PDA

צפה בגרסא המלאה : אני צריך לחטב? תמונות בפנים!

MizrahE
10-03-07, 22:46
מכזה דבר אני חייב לחטב נכון?

http://img338.imageshack.us/img338/8268/dsc00310uh7.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/9559/dsc00311iv0.jpg

למרות שאין לי מאסה אני לא יכול להישאר עם הכרס!
כדאי לחטב? לנסות לעלות נקי?
מה לעשותתתת?

SiX PACK
10-03-07, 22:51
אם אתה רוצה אפשר לחטב, אין אבל ממש לאן.. אולי להוריד קצת את הבטן..

אני יגיד לך את דעתי האישית - אם הייתי במצב שלך לא הייתי מתחיל להתאמן סתם ביזבוז זמן...

igorek
10-03-07, 22:53
תעלה במסה, חיטוב אח"כ.

YNZ
10-03-07, 22:56
אתה נראה רזה פשוט אתה מבליט את הבטן החוצה ..
עזוב תעלה מסה עדיף לך אתה לא שמן

MizrahE
10-03-07, 22:57

אני יגיד לך את דעתי האישית - אם הייתי במצב שלך לא הייתי מתחיל להתאמן סתם ביזבוז זמן...

מזאת אומרת מתחיל להתאמן :S יענו לא היית הולך למכון כושר!? או לא היית עובד על חיטוב?

SiX PACK
10-03-07, 23:12
מזאת אומרת מתחיל להתאמן :S יענו לא היית הולך למכון כושר!? או לא היית עובד על חיטוב?

לא משנה אח שלי, אם אתה רציני, תתאמן.. תאכל טוב תרים משקלים ותבנה לעצמך גוף טוב וחזק.

PoweRule
10-03-07, 23:24
לדעתי תעלה במסה כי אם תעשה חיטוב לא ישאר ממך כלום...

oren
10-03-07, 23:27
מוטי יחיה איפה נעלמתה?

MizrahE
10-03-07, 23:30
אתה נראה רזה פשוט אתה מבליט את הבטן החוצה ..
עזוב תעלה מסה עדיף לך אתה לא שמן

חחחחחחח באמא שלי שלא הבלטתי מה אני ילד קטן? :):):):)

הקיצר אני לא רזה אבל גם לא הכי שמן! אולי בתמונה יצאתי ממש שמן אולי נשמתי או אני יודע מה

הקיצר אני יקשיב לכם וימשיך עם מאסה וינסה לעשות נקי

PoweRule
10-03-07, 23:52
מוטי יחיה איפה נעלמתה?
אתה יודע, חופש, נהנים..

oren
10-03-07, 23:52
:) :)

gman
10-03-07, 23:55
את כולה צריך להיות במאזן קלוריות נייטרלי והכרס תיעלם...או טיפ טיפה מתחת לניטרלי...

MizrahE
11-03-07, 01:22
את כולה צריך להיות במאזן קלוריות נייטרלי והכרס תיעלם...או טיפ טיפה מתחת לניטרלי...

מאזן קלורי זאת כמות הקלוריות שאני צריך לצרוך ביום?

אבל הכי קשה לי ממש לחשב כמה קלוריות יש במה שאני אוכל...אני פשוט מרביץ ת'אוכל כמו משוגע :P

ran_z
11-03-07, 01:47
זה כרס זה? תאכל תאכל, תעלה במסה , עלי על תדאג

Yoggie
11-03-07, 10:14
יכול להיות שזה רק אני... אבל נראה בתמונה שיש לך מבנה בית חזה קעור... יכול להיות?

אליאב קרייסלר
11-03-07, 11:25

חחח הסעות שליליות...
למה לא להתחיל להתאמן?! בטח שיתחיל... זה שלבנאדם אין מבנה התחלתי טוב זה לא אומר שהגנטיקה שלו גרועה...

