PDA

צפה בגרסא המלאה : פרסום|סקאווט ודדליפט לטכניקה

or123
24-09-10, 15:42
שלום..
לא פירסמתי הרבה זמן סירטונים בגלל שאמרתם שהטכניקה לא משהו והמלצתם לי ליקרוא תספר..
קראתי ומקווה שזה עזר במשהו..

לפני שאתם רואים את הסירטונים אשמח אם תיכנסו לאשכול הקודם
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=67345
ותגידו לי אם יש שיפור..

דדליפט:
http://www.youtube.com/watch?v=OC60JBtNg6k

עוד אחד:
http://www.youtube.com/watch?v=cIJGczP0RGo

(אני כול הזמן צריך להתחיל את ה step up מחדש בגלל שהמוט נמוך מידי ואני שם מוט על הריצפה וזה לא נוח כי זה זז כזה בגלל זה אני זז בסירטון השני,שאני יעלה במשקלים זה יסתדר כבר)

סקאווט:
http://www.youtube.com/watch?v=sibaUsGUZ6g
(לא נראלי שיש שיפור אבל לא דע אולי כה)

אשמח לתגובות,תודה.

pala
24-09-10, 16:01
בסקוואט יש לפחות הייפ דרייב, אתה מסתכל למטה וזה לא טוב, תסתכל ישר (חקל בלתי נפרד מטכניקה נכונה) והברכיים גולשות קדימה
ותחליף מכנסיים, נראה כאילו הם מגבילים אותך

No Troll
24-09-10, 16:14
אתה מנסה לעשות hb או lb ?

or123
24-09-10, 16:15
בסקוואט יש לפחות הייפ דרייב, אתה מסתכל למטה וזה לא טוב, תסתכל ישר (חקל בלתי נפרד מטכניקה נכונה) והברכיים גולשות קדימה
ותחליף מכנסיים, נראה כאילו הם מגבילים אותך
חוץ מזה שאני מסתכל למטה והברכים טיפה גולשות הכול טוב?
ואני מסתכל למטה כי בDVD ריפפטו אמר שזה מה שנותן את ההיפ דרייב..
ומה לגבי הדדליפט ?
אתה מנסה לעשות hb או lb ?

lb

No Troll
24-09-10, 16:30
אם אתה עושה lb תמשיך להסתכל למטה, זה מצויין.

No Troll
24-09-10, 16:31
ד"א אתה אוחז את המוט עם האגודלים

תיראה בספר איך זה המצב הנכון

godam
24-09-10, 16:59
+ תרים חזה שמור על גב מכווץ

SmokingSnake
25-09-10, 23:38
אתה יכול לעשות את התרגיל טיפה יותר מהר, בקשר למבט זה בסדר להסתכל למטה אבל מטר וחצי קדימה לא 30 ס"מ לפניך תסתכל על נקודה טיפה יותר קדימה

אתה לא שולח ברכיים קדימה בהתחלה, בגלל זה התנועה קצת מוזרה, יש עוד כמה בעיות שהרבה אנשים מתקשים איתן אבל זה יותר קריטי להתחלה
בנוסף בסוף חזרה, תעמוד 90% זקוף, נראה כאילו אתה נשאר כפוך מדי קדימה בשביל לשמור על הכיווץ בפלג גוף עליון

הדדליפט נראה טוב, המוט עולה בקו ישר, תמשיך ככה, סרטון הבא תעלה עם משקל נורמלי(לפחות משקל גוף שלך) כדי שנוכל לראות אם אתה שומר על טכניקה גם במשקלים יותר גבוהים

or123
26-09-10, 13:18
אתה יכול לעשות את התרגיל טיפה יותר מהר, בקשר למבט זה בסדר להסתכל למטה אבל מטר וחצי קדימה לא 30 ס"מ לפניך תסתכל על נקודה טיפה יותר קדימה

אתה לא שולח ברכיים קדימה בהתחלה, בגלל זה התנועה קצת מוזרה, יש עוד כמה בעיות שהרבה אנשים מתקשים איתן אבל זה יותר קריטי להתחלה
בנוסף בסוף חזרה, תעמוד 90% זקוף, נראה כאילו אתה נשאר כפוך מדי קדימה בשביל לשמור על הכיווץ בפלג גוף עליון

הדדליפט נראה טוב, המוט עולה בקו ישר, תמשיך ככה, סרטון הבא תעלה עם משקל נורמלי(לפחות משקל גוף שלך) כדי שנוכל לראות אם אתה שומר על טכניקה גם במשקלים יותר גבוהים
לגבי הסקאווט-
תודה אני יסתכל למטה רק יותר קדימה...
לגבי הברכים כן אני לא שולח תברכים בהתחלה כי המאמן הדפוק אמר לי שאססור שהברכים יעברו את קצות האצבעות וצריך להתחיל עם התנועה עם התחת..
בגלל זה רואים בסירטון כמה שאני מתאמץ כמו חמור..
בקשר לעמידה צדוק יעבוד על זה!
היום ישלי אימון בערב יעלה סירטונים..

