PDA

צפה בגרסא המלאה : מתחיל- שאלה לגבי תפריט

elie1place
21-09-10, 00:20
שלום לכם.
אני כיום רק החלטתי להתחיל במסה. קראתי מאמרים בנושא והרכבתי לעצמי תפריט, אם תוכלו לתת הצעות או הערות אודה לכם מאוד :

בוקר- פיתה מחיטה מלאה+ 2 גביעי קוטג 1%+ 2 ירקות+2 כפות טחינה משומשום מלא או שמן זית.

ביניים- לחמנייה מחיטה מלאה עם 2 ביצים+כפית מיונז+תפוח עץ.

צהריים-300 גרם בשר בקר רזה/חזה עוף/ 2 קופסאות טונה במים ושמן קנולה+ 1 כוס חד פעמית אורז מלא עם עדשים/קינואה עם עדשים/פסטה מלאה עם עדשים+ 2 ירקות.

ביניים- כוס וחצי חד פעמית אורז מלא עם עדשים/קינואה עם עדשים/פסטה מלאה עם עדשים+ פרי.

ערב-שתי פרוסות לחם מחיטה מלאה+ חצי קילו גבינה לבנה חצי אחוז+ 2 כפות טחינה משומשום מלא או שמן זית+ 2 ירקות.

לילה- חצי כוס קוואקר עם כוס חלב 1% שומן רותח.

סה"כ יש בערך 3000-3300 קלוריות.

אני מקפיד לשתות מים בכמות מספקת (2.5 ליטר ביום לפחות).

"האימונים" שאני עושה, אם אפשר לקרוא להם אימונים: שעה אחרי כל ארוחה אני נמתח על מוט (לא באוויר) למשך 5 דקות (סה"כ 30 דקות ביום) + 30 דקות הליכה/אליפטיקל.

רציתי לשאול האם מה שאני עושה זה מספיק בשביל לגרום לאוכל "ללכת" לשריר? או שזה לא מספיק ורובו ילך להיאגר כשומן?

נתונים : גובה 1.63
משקל: 47
אין לי מושג לגבי היקפים או אחוזי שומן.

* התחלתי עם התפריט הזה מיום שישי, וכל יום עד היום עליתי בקילו (!) אחד ביום...זתאמרת 3 קילו ב-3 ימים...יש אפשרות להוריד את הנוזלים האלה מבלי להוסיף עוד פעילות אירובית כלשהיא?

תודה מראש לעונים.

elie1place
21-09-10, 01:04
* ראוי לציין שאני גם מקבל כל יום זריקה של הורמון גדילה במינון של 2 מ"ג לפני השינה.

אשר לפי מה שהבנתי, מסייע בבנית שריר.