פותח הפוסט - אני מציע לך להתחיל עליה במסה (עדינה...אל תדחוף יותר מדי קלוריות על ההתחלה) תנסה לעשות את העליה שלך ללא עליה מיותרת באחוזי שומן ובפסח של שנה הבאה תעשה חיטוב ואז בקיץ תראה טוב... זאת דעתי בכל אופן - להתחיל חיטוב מהקיץ של השנה זה מיותר עם המסת שריר שיש לך.

SiX PACK
11-03-07, 11:28
חחח הסעות שליליות...
למה לא להתחיל להתאמן?! בטח שיתחיל... זה שלבנאדם אין מבנה התחלתי טוב זה לא אומר שהגנטיקה שלו גרועה...

פותח הפוסט - אני מציע לך להתחיל עליה במסה (עדינה...אל תדחוף יותר מדי קלוריות על ההתחלה) תנסה לעשות את העליה שלך ללא עליה מיותרת באחוזי שומן ובפסח של שנה הבאה תעשה חיטוב ואז בקיץ תראה טוב... זאת דעתי בכל אופן - להתחיל חיטוב מהקיץ של השנה זה מיותר עם המסת שריר שיש לך.

אליאב אתה טועה ואתה טועה בגדול, צריך להיות מאוד מאוד רציני בשביל להשיג תוצאות במצב שכזה..

tom daniel
11-03-07, 12:45
מה? מה אתה מקשקש למה איזה מצב הוא כבר
הוא עוד לא מתאמן הוא עוד לא הוכיח את עצמו תן לו הזדמנות
מי שאין לו בסיס או גנטיקה טובה אז עדיף שלא יתאמן בכלל?
אני יכול להוכיח אפילו דוגמא של ילד שהיה מצומק גנטיקה הכי מסריחה בעולם כולו היה רקוב בלי פיסת שריר והיום הוא התרחב ונראה הרבה יותר טוב שככה זה כבר שיפור מצידו ועושה לו טוב על הנשמה...!

עכשיו לתשובה..לפי דעתי זה מלמעלה אליאב קרייסלר צודק..צריך להתאמן מתון..תשלב אימונים עם תזונה בריאה לא יותר מדי קלוריות ..3 ארוחות ביום..לא 6..תאכל יפה ..מסודר..דברים בריאים בשביל להוריד את השומן וגם שילוב אירובי לא יזיק אפילו רצוי
ושתוריד את הכרסונת תתחיל לעלות מאסה יפה והכל יהיה בסדר.!
בהצלחה

SiX PACK
11-03-07, 12:58
מה? מה אתה מקשקש למה איזה מצב הוא כבר
הוא עוד לא מתאמן הוא עוד לא הוכיח את עצמו תן לו הזדמנות
מי שאין לו בסיס או גנטיקה טובה אז עדיף שלא יתאמן בכלל?
אני יכול להוכיח אפילו דוגמא של ילד שהיה מצומק גנטיקה הכי מסריחה בעולם כולו היה רקוב בלי פיסת שריר והיום הוא התרחב ונראה הרבה יותר טוב שככה זה כבר שיפור מצידו ועושה לו טוב על הנשמה...!

עכשיו לתשובה..לפי דעתי זה מלמעלה אליאב קרייסלר צודק..צריך להתאמן מתון..תשלב אימונים עם תזונה בריאה לא יותר מדי קלוריות ..3 ארוחות ביום..לא 6..תאכל יפה ..מסודר..דברים בריאים בשביל להוריד את השומן וגם שילוב אירובי לא יזיק אפילו רצוי
ושתוריד את הכרסונת תתחיל לעלות מאסה יפה והכל יהיה בסדר.!
בהצלחה

