PDA

צפה בגרסא המלאה : איש הפיצולים מצטרף לציר הרשע

עמודים : [1] 2 3

Scylla
18-10-10, 01:15
היום רשמית התחלתי ליניארית, בנתיים אין סרטונים להוכחות אז לצורך העניין המשקלים הם בגרמים.
נתונים התחלתיים-
1.75
משקל 73.5 (אחרי חיטוב מ90)
בן 23
משקלי שיא-
סקוואט לואו באר - 152 לחמישיה (בסוף החיטוב..)
דדליפט 165 לחמישיה (לפני חיטוב ובתחילת החיטוב) כרגע סביב 155 לחמישיה.
בנץ' 110 לחמישיה (לפני חיטוב) כרגע סביב 105 בקושי לחמישיה.
פרס 70 לשלישיה, 75 לסינגל (סוף חיטוב)
בנט אובר - 92~ לחמישיה, מהרצפה. היה אפילו 110 שעשיתי לפני חיטוב מגובה ברך (על ראק) מושך קצת עם הגב אבל בלתי נמנע.

מבחינת תזונה אוכל מתון מאוד, מתחיל ולאט לאט מעלה, דגש על מעט פחמימות והרבה חלבון ושומן (גם רווי...)

אימון 1 -
סקוואט 140~ לחמישיה - היה משום מה ממש קשה. אולי כי לפני יומיים עשיתי שיא ומאז לא אכלתי הרבה?
בנץ' 97~ לחמישיה - קשה אבל סיימתי.
בנט אובר 86~ לחמישיה - די קל. בהתאם למאמר עברתי לתנועה אקספלוסיבית מה שיצר סכנה לצלעות שלי בסטים של החימום.
קצת כפיפות בטן עם משקל כי משום מה כתוב את זה בתוכנית. על הייפרס ויתרתי לא רואה בזה טעם.

subzero1122
18-10-10, 01:17
בהצלחה.
תעלה סרטונים.

ולמה ירדת עד 70 ק"ג? :confused::confused::confused::confused:

איש הלילה
18-10-10, 01:19
מגניב, בהצלחה.

Scylla
18-10-10, 01:20
בהצלחה.
תעלה סרטונים.

ולמה ירדת עד 70 ק"ג? :confused::confused::confused::confused:

כי הייתי שמן. והמניע לעשות מאסה כמו שצריך זה שבסופה אני פעם ראשונה אעשה חיטוב כמו שצריך.
ואת האמת ההבדל הקטן של ה2-3 קילו בין החטוב לבין די חטוב, זה שמיים וארץ.
אני עדיין לא מאוד מאוד חטוב אבל מרוצה.

קפטן שלד
18-10-10, 01:23
בהצלטר1ל ידידי המפצל

SmokingSnake
18-10-10, 02:16
המפצל:eek:

יש לך פרס משקל גוף:eek:?
או שזה היה כשהיית 90:fellow:

יאללה תעלה חזרה:laughing:

No Troll
18-10-10, 02:35
הולי שיט!
איש הפיצ1לים פתח אצלנו לוג!

Mr_Nos
18-10-10, 07:02
עכשיו כל הבילדרים יבואו לפתוח פה לוג :o

Cuba
18-10-10, 07:46
בהצלחה משקלים טובים
תפרסם סרטונים

sason
18-10-10, 12:25
משקלים יפים, על כמה פחמימה אתה?

Scylla
18-10-10, 17:08
משקלים יפים, על כמה פחמימה אתה?

המשקלים רובם בחיטוב, שהייתי בחיטוב (עד לפני יומיים) הייתי על 50 גג. דל פחמימה למוות.

עכשיו ממשיך דל פחמימה עם הרבה חלבון והרבה שומן נראה איך יהיה.

SmokingSnake
18-10-10, 17:10
המשקלים רובם בחיטוב, שהייתי בחיטוב (עד לפני יומיים) הייתי על 50 גג. דל פחמימה למוות.

