוב הבילדרים שעולים על הבמה בכמה מקומות.

TUXLIGHT
23-09-10, 00:34
כדי להזיז את המוט, פוורליפטרים זקוקים למסת שריר ולא לשומן.
גם אלה שמשתתפים בקטגוריה פתוחה לא בהכרח שמנים (ד"א זה 125+)
והם ניראים טוב יותר מרוב הבילדרים שעולים על הבמה בכמה מקומות.

גם נכון..

אבל המודה עכשיו זה ק1ב*1ת

125.. :) תודה על התיקון

יש מצב שאני מתבלבל בין wl ל pl ..
[wl זה כנראה 110+ ... אולי]

לדוגמא ביל קזמאייר.. למרות שלא פאוורליפטינג היה העיסוק המקורי שלו

נראה מעולה!
הר אדם! ולא על אחוז שומן גבוה בצורה מפחידה
קזמאייר הוא המפלץ המקורי

Antonator1
23-09-10, 09:44
כאילו בכללי, מטרות אחרות וכל זה - אבל לי בודיבילדינג תחרותי, למרות ההשקעה (ויש השקעה, שאני כן מכבד) - נראה גיי מדי והרבה אנשים שמעורבים בו מתנהגים כמו דבילים מוחלטים.

daniel maron
23-09-10, 12:33
כאילו בכללי, מטרות אחרות וכל זה - אבל לי בודיבילדינג תחרותי, למרות ההשקעה (ויש השקעה, שאני כן מכבד) - נראה גיי מדי והרבה אנשים שמעורבים בו מתנהגים כמו דבילים מוחלטים.

תוכל לתת דוגמא?

הליצן המרקד
23-09-10, 13:44
תוכל לתת דוגמא?

לפי השאלה המפגרת הייתי אומר שאתה, אבל אתה לא באדיבילדר תחרותי.
(אתה רוצה שיצאו עליו בכוונה או מה?).

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

daniel maron
23-09-10, 14:04
לפי השאלה המפגרת הייתי אומר שאתה, אבל אתה לא באדיבילדר תחרותי.
(אתה רוצה שיצאו עליו בכוונה או מה?).

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

מה הקשר יא ליצן?
אני אוהב את הספורט ורציתי לדעת למה הוא מתכוון..הוא אומר שזה ספורט של הומואים ודבילים.. רציתי שיסביר את עצמו כי אני לא מסכים איתו
מה אתה קופץ?

No Troll
23-09-10, 15:24
תוכל לתת דוגמא?

להוריד את התחתונים באמצע אימון גל1טס :eek:

subzero1122
23-09-10, 15:49
זה שאתה כל היום מסתכל על תמונות של גברים בתחתונים, לא נראה לך קצת גיי? ברצינות...

LiLSauce
23-09-10, 16:05
לא, אתה הטיפש.

הייתי חייב להגיב על זה..
על סמך מה אתה קובע שתכנית ABCDEF אינה מאפשרת התקדמות? במידה והאימון שלך בעצימות גבוהה דיה, יש צורך בשבוע התאוששות לשריר ומכאן מגיעה ההתקדמות (כמו רוב תכניות האימונים של מפתחי הגוף המקצועיים).

...
ברוך שובך אנטון תמשיך לתת בראש...
אתה מגיע להתחרות באליפות הארץ בדצמבר?:sbb3:

Mr_Nos
23-09-10, 17:10
wtf?! Ma a kesher? Ata yeled ben 2?

3 ושליש .

daniel maron
23-09-10, 17:18
זה שאתה כל היום מסתכל על תמונות של גברים בתחתונים, לא נראה לך קצת גיי? ברצינות...

באיזה שהוא מקום אתה צודק.. אבל זה הספורט מה אנשים יתחרו עם סווטשירט? לא..
וקאי גרין גרין זה קאי גרין אישית אני חושב שהוא מדהים מכל בחינה ואני סוגד לבן אדם אבל מה לעשות יש לו איזה שריטה בראש..לא מפריע להעריץ אותו..

tal_s
23-09-10, 17:33
אין כמעט אף אחד שמן...

