PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבי כתפיים בדחיקת חזה צריך עזרה.

lidorlidor
26-09-10, 16:46
היי לכולם, אני מתאמן כמעת שנה ויש לי בעיה רציני,

כל הזמן שאני עושה דחיקת חזה ( שוכב עם מזורן "ודוחף" מוט כלפי מעלה ) יש לי כאבים עצומים בכתפיים כאילו אני פורק אותן, וזה קורה לי תמיד שאני מגיעה לסט עם ה 15 \ 20 קילו כל צד, ואני לא מרגיש שהמשקל גבוהה לי, ההפך אני מרגיש שאנ ייכול להוסיף עוד אבל בכתפים שלי כואבות בצורה מטורפת כאילו אני פורק אותן ואחרי שאני מכבר את ה"שוק" הזה של הכאב אני לא יכול להתאמן יותר בחזה...

יש למישהו פיתרון הצעות משהו?

lidorlidor
26-09-10, 17:30
דרך אגב קבעתי לי תור לאורטופד... אבל עד אז כבר אני ימות.. שונא את מדינת ישראל, צריך לסבול חצי שנה עד שמגיע התור שלך :\

נ.ב יש לי גם כאבים בפרק ביד כשאני עושה אימון ידים במשקל של 12+ כל צד על מוט...

SmokingSnake
26-09-10, 17:42
1. כנראה הטכניקה שלך לא נכונה- המוט יורד במסלול לא ישר אלא טיפה מוקשת ונוצר יותר מדי לחץ לא רצוי על הכתפיים, תתקן את הטכניקה שלך

2. בלי קשר יש לי הרגשה שאתה לא נח מספיק בין אימונים או אוכל מספיק כדי להתאושש אם יש לך כאבים ביותר ממקום אחד בגוף

dingo
26-09-10, 22:04
1.בקשר לכאבים יכול להיות שזה טכניקה או אולי אתה לא עושה חימוים כמו שצריך או שאתה עושה חזה יום אחרי כתפיים שאתה מרים שם כבד..תשמע כאבים בכתפיים זה נושא קצת בעייתי לענות עליו בפורום

2.קורה להרבה אנשים הכאב אחרי יידים במפרק בגלל טכניקה ותנועה של המפרק שיותר מדי זז בתנועות הרמה
ולא נשאר בקו אחד עם הזרוע אני מקווה שהבנת את הסבר

BigWolf
27-09-10, 13:41
בס"ד

לפעמים טוב פשוט לעשות הפסקה כללית מכל סוגי האימון (לתקופה קצרה שבוע או שבועיים לפחות)
מעבר לכך, אתה יכול להגיד שאתה דחוף ולהגיע ממש בלי תור לתוך החדר של הרופא (אומנם זה חוצפה, אבל למדתי את השיטה מנשים בהריון כשבאמת דחוף וכואב להם)

זה הגוף שלך. אתה חייב להקשיב לו. בהצלחה