עכשיו ממשיך דל פחמימה עם הרבה חלבון והרבה שומן נראה איך יהיה.

ליניארית בלי פחמימה:confused::confused::confused:
מה ההיגיון

Cuba
18-10-10, 19:54
זה דווקא אפשרי נחש
אבל זה קשה להגיע למספיק קלוריות רק מחלבון ושומן זה הרבה כסף להוציא

Scylla
19-10-10, 00:48
זה דווקא אפשרי נחש
אבל זה קשה להגיע למספיק קלוריות רק מחלבון ושומן זה הרבה כסף להוציא

קשה?
מאוד מאוד בקלות התפריט ההתחלתי 2500 שאני רעב בו... בקלות מגדילים את הקלוריות אפילו עוד 500-1000 בלי להתאמץ, עוד פסטרמה / נקניקיות / שניצלים / בשר טחון
מבחינת שומן זה מאוד קל להוסיף קלוריות אבל בגלל שיש הרבה שומן רווי אז אגוזים / טחינה / שמן זית אני אוכל בכמות קטנה...

אגב התפריט ההתחלתי -
ארוחה 1 - 3 ביצים, נקניק שמן (פפרוני / בייקון / שינקן ) או נקניקיה (פרנקפורטר / מרגז / ווינר / צ'וריסוס) טוסט מ3 פרוסות לחם קל מלא עם גבנ"צ 9% ונקניק כלשהו...
ארוחה 2 - יוגורט עם פייבר 1 ואגוזים
ארוחה 3 - המבורגר 250 עם בייקון גבנצ 25%~ וביצה עם לחמניה או 300~ גרם שניצל עם לחמניה, 2 ביצים טחינה בולגרית זיתים בצל וכו'
עוד שני שייקים ביום, אחד מהם עם 300 מל חלב, השני אחרי אימון עם מים.

מה שיקר בתפריט זה הנקניקים אבל הנקניקיות דווקא לא (ספציפית הפרנקפורטר והווינר עלה 20-22 ל800 גר') ונקניקים עולים 6-10 ל100 גר', תלוי איזה. אבל זה לא בעיה תמיד בשר טחון קל להוסיף מאוד זול (34 לקילו) או חזה עוף... שניצלים מוכנים זה לא זול (20-25 לחבילה של 700 גר' שבפועל היום מדדתי והיה 573) אבל אין לי הסבר אני מאוהב במאכל הזה... הרבה יותר משניצל ביתי אמיתי.

לשאלה למה חלק מהמוצרים דלי שומן (יוגורט, חלב, גבנ"צ, בולגרית) לא כי אני מפחד משומן, אלא כי אני מעדיף בשרים שמנים מאשר מוצרי חלב שמנים ששם לרוב אני לא ארגיש את ההבדל לטובה.

סה"כ זה תפריט התחלתי אחרי חיטוב אני נכנס לאט לאט ובהדרגה עם הזמן אני אעלה קלוריות באמת שלא חסר איפה...

No Troll
19-10-10, 00:51
אתה קונה בייקון מטיב טעם?
מה המחיר?
ערכים?

תודה

Cuba
19-10-10, 00:52
אז סבבה בהצלחה עם תתקע תוסיף עוד פחממות מה ערכים סופיים?

SmokingSnake
19-10-10, 00:55
3000 קלוריות זה בסדר, איפה אתה דוחף עוד 2000 בלי פחמימה

Scylla
19-10-10, 01:02
אתה קונה בייקון מטיב טעם?
מה המחיר?
ערכים?

תודה

הפעם קניתי מטיב טעם, עלה 10 ל100 גר'. די יקר. רציתי את הבייקון שהיה במבצע ב7 אבל הקופאית לא הבינה אותי טוב, טענה שזה יותר איכותי. ככה או ככה יש בכפ"ס מקום יותר זול מעדניה של רוסים - מעדני אביב שעולה 6-6 וחצי לבייקון שהיה לי טעים מאוד. לגבי ערכים אין לי מושג. אני לא אוכל הרבה בייקון ככה שזה לא קריטי, שאני אוכל זה 2 פרוסות, לא מעבר.