איפה אתה חי? קטגוריה פתוחה זה 140+ ויש איגודים בודדים שזה 125+

איש הלילה
23-09-10, 17:42
הייתי חייב להגיב על זה..
על סמך מה אתה קובע שתכנית abcdef אינה מאפשרת התקדמות? במידה והאימון שלך בעצימות גבוהה דיה, יש צורך בשבוע התאוששות לשריר ומכאן מגיעה ההתקדמות (כמו רוב תכניות האימונים של מפתחי הגוף המקצועיים).

...
ברוך שובך אנטון תמשיך לתת בראש...
אתה מגיע להתחרות באליפות הארץ בדצמבר?:sbb3:

חבל שאתה לא שולט במושגים כמו עצימות, נפח, התאוששות, פיצוי יסף, עומס יסף וכו'
בחייאת, אפילו בוינגייט יודעים להסביר למה תוכנית כזאת לא טובה.

(בוא נוציא חומרים מהמשוואה).

No Troll
23-09-10, 17:48
יש "פריקים" שגם בתוכנית מפוצלות יתקדמו,
אבל אם הם ינסו את התוכניות שאנחנו מדברים עליהם, הם יתקדמו הרבה יותר.

לדוגמא TamirD מהפורום,
יש לו 200KG דדליפט אחרי לא מעט שנים של אימונים (ABCD~)
אנשים שמתאמנים כמו שצריך מגיעים לזה בפחות ממחצית הזמן שהוא מתאמן.

טלסביון
23-09-10, 19:05

לדוגמא tamird מהפורום,
יש לו 200kg דדליפט אחרי לא מעט שנים של אימונים (abcd~)

מה איתו באמת מישהו יודע? הוא בחיטוב לא?

Antonator1
23-09-10, 19:23
תוכל לתת דוגמא?
ארנולד. עוד דוגמאות?

daniel maron
23-09-10, 19:37
תמיר דאזן התאמן כל ה3 שנים שהוא מתאמן abcde והגיע לדדליפט 205 ק"ג ול105 משקל גוף בשיא המסה... על גובה 1.72.. הוא טבעי והוא בן 17...
והוא כרגע בפציעה דיברתי איתו הוא חוזר לאופסיזאן עוד חודש ויעשה הפתעה בקיץ..

Sugarzaza
23-09-10, 19:42
סבבה, עם כל הכבוד לתמיר זה לא מספר מרשים בשביל 1.72 105 קילו. קח את רן, עידן, אלכס ולא חסר דוגמאות והם עושים לו בית ספר.

No Troll
23-09-10, 19:47
מצטט זה מספר מרשים,
הבעיה היא שזה לקח פאקינג 3 שנים

אחר מכוכב חבר
23-09-10, 19:52
מצטט זה מספר מרשים,

זה לא מרשים אותי ואני יותר חלש.
על גובה 1.72 ומשקל 105 קילו אתה יכול למצוא גם אנשים שלא מתאמנים שיעיפו 205.

No Troll
23-09-10, 19:57
זה לא מרשים אותי ואני יותר חלש.
על גובה 1.72 ומשקל 105 קילו אתה יכול למצוא גם אנשים שלא מתאמנים שיעיפו 205.

ראית פעם מישהו שמשך בפעם הראשונה שלו 205 קילו דדליפט? :eek:

alonl6
23-09-10, 22:25

לדוגמא tamird מהפורום,
יש לו 200kg דדליפט אחרי לא מעט שנים של אימונים (abcd~)

נכון ולרוב הם הרבה יותר קטנים ממנו.

כך שאני לא חושב שזה משנה כמה גדול אתה או כמה חזק אתה כל עוד זה לא משרת את המטרות שלך.
אם מישהו מתקדם במסת שריר על חשבון כוח, בכיף. ואם מישהו מתקדם בכוח והוא עדיין יחסית שחיף (ויש כאלה), גם בכיף.

Antonator1
23-09-10, 22:59
קיצר, בודיבילדינג תחרותי זה בתאכלס, על אף ההשקעה - הדבר הכי גיי שהמציא האדם. אין מזה מנוס.

arbel2
23-09-10, 23:09
קיצר, בודיבילדינג תחרותי זה בתאכלס, על אף ההשקעה - הדבר הכי גיי שהמציא האדם. אין מזה מנוס.

