PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות בנוגע לss

tomer90
06-10-10, 18:23
1. זה בסדר אם אני עושה בנץ' פרס בשיפוע תחתון(שהרגליים יותר גבוהות מהראש)?? כי יש לנו רק ספסל דפוק שמקובע על עבודה לחזה תחתון.
2. מישהוא פה עושה פאוור קלין? זה נראה לי התרגיל הכי דפוק שראיתי עד עכשיו
3. יש אפשרות להוסיף בייספס לתוכנית? כי לפי מה שאני רואה היד אחורית מקבלת עבודה אחושקלוקי אבל הבייספס לא מקבל בכלל, חוץ מבBent Over Row שאני אחליף במקום הפאוור קלין, דרך אגב למישהוא יש סירטון של ריפטו שמסביר את הBent Over Row כי בDVD זה לא קיים.
זה בסדר להחליף את זה? זה לא פוגע בתוכנית או משהוא בסגנון?

tomer90
06-10-10, 18:34
1. זה בסדר אם אני עושה בנץ' פרס בשיפוע תחתון(שהרגליים יותר גבוהות מהראש)?? כי יש לנו רק ספסל דפוק שמקובע על עבודה לחזה תחתון.
2. מישהוא פה עושה פאוור קלין? זה נראה לי התרגיל הכי דפוק שראיתי עד עכשיו
3. יש אפשרות להוסיף בייספס לתוכנית? כי לפי מה שאני רואה היד אחורית מקבלת עבודה אחושקלוקי אבל הבייספס לא מקבל בכלל, חוץ מבbent over row שאני אחליף במקום הפאוור קלין, דרך אגב למישהוא יש סירטון של ריפטו שמסביר את הbent over row כי בdvd זה לא קיים.
זה בסדר להחליף את זה? זה לא פוגע בתוכנית או משהוא בסגנון?
4. אני צריך לנוח כמה דקות בין הסטים של החימום או מה? איך הולכת המנוחה בסטים של החימום?
5. אני צריך לעשות את החימום של ה 20% 40% 60% 80% 90% לפני כל תרגיל או שמספיק פעם אחת לפני התרגיל הראשון בתחיל התוכנית וזהו?

zuri123
06-10-10, 22:31
1.שיפוע תחתון יותר קל מספסל שטוח.
2.עושים פאור קלין כן זה תרגיל מומלץ. כמו כל תרגיל לומדים את הטכניקה לא באים פשוט ולוחצים חזה כמה שזה נשמע פשוט.
3.יש אפשרות להוסיף 2 סטים בלבד ליד קדמית באימון האחרון של השבוע. אם אתה עושה מתח באחיזה שהכפות ידים לכיוון הפרצוף שלך אז היד קדמית עובדת הרבה.
אין סרטון של ריפ לבנט אובר. תרשום בייוטיוב. אפשר להחליף.
4.הסטים של החימום הם מן הסתם פחות כבדים מהעבודה כך שאין צורך לנוח כל כך הרבה זמן. חצי דקה - דקה.
בסטיים של העבודה תוכל לנוח בין כל סט יותר אם אתה ממש מגיע לכשל ללא אויר.
5. בסקואט לפחות עדיף לעשות את החימום לא כמו שרשמת אלא 3 סטים של חימום יספיקו (רשמת 5 זה מוגזם).
לדדליפט לא צריך חימום רציני כמו בסקואט כי הוא תרגיל אחרון ואתה כבר חם מתרגילים לפני..

BigWolf
06-10-10, 23:23
בס"ד

תומר, באתר (בפורטל) יש המון המון מידע על תוכנית ss , מעבר לכך יש לך סרטים וספר, כנס למדור אימוני כח. קודם כל תעשה מאמץ ותקרא.

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=67843

tomer90
06-10-10, 23:25
בס"ד

תומר, באתר (בפורטל) יש המון המון מידע על תוכנית ss , מעבר לכך יש לך סרטים וספר, כנס למדור אימוני כח. קודם כל תעשה מאמץ ותקרא.
כן אני יודע, טעות שלי, בדיוק איזה שעה אחרי שכתבתי את ההודעה ראיתי באתר את המאמר על ss אבל לא כל מה ששאלתי היה שם....

tomer90
07-10-10, 00:00
1.שיפוע תחתון יותר קל מספסל שטוח.
2.עושים פאור קלין כן זה תרגיל מומלץ. כמו כל תרגיל לומדים את הטכניקה לא באים פשוט ולוחצים חזה כמה שזה נשמע פשוט.
3.יש אפשרות להוסיף 2 סטים בלבד ליד קדמית באימון האחרון של השבוע. אם אתה עושה מתח באחיזה שהכפות ידים לכיוון הפרצוף שלך אז היד קדמית עובדת הרבה.
אין סרטון של ריפ לבנט אובר. תרשום בייוטיוב. אפשר להחליף.
4.הסטים של החימום הם מן הסתם פחות כבדים מהעבודה כך שאין צורך לנוח כל כך הרבה זמן. חצי דקה - דקה.
בסטיים של העבודה תוכל לנוח בין כל סט יותר אם אתה ממש מגיע לכשל ללא אויר.
5. בסקואט לפחות עדיף לעשות את החימום לא כמו שרשמת אלא 3 סטים של חימום יספיקו (רשמת 5 זה מוגזם).
לדדליפט לא צריך חימום רציני כמו בסקואט כי הוא תרגיל אחרון ואתה כבר חם מתרגילים לפני..

אתה בטוח בקשר לחימום? כי במאמר הזה על ss באתר כתוב לעשות כמו שאני אמרתי....
ועוד דבר, צריך חגורת גב לכל הדברים אחרת זה דופק את הגב לא?

Dim_A
07-10-10, 00:14
בקשר ליד קדמית בפאור קלין היד קדמית עובדת מצויין כאשר אתה מקפיץ את המוט לכתפיים