אז סבבה בהצלחה עם תתקע תוסיף עוד פחממות מה ערכים סופיים?

לא חישבתי במדוייק אבל הערכה סביב 200+ חלבון, 150~ שומן, 150~ פחמימה.
ובאמת הכוונה להוסיף פחמימות בהדרגה במידה ואני אתקע, ולהשתדל פחמימות איכותיות.

3000 קלוריות זה בסדר, איפה אתה דוחף עוד 2000 בלי פחמימה

אני לא צריך 5,000. אני לא הארד גיינר. בלי פחמימה בכלל להוסיף זה לא יהיה קל אבל הכל אפשרי. אני עכשיו עברתי ליום יותר ארוך מבדר"כ (לימודים) והרבה פעמים אני לומד+מתאמן+עובד באותו יום, ככה שאני ער הרבה שעות ויש הרבה זמן וקיבולת להכיל אוכל. לא בעיה להוסיף ביצים, אגוזים, טחינה, שמן זית, בשר טחון וכו' וכו' וכו'.

חשוב לזכור שבנתיים אני שחיף מטונף על 74~ קילו. בסוף המאסה הקודמת אחרי 85 אז באמת היה צריך לחפש בנרות מה לדחוף, עכשיו לא.

sason
19-10-10, 06:39
תנסה ותראה איך הולך לך, ניסיתי בערך חודשיים להיות על דל פחמימה ולא הלך לי טוב בכלל, אבל אני די בטוח שזה כי לא הכנסתי מספיק אוכל.. קשה להכניס מספםיק קלוריות בלי פחמימה לאורך זמן.

בהצלחה

Scylla
19-10-10, 07:14
תנסה ותראה איך הולך לך, ניסיתי בערך חודשיים להיות על דל פחמימה ולא הלך לי טוב בכלל, אבל אני די בטוח שזה כי לא הכנסתי מספיק אוכל.. קשה להכניס מספםיק קלוריות בלי פחמימה לאורך זמן.

בהצלחה

אני לא יכול להוכיח את זה אבל נראה לי שאני מסתדר יפה בלי פחמימה, כל החיטוב הרגשתי בסדר (חוץ מהעובדה שפינטזתי על אורז ואני בכלל לא אוהב אורז...) ולא עייף מדי או חלש מדי, הצלחתי גם אשכרה להעלות משקל בסקוואט (אני מניח שחלק מזה כי עברתי ללואו בר) והמשקלים בבנץ' ובדדליפט לא נפגעו בצורה יוצאת דופן (5-10 קילו) למרות שהורדתי 16+ קילו משקל גוף לאורך המון זמן.

hypertrophy
19-10-10, 12:46
מזל טוב אחי היקר!
בהצלחה!

Scylla
19-10-10, 21:09
אימון 2-
סקוואט קל 105 לשתי חמישיות - בכיף, מרגישים קצת את החלודה והעייפות מהסקוואטים האחרונים.
פרס 60 לחמישיה - קליל, יותר מבדר"כ.
דדליפט - סט שלישי 130~ לחמישיה עף כמו אוויר, הייתי בטוח שאת ה145~ לחמישיה אני גם אעיף בקלות במיוחד עם קצת רבאק וחגורה, אבל משום מה היה די קשה, לא קרוב לכשל אבל יחסית קשה. אולי בגלל שלא ישנתי טוב ביומיים האחרונים, יהיה בסדר.

זהו. יצאתי בהרגשה רעננה מדי... קשה להסביר.

