PDA

צפה בגרסא המלאה : 100 קילו - אמצע מאסה

Samsung
27-09-10, 14:44
שבוע ללא אימונים ותזונה, עקב חגים..
המטרה 105KG עד 110KG.

סה"כ זו הפעם הראשונה שהיה לי קל לעלות למשקל הזה לאחר חיטוב, כנראה עקב תוספת מסת שריר רזה נוספת.

טרייספס ימין החלים ב70% אני מעריך, כשאני ארגיש שהוא החלים לגמריי, אני אפציץ אותו.

http://www.:):):):):):):):):):):)/images/statusicon/wol_error.gifהתמונה הוקטנה. לחץ כאן כדי לראות את התמונה בגודלה המלא. גודל התמונה המלא 868x651.http://i54.tinypic.com/k537zm.png

http://www.:):):):):):):):):):):)/images/statusicon/wol_error.gifהתמונה הוקטנה. לחץ כאן כדי לראות את התמונה בגודלה המלא. גודל התמונה המלא 868x651.http://img543.imageshack.us/img543/1669/15415596.png

כנראה השבוע אני אקנה קריאטין ואשמח להמלצות השימוש בו שכן זו תהיה הפעם הראשונה שלי http://www.:):):):):):):):):):):)/images/smilies/LBS%20SMILES/secret.gif

המשך חג שמח לכולם.

IdaNP
27-09-10, 14:58
אחלה מסה. אתה גבוה, לא?

daniel maron
27-09-10, 15:23
מאסיבי , נראה מעולה.. תמשיך מסה בכיף אפילו עד 110-115 בחורף הזה.
החלמה מהירה...

TheDrag0n
27-09-10, 15:54
יפה מאוד, יש מסה .. אהבתי את הכתפיים.
לפי דעתי אתה צריך לתת דגש על רחב גבי

Samsung
27-09-10, 16:08
גובה 177 ס"מ

איך נותנים דגש לרחב גבי?

pro-body
27-09-10, 17:41
רחב גבי, לעבוד יותר על חתירות, כמו בנט עובר,מסור,t_bar וכו'.
לגבי קריאטין תקנה רק טהור והכי טוב של אופטימום.. 5 גרם לפני אימון ו-5 גם אחרי.
בכל מקרה נראה בן :):):):), אתה מאוד מסיאבי, קרנף!

prist
27-09-10, 17:44
רחב גבי, לעבוד יותר על חתירות, כמו בנט עובר,מסור,t_bar וכו'.
לגבי קריאטין תקנה רק טהור והכי טוב של אופטימום.. 5 גרם לפני אימון ו-5 גם אחרי.
בכל מקרה נראה בן :):):):), אתה מאוד מסיאבי, קרנף!

אין סיבה לצרוך יותר מ5 גרם ביום זה הוכח כלא יעיל..

daniel maron
27-09-10, 19:00
רחב גבי-לטיסימוס דורסי נותנים עליו דגש בעיקר בתרגיל המתח או פולי עליון.

Cuba
27-09-10, 19:11
אין דבר כזה לתת דגש אתה לא בילדר עם בית מרקחת במחזור הדם שלך

פשוט להתאמן כבד כמו שצריך הגוף יגדל בפרופורציה

daniel maron
28-09-10, 02:49
אין דבר כזה לתת דגש אתה לא בילדר עם בית מרקחת במחזור הדם שלך

פשוט להתאמן כבד כמו שצריך הגוף יגדל בפרופורציה

מה הקשר בין רמות הורמונים שונות בגוף לבין לתת דגש על חלק מסויים בגוף ?!
ומאיפה אתה יודע מה הוא מכניס לגוף שלו?:mad:

Cuba
28-09-10, 03:03
כי עם תתן עוד 5 סטים לבייספס זה לא אומר שהוא יהיה בפרופרציה לחזה והוא יגדל יותר

No Troll
28-09-10, 03:08
לתת דגש זה הדבר הכי מפגר שיש. (יצא גם חרוז)
מספיק שתביא את הדדליפט שלך למספרים גבוהים בכמה וכמה ממה שהוא עכשיו, ותיראה את ההבדל.
כנ"ל לגבי מי ש"צריך לתת דגש לרגליים", להביא את הסקוואט למספרים גבוהים.

Cuba
28-09-10, 11:44
לתת דגש זה הדבר הכי מפגר שיש. (יצא גם חרוז)
מספיק שתביא את הדדליפט שלך למספרים גבוהים בכמה וכמה ממה שהוא עכשיו, ותיראה את ההבדל.
כנ"ל לגבי מי ש"צריך לתת דגש לרגליים", להביא את הסקוואט למספרים גבוהים.