זה לא יותר גיי מפולו מים.

Antonator1
23-09-10, 23:12
כן, יש תחרות חזקה בין שני הענפים חח

קפטן שלד
23-09-10, 23:18
מצטט זה מספר מרשים,

מה מרשים ב200 קילו דדליפט? בהנחה שאתה לא אנורקס במשקל 60 קילו או בחורה.

קפטן שלד
23-09-10, 23:18

או בדמינגטון

Antonator1
23-09-10, 23:38
לא, בודיבילדינג לוקח בדמינטון בהפרש די גדול... לפחות מבחינת התחרויות עצמן.

אחר מכוכב חבר
23-09-10, 23:42
ראית פעם מישהו שמשך בפעם הראשונה שלו 205 קילו דדליפט? :eek:

אפילו יותר. הרים טומקאר מצד אחד. זה שווה ליותר מ205 קילו דדליפט.

Deadlift
23-09-10, 23:44
200 קילו דדליפט זה לא מרשים,בטח שלא על משקל גוף כזה.

Antonator1
23-09-10, 23:52
200 קילו דדליפט זה לא מרשים,בטח שלא על משקל גוף כזה.
200 קילו דדליפט לפני גיל 20 זה כן מרשים, יש אנשים לא טבעיים בארץ מעל גיל 20 שעושים פחות מזה...

אחר מכוכב חבר
24-09-10, 00:21
200 קילו דדליפט לפני גיל 20 זה כן מרשים, יש אנשים לא טבעיים בארץ מעל גיל 20 שעושים פחות מזה...

המאסה של יובל המבולבל זה כן מרשים, יש אנשים לא טבעיים בארץ מעל גיל 20 שוקלים פחות ממנו...

daniel maron
24-09-10, 00:44
אתם שוחכים שתמיר [סתם דוגמא] לא פאוור ליפטר.. הוא מתעסק במראה שלו ורוצה לגדול לא להתחזק.
למשל הבחור החזק הזה עידן גולני עם אני לא טועה מרים 220 דדליפט על משקל גוף 85 זה ממש מרשים לפי דעתי, אבל זה המטרה שלו- להתחזק.. יש אנשים שמעניין אותם המראה ולא המשקל על המוט צריך לכבד את זה.
יש שרוצים להיות קרנפים גדולים ויש כאלה שרוצים סקוואט עם המון פלטות.
כך או כך כל ספורטאי שדובק במטרה שלו ומגיע אליה צריך לכבד אותו..אני למרות שאני לא מתחבר לpl וכן למרות כל הביקורת השלילית והבדיחות מתחבר לbb יותר אני אף פעם לא מזלזל באנשים שאוהבים להרים כבד ומתעסקים בכוח וכו'.
למשל אני גם מתאגרף [פרשתי] במואי תאי , אז אני צריך לזלזל בbb או pl ? לא.

Cuba
24-09-10, 00:51
אתם שוחכים שתמיר [סתם דוגמא] לא פאוור ליפטר.. הוא מתעסק במראה שלו ורוצה לגדול לא להתחזק.
למשל הבחור החזק הזה עידן גולני עם אני לא טועה מרים 220 דדליפט על משקל גוף 85 זה ממש מרשים לפי דעתי, אבל זה המטרה שלו- להתחזק.. יש אנשים שמעניין אותם המראה ולא המשקל על המוט צריך לכבד את זה.
יש שרוצים להיות קרנפים גדולים ויש כאלה שרוצים סקוואט עם המון פלטות.
כך או כך כל ספורטאי שדובק במטרה שלו ומגיע אליה צריך לכבד אותו..אני למרות שאני לא מתחבר לpl וכן למרות כל הביקורת השלילית והבדיחות מתחבר לbb יותר אני אף פעם לא מזלזל באנשים שאוהבים להרים כבד ומתעסקים בכוח וכו'.
למשל אני גם מתאגרף [פרשתי] במואי תאי , אז אני צריך לזלזל בbb או pl ? לא.