No Troll
20-10-10, 21:31
אוי איכס
זה ה
http://www.mvnet.fi/kuvat/sekalaista/virrankulutus/jatkojohto_kytkimella.jpg

Cuba
20-10-10, 21:34
חחחחח

קפטן שלד
20-10-10, 22:36
יפה מאוד המפצל מרעננה.

subzero1122
20-10-10, 23:24
העם דורש סרטונים פצלן!

Scylla
21-10-10, 02:55
כפר סבא לא רעננה.
אני די אנטי סרטונים, אבל צעד ראשון הבאתי מצלמה למכון. נראה מחר אולי לצלם. צריך גם לחשוב איפה למקם את המצלמה.

subzero1122
21-10-10, 04:05
כפר סבא לא רעננה.
אני די אנטי סרטונים, אבל צעד ראשון הבאתי מצלמה למכון. נראה מחר אולי לצלם. צריך גם לחשוב איפה למקם את המצלמה.

אלדג, שאל תשלד איזה אנטי אני הייתי.
אבל הבנתי שזה כלי מצוין לראות טכניקה ועומק במקום לספר סיפורים על זויות דו מימדיות וחוסר יכולת לאמוד את העומק ביקומים מקבילים.

אני לא אומר שאני לא מאמין לך, לא אמרת דברים בומבסטיים כמו hadash. סתם מעניין לראות סקוואט של מישהו שהתעסק נטו בפיצולים עד עכשיו.
סך הכל הסקוואטים של רוב אנשי הלילה די דומים, תמיד מעניין לראות עוד דברים.

Scylla
21-10-10, 13:35
אני יודע שיש כלי מצויין אין כאן ספק, זה סתם מפדח לעשות את זה במכון מלא. מצד שני אני צורח ונהיה צרוד מרוב צרחות בסטים כבדים אז אני מניח שאת הפדיחות כבר עשיתי...

Cortex
21-10-10, 14:23
אימון 2-
סקוואט קל 105 לשתי חמישיות - בכיף, מרגישים קצת את החלודה והעייפות מהסקוואטים האחרונים.
פרס 60 לחמישיה - קליל, יותר מבדר"כ.
דדליפט - סט שלישי 130~ לחמישיה עף כמו אוויר, הייתי בטוח שאת ה145~ לחמישיה אני גם אעיף בקלות במיוחד עם קצת רבאק וחגורה, אבל משום מה היה די קשה, לא קרוב לכשל אבל יחסית קשה. אולי בגלל שלא ישנתי טוב ביומיים האחרונים, יהיה בסדר.

זהו. יצאתי בהרגשה רעננה מדי... קשה להסביר.

אל תעשה את החימום בדדליפט חמישיות, זה סתם מתיש.

תעשה 3 סטים חימום סט ראשון 5חזרות, שני 3חזרות שלישי 1/2 חזרות.

Scylla
21-10-10, 16:34
אל תעשה את החימום בדדליפט חמישיות, זה סתם מתיש.

תעשה 3 סטים חימום סט ראשון 5חזרות, שני 3חזרות שלישי 1/2 חזרות.

אני מבין למה, אבל ה1-2 סטים לפני הסט עבודה הם חלק מהנפח של האימון וגם משתנים בהתקדמות וכו' , לא? הרבה יותר קל ונוח להוריד חזרות השאלה אם זה לא פוגע בהתקדמות הכללית מעבר לסט עבודה הנתון באותו אימון..

No Troll
21-10-10, 16:38
כן, במאדקו זה לא חימום
4 סטים של פירמידה 5 חזרות על סט.

subzero1122
21-10-10, 17:42
במדקאו הסטים בדדליפט הם הנפח, לא החימום, ככה שמן הסתם אתה צריך לבצע אותם.

Cuba
21-10-10, 18:04
אופיר אני גם התפדחתי בהתחלה לצלם בפלאפון אבל זה הדבר שהכי שיפר לי את הטכניקה, ראיתי איפה אני טועה וככה ידעתי לשפר

Cortex
21-10-10, 18:32
זה נכון שזה הנפח אבל אתה לא תתקדם ככה בדדליפט.
חוץ מזה למה הוא צריך נפח בדדליפט ?