אבל אז יהיה לי רגלים גד1לות ואני לא יכנס לג'ינס של ד*זל

Samsung
28-09-10, 12:32
Cuba, אני מזמן לא נכנס לג'ינסים ואני גאה ברגליים הגדולות ויותר מזה, אני שואף להרבה יותר.

לגבי הגב, הוא נראה לי בסדר מבחינת עובי-רוחב, הפקטור כאן זה סה"כ לעלות עוד מאסת שריר.

יש למישהו איזה מאמר טוב לשימוש בקריאטין?

Cuba
28-09-10, 12:38
cuba, אני מזמן לא נכנס לג'ינסים ואני גאה ברגליים הגדולות ויותר מזה, אני שואף להרבה יותר.

לגבי הגב, הוא נראה לי בסדר מבחינת עובי-רוחב, הפקטור כאן זה סה"כ לעלות עוד מאסת שריר.

יש למישהו איזה מאמר טוב לשימוש בקריאטין?

חחח לפחות בן אדם נורמלי שלא מפחד לגדול ברגלים...

יש לך מאמר בפורטל..

ד"א למה אתה תמיד מעלה תמונות גב? ולא פרונוט

אוריין ברוך22
28-09-10, 12:42
יש מאמר ב3 חלקים על קריאטין באתר
ותפרגן בפרונט באמת
:)

LiLSauce
28-09-10, 18:32
גובה 177 ס"מ

איך נותנים דגש לרחב גבי?

מתח באחיזה רחבה...
:sbb3:
יש לך מסה מכובדת בהצלחהההההה

Eliran_M
28-09-10, 20:23
אחי אתה נראה מצויין ,דניאל אתה אומר לו תמשיך עד 110-115 אתה חושב זה משחק לעלות במשקלים האלה כל קילו וואלה אתה נלחם עליו כמו פנתר זה לא כמו מ 60 ל 70 זה כבר לא צחוק המשקלים האלה

טלסביון
28-09-10, 23:03
מאסיבי מאוד , בהצלחה

daniel maron
29-09-10, 00:00
אלירן שמעת אותי אומר שזה משחק?אמרתי לו שהוא נראה מאסיבי ושהוא יכל להרשות לעצמו לעלות עד למשקל הזה.. כמובן שזה יהיה קשה בטירוף ויקח יותר מיומיים..

Samsung
29-09-10, 07:13
שבוע+ ללא חד"כ ..
המצלמה לא עובדת, התמונה מהטלפון נייד:

(אמרתי שאני אתן דגש לחזה הפעם שכן הוא החלק החלש אצלי)

http://img339.imageshack.us/img339/8025/100kg.jpg

Samsung
29-09-10, 14:15
עוד שניים:

http://img189.imageshack.us/img189/9637/0142x.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/839/0143s.jpg

rrkk
29-09-10, 14:29
מה שבטוח אתה יודע מה אתה עושה והתוצאות מדברות בעד עצמן
תמשיך בדרך שלך. למזלך גם במסה אתה שומר על אסטטיות אז אין סיבה לא להמשיך בכל הכח
כל הכבוד

daniel maron
29-09-10, 15:13
וואו.. רואים שהאחוז שומן לא גבוה ויש אחלה של מסה! כל הכבוד ..!

Mr.Dino
29-09-10, 16:16
נראה מאסיבי מאוד.
לגבי הרחב גבי : מתח רחב,פולי מלפנים רחב,פולי מאחורי הראש באחיזה רחבה....

טלסביון
29-09-10, 17:51
שתי התמונות האחרונות הרשימו אותי מאוד

OmriS
30-09-10, 00:17
קרנף רצח! אני חייב להגיד לך שבמאסה אתה נראה יותר טוב מאשר שאתה בחיטוב(בניגוד לכולם)
תגיד אחי מה ההיקף יד שלך? כי אני מפנטז על יד גדולה כמו שלך.

arbel2
30-09-10, 01:39
נראה מעולה
אני מחזיק ממך לאללה אחי :)

Samsung
02-10-10, 02:00
תודה רבה לכולם :)
נקווה שנתעדכן על 105 קילו..

OHADXXX
05-10-10, 14:00
פשש יפה אחי

Dr. Muscle
22-10-10, 22:17
מרשה לעצמי לדבר פתוח אין לי כוונה להעליב כאן אף אחד בייחוד לא אנטון שאני מכיר אותו על גבי הפורום הרבה שנים ומעריך מאד , גם כבנאדם אינטליגנט שיודע להתנסח וגם כספורטאי רציני לגמרי :

- אנטון, היית חתיכת מפלצת. פשוט אדם ענק שגדל בקצב מטורף. תעלה תמונות מלפני שנתיים ותיתן למישהו אובייקטיבי לבדוק - אני מעריך שאז היית מסיבי יותר עם הרבה פחות שומן.

