PDA

צפה בגרסא המלאה : כתפיים

mike the strike
08-10-10, 17:05
זה משהו שאני מתלבט לגביו כבר מספיק,והגיע הזמן לבקש עצה-
אני מתאמן 5 פעמים בשבוע בצורה הבאה:
ראשון-גב,יד אחורית
שני-חזה,יד קדמית
שלישי-רגליים מורחב,כתפיים
רבעי-גב ויד אחורית (מה שנשאר מהם)
חמישי-חזה ויד קדמית.
שישישבת מנוחה.
השאלה שלי היא כזאת: הכתפיים זה לא שרירים גדולים ואני מרגיש לא לגמריי
שלם עם ההחלטה לעשות את זה פעם אחת בשבוע..
אבל מצד שני חשבתי להכניס את זה ליום של החזה וכשניסיתי זה פשוט לקח יותר מדי אנרגייה,
אני עובד עם משקלים גדולים ומתיש שריר באימון,ועד שהגעתי לכתפיים הסטים השתרכו,האימון נגרר להרבה יותר משעה (והמטרה שלי זה כמה שיותר קצר ואינטנסיבי),והתבטא במשקלים ובאימון מעפן לכתפיים...האם עדיף כתפיים פעם אחת בשבוע כמו שצריך על פעמיים 75 אחוז פוטנציאל?
ובכלל יש לכם אילו שהן עצות לייעל ולשפר את האימון מבחינת חלוקה נכונה יותר,או ימים?

Nothin_BuT_A_Peanut
08-10-10, 18:25
עדיף תעשה ב יום חמישי תכתפיים. ממליץ לך 2 תרגילים לחזה שכוללים (בנץ' 6x8+פרפר 4x12)
לכתפיים תעשה גם 2 ולבייספ 2 אבל קטנים כלומר מוט בעמידה 3x10 ועוד משהו לפימפום 2x12

תראה איך אתה מרגיש עם ההתאוששות. ואני במקומך הייתי עושה(במידה ואתה רוצה 5 אימונים):
גב+אחורית
חזה+קידמית
רגליים
כתפיים
קידמית+אחורית

אתה יכול גם לוותר על הקידמית אחורית שבאים עם האימון גב וחזה.
כי לאמן שריר פעמיים בשבוע דורש התאוששות ממש טובה בימיוחד אם אתה מאמן ממש טוב.

אם אתה מרגיש שאתה מתאושש טוב. תמשיך עם זה. אם לא תחליף ל4 פעמים בשבוע. מקסימום יומיים אימון ברצף.

mike the strike
09-10-10, 12:45
חזה אני עושה בדרך כלל בנץ' 4x8 ואז תחתון עם פולי 3x10 עליון משקולות יד בשיפוע 3x9 וכדי לגמור אותו בסוף
פרפר 3x10
וכתפיים זה בדר"כ 10 סטים: 4 תיכונה,3 קדמית,3 אחורית.
באמת פקחת את עיניי עם החלוקה..מתחיל לגמור אותי ה2 אימונים בשבוע במיוחד לבייספס ולאחורית..
תודה רבה אחינו

zuri123
09-10-10, 12:54
אתה בדרך לפציעה.

!Demon!
09-10-10, 14:11
מה אתה רוצה למות , תן לשרירי שלך לנוח...אל תעשה חזה ואחרי זה כתפיים אם גב ואז יד קדמית

mike the strike
09-10-10, 15:11
מה אתה רוצה למות , תן לשרירי שלך לנוח...אל תעשה חזה ואחרי זה כתפיים אם גב ואז יד קדמית

זה בימים נפרדים...=\
אני עושה 2 קבוצות שריר באימון
חזה ויד קדמית זה יום נפרד וגב ואחורית זה יום אחר!
מה הקשר לפציעה??
וכתפיים זה בכלל ביום לא קשור לכול אלה..חשבת שאני עושה הכול באימון אחד?

BigWolf
09-10-10, 20:48
בס"ד

מה שאתה יכול לעשות זה אימון abc - חמישה פעמים בשבוע - abcab ואחרי זה cabca וכו'
אבל אז התכנית שלך צריכה להשתנות

SmokingSnake
09-10-10, 21:13
תעבוד יותר על הרגליים, למה לעבוד על הידיים יותר מהשרירים הכי גדולים בגוף:confused:

Cuba
09-10-10, 21:42
תעבוד יותר על הרגליים, למה לעבוד על הידיים יותר מהשרירים הכי גדולים בגוף:confused:

בשביל הפאמפ!!

עכשיו ברצינות הכתפים לא צריכות יותר מבנץ' כבד ופרסס כבד

arbel2
09-10-10, 22:48
בשביל הפאמפ!!

עכשיו ברצינות הכתפים לא צריכות יותר מבנץ' כבד ופרסס כבד

המהדרין/שואפי הקוסמטיקה יוסיפו קצת הרחקות לצדדים אבל גם זה לא הכרחי
לחיצות כתפיים כבדות זאת הדרך היחידה להוסיף הרים של מסה לכתפיים,כנ"ל גם לחיצת חזה ואפילו להתחזק במתח או בחתירות תורם למסה בכתפיים

L1ghtWeighT
10-10-10, 08:57
המהדרין/שואפי הקוסמטיקה יוסיפו קצת הרחקות לצדדים אבל גם זה לא הכרחי
לחיצות כתפיים כבדות זאת הדרך היחידה להוסיף הרים של מסה לכתפיים,כנ"ל גם לחיצת חזה ואפילו להתחזק במתח או בחתירות תורם למסה בכתפיים

שאתה אומר לחיצת כתפיים אתה מתכוון עם דאמבלים או עם מוט בעמידה , או שלא חשוב איזה מהם?

