PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה : חטיף חלבון בתור ארוחה

שניר
04-10-10, 17:22
אני בודק אפשרות להביא חטיפי חלבון מהיבואן בשביל לאכול בעבודה כי אין לי זמן לאכול ארוחה .
מה אתם אומרים זה שווה משו בכלל?
שמעתי פעם שאמרו שאסור לאכול את זה מבחינה בריאותית ..
וזה בכלל משביע ? זה יכול להחליף ארוחה ?

Cuba
04-10-10, 18:31
בזבוז כסף לפי דעתי עדיף לך לקנות דלי חלבון ולהכין שייק עם חלב\מים תלוי במטרה(חיטוב או מאסה)

שניר
04-10-10, 20:25
יש לי שייק אחי ... לא קשור לשייק .
אני רוצה גם פחמימות ושומן ממשו שישביע אותי , שייק לא משביע אותי אפילו לא ל-5 דקות .

ולמה בזבוז אני קונה חטיף אחד ב-9 שקלים , יותר זול מלהכין אוכל בבית לעבודה עשיתי חישוב .

JaSoN.B
04-10-10, 21:24
איזה חברה?
איזה חטיף?

שניר
04-10-10, 23:36
אני עוד לא יודע אבל ברור שאני לא מתפשר על איכות !
אגב החטיף יהיה עם מנימום שומן וסוכר ובסביבות ה-30 חלבו ו-40 פחמימהן .
חבר בודק לי כמה אפשרויות .

קיצר זה אפשרי בתור ארוחת ביניים לא? אין עם זה בעיה?
אני מקווה שזה ישביע ולא יהיה סתם בזבוז כי זאת המטרה העיקרית שלי .

Philip1123
04-10-10, 23:54
בחלק מהחטיפים האלה יש די הרבה סוכרים, אבל בגדול לדעתי בתור תחליף לארוחה (לא לאחת הארוחות החשובות - ז"א ארוחת בוקר, ארוחה לפני ואחרי אימון וארוחה לפני השינה), זה דווקא בסדר גמור. עדיף מלא לאכול כלום, זה בטוח

Scylla
05-10-10, 00:49
אבל זה לא ישביע כמו ארוחה.

בזמנו במאסה הייתי מכין אחל'ה חטיפי חלבון ענקיים ומשביעים מש"ש, אבקת חלבון, אגוזים, חמאת בוטנים. זה לא מעט עבודה אבל אתה יכול להכין כמות גדולה...

L1ghtWeighT
05-10-10, 02:43
אני מומחה בחטיפים ניסיתי את כולם , שאל את המומחה.

שניר
05-10-10, 15:02
אבל זה לא ישביע כמו ארוחה.

בזמנו במאסה הייתי מכין אחל'ה חטיפי חלבון ענקיים ומשביעים מש"ש, אבקת חלבון, אגוזים, חמאת בוטנים. זה לא מעט עבודה אבל אתה יכול להכין כמות גדולה...

מסתומרת ? איך היית מכין תוכל לספר לי ?

alskf
05-10-10, 15:59
תראה ברור שעדיף ירקות ובכללי אוכל לא מעובד אבל זה רק להשלים את הערכים הסופיים כדי להגדיל מסת שריר אז למה לא מה גם שזה טעים, וחוץ מזה אני מכיר אנשים שחיים על מזון מעובד והם חיים כלומר הגוף מסוגל להפיק מזה את הדרוש ברגע שזה בה להשלמה בלבד