PDA

צפה בגרסא המלאה : מכון למכירה ?

godam
26-09-10, 13:04
האם מישהו מכיר או שמע על מכון שרוצה למכור חלק מהציוד/כל הציוד שבו אשמח לתשובה !

haim15
26-09-10, 19:48
אתה מתכנן לפתוח מכון?

godam
26-09-10, 21:34
אולי כן אולי לא אני צריך ציוד מכונות משקלים הכל

Danielo
27-09-10, 13:20
תיכנס ליד 2 אחי תעשה קטגוריה : ציוד לעסקים אח"כ תת: ציוד לחדרי כושר
יש שם 2 שמוכרים ציוד מפירוק מכונים אחד בת"א אחד בשוהם
עוד אחד שמצאתי בהוד השרון 052-9748021

godam
27-09-10, 14:25
סבבה אחי מי אלה מיכה ויוסי במקרה ? אני יברר אתה קשור איכשהו אליהם ?

Danielo
27-09-10, 23:07
סבבה אחי מי אלה מיכה ויוסי במקרה ? אני יברר אתה קשור איכשהו אליהם ?

לא אחי אין לי קשר אליהם מצאתי אותם ביד 2
וסתם לידע כללי אם אתה מחפש שם משהו הכי טוב זה לרשום בטקסט חופשי
(למשל: ציוד) ככה מוצאים הכי הרבה
במקרה מצאתי עכשיו עוד אחד מהצפון קוראים לו סרגיי תבדוק אם זה אקטואלי כי זה מה 8\22
054-2026870
אני חושב שההוא מתל אביב רשם במודעה שקוראים לו יוסי יש 2 שקוראים להם אריק אחד מהוד השרון אחד משוהם

BigWolf
28-09-10, 01:05
אתה מתכנן לפתוח מכון?

בס"ד

חיים15 - שים לב נשמה טובה!

כשאתה תהיה גדול, אתה תתגייס לצבא ליחידה קרבית (בדיוק כמוני), - כי אין לך מדינה אחרת. אני יודע ששטפו לך את המוח טוב טוב

שים לב נשמה טובה. האמת היא שונה מכל הסיפורים שאתה שמעת. "והמדינה" חושבת שאתה סתם קונדום מסריח, שאפשר לזרוק אותו, לנצל ולהשפיל ולפעמים לדרוש להקריב את החיים בשבילה.

אתה צריך להבין שיש הבדל בין הסרט לחיים כמו שיש הבדל בין מדינת ישראל לארץ ישראל.

תתגייס, תלחם, תהיה בנאדם - אבל אל תאבד את הראש שלך!!!

No Troll
28-09-10, 01:28
l1olz

Wustenfuchs
28-09-10, 03:24
בס"ד

כשאתה תהיה גדול, אתה תתגייס לצבא ליחידה קרבית (בדיוק כמוני), - כי אין לך מדינה אחרת. אני יודע ששטפו לך את המוח טוב טוב

שים לב נשמה טובה. האמת היא שונה מכל הסיפורים שאתה שמעת. "והמדינה" חושבת שאתה סתם קונדום מסריח, שאפשר לזרוק אותו, לנצל ולהשפיל ולפעמים לדרוש להקריב את החיים בשבילה.

ידידי היקר,חברנו חיים ח1פץ בלהרוג ערבים,ולהרגיש כאילו עשה דבר מועיל בחייו,קרי להגן על המדינה(או במילים אחרות "יייייי רוביםםםםםם m16 מק1צר אחיי ערבים להשמידדדד מעצריםםםם ווווואסחחחחחחח ראבקקקקקקק).
האם אינך שמעת את ההמנ1ן המפורסם "הציוני האחרון" של המשורר הדגול 'סאבלימינל' אשר אחראי על ערש התרבות הציונית-ישראלית?

No Troll
28-09-10, 03:35
צ1רר בא לי להרביץ לך.
לך תרים 220 קילו במקום להתעסק בקקה.

