PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון ON מול interACTIVE - ביקורת אישית

BigWolf
25-09-10, 20:19
בס"ד

שבוע טוב אחים יקרים!

אחרי התנסות בשני סוגי אבקות, הנה מה שיש לי להגיד באופן אובייקטיבי אך לגבי אישית
אז האבקה הראשונה הייתה של חברת אינטראקטיב בטעם בננה 76 גרם חלבון. והשניה של ON gold.s בטעם תות.

אז כך:
הנתונים הטכניים של שני האבקות לא זהות. האבקה של ON דלה בשומן - 1G למנה במקום 2G באינטראקטיב.
ב ON ב 50% פחות כולסטרול 30MG ולא 65 באינטראקטיב

הדבר הכי חשוב מבחינתי, שאחרי השימוש ב ON הפסקתי לחרבן עם ריח ממש ממש דוחה. הצועה לא דביקה כמו מסטיק ואני לא זקוק לגליל נייר טואלט לפעם אחת :D

ב ON אין גושים, התמיסה לא סמיכה כמו ג'ל וההבדל במחיר הוא 35 ש"ח בלבד.

לסיכום: מנסיון אישי ON עושה מוצר הרבה יותר טוב !

hypertrophy
25-09-10, 20:21
בתור בחור כל כך דתי למה לא הלכת על מוצר כשר?

BigWolf
25-09-10, 20:32
בס"ד

כבר כתבתי תגובה בעניין והנה אני פרסם אותה שוב

בס"ד

מנסיון מר, אוכל להגיד שבישראל בפרט מרבית חותמות הכשרות ניקנות בכסף. מבלי להכליל את יחידי הסגולה. בפרט כשמדובר באבקות, כמוסות וכו'

אשתי עבדה במפעל חרדי ליצור תוספי תזונה, ומה שהיא סיפרה לי היה ממש נורא. הכשר בד"ץ והעדה החרדית על ג'וקים סיניים, שוקולד אומגה 3 לילדים בלי טיפה אחת של אומגה 3. ועוד.
אני בטוח שאבקות החלבון מיוצרות במפעל מרכזי (או כמה) עבור דרישות של חברות שאותם אתה מכיר בחנויות. אז אח יקר - קנה מה שהכי טוב לגוף שלך, ואם אתה ממש בספק, שלח מכתב לחברת היצרן ותשאל אותם מאיזה בהמה נלקח החלב.
אני יכול לענות לך - מחלב פרה - כי הוא הנפוץ והזול ביותר.
ותחשוב רגע - איך הסתדרו היהודים בגלות לפני אפילו 100 שנה בלי מכונה המשומנת היטב של "הכשרות"
ראית בתורה, משנה, או גמרה דרישה לתעודת כשרות ?
והמבין כבר הבין!

אני רוצה להבהיר בצורה חד משמעית שאני בעד אכילת מזון כשר בלבד ! אך לפני עניות דעתי ונסיון אישי בעניין "תעודת כשרות" - לא עושה את המוצר כשר או להפך (במרבית המקרים)

hypertrophy
25-09-10, 20:34
אחלה :) אנחנו באותו הראש

אני אישית לא שומר כשרות אבל אני יודע שתעדות כשרות זה חרטא גמורה
פשוט חשבתי שזה יהיה חשוב לך

BigWolf
25-09-10, 20:42
בס"ד

אני לא יודע מה זה "אותו ראש". במקרים מסויימים תעודות כשרות הם לא רק חרטא. כי יש עוד אנשי אמת, ויש חסידים עובדי ה' בתמימות וללא שוחד.
אך במרבית המקרים במציאות של היום, תעודות כשרות הפכו למקור הכנסה לבעלי עניין אישי.
אז....
תעודות כשרות זה לא חרטא ! - חרטא הם האנשים שהביאו את "תעודת הכשרות" למצב השפל של ימינו!

hypertrophy
25-09-10, 20:44
בס"ד

אני לא יודע מה זה "אותו ראש". במקרים מסויימים תעודות כשרות הם לא רק חרטא. כי יש עוד אנשי אמת, ויש חסידים עובדי ה' בתמימות וללא שוחד.
אך במרבית המקרים במציאות של היום, תעודות כשרות הפכו למקור הכנסה לבעלי עניין אישי.
אז....
תעודות כשרות זה לא חרטא ! - חרטא הם האנשים שהביאו את "תעודת הכשרות" למצב השפל של ימינו!

נו בדיוק מה שאני חושב

BigWolf
25-09-10, 20:53
בס"ד

מצויין !
אני פשוט לא רוצה שיהיה מצב של חילול ה' (חס ושלום) ואנשים יחשבו ש"הכל" זה חרטא אחת גמורה. צריך לברור את האור מן החושך (הלוואי ואני בעצמי הייתי זוכה לזה, כי לצערי הרב אני עדיין מאוד מאוד רחוק מהאמת. כך אני מרגיש.)

Dim_A
26-09-10, 17:29
אני דווקא משתמש באינטראקטיב עכשיו בטעם פינוקולדה ומקודם היה לי בטעם עוגיות
אבל בקופסא החדשה

ואני מרוצה,היא טעימה,מתערבבת טוב
אין שום תלונה

דן257
27-09-10, 20:43
ביג וולף איזה טעם היה האינטראקטיב שלך?

BigWolf
28-09-10, 00:47
בס"ד

בננה (מבחינת הטעם זה היה מאוד טעים לי באופן אישי)

ניגרי ענק
28-09-10, 09:59
האינטראקטיב מצויינת, אני משתמש בה כבר כמה חודשים ומרוצה מאוד מכל הבחינות: טעם, ערבוב, ואיכות.
בנוסף, האבקה זולה ביחס למתחרות שלה ועושה את העבודה לא פחות טוב מהן.

דן257
28-09-10, 15:21
תנסה תקרם עוגיות..לא תתאכזב וגם לא תחרבן מסטיקים

BigWolf
28-09-10, 20:28
בס"ד

איזה אבקה בדיוק של אינטראקטיב אתה לוקח ? איזה טעמים ?

דן257
28-09-10, 22:27
המי גבינה הרגילה בטעם קרם עוגיות.... עולה 300 שקל לא יקרה...אני חושב שנשארו להם גם כאלה עם האריזה הקודמת שעולות 250 ואין שום הבדל בינהם לבין החדשות חוץ מהקופסה...והיא טעימה אחושרמוטה