יש אנשים שהפונטציאל אצלם הוא קטן והגנטיקה פשוט לא מאפשרת, יש תמיד מה לשפר זה נכון, אבל השאלה האם זה לא בזבוז זמן, אני מעריך שמידת הרצינות והידע שלו בתחום היא ממוצע מינוס, אני סבור שיש אנשים בעולם שפשוט עדיף שישקיעו בדברים אחרים ולא בפיתוח גוף, כמו כל דבר אחר, צריך איזה שהו כישרון או יחולת בעניין אבל זוהי כבר דעתי, אני אישית הייתי בוחר בדרך אחרת אילו הייתי במקומו אבל אלא אם כן, הוא רציני ומתכוון ללכת עם זה עד הסוף שזה לקרוא מאמרים, לאכול נכון, להתאמן כמו שצריך, בקיצור לחייות את זה... אני מרחם על האנשים שבאים לחדר כושר לפני גייוס או סתם ככה ואין להם באמת מטרה, שלא לדבר שהם ביכלל לא הגיעו לתוצאות בכל התקופה הזאת שהם שם, בכל אופן בסוף הם גם ככה יעזבו את זה וזה לא נתן להם כלום, חבל...

aviran_p
11-03-07, 13:47
אחי לא יודע מה איתך אני לא רואה כרס..

MizrahE
11-03-07, 19:01
יכול להיות שזה רק אני... אבל נראה בתמונה שיש לך מבנה בית חזה קעור... יכול להיות?

לא יודע למה אתה מתכוון אבל יש לי חזה מסריח :(

אוקיי אז לכל האלה שיורדים על הידע שלי !!

הידע שלי רחב! ואתם לא יודעים איך הייתי נראה לפני המכון!!
חוץ מזה זה ממש חוכמה לרדת עלי שאני רפוי כל הגוף בלי פוזה ובלי שום תאורה אה?

לא צריך יותר אני לא פותח פה אשכולות לא צריך את זה...

tom daniel
12-03-07, 11:43
ואל תתיחס לאנשים שאומרים לך דבר שהם לא מבינים מהחיים.
לכל אחד יש את הזכות לעסוק באיזה ענף ספורט שהוא רוצה
ל הכבוד לך שדווקא שאין לך את הנתונים אתה הולך עם הראש בקיר לא מוותר ומתאמן.
בהצלחה מן:sbb2:

PcGunMan
12-03-07, 14:22
בגלל שאין לו מבנה התחלתי שרירי זה אומר שהוא לא יצליח להתפתח כמו שצריך?:dry:
לך תדע אולי הוא יתחיל להתאמן תוך שנה הוא היה גם יותר גדול ממך הלוואי שהיה ככה
ומה שאליאב אומר אני מסכים איתך במאה אחוז אבל מישהו פה אמר שתוכל 3 ארוחות ולא 6 טעה בגדול הוא צריך לאכול כל 3 שעות אבל לדחוף כמות קלוריות יותר נמוכה אבל לחלק את זה ל6 ארוחות!!!!!!!!!:dry:

MizrahE
12-03-07, 14:37
מסקנה:
צריך להמשיך להתאמן על מאסה , לאכול 6 ארוחות ביום ולא להפגיז בכל ארוחה...להישאר על מאזן קלורי מתון....

אני צודק?

SiX PACK
12-03-07, 14:38
אנשים מבלבלים פה שטיות כמו לא יודע מה!!!!!
SIX PACK לא רוצה לרדת עליך אבל אתה לא מבין כלום מהחיים שלך אתה פשוט זין שכל שחושב את עצמו וזה ממש מעצבן אותי
בגלל שיש לך גנטיקה טובה אז אתה יורד על אחרים לא להתחיל להתאמן?
בגלל שאין לו מבנה התחלתי שרירי זה אומר שהוא לא יצליח להתפתח כמו שצריך?:dry:
לך תדע אולי הוא יתחיל להתאמן תוך שנה הוא היה גם יותר גדול ממך הלוואי שהיה ככה
ומה שאליאב אומר אני מסכים איתך במאה אחוז אבל מישהו פה אמר שתוכל 3 ארוחות ולא 6 טעה בגדול הוא צריך לאכול כל 3 שעות אבל לדחוף כמות קלוריות יותר נמוכה אבל לחלק את זה ל6 ארוחות!!!!!!!!!:dry:

כודם כל, אתה לא יורד עליי, תעביר עליי ביקורת בכיף רק אל תקלל...