No Troll
21-10-10, 18:37
ככה התוכנית בנויה

Cortex
21-10-10, 19:01
נכון, בכל זאת זה סתם יעקב אותו.

Cuba
21-10-10, 19:32
נכון, בכל זאת זה סתם יעקב אותו.

תגיד לביל סטאר שהתוכנית שלו גרועה

Cortex
21-10-10, 19:34
שאר התכנית לא גרועה רק החלק של הדדליפט

Scylla
22-10-10, 04:57
טוב בוא לא נכנס למה נכון ומה לא, בשלב זה אני אעדיף להקשיב לאדון סטאר.

אימון 3-
סקוואט (הפעם צילמתי) הלך די סבבה, ה144 לשלישיה היה קשה אבל אני מעריך שאני אצליח חמישיה ביום ראשון כל עוד שום דבר לא ישתבש, הבעיה היא שחסר לי מעט עומק וגם שצילמתי את הסטים הקלים יותר זה היה דומה למרות שניסיתי לרדת נמוך, צריך לחשוב מה עושים עם זה.
JONj80GLnbE
http://www.youtube.com/watch?v=JONj80GLnbE
בנץ' - 100 לשלישייה - היה בסדר גמור, לא הזכיר את הקושי המוזר שהיה ביום ראשון.
בנט אובר- לא זוכר כמה לשלישיה קרוב ל90 אני מניח, קליל מאוד.
מה שכן יצאתי בל1ט ושכחתי את הסטים ל8 חזרות בבנץ' ובסקוואט. לא נורא.
אחרי זה תרגילי עזר לכבוד הסופ"ש -
מתח 15*3 - הסט האחרון הצלחתי בקושי בקושי, מעריך שאני עושה די נקי, אומנם לא לאט ועוצר למטה אבל משתדל לרדת עד הסוף ו"לקפוץ" כמה שפחות.
קדמית - 2 סטים עם דאמבלים לא מעניין במיוחד
אחורית - 2 סטים עם כבל לא מעניין במיוחד

רן אמר לי לעשות מתח בימים של הבנט אובר,
חשבתי אולי להעיף את האחורית והקדמית באימון האחרון ולעשות קדמית ומקבילים ביום של הדדליפט, מה דעתכם? כי יצא לי אימון ארוך ונראה לי מיותר 3-4 תרגילי עזר באימון.

No Troll
22-10-10, 05:19
אחלה רייג' :)

כן, חסר לך עומק
שתי חזרות ראשונות זה לא ברור אולי בגלל התאורה
חזרה שלישית בטוח לא שברה
אתה תתקן ויהיה לך יותר קל.
באיזה רוחב אתה עומד?

ואיזה מכון זה אגב?

Scylla
22-10-10, 06:26
עומד יחסית רחב, מקפיד לשלוח רגליים החוצה.

במחשב שלי בקובץ המקורי רואים יותר טוב, אני מגיע בדיוק למקביל ב3 החזרות... לא מספיק טוב. נראה לתקן את זה או לתת חזרות עם משקל קל בסופר-עומק...

וגרייט שייפ כפר סבא

No Troll
22-10-10, 06:36
סבבה, בהצלחה, אתה תסדר את זה בקלות .

קפטן שלד
22-10-10, 12:46
ככל שתשנה יותר דברים בתוכנית אתה תהרוס אותה והיא לא תעבוד.
חסר לך ממש טיפה עומק בסקוואט

subzero1122
22-10-10, 13:07
סקוואט לא רע בכלל, רק חסר לך מעט עומק.

מה שעוד כדאי שתנסה לתקן זה ההשענות קדימה. פשוט תשתדל לשבת יותר אחורה.