- להגיד שאתה מעדיף להשאר שמן ולא אכפת לך כי אתה "פאוורליפטר" זה בדיוק כמו להגדיר את עצמך כבאדיבילדר לפי כל דבר אחר, דבר שכל כך לעגת לו. אתה בחור שהשתחרר מהצבא לא מזמן (קצת יותר צעיר ממני בשנה או שנתיים למיטב זכרוני). זה לא בריא וזה לא אסתטי להיות שמן. אתה חי בעולם כ"כ אופטימלי שאין לזה השלכה על ההצלחה עם נשים? מה עם לעשות פעולות בסיסיות כמו סקס?
זה בסדר אם תגיד, שמע, אני עושה בחירה מודעת. או, לחילופין, יש לי המון תיאבון ולא בראש שלי לרדת או אני לא מצליח. אבל להגיד שאתה רוצה להיות שמן כי זה פונקציונלי לספורט שלך? לספורט שאתה חובבן בו?
אגב, גם הפנים שלך נפוחות ואין הגדרה אחרת, לעניות דעתי כמובן, מאשר "שמן" - לי יש כרס רצינית משהו שאנשים מעירים לי עליו ושואלים מה נהיה, אצלך זה כמה רמות מעל (מין הסתם, יש לך ידע בתזונה, יש לך המון המון מסת שריר וכו' , אתה יכול לרדת למצב סביר לגמרי של 15 אחוזי שומן בלי הרבה טרחה).

- גם לי התפיסה שלי את הספורט כמו שהיתה בגיל 17 נראית פשוט הזויה, להסתובב סביב האימונים במכון במקום לעשות את זה חלק מהשגרה. בלאנס זה דבר שמקבלים עם הגיל, גם אנשים כאן יקבלו אותו או לחילופין יהיו מאמני חד"כ או כל מיני מקצועות שסובבים את האהבה הגדולה הזו שלהם וזה בסדר גמור.

- להגיד שמתקדמים מ"משחק עם משקולות" בלי תכנית מסודרת ודיאטה מסודרת כמו שמתקדמים עם, זה פשוט לא נכון. לכל אחד יש תקופות כאלו וכאלו ואני עוד לא מכיר מישהו שבתקופה שהוא אכל מה-בא-לו והתאמן כמו-שבא-לו הוא הצליח יותר מאשר בתקופה עם דיאטה מסודרת ותכנית רצינית. גם אם, נניח, מתקדמים טיפין טיפין במשקלים.

- הפורום הזה התקדם מאד מהתקופה שהיה כאן פורום שחור וכל התמונות שהועלו היו די מביכות (כולל שלי). יש כאן ילדים, שהם ממש ילדים קטנים לכל דבר ועניין, והם מפלצות מבחינת הגוף. יש פקטור של גיל שפשוט באופן טבעי נוספת מסה ומקבלים מבנה יותר רחב - להיות צעיר בגיל 15 16 במשקל של 80 קילו של שריר זה דבר שלא מה בכך. ועם כל ההתקדמות והרצון הטוב עדיין ויכוחים עקרים איך כדאי להתאמן -
כדאי לנסות הכל ולהחליט מה נותן תוצאות הכי טובות לך, ואיך זה משתלב עם הסדר יום שלך ואיך אתה מרגיש עם האימון הזה. כל הדרכים מובילות לרומא. A ab abc וכו. אני אגב הייתי מתאמן abcdef או משהו כזה עם גירוי שריר בעשרה ימים וזה עבד לי הכי טוב. ובמהלך הדרך שלי ניסיתי כל תכנית, אלו שאתם מכירים, ואלו שלא, ואלו שתמציאו בעתיד. זה לא מדע טילים.