עד כמה שאני יודע אתה יותר וותיק ממני פה, יש לך יותר הודעות ממני, ואתה מדבר הרבה יותר שטויות ממני..

הנה מפשט שאתה כתבת לפני מספר ימים ואני מצטט:

ממליץ קראטין מונו של צ'מפיון עליתי איתו כמעט 3 קילו שריר בחודש!
ומשקלים בכלל חוגגים! ממליץ בחום

חחחחחחחח ממישהו שכותב דבר כזה אני מצפה למקסימום 30 הודעות בפורום, וחודשיים נסיון בתחום..

בכל אופן אני לא ירדתי על פותח הפוסט ולא תפסתי תחת בגלל הגנטיקה שלי, אני לא משחק אותה איזה אריסטוקרט עם האף למעלה כמו כמה אחדים מפה אז לך תכאל פולים..

אני חושב שזה חבל שיש אנשים שמנסים בכוח להכנס לתחום הזה של פיתוח גוף גם אם זה לא בשבילם, אתה אחד מהאנשים האלו ראיתי תמונות שלך, יש לך מבנה גוף צר והגנטיקה שלך מגבילה אותך, כמה שזה כואב אבל אני במכומך הייתי מוותר על כל העניין הזה של פיתוח גוף ומנסה למצוא לי עיסוק אחר, אם אתה רוצה אתה יכול לעשות קושר ולשמור על גוף בריא, אבל לא לעסוק בפיתוח גוף...

אז יש בכל זאת אנשים שכן מתעקשים ולא מוותרים אני פשוט אומר את דעתי, שאני לא מבין את האנשים האלו, זה כמו שאתה תרצה להיות שחקן כדורסל ויש לך אחלה דריבל ואתה מת על הספורט הזה, אבל יש רק בעייה אחת - אתה נמוח... כמה איברסונים כבר יש? כך את זה לתשומת ליבך..

PcGunMan
12-03-07, 14:42
כודם כל, אתה לא יורד עליי, תעביר עליי ביקורת בכיף רק אל תקלל...

עד כמה שאני יודע אתה יותר וותיק ממני פה, יש לך יותר הודעות ממני, ואתה מדבר הרבה יותר שטויות ממני..

הנה מפשט שאתה כתבת לפני מספר ימים ואני מצטט:

חחחחחחחח ממישהו שכותב דבר כזה אני מצפה למקסימום 30 הודעות בפורום, וחודשיים נסיון בתחום..

בכל אופן אני לא ירדתי על פותח הפוסט ולא תפסתי תחת בגלל הגנטיקה שלי, אני לא משחק אותה איזה אריסטוקרט עם האף למעלה כמו כמה אחדים מפה אז לך תכאל פולים..

אני חושב שזה חבל שיש אנשים שמנסים בכוח להכנס לתחום הזה של פיתוח גוף גם אם זה לא בשבילם, אתה אחד מהאנשים האלו ראיתי תמונות שלך, יש לך מבנה גוף צר והגנטיקה שלך מגבילה אותך, כמה שזה כואב אבל אני במכומך הייתי מוותר על כל העניין הזה של פיתוח גוף ומנסה למצוא לי עישוק אחר, אם אתה רוצה אתה יכול לעשות קושר ולשמור על גוף בריא, ולא לעסוק בפיתוח גוף...

אז יש בכל זאת אנשים שכן מתעכשים ולא מוותרים אני פשוט אומר את דעתי, שאני לא מבין את האנשים האלו, זה כמו שאתה תרצה להיות שחקן כדורסל ויש לך אחלה דריבל ואתה מת על הספורט הזה, אבל יש רק בעייה אחת - אתה נמוח... כמה איברסונים כבר יש? כך את זה לתשומת ליבך..

