PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה באבקת חלבון שהזמנתי - InterActive

Reflect
12-10-10, 21:10
שלום..
היום הזמנתי דרך האתר PerfectBody אבקת חלבון... התלבטתי מה להזמין אז התקשרתי אליהם שימליצו לי.
חיפשתי אבקת חלבון עם כמה שפחות קלוריות ושומן, אני מעוניין להוריד באחוזי שומן בעיקר ולהתחטב.

המוכר המליץ לי על InterActive 100% Iso Whey שיקר משמעותית מכל שאר האבקות,
וחשבתי שהאבקה הזאת היא באמת הכי טובה בשבילי, אבל עכשיו קראתי כל מיני נושאים על החברה וגיליתי שהיא ... לא אהודה בוא נאמר..

מה לעשות? האם החברה באמת גרועה כמו שאומרים? עוד לא קיבלתי את ההזמנה, אפשר לבטל אותה?
אם כן, איזה אבקה אתם ממליצים לי לקחת?
אני רוצה אבקה עם 0% שומן, עם כמה שפחות קלוריות אבל בלי התפשרות בנושא החלבון.

הגובה שלי הוא 163, אני שוקל 85 ק"ג. אני יודע שזה נשמע ממש המון, וכן אני צריך להוריד במשקל, אבל הייתי מתאמן לפני ככה שזה לא הכל שומן. בגלל זה אני רוצה לשים דגש על אבקת חלבון מבודד בלי שומן.

תודה רבה.

נ.ב.
אני עושה שעה כוח שעה אירובי - כשאני לוקח את האבקה, לקחת לפני האירובי או אחרי? אני מפחד להפסיד את החלון הזדמנויות. תודה:sbb2:

Dim_A
12-10-10, 23:15
האמת אני משתמש באבקה הזאת והיא בסדר גמור
השתמשתי בה גם כש הייתי בחיטוב

ומשהו שחשוב להבהיר האבקת חלבון היא לא אבקת פלאים ככה שאם לא יהיה לך תפריט תזונה מסודר
שבמקרה שלך אתה אמור להיות בגרעון קלורי בשביל להוריד במשקל ולרדת באחוז שומן

Scylla
12-10-10, 23:53
דווקא שמעתי עליה דברים טובים וחבר שעובד בישראלבודי ומכיר מעולה את המוצרים משתמש בה.
אבל אל תחיה בסרט שהאבקת חלבון זה מה שיעשה לך את ההבדל אם העליה נקיה או מלוכלכת מבחינת שומן.

גל ציון-פור
13-10-10, 00:58
אינטראקטיב חברה מצויינת, עובדת בתקן gmp.
יש לך גם את איזופיור של חברת נייצ'ר בסט שהוא אחד הנקיים שיש היום בשוק.
מה שהכי חשוב זה תפריט היפו-קלורי בשילוב עם אימון נכון.
את אבקת החלבון צרוך לאחר האירובי, עדיף מבחינה הורמונלית (שמירה על רמות אינסולין נמוכות בזמן האירובי).
אין חלון ההזדמנויות קריטי כאשר אתה לא מבצע שני אימונים באותו היום, או שני אימונים בסמיכות של כמה שעות.
בברכה
גל ציון-פור

Reflect
13-10-10, 02:42
תודה רבה! פחדתי שזאת אבקה לא טובה, כי קראתי מלא שטויות שאנשים כתבו.
וכן, אני יודע שזאת לא אבקת פלאים, ואני מתכוון להתמיד לפחות 5 פעמים בשבוע במכון,
הבעיה היא התזונה שלי. עכשיו התחלתי לאכול מסודר, הורדתי ממתקים ושתייה קלה, התחלתי לרשום בפנקס את כל מה שאני מכניס לפה, אני משתדל לאכול 6 ארוחות (למרות זה לא תמיד עובד לי), אני מקווה שזה יעזור לי להוריד.

הייתי שמח להדרכה בקטע התזונתי, אבל באמת שאני קצר מבחינה כספית (חייל בודד) אז אני מנסה לבנות לעצמי דיאטה לבד... :Embarrassment:

יועץ לתוספי תזונה
13-10-10, 09:24
בנוסף לדברים של גל ציון פור,אני ממליץ לך לעבור על המדריך לחיטוב,אולי תוכל לקחת ממנו כמה טיפים.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1

Dim_A
13-10-10, 09:43
גבר אם אין לך זמן ל6 אחרוחות אז תבנה תפריט עם 4 ארוחות הכי חשוב תאכל את כלמה שהיית צריך לאכול במשך היום