PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה.

Vader1
04-10-10, 19:34
אתמול התחלתי ss (פעם ראשונה שאני עושה את התרגילים), היה אימון ראשון מצויין (חוץ מזה שבסקוואט המפרקי יד ממש כואבים), מאוד מרוצה.

אבל כשחזרתי לבית עברתי שוב על המאמר שבאתר, וראיתי ששכחתי משהו שכתוב שם -
"לחשב/לשער את הrm5 בכל תרגיל ולהתחיל מ 70-80% ממנו על מנת ליצור התקדמות ליניארית, ועל מנת לתת לגוף להתרגל לתוכנית ולתרגילים. אחרת אתה תתקע אחרי 2-3 אימונים וזו לא המטרה."

בסקוואט ובדדליפט אני יכול להוסיף עוד משקל, לדעתי עשיתי אותם איזה 80% ממה שיכולתי, אבל הבנץ' עשיתי איזה 90% ממה שיכולתי.

הבעיה שבשבועיים הראשונים אמורים להוסיף 7 - 9 קילו לסקוואט ודדליפט כל אימון ו 5 קילו כל אימון לשאר התרגילים, ובבנץ' אני לא חושב שאני יצליח להוסיף 5 קילו באימון הבא, כי עשיתי איזה 90% ממה שיכולתי.

מה לעשות?

(מצטער על החפירה).

פש!ש
04-10-10, 19:59
בקשר למפרק כף היד-זה כנראה בגלל שאתה מחזיק את המוט עם האגודל בפנים
תקפיד להחזיק באחיזה כך שהאגודל בחוץ

Cuba
04-10-10, 20:19
תעלה סירטונים לביקורת דבר ראשון ימנע ממך פציעות או חוסר התקדמות בעתיד מה שקרה לי..

לגבי מה שעשית עם ה5rm זה לא כל כך משנה.. למרות שאני חושב שתתחיל מהתחלה עם 70 אחוז

לגבי הוספת משקל חביבי תתחיל לאכול ותראה שאתה כן מסוגל בהתחלה להוסיף לבנץ' 5 קילו אבל בלחיצות זה קשה להתקדם ב5 קילו אתה תראה שאתה תתקע מהר מאד(פרס במיוחד)

הסקואט והדדליפט תמשוך כמה שיותר את ההתקדמות בחמישיות ודדליפט אפילו עשיריות בהתחלה

בהצלחה!

Vader1
04-10-10, 21:28
בקשר למפרק כף היד-זה כנראה בגלל שאתה מחזיק את המוט עם האגודל בפנים
תקפיד להחזיק באחיזה כך שהאגודל בחוץ

אה, אוקי.
תודה על העצה.

תעלה סירטונים לביקורת דבר ראשון ימנע ממך פציעות או חוסר התקדמות בעתיד מה שקרה לי..

לגבי מה שעשית עם ה5rm זה לא כל כך משנה.. למרות שאני חושב שתתחיל מהתחלה עם 70 אחוז

לגבי הוספת משקל חביבי תתחיל לאכול ותראה שאתה כן מסוגל בהתחלה להוסיף לבנץ' 5 קילו אבל בלחיצות זה קשה להתקדם ב5 קילו אתה תראה שאתה תתקע מהר מאד(פרס במיוחד)

הסקואט והדדליפט תמשוך כמה שיותר את ההתקדמות בחמישיות ודדליפט אפילו עשיריות בהתחלה

בהצלחה!

אני לא צריך לעלות סירטונים כרגע, המאמן שלי הראה לי איך עושים את התרגילים.

ואוקי, אני ינסה להוסיף את ה 5 קילו שצריך אימון הבא.
תודה.