משהו בתנועות (וגם במכנס) שך מזכיר את איש הלילה...

Scylla
22-10-10, 14:03
מבסוט על התגובות שלכם.
נסדר את העומק סה"כ חסר כמה ס"מ בשביל לשבור.
המכנס הוא סתם מכנס רגיל של נייק רק שאני עושה סקוואט אני מקפל אותו שיהיה גבוה. לפעמים אני גם עושה עם מכנס של אגרוף תאילנדי :)

subzero1122
22-10-10, 14:27
הסנטימטרים האלה הם כל ההבדל, אבל אתה תשבור גם ככה.

בכל מקרה טוב לדעת שאני לא הכי שחיף בפורום כרגע.

SmokingSnake
22-10-10, 15:04
יפה מאוד, אתה יכול לראות בactive hip 2 המאמר של ריפטו, שתכלס העומק זה פונקציה של רוחב עמידה ושליחת ברכיים לצדדים לאורך כל התנועה, ככה שזה יבוא לך בקלות, את הכל יש לך אז אתה מהר מאוד יכול לפתור את זה.

מקבילים מציע לך לעשות ביום של הבנץ'(אף פעם לא בפרס) וביום של הפרס לעשות יד קדמית... תרגיל עזר אחד מקסימום

ד"א המכון שלך נראה כמו מועדון חושפנות עם התאורה הזאת

Scylla
22-10-10, 15:19
הסנטימטרים האלה הם כל ההבדל, אבל אתה תשבור גם ככה.

בכל מקרה טוב לדעת שאני לא הכי שחיף בפורום כרגע.

כן אני אופטימי. לגבי היותי שחיף... אומנם כרגע אני 74 וזה אכן שחיף אבל אני מוחה בתוקףףףףףףףףף

יפה מאוד, אתה יכול לראות בactive hip 2 המאמר של ריפטו, שתכלס העומק זה פונקציה של רוחב עמידה ושליחת ברכיים לצדדים לאורך כל התנועה, ככה שזה יבוא לך בקלות, את הכל יש לך אז אתה מהר מאוד יכול לפתור את זה.

מקבילים מציע לך לעשות ביום של הבנץ'(אף פעם לא בפרס) וביום של הפרס לעשות יד קדמית... תרגיל עזר אחד מקסימום

לגבי המכון - דווקא לדעתי הוא מואר מדי ויש מלא מנורות חזקות שמסנוורות, אבל הכלוב הוא בפינה ומשום מה היוטיוב הפך את הסרטון המקורי ליותר חשוך ממה שהוא..

ד"א המכון שלך נראה כמו מועדון חושפנות עם התאורה הזאת

אני עומד רחב ומוציא ברכיים... נראה מקסימום להקצין את זה קצת. לגבי מקבילים למה לא ביום של פרס? וביום של בנץ' רן הציע לי לעשות מתח ככה שמה עדיף?

SmokingSnake
22-10-10, 16:25
סטאר רשם באחד המאמרים שלו על פרס מעל הראש, על הניסיון שלו עצמו ועל הניסיון במהלך השנים שהוא עשה עם מתאמנים אחרים שעברו אצלו.
הוא מצא שאימון כבד של פרס+ מקבילים= overkill ולא כ"כ אפקטיבי, לעומת זאת כשזה היה תרגיל עזר לא ביום של הפרס זה שיפר את הפרס ועזר כשאנשים הגיעו לנקודת תקיעה ממושכת.

hypertrophy
22-10-10, 16:32
יואש האמת שאתה יותר שחיף ממנו....
בכל אופן הסידור הזה של העומק לא כזה בעייתי זה נראה כמו חוסר מודעות פשוט...מה שיסתדר עכשיו חרי שראית את הסרטון

למה כזה חשוך אצלכם?זה לא מפריע?