רק שבסופו של דבר עם סקואט של המון פלטות אתה תראה קרנף עם תרצה או לא תרצה

daniel maron
24-09-10, 00:55
נכון אבל זה לא אומר שמי שמוסיף תרגילים לב*ספס הוא הומו ולא מבין כלום.
אני גם מאמין שכמות גדולה של אוכל טוב ואימונים קשים עם משקל כבד זה הדרך הכי טובה להתקדם במיוחד למתחילים,אבל זה ברור לכולנו שאתם מביעים זלזול בכל שיטה אחרת ובכל תחום אחר...

No Troll
24-09-10, 00:55
נכון.
יש להתחזק, כל השאר מגיע ביחד
אין באמת דבר כזה "תוכנית מסה"
ברגע שאתה מעלה משקלים אתה גודל

תמצא מישהו שמושך דדליפט 220 בלי מסה

BiG_BuG
24-09-10, 03:30
לא נכון.
יש לגדול, כל השאר מגיע ביחד
אין באמת דבר כזה "תוכנית כוח"
ברגע שאתה מעלה מסת שריר אתה מתחזק

תמצא מישהו עם מסה שלא מושך דדליפט 220

No Troll
24-09-10, 03:42
אני .

BiG_BuG
24-09-10, 03:50
אה, טוב.
אז לשאלה שלך: עידן גולני.
(עם כל הכבוד לבחור ובלי שום כוונה לפגוע!)

No Troll
24-09-10, 04:00
למה לדעתך אין לו מסה? (הקצנתי, אתה יודע למה הכוונה)
תראה לי עוד מישהו על המשקל והגובה שלו בעל מסה כזאת + על אחוז שומן כזה.

No Troll
24-09-10, 04:04
תיראה באחד הנושאים שלו בגלריית הגולשים איזה גב

ורק דבר אחד,
ההבדל העיקרי בין מתאמנים כמוהו ומתאמני פיצולים הוא שהמפצלים מפומפמים כל השנה
זו גם הסיבה שאתם חושבים שהם יותר גדולים
ברגע שג1לני יפמפם תיראה את ההבדל (מפאמפ לא עולים במסה, אם טעיתם לרגע)

hypertrophy
24-09-10, 04:42
סבבה, עם כל הכבוד לתמיר זה לא מספר מרשים בשביל 1.72 105 קילו. קח את רן, עידן, אלכס ולא חסר דוגמאות והם עושים לו בית ספר.

בני כמה הם? מה ותק האימונים שלהם?מה מטרת האימונים?האם הם מאסיביים בהתאם?

אתה נותן פה דוגמאות מפגרות
זה כמו שתגיד שראם סמואל חרא של נהג....כי בנהיגת שטח הוא לא יכול לעשות כלום

אוריין ברוך22
24-09-10, 08:59
אנשים תמיר התחיל 53 קילו הוא מתאמן כמעט שנתיים וחצי כרגע הוא 92 קילו על 13% בערך
הוא עשה שנה וחצי abcde
אנשים חלאס להוציא שטויות מהפה
אני רוצה לראות בישראל עוד ילד בן 17 וחצי ששקל 104 קילו על סוף מסה

וסוברזו1122 אתה צודק זה נשמע גיי להסתכל על גבר שרירי בתחתונים
אבל זה לא שהמטרה זה להסתכל לו על הביצים.

TUXLIGHT
24-09-10, 09:51
תמיר דאזן התאמן כל ה3 שנים שהוא מתאמן abcde והגיע לדדליפט 205 ק"ג ול105 משקל גוף בשיא המסה... על גובה 1.72.. הוא טבעי והוא בן 17...
והוא כרגע בפציעה דיברתי איתו הוא חוזר לאופסיזאן עוד חודש ויעשה הפתעה בקיץ..

http://www.youtube.com/watch?v=m9OkhAhFUFo

כאן ניתן לראות את אחי המוטנט בן 15 על משקל גוף 78 מושך 190
[אחרי סט של 150 ל 5 חזרות]

סתם לקטע הוא מתאמן 7 חודשים.. לא 3 שנים ...
ואפשר לראות כמה "שומן" הוא עלה מתוכניות כוח וכמה הוא שחיף עם "אין-מסה"

כן.. הוא על סייקל של חצי קילו בשר ביום ו 2 ליטר חלב...

