PDA

צפה בגרסא המלאה : בניתי תוכנית

tomer145
03-10-10, 20:33
אזככה אני מתאמן איזה שנה ככה ונמאס לי מהמאמנים בחדר כושר והחלטתי לבנות תוכנית לעצמי תגידו לי מה אתם חושבים
צד ימין-סטים, צד שמאל-חזרות

a
סקוואט 4*6
כפיפות רגליים(אני לא בטוח בשם אבל זה התרגיל במכונה שעובד על ההאמסטרינגס) 3*8
תאומים 2*10
בנץ' פרס 3*6
בנץ פרס בשיפוע עם דאמבלים 3*6
פלייס עם דאמבלים 2*10
מקבילים 3*8

b
דדליפט 1*5(חימום לפני)
מתח 3*8
בנט אובר רו 3*8
מילטארי פרס 3*6
הרמות ידיים לצדדים 2*8
כפיפות מרפקים עם מוט w 8*3
בטן 3*15

בקשר לסקוואט אני עושה חימום ואז 4 סטים עם משקל מקסימאלי או 3 חימום סט מקסימאלי?

Cuba
03-10-10, 22:56
תזרוק אותה לפח..

לדעתי תעשה ss במקום התוכנית הזאת בss תתקדם בהרבה יותר

lifton
03-10-10, 23:10
דבר ראשון זרוק אותה לפח..
דבר שני ,כמו שראיתי הרבה כאן..מבקשים עזרה בתוכנית אימונים וישר ss מככב בכל מצב..
כמה? למה? איך?..העיקר ss..

עכשיו, מהתוכנית שלך לא הבנתי מה המטרה שלך..מסה או כוח, אז תגיד למה אתה מכווןן ויהיה לנו יותר קל.

Cuba
03-10-10, 23:11
דבר ראשון זרוק אותה לפח..
דבר שני ,כמו שראיתי הרבה כאן..מבקשים עזרה בתוכנית אימונים וישר ss מככב בכל מצב..
כמה? למה? איך?..העיקר ss..

עכשיו, מהתוכנית שלך לא הבנתי מה המטרה שלך..מסה או כוח, אז תגיד למה אתה מכווןן ויהיה לנו יותר קל.

אני אפילו לא יסביר לך למה כדאי ss כי שוב יגרור ריבים ואין לי כוח לזה תעשה מה שטוב לך וזהו רק כשאתה שולל ss תסביר למה אתה שולל אותה

tomer145
03-10-10, 23:16
אני אפילו לא יסביר לך למה כדאי ss כי שוב יגרור ריבים ואין לי כוח לזה תעשה מה שטוב לך וזהו רק כשאתה שולל ss תסביר למה אתה שולל אותה

חשבתי על ss אבל אני לא כול כך בטוח בדברים שם. התרגילים זה סקוואט דדליפט בנץ פרס ומילטארי? מתח נגיד אפשר להוסיף שם?ואם כן אז איך
ואת התוכנית מפצלים או עושים FBW? בקיצור אם תוכלו לתת לי פרטים זה יהיה טוב. את הספר יש לי אבל לא ראיתי שם הסבר על האימון עצמו, רק על ביצוע התרגילים

Cuba
03-10-10, 23:18
חשבתי על ss אבל אני לא כול כך בטוח בדברים שם. התרגילים זה סקוואט דדליפט בנץ פרס ומילטארי? מתח נגיד אפשר להוסיף שם?ואם כן אז איך
ואת התוכנית מפצלים או עושים FBW? בקיצור אם תוכלו לתת לי פרטים זה יהיה טוב. את הספר יש לי אבל לא ראיתי שם הסבר על האימון עצמו, רק על ביצוע התרגילים

http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1679&CategoryID=82&Page=1

ותקרא את הספר ותראה את הDVD

BigWolf
03-10-10, 23:27
בס"ד

אנשים! Ss זהו לא סוף העולם. אי אפשר להמליץ ss בצורה עיוורת כמעט לכל אחד. עובדה, רבים מהספורטאים לא עובדים לפי התוכנית הזו. נקודה.

Cuba
03-10-10, 23:40
בס"ד

אנשים! Ss זהו לא סוף העולם. אי אפשר להמליץ ss בצורה עיוורת כמעט לכל אחד. עובדה, רבים מהספורטאים לא עובדים לפי התוכנית הזו. נקודה.

רבים מהספורטאים אתה מתכוון למוזרקים או לייצנים?

תשמע יש דרכים להתקדם ויש דרכים להתקדם מהר תבחר את מה שאתה רוצה..

מנסיון אישי שלי ושל אחרים עשיתי פיצולים ab וכל החרא הזה לא גדלתי כמעט ב3 וחצי חודשים שאני בss גדלתי בצורה מטורפת ביחס לאימוני פיצולים

lifton
04-10-10, 15:09

איפה ראית ששללתי ss??
הקטע הוא ותגיד לי אם אני טועה, ש95% מהפעמים שבנאדם בא לקבל תוכנית (ועדיין הוא לא הסביר איזו מטרה יש לו) ישר אומרים לו תעשה ss ככה תגדל תפתח כח תיהיה יותר גבוה יותר חתיך...

שוב לא שללתי ,ss זה מעולה רק תלוי למי.

Cuba
04-10-10, 15:16
איפה ראית ששללתי ss??
הקטע הוא ותגיד לי אם אני טועה, ש95% מהפעמים שבנאדם בא לקבל תוכנית (ועדיין הוא לא הסביר איזו מטרה יש לו) ישר אומרים לו תעשה ss ככה תגדל תפתח כח תיהיה יותר גבוה יותר חתיך...

שוב לא שללתי ,ss זה מעולה רק תלוי למי.

כי ברגע שבן אדם רוצה לעלות במאסה והוא מתאמן מתחיל(גם עם אתה שנתים במכון אבל אתה יכול להתאושש מאימון לאימון אתה מתחיל) התוכנית מעולה בשבילו כל מי שאומר ss זה לא הכול ובלה בלה
לא ניסה אותה עדין אז הוא שולל