מצטער שקללתי אותך הייתי ממש עצבני מהתגובה שלך אני יערוך
אבל אחי, אל תשווה בכלל פיתוח גוף לכדורסל כי כל אחד יכול לפתח גוף אחד יקח לו יותר זמן ואחד יקח לו פחות זמן אבל כולם ישיגו את המטרה בסופו של דבר מסכים?
וכדורסלן יש גם כאלה שגבוהים ולא יודעים לשחק זה או שיש לך או שלא איך שאומרים

SiX PACK
12-03-07, 15:02
מצטער שקללתי אותך הייתי ממש עצבני מהתגובה שלך אני יערוך
אבל אחי, אל תשווה בכלל פיתוח גוף לכדורסל כי כל אחד יכול לפתח גוף אחד יקח לו יותר זמן ואחד יקח לו פחות זמן אבל כולם ישיגו את המטרה בסופו של דבר מסכים?
וכדורסלן יש גם כאלה שגבוהים ולא יודעים לשחק זה או שיש לך או שלא איך שאומרים

אני לא מסכים, לא כל אחד יגיע לאותה המטרה ולא משנה באיזה פרק זמן, יש אנשים שהגוף מגביל אותם והגנטיקה לא מאפשרת להם הרבה וככה זה אין מה לעשות...

PcGunMan
12-03-07, 15:05
אני לא מסכים, לא כל אחד יגיע לאותה המטרה ולא משנה באיזה פרק זמן, יש אנשים שהגוף מגביל אותם והגנטיקה לא מאפשרת להם הרבה וככה זה אין מה לעשות...

ברור..אבל כל אחד יכול להגיע למשהו מכובד מסכים? לא מר אולימפיה אבל גוף טוב כל אחד יכול

MizrahE
12-03-07, 15:06
אבל אני לא מבין אותך! סיקס פאק!
פסדר נגיד שאני רזה :s התנפחות לא קשורה לגנטיקה! אולי רק המהירות של ההתנפחות!
וחוץ מזה אני לא רוצה להיות קולמן או משו שקרוב אליו בכלל! מספיק לי כמוך רק אולי חזה יותר עצבני

PcGunMan
12-03-07, 15:09
וחוץ מזה אני לא רוצה להיות קולמן או משו שקרוב אליו בכלל! מספיק לי כמוך רק אולי חזה יותר עצבני

אחי, תתחיל להרביץ אימונים עצבנים לאכול טוב ונראה מה יקרה יכול להיות שתגדל מצויין אף אחד לא יכול לדעת ובטח שלא סיקס פאק

SiX PACK
12-03-07, 15:11
ברור..אבל כל אחד יכול להגיע למשהו מכובד מסכים? לא מר אולימפיה אבל גוף טוב כל אחד יכול

כן עם זה אני מסכים, כל אחד יכול לשפר את המראה החיצוני שלו, אם ההשקעה היא גדולה אז אפילו בהרבה, אבל לא כל אחד יכול להגיע לאותה התוצאה...

נכון, אתה תוכל להתנפח ולשפר, השאלה כמה אתה רציני זה מה שאמרתי מההתחלה...

MizrahE
12-03-07, 19:55
כמו האלה בפרסומת בצד שמה של השיטה של ישראל בודי ...אני יצליח?