אנחנו קבוצה שמתאמנת בזה.. וכולנו גדולים וחזקים מאוד ביחס לתקופת האימון שלנו

גם אחרי שקוראים את PPST מבינים עוד יותר למה לבנאדם טיבעי מן השורה ABCDEFGH אלה תוכניות מפגרות

Alon332
24-09-10, 11:33
וסוברזו1122 אתה צודק זה נשמע גיי להסתכל על גבר שרירי בתחתונים אבל זה לא שהמטרה זה להסתכל לו על הביצים.

כן אבל זה רק בגלל שבביצים אין שרירים. :crazy:

טלסביון
24-09-10, 11:35

ח הרגת אותי

Deadlift
24-09-10, 13:16
לא נכון.

ברגע שאתה מרים יותר,אתה תיראה יותר. אין דרך מילוט מזה. לעומת זאת,אתה יכול לראות מלא אנשים ביום יום,שהם גדולים,אבל הם מרימים משקל משפיל.
Tuxlight,סירטון מדהים. מאיפה לך אבל כמה זמן הוא מתאמן?

subzero1122
24-09-10, 13:40
ברגע שאתה מרים יותר,אתה תיראה יותר. אין דרך מילוט מזה. לעומת זאת,אתה יכול לראות מלא אנשים ביום יום,שהם גדולים,אבל הם מרימים משקל משפיל.

הוא אח שלו או משו כזה

subzero1122
24-09-10, 13:42
לא נכון.

אני לא חושב שאני יכול לספור 10 בילדרים מוזרקים בארץ שמושכים 220 בלי רצועות

subzero1122
24-09-10, 13:43
אנשים תמיר התחיל 53 קילו הוא מתאמן כמעט שנתיים וחצי כרגע הוא 92 קילו על 13% בערך
הוא עשה שנה וחצי abcde
אנשים חלאס להוציא שטויות מהפה
אני רוצה לראות בישראל עוד ילד בן 17 וחצי ששקל 104 קילו על סוף מסה

וסוברזו1122 אתה צודק זה נשמע גיי להסתכל על גבר שרירי בתחתונים
אבל זה לא שהמטרה זה להסתכל לו על הביצים.

תמיר בן 16 מפוצץ טסטוסטרון, הוא יגרבץ ויגדל.
והוא משך 200 ולוחץ טוב, אני מבטיח לך שבלי אלה הוא היה גוש שומן במקרה הטוב או נשאר קטן במקרה הרע, כיף?

Cuba
24-09-10, 13:43
עידן גולני הוא שוררר

בן אדם עם מאסה שלא מושך 220 דדליפט? חסר כאלה ברוב מכוני הכושר?

קבל דוגמה יוסי יד 50

TUXLIGHT
24-09-10, 13:52

אח שלי.. מתאמן איתי.. חי איתי.. קטע כזה :bot:

Tamir D
24-09-10, 18:59
יצא לי לקרוא מה שנאמר עלי אז ברצוני לחדד נק'..
קודם כל התחלתי ממצב של הפרעות אכילה ותת משקל 50 קילו על מטר שישים ושבע ..דבר נוסף שנתיים וחצי אימונים לא 3, מתוכם 4 חודשים התאמנתי כמו ילדה בת 12
בנוסף זה שpl זה לא המטרה שלי, אלא bb...
מי שתוהה אז אני כרגע בפציעה, יקח לי עוד כמה שבועות להתאושש אבל לאט לאט אני אחזור ומצפה לכם הפתעה..
לנושא - פותח הפוסט נראה מסיבי ביותר ועושה רושם של בחור חזק, בהצלחה בהמשך חבר

אחר מכוכב חבר
24-09-10, 19:25
רק לפרוטוקול- אני עכשיו 90 קילו ואני מעריך שאני 11 אחוז שומן.
אם יהיה לי כוח לצלם תמונה אני יביא לכם.
התחלתי לפני שנה בערך ss וגם הייתי ליצן ברמות, ושקלתי אז 70 קילו.
אז איפה ההיגיון שלכם? תמיא הוא "מלך הבילדרים" בשבילכם, אם הוא 92 קילו על 13% אני יותר גדול ממנו. ועזבו את זה שאני מזלזל ובחיים לא הוצאתי שקל אפילו על אפק1ת וו*טמ*נ*ם.

subzero1122
24-09-10, 19:49
אז איפה ההיגיון שלכם? תמיא הוא "מלך הבילדרים" בשבילכם, אם הוא 92 קילו על 13% אני יותר גדול ממנו. ועזבו את זה שאני מזלזל ובחיים לא הוצאתי שקל אפילו על אפק1ת וו*טמ*נ*ם.

