PDA

צפה בגרסא המלאה : לוג ss

tomer145
10-10-10, 22:51
טוב אחרי איזה 9 חודשים של בזבוז זמן בתוכניות פיצולים החלטתי לעבוד כמו שצריך, והתחלתי ss ביום שלישי שבוע קודם.
קצת פרטים:
גובה 161:(
משקל 62.5
משקלים ל5 חזרות: (נכן להיום ולאימון ביום חמישי)

סקוואט-70 קג
בנץ'~55 קג
דדליפט~50
פרס~30 קג
BOR~50

מטרה: לעלות כמה שיותר במשקל גוף ובמשקל על המוט!!

טוב בקשר לטכניקה שכחתי לצלם תסקוואט אבל צלמתי דדליפט. סקוואט יהיה בשלישי

אה וקשה לראות את זה אבל המוט נגע לי ברגליים כול הזמן

http://www.youtube.com/watch?v=OCDf5EaFJOQ

Cuba
10-10-10, 22:55
בהצלחה
עצה שלי תחליף את הbor למתח בתוספת משקל
אני עשיתי בהתחלה bor כשהגעתי ל80 קילו כבר התחלתי לרמות בצורה מטורפת ועברתי למתח

לגבי הדדליפט תעבור לפלטות יותר גדולות עם אתה לא יכול עדין לשים 20 בכל צד תשים פלטה מתחת שתגביע קצת את המוט

tomer145
10-10-10, 23:01
בהצלחה
עצה שלי תחליף את הbor למתח בתוספת משקל
אני עשיתי בהתחלה bor כשהגעתי ל80 קילו כבר התחלתי לרמות בצורה מטורפת ועברתי למתח

לגבי הדדליפט תעבור לפלטות יותר גדולות עם אתה לא יכול עדין לשים 20 בכל צד תשים פלטה מתחת שתגביע קצת את המוט

בקשר למתח לעשות אותו בסופינציה? ו3*5 כמו כולם?
ויש לי פלטה של 35 ליברות שהיא גם גדולה פשוט התעצלתי להחליף את הכול ובמקום זה הוספתי 10 ליברות כול צד

Cuba
10-10-10, 23:03
בקשר למתח לעשות אותו בסופינציה? ו3*5 כמו כולם?
ויש לי פלטה של 35 ליברות שהיא גם גדולה פשוט התעצלתי להחליף את הכול ובמקום זה הוספתי 10 ליברות כול צד

כן תעשה סופינציה תעשה 3 סטים ברגע שאתה תגיע ל15 חזרות תוסיף משקל
למרות שאני הוספתי משקל כבר ב9 חזרות... ואני סוגר 3 סטים מלאים

tomer145
10-10-10, 23:20
כן תעשה סופינציה תעשה 3 סטים ברגע שאתה תגיע ל15 חזרות תוסיף משקל
למרות שאני הוספתי משקל כבר ב9 חזרות... ואני סוגר 3 סטים מלאים

סבבה אחי תודה
ואת המשקלים במתח גם מעלים כול פעם באיזה 5 קילו? כי עם הזמן אתה גם עולה במשקל גוף ואז יוצא שאתה מרים יותר גם ככה

subzero1122
10-10-10, 23:21
בהצלחה.

איפה אתה מתאמן?

SmokingSnake
11-10-10, 00:05
אחרי שאתה סגור על הדדליפט אישית אני מציע לעשות pc.
בדדליפט אתה צריך להרים טיפה את התחת, זה שאתה מוריד אותו גורם למוט להתחיל רחוק מדי(אצבעות) ולא ממרכז כף הרגל, 50 קילו אמור לעוף לך בלי להרגיש

בהצלחה

tomer145
11-10-10, 09:16
אגו מודיעין

בקשר לדדליפט יכול להיות שהתחת יותר מדי למטה כי הפלטות קטנות? בכול מקרה אני ישים גדולות יותר אימון הבא..

SmokingSnake
11-10-10, 13:58
הרבה אנשים עם התחת למטה כי הם מפחדים מהלחץ על הגב התחתון ומשתמשים ברגליים יותר מדי, צריך להבין שזה גם מחרבן את הטכניקה(מכניקה לא יעילה להרמה) ופחות יעיל כתרגיל שמיועד לגב

tomer145
11-10-10, 15:52
השתמשתי יותר ברגליים כי ככה הבנתי מהסרטונים. אז מה בעצם אתה אומר להרים טיפה תתחת אבל עדיין לשמור על גב ישר, ואת ההרמה לעשות עם הגב?

