PDA

צפה בגרסא המלאה : בקושי אנשים במכון אצלי עושים דדליפט..

North
08-10-10, 12:38
כולכם מדברים על גדולתו של הסקוואט וגדולתו של הדדליפט..
סקוואט יוצא לי לראות תמיד..דדליפט? פעם אחת יצא לי.
מה נסגר? כל המאמנים אומרים לי במפורש לא לעשות כי פריצות דיסק והכל וגם הבאדיבילדרים (יש 2-3 כאלה במכון שלי..ואני לא צוחק..הם באמת גדולים) אני רואה אותם קורעים את עצמם בבנץ'פרס ובמשקולות חופשיים וסקוואט..אבל איפה הדדליפט?

תודה למי שיצליח לתת טיעון מספיק נורמלי..המכון שלי דפוק או מה?

Cuba
08-10-10, 12:43
זה שהם לא עושים סימן שאתה גם לא צריך?
זה שבחור גדול זה אומר דבר אחד הוא יודע לאכול לא להתאמן
עם תתאמן בתוכנית אימון חרא אבל תאכל טוב אתה תראה תוצאות השאלה בכמה זמן

kalcarman
08-10-10, 13:41
מה שמעלי אמרו או-
שפשוט אתה יודע זה מחולק אצלם ואני מניח שיכול להיות שהם מגיעים למכון ועושים אתזה בימים ושעות שאתה לא נמצא שם אז ככה ש..

שמע דדליפט זה תרגיל שלא תבין את המשמעות שלו עד שלאתנסה אותו אחי תרגיל ממש ממש קריטי בתוכנית אימונים\(לדעתי)
הדדליפט מאמץ מקומות בגב שאף תרגיל אחר לא יכול לעבוד עליהם..

moo
08-10-10, 13:49
כי הם טיפשים

הם לא יודעים ללמד
הם בעצמם לא יודעים לבצע

כשבילדר שמבצע לא נכון דדליפט ומכניס למשוואה חומרים -> הוא עובד בטכניקה לא נכונה עם הרבה משקל והרבה חזרות ובתדירות גבוהה הוא יפצע בסופו של דבר -> לכן הם אומרים שהתרגיל מסוכן, הם לא יודעים לבצע אותו וגם אם הם כן מבצעים אותו הם מגזימים עם המינון, כי החומרים מאפשרים להם מבחינת הכוח לבצע את התרגיל הרבה פעמים "בקלות", אבל לא כל המערכות מתאוששות ובביצוע לא נכון יש פיצוי ושימוש לא נכון בגוף (מפרקים, חוליות, שרירים)

הכריש בקרייסלר
08-10-10, 23:35
דד ליפט באמת מסוכן אם זה בתקופה שיש לך הרבה עומס(עבודה,אימונים קשים והרבה סידורים)כי הגב עייף ואז אם תבוא לחדר כושר ותבצע כמה סטים לא נכונים של דד ליפט כשהגב חלש אז אתה יכול בהחלט לעשות נזק לגב,אבל אם אתה יודע איך לעשות דד ליפט חלק ועם המשקל הנכון אז לא יקרה לך כלום..פשוט אל תעמיס.