לגבי ההדליפט-
תודה רבה אחיי אני עובד קשה על זה בהתחלה היה לי תטכניקה לקויה
אבל עכשיו כמעט למדתי הכול נדמה לי..
לגבי המשקל,אממ לא כדאי שאני ישים את משקל הגוף שלי..
אני שוקל 79(משמע אני יצטרך לעשות 80 קילו בבדליפט) ובקושי 55 דליפט אני עושה אז 80 קילו?
דרך אגב התחלתי תss ב68 קילו ועכשיו אני שוקל 79 עליתי מלא..
ותאמת לא הרבה שומן כי בקושי המשמנתי..
כנירה נוזלים ואולי גם קצת שריר

תודה רבה לכולם!

SmokingSnake
26-09-10, 15:25
לגבי הסקאווט-
תודה אני יסתכל למטה רק יותר קדימה...
לגבי הברכים כן אני לא שולח תברכים בהתחלה כי המאמן הדפוק אמר לי שאססור שהברכים יעברו את קצות האצבעות וצריך להתחיל עם התנועה עם התחת..
בגלל זה רואים בסירטון כמה שאני מתאמץ כמו חמור..
בקשר לעמידה צדוק יעבוד על זה!
היום ישלי אימון בערב יעלה סירטונים..

לגבי ההדליפט-
תודה רבה אחיי אני עובד קשה על זה בהתחלה היה לי תטכניקה לקויה
אבל עכשיו כמעט למדתי הכול נדמה לי..
לגבי המשקל,אממ לא כדאי שאני ישים את משקל הגוף שלי..
אני שוקל 79(משמע אני יצטרך לעשות 80 קילו בבדליפט) ובקושי 55 דליפט אני עושה אז 80 קילו?
דרך אגב התחלתי תss ב68 קילו ועכשיו אני שוקל 79 עליתי מלא..
ותאמת לא הרבה שומן כי בקושי המשמנתי..
כנירה נוזלים ואולי גם קצת שריר

תודה רבה לכולם!

לגבי הסקוואט- כמה שיותר תעבוד ככה דברים ייפתרו, תקרא את ההודעה של קפטן שלד לגבי מה מותר ומה אסור בסקוואט ועזוב ת'מאמן שלך ומה שהוא אומר

בקשר לדדליפט, המכניקה והמבנה של התרגיל מרשים להרים משקל כבד יחסית לשאר התרגילים בצורה אפקטיבית, אתה יכול בתור מישהו שפעם ראשונה בא לחדר כושר להרים 80 אחוז מהמשקל גוף.
בss עובדים בהדרגתיות, הטכניקה שלך נראית טוב ואני לא רואה משהו שעוצר אותך, זה אומר שתוך חודש אתה יכול להגיע ל80 קילו בלי בעיה אם אתה בריא, אוכל טוב וישן, ברגע שהגעת לשם או למשקל שמאתגר אותך תצלם ואז נראה איך הולך כי כרגע המשקל קל מאוד מכדי להעיק על הטכניקה

or123
26-09-10, 18:05
לגבי הסקוואט- כמה שיותר תעבוד ככה דברים ייפתרו, תקרא את ההודעה של קפטן שלד לגבי מה מותר ומה אסור בסקוואט ועזוב ת'מאמן שלך ומה שהוא אומר

בקשר לדדליפט, המכניקה והמבנה של התרגיל מרשים להרים משקל כבד יחסית לשאר התרגילים בצורה אפקטיבית, אתה יכול בתור מישהו שפעם ראשונה בא לחדר כושר להרים 80 אחוז מהמשקל גוף.
בss עובדים בהדרגתיות, הטכניקה שלך נראית טוב ואני לא רואה משהו שעוצר אותך, זה אומר שתוך חודש אתה יכול להגיע ל80 קילו בלי בעיה אם אתה בריא, אוכל טוב וישן, ברגע שהגעת לשם או למשקל שמאתגר אותך תצלם ואז נראה איך הולך כי כרגע המשקל קל מאוד מכדי להעיק על הטכניקה

תודה חבר!
חזרתי עכשיו מאימון
ההעילתי בדדליפט מ50 ל60..
הצלחלתי 5 חזרות,היה קשה אבל לא למות..

לגבי הסקאוט-ישלי תחושה שהשתפרתי..(באימון של היום)

עוד חצי שעה יעלה תסירטונים וזה קיצר עוד שעה גג יהיה פה תסירטונים..
אשמח אם תבוא ב7 להעדכן..!
תודה!

SmokingSnake
26-09-10, 18:12
תפתח לוג כמו כולנו תסתכל בפורום לוגים, ככה תוכל גם להתעדכן וגם נוכל לעקוב אחרי ההתקדמות שלך

יאללה עפתי למכון