אחר מכוכב חבר
28-09-10, 04:09
הוא לא מתעסק בקקה

haim15
06-10-10, 18:28
בס"ד

אל דאגה לא מאבד שום ראש, זה שאני רוצה לעשות משהו משמעותי בצבא ואנשים רואים את זה כעוד אחד מורעל זה בעיה שלהם.
המשפט שיש לי בחתימה... אני בטוח שעל זה כולכם מדברים, בכל מקרה שמעתי אותו מילד בן 9 ותודה שלשמוע כזה דבר מילד זה מרגש לכן ראיתי לנכון לכתוב זאת.

כל החברים האלה שחושבים שהם מאגניבים כי הם שותים חלב כל היום ועושים סקוואטים מלאים כי ריפטו הוא המלך... ומרשים לעצמם להרוס את הפורום הזה ובכלל אני מניח שגם סביבכם אין הרבה חברים - ככה זה שאתה אנטי לכל דבר.

שוב פעם אני כן רוצה להגיע ליחידה קרבית בצבא ולתרום כמה שאני יכול וקודם כל אני עושה את זה בשביל עצמי, דבר שני אני נותן את החלק שלי למדינה או ל"עלק מדינה" כפי שאתם אומרים בצורה הכי טובה בעייני.
אני בטוח שכולכם לפחות רובכם הם סתם אנשים פתטים שמצאו מישהו להתלבש עליו, הרי רובכם סתם יושבים ותקועים בפורומים כל היום כי ביום-יום אף אחד לא מקשיב לכם.

אם זה עושה לכם טוב... שיבושם לך

subzero1122
06-10-10, 20:15
אל דאגה לא מאבד שום ראש, זה שאני רוצה לעשות משהו משמעותי בצבא ואנשים רואים את זה כעוד אחד מורעל זה בעיה שלהם.
המשפט שיש לי בחתימה... אני בטוח שעל זה כולכם מדברים, בכל מקרה שמעתי אותו מילד בן 9 ותודה שלשמוע כזה דבר מילד זה מרגש לכן ראיתי לנכון לכתוב זאת.

כל החברים האלה שחושבים שהם מאגניבים כי הם שותים חלב כל היום ועושים סקוואטים מלאים כי ריפטו הוא המלך... ומרשים לעצמם להרוס את הפורום הזה ובכלל אני מניח שגם סביבכם אין הרבה חברים - ככה זה שאתה אנטי לכל דבר.

שוב פעם אני כן רוצה להגיע ליחידה קרבית בצבא ולתרום כמה שאני יכול וקודם כל אני עושה את זה בשביל עצמי, דבר שני אני נותן את החלק שלי למדינה או ל"עלק מדינה" כפי שאתם אומרים בצורה הכי טובה בעייני.
אני בטוח שכולכם לפחות רובכם הם סתם אנשים פתטים שמצאו מישהו להתלבש עליו, הרי רובכם סתם יושבים ותקועים בפורומים כל היום כי ביום-יום אף אחד לא מקשיב לכם.

אם זה עושה לכם טוב... שיבושם לך

אתה ילד בן 15 שחושב שהוא יודע משהו.
בסוף גם ככה יתקעו אותך בבית נבאללה כי אנשים כמוך לא ברמה בכלל להגיע למקום נורמלי בצבא.

Wustenfuchs
06-10-10, 21:54
בסוף גם ככה יתקעו אותך בבית נבאללה כי אנשים כמוך לא ברמה בכלל להגיע למקום נורמלי בצבא.

בבית נבאללה הורגים ערבים אחי????
אפשר לעשות הדשוטים?

haim15
07-10-10, 00:28

אחי אני בן 17 לא שיניתי את הכינוי בסה"כ , אם אתה אומר שאני לא ברמה כנראה שאתה סופרמן עם כוחות על.

אביאלכהן
10-10-10, 21:41
אח שלי כנס ליד 2 יש שם הכל