PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לחיטוב?

nafusi
10-03-07, 16:14
אהלן !
תגידו חודשיים שלמים יספיקו לחיטוב ? אני מדבר על חיטוב רציני ממש עד שבירת ה10% שומן ...
בעיקרון אני כבר כימעט 4 חודשים במאסה ורציתי לדעת מתי להתחיל את החיטוב (לפני הקיץ כמבון)!
ועוד שאלה לקראת סוף המסאה מה הייתים מציעים לי לעשות עליה נקיה או מלוכלכת ?

Vin diesel
10-03-07, 16:18
לקראת סוף מאסה,תיהיה נטרלי.זה תומרת עליה נקיה כן אפשר להגיד כך.
וחיטוב של חודשיים אמור להספיק..תתחיל חיטוב חודשיים ליפני שאתה הולך לים לפחות.אם אתה באזור אה 16-17% שומן..כמה אתה?מה הנתונים ביכלל?התמונה שלך בצד לא משהו..

ran_z
10-03-07, 16:19
תלוי בממש הרבה דברים, כמו כמה אחוז שומן אתה עכשיו, ולכמה אתה חושב להגיע, סוג הדיאטה, התמדה בה, גנטיקה, והרשימה עוד ארוכה, כעיקרון על תשבור ת'ראש יותר מידי, תכין תפריט חיטוב מאוזן וטוב שמתאימה לך בצמוד לתוכנית אימונים טובה ויהיה בסדר,

מה הייתים מציעים לי לעשות עליה נקיה או מלוכלכת ?

תזרוק את המושג הזה לפח,
אין עלייה נקיה בשריר בלבד, כשאתה עולה במאסה אתה עולה גם במסת שריר וגם בשומן, בדיוק אותו דבר כשאתה מחטב, אתה גם יורד באחוזי שומן וגם במסת השריר.

nafusi
10-03-07, 17:02
במה אמור לעזור המצב הניטרלי (סתם בשביל להחכים)?
כן עכשיו אני באזור ה16%, אני כרגע שוקל 67-8 על 1.72 . (התמונה בצד מעפנה אני יצטלם בקרוב )!
השנה זה השנה הראשונה שלי בתחום (עליה במאסה \חיטוב), מה שצברתי עד עכשיו זה לא כמו מה שתכננתי אבל ככה זה כמו בכל דבר תמיד הפעם הראשונה לא יוצאת טוב...
הייתי רוצה בפוש האחרון של המאסה לעלות עוד קצת ! המטרה שלי היא לרדת מה10% שומן...

TzachimmortaL
10-03-07, 18:50
תלוי בממש הרבה דברים, כמו כמה אחוז שומן אתה עכשיו, ולכמה אתה חושב להגיע, סוג הדיאטה, התמדה בה, גנטיקה, והרשימה עוד ארוכה, כעיקרון על תשבור ת'ראש יותר מידי, תכין תפריט חיטוב מאוזן וטוב שמתאימה לך בצמוד לתוכנית אימונים טובה ויהיה בסדר,

תזרוק את המושג הזה לפח,
אין עלייה נקיה בשריר בלבד, כשאתה עולה במאסה אתה עולה גם במסת שריר וגם בשומן, בדיוק אותו דבר כשאתה מחטב, אתה גם יורד באחוזי שומן וגם במסת השריר.
כשאומרים עליה נקיה לא מתכוונים שלא עולים בכלל בשומן...
מתכוונים שעולים מעט בשומן ביחס לעליה של מסת השריר

Nadav19
10-03-07, 18:54
במה אמור לעזור המצב הניטרלי (סתם בשביל להחכים)?
כן עכשיו אני באזור ה16%, אני כרגע שוקל 67-8 על 1.72 . (התמונה בצד מעפנה אני יצטלם בקרוב )!
השנה זה השנה הראשונה שלי בתחום (עליה במאסה \חיטוב), מה שצברתי עד עכשיו זה לא כמו מה שתכננתי אבל ככה זה כמו בכל דבר תמיד הפעם הראשונה לא יוצאת טוב...
הייתי רוצה בפוש האחרון של המאסה לעלות עוד קצת ! המטרה שלי היא לרדת מה10% שומן...

אם אתה 16% אתה לא תגיע ל 9% בחודשיים.
תתחיל כבר חיטוב אל תחכה אחרת יהיה מאוחר מדי.

shpitz
10-03-07, 19:39
יכול להיות חודש, חודשיים ואולי גם יותר.....
כמו שרן אמר, תלוי בגנטיקה, תפריט ועוד המון דברים אחרים.

-לגבי עליה מלוכלכת, אני לא מאמין בזה.
לדעתי, לעלות כמה שיותר נקי.

NIRAN
10-03-07, 21:59
אין מצב בחודשיים

Vin diesel
10-03-07, 22:14
אם אתה 16% אתה לא תגיע ל 9% בחודשיים.
תתחיל כבר חיטוב אל תחכה אחרת יהיה מאוחר מדי.
על תקבע את זה.מאיפו אתה יודע?
אם הוא יעשה את זה כמו שצריח ויקפיד ויכך כמה דברים טוח חודשיים הוא כן יהיה פחות מ-10.

nafusi
11-03-07, 10:49
אם הוא יעשה את זה כמו שצריח ויקפיד ויכך כמה דברים טוח חודשיים הוא כן יהיה פחות מ-10.

שאתה אומר כמה דברים למה אתה מתכוון? (שורפי שומן?...)
לא בדיוק הבנתי עד כמה החלק של הגנטיקה מחזיק פה... בוא נגיד שאין לי גנטיקה מושלמת אבל גם על האחוז שומן שאני נמצא בו אני רואה ביצבוץ קוביות ושאני מותך את הבטן אז רואים יותר זה נותן מדד כלשהו לגנטיקה ?

DropDead
11-03-07, 10:53

תזרוק את המושג הזה לפח,

נכון אין כזה דבר עליה לגמרי נקיה אבל אפשר לנסות לעלות בשריר עם כמה שפחות שומן :X

nafusi
11-03-07, 13:23
אין מצב בחודשיים

למה אין מצב בחודשיים?

Nadav19
11-03-07, 16:09

הוא לא.
אל תתווכח.

מ 16% ל 9% בחודשיים הוא לא ירד. (אלא אם כן התכוונת לחומרים רציניים ולא ויטה לייף).

Moshe
11-03-07, 17:43
הוא לא.
אל תתווכח.

מ 16% ל 9% בחודשיים הוא לא ירד. (אלא אם כן התכוונת לחומרים רציניים ולא ויטה לייף).
זה אפשרי אבל צריך חילוף חומרים מהיר , וגנטיקה טובה לחיטוב

nafusi
11-03-07, 18:18
זה אפשרי אבל צריך חילוף חומרים מהיר , וגנטיקה טובה לחיטוב

יש לי חילוף חומרים אפשר להגיד בינוני +.