אתה גבוה ממנו ב15 סנטימטר אם שכחת

אה, ואתה חייזר.

Tamir D
24-09-10, 20:01

1.אני 93 על 13 אחוז
2.אני לא מתיימר להיות מלך bb, אני תמיד אומר שישי לי עוד המון ללמוד והרבה לגדול
3.אני 1.72, כמה אתה?

אחר מכוכב חבר
24-09-10, 23:45
אני מטר 90, איך זה קשור? תספר לי.
אם יותר קל לגדול כשאתה גבוה, אז בוא תביא לי בילדר טבעי שעושה פיצוליםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם והוא גבוה וגדול.

Deadlift
24-09-10, 23:59
אח שלי.. מתאמן איתי.. חי איתי.. קטע כזה :bot:

פאק!!! איפה מי שילמד אותי דדליפט שהייתי מתחיל \: ?!
שמע,אח שלך תותח, נתת לי פול מוטיבציה וקבעתי לעצמי מטרה 190 קילו דדליפט בגיל 15,מקווה שנעמוד בזה =) אומנם אני לא מתחיל כמוהו,אבל זה יהיה הישג =)

daniel maron
25-09-10, 00:08
שמע,אח שלך תותח, נתת לי פול מוטיבציה וקבעתי לעצמי מטרה 190 קילו דדליפט בגיל 15,מקווה שנעמוד בזה =) אומנם אני לא מתחיל כמוהו,אבל זה יהיה הישג =)

נשמע מטרה קצת הזויה
מקווה שתעמוד בה, בהצלחה!:sbb3:

TUXLIGHT
25-09-10, 00:15

בהצלחה..
אגב עוד אח שלי מאתמן איתנו.. הוא ממש התחיל לא מזמן..

בן 13.. שוקל 65... וכרגע השיאים שלו זה סקוואט 80 ל 5 ודדליפט 100 ל 5
עד גיל 15 הוא ימשוך יותר לדעתי מאחי בן 15 ...

סווקאט+חלב מייצר אנשים חזקים

No Troll
25-09-10, 00:19
טוקסילייט
סיימת חיט1ב אחי?

Tamir D
25-09-10, 01:35
אני מטר 90, איך זה קשור? תספר לי.
אם יותר קל לגדול כשאתה גבוה, אז בוא תביא לי בילדר טבעי שעושה פיצוליםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם והוא גבוה וגדול.

מה אתה רציני?
אתה מנהל איתי ויכוח ש93 על 1.72 זה פחות מרשים מ90 על 1.90?
תהיה בריא חח

אוריין ברוך22
25-09-10, 03:24
"אחר מכוכב אחר" אתה צוחק עלי?
תגיד ש40 קילו על 1.90 יותר מרשים מתמיר וזהו

אחר מכוכב חבר
25-09-10, 14:16
אתה לא שווה יותר מהעתק הדבק

אז בוא תביא לי בילדר טבעי שעושה פיצוליםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם והוא גבוה וגדול.

Deadlift
25-09-10, 14:36
בהצלחה..
אגב עוד אח שלי מאתמן איתנו.. הוא ממש התחיל לא מזמן..

בן 13.. שוקל 65... וכרגע השיאים שלו זה סקוואט 80 ל 5 ודדליפט 100 ל 5
עד גיל 15 הוא ימשוך יותר לדעתי מאחי בן 15 ...

סווקאט+חלב מייצר אנשים חזקים

וווואו,שמעו אתם משפחה של סוסים אחד אחד.