דרך אגב שימו לב פה : לו פריגנו עושה בערך רבע פרסים אם אפשר לקרוא לזה כך... - http://www.youtube.com/watch?v=LMVHL3SlJeo

ודרך אגב גם פה בסרטון הזה, תסתכלו מ1:57 , איך קוראים לתרגיל הזה שלו וארנולד מבצעים ומה זה בעצם התרגיל הזה ?(בסדר תרגיל לכתפיים אבל זה כמו לחיצה/הרחקה ?) = http://www.youtube.com/watch?v=_3Qbq-49SZk

!Demon!
10-10-10, 10:02
ראשון-גב,יד אחורית
שני-חזה,יד קדמית

עשית גב ויד אחורית, זה אומר שקדמית שלך והאחורית עבדו אתה חייב לתת להם יום לנוח..
עבדת על חזה יום שני , הכתף שלך עבדה טוב מאוד אתה ל יכול לעבוד על הכתף שוב יום אחרי כי היא לא נחה..
תשנה את זה שלשריר יהיה לפחות 48 שעות לנוח כי אם לא באיזשהו שלב אתה תיפצע או לפחות תתקע בעלייה שלך

mike the strike
10-10-10, 10:10
ראשון-גב,יד אחורית
שני-חזה,יד קדמית

עשית גב ויד אחורית, זה אומר שקדמית שלך והאחורית עבדו אתה חייב לתת להם יום לנוח..
עבדת על חזה יום שני , הכתף שלך עבדה טוב מאוד אתה ל יכול לעבוד על הכתף שוב יום אחרי כי היא לא נחה..
תשנה את זה שלשריר יהיה לפחות 48 שעות לנוח כי אם לא באיזשהו שלב אתה תיפצע או לפחות תתקע בעלייה שלך

הבנתי אותך..אני אחשוב על משהו..

arbel2
10-10-10, 15:14
שאתה אומר לחיצת כתפיים אתה מתכוון עם דאמבלים או עם מוט בעמידה , או שלא חשוב איזה מהם?

דרך אגב שימו לב פה : לו פריגנו עושה בערך רבע פרסים אם אפשר לקרוא לזה כך... - http://www.youtube.com/watch?v=lmvhl3sljeo

ודרך אגב גם פה בסרטון הזה, תסתכלו מ1:57 , איך קוראים לתרגיל הזה שלו וארנולד מבצעים ומה זה בעצם התרגיל הזה ?(בסדר תרגיל לכתפיים אבל זה כמו לחיצה/הרחקה ?) = http://www.youtube.com/watch?v=_3qbq-49szk

התנועת לחיצה היא יחסית דומה,העניין הוא שהפוטנציאל להתחזקות קבועה ומתמשכת הרבה יותר גבוה בלחיצה במוט.

mike the strike
10-10-10, 15:29
בקשר לכתפיים באימון אני עושה 3-4 סטים של הרחקה בדר"כ עם מוט,3 הרמה לכתף קדמית עם משקולות יד
והרחקה 3 סטים על ספסל בשיפוע לכתף אחורית.

ובקשר לאימון שיניתי בנתיים:
חזה יד קדמית
רגליים כתפיים
גב יד אחורית
חזה יד קדמית
רגליים כתפיים\גב יד אחורית\מנוחה (משתנה כול שבועיים,אחרי חודש חמישי אחד של מנוחה)
לחלק את העומס..

L1ghtWeighT
10-10-10, 20:46
התנועת לחיצה היא יחסית דומה,העניין הוא שהפוטנציאל להתחזקות קבועה ומתמשכת הרבה יותר גבוה בלחיצה במוט.

שאתה אומר במוט אתה מתכוון בעמידה - פרס כמו שריפטו מסביר? או שאפשר אפילו עם מוט בישיבה וכו'

נ.ב
לא ענית לי לגבי הסרטונים....

גיא גלילי
10-10-10, 21:54
כתפיים זה התרגיל הכי קשה בשבילי - אני מדבר על המכשיר.
מה עוד אפשר לעשות?

arbel2
10-10-10, 22:30
שאתה אומר במוט אתה מתכוון בעמידה - פרס כמו שריפטו מסביר? או שאפשר אפילו עם מוט בישיבה וכו'

נ.ב
לא ענית לי לגבי הסרטונים....

מה שאלת אותי לגבי סרטונים?

L1ghtWeighT
10-10-10, 23:18
מה שאלת אותי לגבי סרטונים?

הסרטון השני שפרסמתי, דקה 1:57 ... איך קוראים לתרגיל שהם מבצעים , ועל איזה עיקרון הוא עובד? לחיצה/משיכה/הרחקה? ואם זה טוב לשלב אותו באימון כתפיים בתקופת מסה...

arbel2
11-10-10, 03:55
הסרטון לא עובד.