MizrahE
12-03-07, 21:42
אוקיי תמונה שלי שעה אחרי אימון חזה...

http://img126.imageshack.us/img126/2178/dsc00323so3.jpg

יוסייי
12-03-07, 21:51
לפי התאים אתה מתאמן בשייפ נכון?
השאלה איפה בפתח תקווה לא נראה לי ראשון פעם הייתי שם נראה דומה

tom daniel
13-03-07, 12:14
לפי דעתי סיקספאק צריך לבקש סליחה ולהגיד טעיתי..לא יקרה לך כלום..חאלס לנסות להסביר את עצמך
כל אחד יבחר לעצמו באיזה ענף ספורט הוא רוצה להתאמן ודווקא בגלל שהגוף שלו לא נראה הכי טוב אז את זה הוא צריך לשפר..זה כל הקטע פה אם עוד לא הבנת
צריך להתאמן על דברים שאתה לא טוב בהם ולשפר אותם..בלי שום קשר לגנטיקה וכלום ..רובנו כאן חובבנים ורוצים לשפר את המבנה גוף שלנו סה"כ.

MizrahE
13-03-07, 18:14
לפי התאים אתה מתאמן בשייפ נכון?
השאלה איפה בפתח תקווה לא נראה לי ראשון פעם הייתי שם נראה דומה
שייפ ראשון אחי...

henb
13-03-07, 18:51
סיקס פאק אולי קצת הוריד לך את המוטיבציה אבל זכותו להגיד מה שהוא חושב
וגנטיקה זה חלק מאוד מאוד חשוב אין מה לעשות

MizrahE
13-03-07, 19:35
סיקס פאק אולי קצת הוריד לך את המוטיבציה אבל זכותו להגיד מה שהוא חושב
וגנטיקה זה חלק מאוד מאוד חשוב אין מה לעשות

ביום שמישהו יוריד לי קמצוץ מוטיבציה העולם התהפך!
כל יום חייב לבוא איזה 2~3 ילדים שיעבירו איזה בדיחה בקטנה על החזה שלי...

מעניין לי את הזין הילדים האלה...

בחור טוב
13-03-07, 20:07
אחי אני אומר לך בתור אחד שהיה פה ובפורומים אחרים הרבה לפני כל ה SIX PACKים האלה ועוד 10 כמוהו עם כל הכבוד למאסה היפה שיש לו...אל תיקח את הדברים כזה ברצינות וכל דבר שבן אדם זורק לך תיקח ללב,יש פה מלא אנשים שלא מבינים[גם אני לא מבין גדול למרות שאני איזה 4 שנים כבר בעסק הזה,התחלתי נער שמן ועכשיו אני אחרת לגמרי אני לא רוצה לדבר על עצמי אבל בוא נגיד ככה אני לא נראה כזה 'גרוע']בנוגע למה שאמרת,תתאים לך תפריט,תתחיל להתאמן,לרוץ,כדורסל,מה שאתה רוצה,ותתחטב לאט לאט,תשאל אנשים,תקרא,תתעניין אל תסמוך על מה שאנשים פה אומרים למה שזה יכול להיות ילד בן 13 שלא מבין כלום מהחיים שלו זורק לך משפט כאילו עכשיו חזר ממר אולימפיה,ואני יודע מה אתה מחפש אחי אז אל תקשיב פה לכל אחד שאומר 'תתנפח תפוס מאסה,תעלה 50 קילו שריר' ושאר הנפצות,אתה רוצה גוף מעוצב וואלה שיהיה לך כיף להתסכל במראה לא יותר מזה לפי מה שהבנתי נכון[בערך כמוני]זה לא מטרה בשמיים,בשמיים זה להיות 90-100 קילו על אחוזי שומן נמוכים,אבל זה לא מה שאתה רוצה,אז סך הכל תתאמן ותאכל כמו שצריך ותגיע לשמה,תשנה פה תשנה שם תתאים את התפריט והאימונים למצב שלך,אם צריך תעלה איזה כמה קילו שריר,אם צריך תחטב וזהו..כל טמבל יכול לעשות את זה אל תקשיב למה שאנשים פה אומרים כל אחד עלה פי קילו וחצי שריר מדבר כאילו חזר ממלחמה,זה לא אמור להיות קשה,אם תצטרך עזרה דבר איתי בפרטי אני ינסה לעזור לך כמה שאני יכול...אחרי הכל אני לא מבין גדול כמו כל הרוני קולמנים למיניהם פה...:happy:

tom daniel
13-03-07, 20:52
בידיוק,לדעתי אין מה להוסיף

MizrahE
13-03-07, 23:49
אחי אני אומר לך בתור אחד שהיה פה ובפורומים אחרים הרבה לפני כל ה SIX PACKים האלה ועוד 10 כמוהו עם כל הכבוד למאסה היפה שיש לו...אל תיקח את הדברים כזה ברצינות וכל דבר שבן אדם זורק לך תיקח ללב,יש פה מלא אנשים שלא מבינים[גם אני לא מבין גדול למרות שאני איזה 4 שנים כבר בעסק הזה,התחלתי נער שמן ועכשיו אני אחרת לגמרי אני לא רוצה לדבר על עצמי אבל בוא נגיד ככה אני לא נראה כזה 'גרוע']בנוגע למה שאמרת,תתאים לך תפריט,תתחיל להתאמן,לרוץ,כדורסל,מה שאתה רוצה,ותתחטב לאט לאט,תשאל אנשים,תקרא,תתעניין אל תסמוך על מה שאנשים פה אומרים למה שזה יכול להיות ילד בן 13 שלא מבין כלום מהחיים שלו זורק לך משפט כאילו עכשיו חזר ממר אולימפיה,ואני יודע מה אתה מחפש אחי אז אל תקשיב פה לכל אחד שאומר 'תתנפח תפוס מאסה,תעלה 50 קילו שריר' ושאר הנפצות,אתה רוצה גוף מעוצב וואלה שיהיה לך כיף להתסכל במראה לא יותר מזה לפי מה שהבנתי נכון[בערך כמוני]זה לא מטרה בשמיים,בשמיים זה להיות 90-100 קילו על אחוזי שומן נמוכים,אבל זה לא מה שאתה רוצה,אז סך הכל תתאמן ותאכל כמו שצריך ותגיע לשמה,תשנה פה תשנה שם תתאים את התפריט והאימונים למצב שלך,אם צריך תעלה איזה כמה קילו שריר,אם צריך תחטב וזהו..כל טמבל יכול לעשות את זה אל תקשיב למה שאנשים פה אומרים כל אחד עלה פי קילו וחצי שריר מדבר כאילו חזר ממלחמה,זה לא אמור להיות קשה,אם תצטרך עזרה דבר איתי בפרטי אני ינסה לעזור לך כמה שאני יכול...אחרי הכל אני לא מבין גדול כמו כל הרוני קולמנים למיניהם פה...:happy:

פייי סידרת לי את החיים
תודה יא אח

Leo
13-03-07, 23:56
@בחור מסודר , סיקס פאק אולי שוחט שחיפים חושי כי יש לו גנים והו לא יודע מה זה להיות שחיף או שמן או סתם באמצע ולא שרירי במיוחד.
אבל 4 שנים להתאמן להראות "לא מגעיל" ולומר את זה זה לא מתאים לישראלבודי גם כן , ו
נכון שיש גם 10 כמוהו , אבל היחס בין ה 10 האלה לעומתם יש עוד 1000 שמעצבים שריר 5 שנה ולא מבינים למה אין הבדל

בחור טוב
13-03-07, 23:57
כל אחד זורק לך מילה אתה חושב 'וואי מה אני עושה עכשיו אבל ההוא אומר ככה' ו*וס אמק אתה רוצה כבר לראות שינוי וכאלה ופה ושם...הקיצר אל תיקח את זה קשה מדי,תתחיל קצת להזיע,קצת להתחטב או לעלות במאסה לא יודע מה תחליט וואלה זהו אחי תן לזמן קצת לרוץ אל תתמקד רק בזה כל הזמן[תתמקד במוטיבציה באימונים זה חשוב אבל אל תישב כל היום תחשוב בואנה מה אני עושה מה אני אוכל מה פה]תריץ תוכנית כמה חודשים תראה מה יקרה לא תהיה מרוצה תמיד אפשר לקחת הפסקה ולנסות שוב,גם אתה רק תלמד מכל תקופה כזאת של חיטוב או עליה במאסה..
בהצלהח שוב ולילה קטלני:wiggle:

בחור טוב
14-03-07, 00:03
הקיצר אז לפי מה שאתה אומר,כל החיים שלך אתה צריך להתמקד בזה?עליה במאסה ולהוריד אחוזי שומן?וואלה אני חושב שלא,לכל אחד יש מטרות,אם לסיקס פאק או לך יש מטרה להתחרות או משהו כזה,וגם אחרי התחרות אפילו אם תיקח מקום ראשון,להמשיך לגדול כדי להתחרות כל שנה ולהיות מר ישראל אולא יודע איך קוראים לתחרויות המונפצות האלה,אז וואלה תהנו מהחיים אח שלי,יש אנשים כמוני ונראה לי עם עוד כמה פה שוואלה רוצים להראות פאנן אחי להוריד חולצה להגיד 'וואלה אני לא מתאמן על פריילופ,וואלה רואים שיש לי גופה ואני נראה בסדר גמור',ולא כולם פה רוצים להתחרות ורוצים להראת ענקיים,גם מה שאני חושב שגדול מדי זה לא יפה,למרות האחוזי שומן הנמוכים,בגלל זה אני כרגע מרוצה מבחינת הגודל שלי[שהוא דיי גדול]ואני לא רוצה ל'רוץ' אחרי האחוזי שומן והתקופת העליה במאסה עוד פעם כי וואלה יגיד לך תחלאס נשבר הזין ויש חיים אחרי זה,אני רוצה לשמור על איך שאני נראה וגם לחיות בריא,אז אם צריך כמו עכשיו אחרי התקופה של החורף לעשות חיטוב קטן?אז עושים,מזיעים,לא אוכלים משהו:) ומחטבים,למזלי אין לי בעיה לעלות בשריר[וגם לא בשומן לצערי]אז כל העבודה שלי זה חיטוב פה ושם ואני נראה דיי בסדר וזה מה שאני מחפש לא יותר מזה זה בטוח
אני הייתי פה הרבה זמן,ואני יודע את זה כעובדה שישראלבאדי זה לא רק תחרויות וכאלה,זה מכוון אפילו יותר לאנשים 'נורמלים' כמוני וכמו עוד הרבה שרוצים משהו בגבול הטעם הטוב לפי דעתי,יש כמה שרוצים יותר וכל הכבוד להם בהצלחה.
@בחור מסודר , סיקס פאק אולי שוחט שחיפים חושי כי יש לו גנים והו לא יודע מה זה להיות שחיף או שמן או סתם באמצע ולא שרירי במיוחד.
אבל 4 שנים להתאמן להראות "לא מגעיל" ולומר את זה זה לא מתאים לישראלבודי גם כן , ו
נכון שיש גם 10 כמוהו , אבל היחס בין ה 10 האלה לעומתם יש עוד 1000 שמעצבים שריר 5 שנה ולא מבינים למה אין הבדל

Leo
14-03-07, 00:15
תאמין לי אני לוקח את הפיתוח גוף באיזי , יש לי מטרות אחרות יותר חשובות.
וגם סיקס פאק לא בידיוק שומר על תפריט אבל כנראה הוא עושה משהו נכון.....
משהו בסגנון של להזיז את התחת מהכדור המתנפח וההליכון ולעשות קצת דדליפט , ואחרי זה לאכול לאפה ולהסתלבט על הטלוויזיה.

ואל תתן לי את הקטע הזה של "יש לי חיים ופיתוח גוף זה דפוק"
תתן את זה במקום אחר.