- הסתובבתי בלא מעט מכונים בארץ ולמעט מקרים שבהם נפגשתי עם חברי הפורום תמיד, אבל תמיד, הייתי הכי חזק בכל תרגיל שהוא (ואני לא חזק בשום מובן שהוא, 200 קילו דדליפט זה משקל שמשכתי פעם אחת בחיים והספיק לי ברגע שהשלמתי את המטרה הזו). בשום מכון שהייתי, לא הייתי אגב השרירי ביותר. הקורלציה חלשה. הרבה מהחבר'ה שהיו יותר גדולים ממני התאמנו הרבה שנים והקפידו על דיאטה ולא שום פרוגרסיב אובר-לואד ושום בולשיט. התאמנו במשקלים שהם די קטנים אפילו על הילדים פה ושמרו על רוטינה של ספורט, זה הכל. השריר כבר יבנה, בקצב כזה או אחר, בעיקר לפי גנטיקה.
אז 200 קילו דדליפט זה הרבה מאד, ממש. מי שעושה את זה, בכל גיל או משקל, הוא חזק. קשה לי להאמין שגם באדיבילדרים מקצועיים משלבים דדליפט של יותר ממשקל כזה ברוטינה שלהם (למעט צילומי פוזה , אל תקנו כל מה שמוכרים ביו טיוב).

orelch2
02-11-10, 22:17
מעולה אחשלי.. רואים שאתה משקיע..
תמשיך מסה אפילו עוד 15 קילו..

bdikaka
04-11-10, 02:09
יפה מאוד..

mike the strike
04-11-10, 15:55
מרשה לעצמי לדבר פתוח אין לי כוונה להעליב כאן אף אחד כדאי לנסות הכל ולהחליט מה נותן תוצאות הכי טובות לך, ואיך זה משתלב עם הסדר יום שלך ואיך אתה מרגיש עם האימון הזה. כל הדרכים מובילות לרומא. A ab abc וכו. אני אגב הייתי מתאמן abcdef או משהו כזה עם גירוי שריר בעשרה ימים וזה עבד לי הכי טוב. ובמהלך הדרך שלי ניסיתי כל תכנית, אלו שאתם מכירים, ואלו שלא, ואלו שתמציאו בעתיד. זה לא מדע טילים.

- הסתובבתי בלא מעט מכונים בארץ ולמעט מקרים שבהם נפגשתי עם חברי הפורום תמיד, אבל תמיד, הייתי הכי חזק בכל תרגיל שהוא (ואני לא חזק בשום מובן שהוא, 200 קילו דדליפט זה משקל שמשכתי פעם אחת בחיים והספיק לי ברגע שהשלמתי את המטרה הזו). בשום מכון שהייתי, לא הייתי אגב השרירי ביותר. הקורלציה חלשה. הרבה מהחבר'ה שהיו יותר גדולים ממני התאמנו הרבה שנים והקפידו על דיאטה ולא שום פרוגרסיב אובר-לואד ושום בולשיט. התאמנו במשקלים שהם די קטנים אפילו על הילדים פה ושמרו על רוטינה של ספורט, זה הכל. השריר כבר יבנה, בקצב כזה או אחר, בעיקר לפי גנטיקה.
אז 200 קילו דדליפט זה הרבה מאד, ממש. מי שעושה את זה, בכל גיל או משקל, הוא חזק. קשה לי להאמין שגם באדיבילדרים מקצועיים משלבים דדליפט של יותר ממשקל כזה ברוטינה שלהם (למעט צילומי פוזה , אל תקנו כל מה שמוכרים ביו טיוב).

מסכים עם כול מילה כאן.יש פה יותר מדי עקיצות לאנשים שלא מתאמניםss או ויכוחי משקלים..
לאחרונה יצא לי לדבר במכון עם בחור ענק שמתאמן המון שנים ועושה 110 קילו סקוואט כי זה
מספיק לו ברוטינה לבנות את השריר.אם יש דבר אחד שלמדתי בכלום זמן הזה שאני מתאמן
זה שמה שעובד לאחד לא חייב לעבוד לאחר,ולכן לא צריך לקטול בן אדם שעושה abcdef
במקום משהו אחר שנראה לכם כעדיף יותר..

Samsung
13-11-10, 21:13
קרנף רצח! אני חייב להגיד לך שבמאסה אתה נראה יותר טוב מאשר שאתה בחיטוב(בניגוד לכולם)
תגיד אחי מה ההיקף יד שלך? כי אני מפנטז על יד גדולה כמו שלך.

אני גם נוקט בגישה שהיקפים זה רק נתון, הויזואליות לבסוף היא הקובעת.

בשביל שיהיה לך קנה מידה, ההיקף בתמונות עומד על 46 ס"מ (על גובה של 177 ס"מ).
כיום אני שוקל 102 ק"ג על היקף של 47 ס"מ.

OmriS
14-11-10, 01:33
אני גם נוקט בגישה שהיקפים זה רק נתון, הויזואליות לבסוף היא הקובעת.

בשביל שיהיה לך קנה מידה, ההיקף בתמונות עומד על 46 ס"מ (על גובה של 177 ס"מ).
כיום אני שוקל 102 ק"ג על היקף של 47 ס"מ.