SmokingSnake
11-10-10, 16:00
פשוט תראה את הסרטונים של ריפטו לדדליפט, יש פה לינקים להורדה נראה לי אפילו

וכן הרגליים צריכות להיות יותר גבוה(להרים תחת) תוך כדי שאתה שם לב לכל הפרטים(בעיקר גב תחתון ולהרים חזה)

tomer145
12-10-10, 23:27
אוף היה קצת מבאס

סקוואט 70 קג היה קשה אבל הצלחתי 5,5,4
בחזרה אחרונה ירדתי כנראה יותר מדי ואז הברזל הזה ששומר עליי נגע במוט והקפיץ אותו וזה הרס לי תחזרה הזאת סעמק את כול האימון ביאס לי יכלתי לעשות את זה.
בכול מקרה אני כברק שבוע מעלה ב9 קילו סקוואט ניראה לי אני ירד ל7(לא יכןול לעלות ב7.5 כי יש לי ליברות וזה מסובך)
ומתי צריך להתחיל להעלות ב5 קג כול פעם? אחרי שבועיים של התוכנית או עד שאי אפשר 7?

בכול מקרה
פרס 35 קילו
ומתח עם משקל
ניראה לי אימון b הבא אני עושה פאוור קלין ועושה מתח בסופינציה כול האימונים מה אתם אומרים?

ודבר אחרון אין לי בעיה לאכול פשוט אין לי מה, וגם אני עצלן, אין לי כוח להכין ואין לי רעיונות, אני יודע שזה ידפוק אותי בעתיד יש לכם טיפים איך לטחון מלא?

די חפרתי..הדגשתי את השאלות שיהיה ברור יותר

Cuba
12-10-10, 23:30
מעלים משקל עד שאי אפשר יותר ברגע שאתה כבר לא מצליח להתקדם בx משקל תעלה בפחות אין זמן מוגדר

בהתחלה דדליפט עליתי בהתחלה ב10 קילו על המוט עד איזה 100 קילו עם אני זוכר נכון ומאז אני מתקדם בחמישיות
אימון הבא חותך ל2.5

ולגבי האוכל תשתה הרבה חלב זול וטוב

אני אישית אוכל כמו בילדר חח אבל מנסה לטחון כמה שאפשר בנתים אני מתקדם אחלה
אני אוכל חזה עוף קוטג' ליטר חלב טונה ביצים ואבקת חלבון
זה מקורות החלבון שלי

tomer145
15-10-10, 16:06
אימון מאתמול

היה די בסדר, כבר צריך לנוח איזה 5 דקות בין כול סט

סקוואט 86 קג
בנץ' 60 קג
דדליפט 60

יש לי סרטון של הסקוואט אבל אני יעלה יותר מאוחר..עצלן

IdaNP
15-10-10, 16:09
הדדליפט שלך חלש ביחס לסקוואט
אם אתה מצליח סקוואט כזה אתה יכול להרים הרבה יותר בדדליפט. תעלה כל אימון 7.5 קילו בזה

tomer145
15-10-10, 16:27
הדדליפט שלך חלש ביחס לסקוואט
אם אתה מצליח סקוואט כזה אתה יכול להרים הרבה יותר בדדליפט. תעלה כל אימון 7.5 קילו בזה

אני מעלה בדדליפט 9, פשוט בתוכניות שלפני השקעתי מאוד ברגליים והם ניראה לי החלק הכי חזק אצלי עכשיו

IdaNP
15-10-10, 22:48
אני מעלה בדדליפט 9, פשוט בתוכניות שלפני השקעתי מאוד ברגליים והם ניראה לי החלק הכי חזק אצלי עכשיו
בדדליפט הרגליים גם עובדות מאוד. לא משנה, אני די בטוח שבסופו של דבר אתה תמצא את עצמך עושה דדליפט יחסית הרבה יותר גבוה מהסקוואט.

No Troll
15-10-10, 22:56
תעלה הרבה סירטונים של סקוואט ודדליפט

tomer145
17-10-10, 22:07
יוווווווו בא לי להתאבד!! כזה מבואס
באתי היום לחדר כושר והלכתי אחרי שנייה..
זה מה שקרה
http://israelbody.com/showthread.php?p=1032302#post1032302

השאלה היא מה לעשות אחרי שאני מבריא? להתקדם כמו תמיד במשקלים? לחזור בהדרגה? מהלעשות?

SmokingSnake
17-10-10, 22:56
בשביל זה אנחנו ממליצים לעלות סרטונים של הכל בעיקר הסקוואט על ההתחלה, בכל מקרה תנוח ותאכל כמו שצריך לפחות יומיים, תעשה סקוואט חופשי ותגיד מה קורה, אולי תצטרך פרוטוקול פציעות נעזור לך

אני מאמין שבמפשעה זאת פשוט מתיחה קטנה של שרירים שלא עבדו אצלך מעולם עד שעשית סקוואט(גם אני הרגשתי אותם בתחילת ss)

בלי סרטון אי אפשר לדעת מה התפקשש, סביר להניח שלא הקפדת לזרוק ברכיים לצדדים בעלייה/סוף הירידה
בכל מקרה אפשר גם ללכת לאורטופד שיעזור

הכי חשוב תרגיש טוב, ותתאושש