ודניאל,זה לא מטרה כזאתי הזויה.הדדליפט שלי עומד על איזה 90-100 לחמישייה,אני מתחיל ss (אומנם אני לא ממש מתחיל אבל בכל זאתי),יעלה איזה 50 קילו בדדליפט,ומשם ניראה. תודה =)

mike the strike
25-09-10, 15:58
עצם הויכוח על אחוזי שומן הוא טיפשי,שהרי אתה לא חייב להיות עם 7% כדי להיות בריא כמו שור, מספיק ה-15% הממוצע, ומכאן-שהמאבק להוריד הוא בשביל פוזינג.
אבל אם זה גורם לאנשים להרגיש טוב עם עצמם- כמו שהמילטארי פרס והדד ליפט גורמים לך- אז אין לך את הפריבילגיה לשפוט.
וגם לי לא =].
בכול אופן, למה אתם מתעקשים על היפרטרופיה וחיטוב שריר,שהאיש אומר שהוא עובד על מקסימום כוח,
זו דרך אימון לא פחות לגיטימית.
וכן,יש אנשים שהולכים לחדר כושר בלי מטרת להיראות טוב בים...

Tamir D
25-09-10, 16:52
תעשה מה שאתה רוצה חבר מכוכב אחר חייזר איך שלא קוראים לך
כל אחד שיעבוד איך שבא לו, תאכלו אוראו וחלב. בתאבון ורק בהצלחה שיהיה

Deadlift
25-09-10, 17:00
זה אחר מכוכב חבר,גם לי לקח זמן לקלוט

bardvash
26-09-10, 10:06

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח:bow::bow:

Idan Golani
26-09-10, 10:43
אנטון!
שום חיטוב ושום נעליים תישאר כמו שאתה ואם אפשר תמשיך לגדול ולהיראות כמו בהמה!!!
אמרתי לך כבר בפייסבוק יהיה מעניין לראות את ההרמות שלך
אולי תהיה קונסטנטינובס הישראלי :)

Antonator1
26-09-10, 11:04
אנטון!
שום חיטוב ושום נעליים תישאר כמו שאתה ואם אפשר תמשיך לגדול ולהיראות כמו בהמה!!!
אמרתי לך כבר בפייסבוק יהיה מעניין לראות את ההרמות שלך
אולי תהיה קונסטנטינובס הישראלי :)
בגלל הדדליפט או בגלל שאני מלטביה?:p

Idan Golani
26-09-10, 11:08
אני עובד בעיקר לפי הרגשה, בלי שום תכנית - פשוט מרים הרבה ברזל כבד. אני הולך לנסות את סביבות ה250 דדליפט בזמן הקרוב, נראה מה ייצא מזה:) אני אובססיבי לדדליפט.

ליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייק

Idan Golani
26-09-10, 11:08
בגלל הדדליפט או בגלל שאני מלטביה?:p

גם וגם :)

Idan Golani
26-09-10, 12:16
וחבר'ה יש לי המון מאסה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
מי שרוצה מוזמן לבוא לקריות אני עושה תחרות פוזינג לשכונה :)

קפטן שלד
26-09-10, 13:07
וחבר'ה יש לי המון מאסה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
מי שרוצה מוזמן לבוא לקריות אני עושה תחרות פוזינג לשכונה :)

יש לך תחתון פוזינג וגופיית בילדינג?????????

Idan Golani
26-09-10, 15:33
יש לך תחתון פוזינג וגופיית בילדינג?????????

אני הולך לקנות עכשיו מאיזה ס1ס שלוקח אבקות!!!!!!!!!!!!!!!!!1
חולצת gold's gym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mr_Nos
26-09-10, 15:49
אני הולך לקנות עכשיו מאיזה ס1ס שלוקח אבקות!!!!!!!!!!!!!!!!!1
חולצת gold's gym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סבבה אני מתחייל לייבש את עצמי לתחרות :wiggle:

Idan Golani
26-09-10, 16:32
סבבה אני מתחייל לייבש את עצמי לתחרות :wiggle:

אני בכל מקרה הולך לעשות לך הרבה נזק על הבמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sbb4:

qaqaqa
26-09-10, 16:59
חזק...

Mr_Nos
27-09-10, 18:42
אני בכל מקרה הולך לעשות לך הרבה נזק על הבמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sbb4:

זה רק בגלל שיש לך לוג באימוני כוח :nono:

Cuba
27-09-10, 18:50

חכה איש הלילה עכשיו בסוף תהליך היב1ש שלו איזה נזק הוא הולך לעשות השנה