PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי הפסקת מסה לשבוע ואירובי

shahaf1
22-09-10, 00:40
שלום לכולם.

אומנם אני לא מתחבר לכאן הרבה, ולא "מציף" את הפורום בשאלות אך רציתי לשאול אתכם ולשתף אתכם בדבר הבא:

כיום אני טריאתלט, עוסק במשך שנים בטריאתלון, כמו כן גם משלב זאת עם אימוני חדר הכושר. הבעיה מתחילה לפני כ4-5 ימים. אימון משקולות מסיבי מלא, שבסיומו ריצת 11 ק"מ +. לא הרבה מסוגלים לזאת, מצד שני זה ספורט שהרבה לא מסוגלים לעמוד בקצב שלו. בכל אופן, האימון נגמר לאחר 3.5 שעות. ואני שלא שמתי לב, אמרתי "מילא". אך ה"מילא" תפס אותי בוקר אחרי תפוס בכל הגוף.

כמובן שמאמן הטריאתלון שלי התרגז, וביקש ממני לקחת הפסקה של שבוע מאימון המשקולות בחד"כ. אלא רק אירובי: ריצות למרחקים ארוכים, כמו כן גם אופניים ושחייה.

הבן אדם בעל נסיון שנים ארוך מאוד בספורט, ולא אלך נגד ההחלטה שלו כדי לא לפגוע בעצמי, ביכולות ובתוצאות. לכן אני שואל את הדבר הבא: אימוני חד"כ אצלי זה בערך 3-4 בשבוע, כמו גם בערך מס' אימוני הטריאתלון, וזה מתקזז ולפעמים זה נופל אימון על אימון באותו יום. נכון, לא הכי בריא, אבל חיים.

אך אני דואג לירידה מבחינת השרירים במשך השבוע - כרגע זה נכון לשלב במהלך השבוע הזה, עם הריצות הארוכות, השחייה והאופניים - לשלב כ110 בטן + 110 סמיכה על מנת לשמור כרגע על פלג הגוף העליון לפחות במצב טוב ? האם ארגיש והאם תחול ירידה בשרירים גם עקב אימון כזה של שילוב 110 בטן + סמיכה ( עושים מה שאפשר ) + ריצה למרחקים ארוכים\שחייה\אופניים ?

תודה מראש.

shahaf1
22-09-10, 09:16
*הקפצה*

shahaf1
22-09-10, 13:11
אפשר לקבל תשובה ממישהו ?

zuri123
23-09-10, 20:45
לא יקרה כלום אם לא תתאמן שבוע ואפילו יותר ..

פש!ש
24-09-10, 00:35
לא יקרה כלום אם לא תתאמן שבוע, אתה צריך לדאוג יותר מהצריכה האנרגטית של האימונים שלך.
תאכל הרבה.