חחח אני ימשיך לפנטז, אני באותו גובה שלך עם יד 37 ומשקל 82.
אולי יום אחד אני גם יהיה גדול כמוך.

אנדרוליזם
14-11-10, 01:48
מרשה לעצמי לדבר פתוח אין לי כוונה להעליב כאן אף אחד בייחוד לא אנטון שאני מכיר אותו על גבי הפורום הרבה שנים ומעריך מאד , גם כבנאדם אינטליגנט שיודע להתנסח וגם כספורטאי רציני לגמרי :

- אנטון, היית חתיכת מפלצת. פשוט אדם ענק שגדל בקצב מטורף. תעלה תמונות מלפני שנתיים ותיתן למישהו אובייקטיבי לבדוק - אני מעריך שאז היית מסיבי יותר עם הרבה פחות שומן.

- להגיד שאתה מעדיף להשאר שמן ולא אכפת לך כי אתה "פאוורליפטר" זה בדיוק כמו להגדיר את עצמך כבאדיבילדר לפי כל דבר אחר, דבר שכל כך לעגת לו. אתה בחור שהשתחרר מהצבא לא מזמן (קצת יותר צעיר ממני בשנה או שנתיים למיטב זכרוני). זה לא בריא וזה לא אסתטי להיות שמן. אתה חי בעולם כ"כ אופטימלי שאין לזה השלכה על ההצלחה עם נשים? מה עם לעשות פעולות בסיסיות כמו סקס?
זה בסדר אם תגיד, שמע, אני עושה בחירה מודעת. או, לחילופין, יש לי המון תיאבון ולא בראש שלי לרדת או אני לא מצליח. אבל להגיד שאתה רוצה להיות שמן כי זה פונקציונלי לספורט שלך? לספורט שאתה חובבן בו?
אגב, גם הפנים שלך נפוחות ואין הגדרה אחרת, לעניות דעתי כמובן, מאשר "שמן" - לי יש כרס רצינית משהו שאנשים מעירים לי עליו ושואלים מה נהיה, אצלך זה כמה רמות מעל (מין הסתם, יש לך ידע בתזונה, יש לך המון המון מסת שריר וכו' , אתה יכול לרדת למצב סביר לגמרי של 15 אחוזי שומן בלי הרבה טרחה).

- גם לי התפיסה שלי את הספורט כמו שהיתה בגיל 17 נראית פשוט הזויה, להסתובב סביב האימונים במכון במקום לעשות את זה חלק מהשגרה. בלאנס זה דבר שמקבלים עם הגיל, גם אנשים כאן יקבלו אותו או לחילופין יהיו מאמני חד"כ או כל מיני מקצועות שסובבים את האהבה הגדולה הזו שלהם וזה בסדר גמור.

- להגיד שמתקדמים מ"משחק עם משקולות" בלי תכנית מסודרת ודיאטה מסודרת כמו שמתקדמים עם, זה פשוט לא נכון. לכל אחד יש תקופות כאלו וכאלו ואני עוד לא מכיר מישהו שבתקופה שהוא אכל מה-בא-לו והתאמן כמו-שבא-לו הוא הצליח יותר מאשר בתקופה עם דיאטה מסודרת ותכנית רצינית. גם אם, נניח, מתקדמים טיפין טיפין במשקלים.

- הפורום הזה התקדם מאד מהתקופה שהיה כאן פורום שחור וכל התמונות שהועלו היו די מביכות (כולל שלי). יש כאן ילדים, שהם ממש ילדים קטנים לכל דבר ועניין, והם מפלצות מבחינת הגוף. יש פקטור של גיל שפשוט באופן טבעי נוספת מסה ומקבלים מבנה יותר רחב - להיות צעיר בגיל 15 16 במשקל של 80 קילו של שריר זה דבר שלא מה בכך. ועם כל ההתקדמות והרצון הטוב עדיין ויכוחים עקרים איך כדאי להתאמן -
כדאי לנסות הכל ולהחליט מה נותן תוצאות הכי טובות לך, ואיך זה משתלב עם הסדר יום שלך ואיך אתה מרגיש עם האימון הזה. כל הדרכים מובילות לרומא. A ab abc וכו. אני אגב הייתי מתאמן abcdef או משהו כזה עם גירוי שריר בעשרה ימים וזה עבד לי הכי טוב. ובמהלך הדרך שלי ניסיתי כל תכנית, אלו שאתם מכירים, ואלו שלא, ואלו שתמציאו בעתיד. זה לא מדע טילים.

אל מי דיברת, איך זה קשור לנושא?