קפטן שלד
22-10-10, 17:39
בכל אופן הסידור הזה של העומק לא כזה בעייתי זה נראה כמו חוסר מודעות פשוט...מה שיסתדר עכשיו חרי שראית את הסרטון

הם אוהבים שם אווירה אינטימית

Scylla
23-10-10, 03:59
לא חשוך אצלינו!!!!
זה בגלל שהכלוב בפינה + הסרטון עבר מוטציה ביוטיוב. מעבר לזה אפילו מסנוור אצלינו.

יאיר לגבי המודעות - לצערי אתה טועה, צילמתי גם סטים של חימום שראיתי שאני לא יורד מספיק, ועשיתי את הסט בידיעה שאני צריך לשים דגש על עומק. זה מה יצא, ננסה שוב ונגזים עם העומק מקסימום נגיע לכשל.

subzero1122
23-10-10, 04:03

:):):):) ברור שאני יותר שחיף ברמה ויזואלית, אני מדבר מבחינת משקל.

וScylla, אין צורך שתרד עד הרצפה או משהו, פשוט תשבור מקביל ותעלה.

Scylla
23-10-10, 04:40
:):):):) ברור שאני יותר שחיף ברמה ויזואלית, אני מדבר מבחינת משקל.

וscylla, אין צורך שתרד עד הרצפה או משהו, פשוט תשבור מקביל ותעלה.

אני שוקל מעט כי אני יחסית חטוב, במצב רגיל הייתי 78-82 בכיף. הרי התחלתי את החיטוב מ90...

subzero1122
23-10-10, 04:50
אני שוקל מעט כי אני יחסית חטוב, במצב רגיל הייתי 78-82 בכיף. הרי התחלתי את החיטוב מ90...

אני זוכר, סתם זה היה בשביל הפואנטה.

hypertrophy
23-10-10, 11:30
לא חשוך אצלינו!!!!
זה בגלל שהכלוב בפינה + הסרטון עבר מוטציה ביוטיוב. מעבר לזה אפילו מסנוור אצלינו.

יאיר לגבי המודעות - לצערי אתה טועה, צילמתי גם סטים של חימום שראיתי שאני לא יורד מספיק, ועשיתי את הסט בידיעה שאני צריך לשים דגש על עומק. זה מה יצא, ננסה שוב ונגזים עם העומק מקסימום נגיע לכשל.

מסנוור בגלל התאורה עם בגלל הטייצים? :)
ואוקיי אם אני טועה אז אתה בננה רקובה p:

Idan Golani
23-10-10, 18:33
כל הכבוד ושיהיה בהצלחה!

Scylla
24-10-10, 23:01
אימון 1, שבוע 2-
מעפעפעפן.
ניסיתי לעבוד על העומק, מה שהפך את המשקל להרבההההה יותר קשה. אני אעשה ריסט גדול כי הpr שהצבתי בתוכנית הוא 152 לחמישיה - ואני ממש לא עושה אותו עם שבירת מקביל.
סט רביעי - 126~ קילו לחמישיה, עושה רושם שכאן יש מספיק עומק ואני שובר נראה לי בכל החזרות.
jXBh_iTUA-0
Xx-f4OF4KPE
סט חמישי 144~ קילו (אמור לחמישיה), שובר גבולי או כמעט שובר, והעומק מאוד הקשה על הסט, מה שגרר כשל. האמת שיכול להיות שגם מיקמתי את המוט על הכתף בצורה מעט לא טובה היא כאבה אחרי זה וגם שהוצאתי הרגשתי משהו לא מאוזן אבל הרייג' הסיט את הפוקוס מזה.
Xx-f4OF4KPE
Xx-f4OF4KPE
חשבתי לעשות ריסט שהמשקל של הסט הרביעי יהיה החמישי ומשם להמשיך את ההתקדמות האיטית והבטוחה. גם אם הייתי סוגר חמישיה, אני לא אמור להתקרב לכשל כ"כ בשבוע השני.

בנץ' - 100 לחמישיה, סגרתי, אבל הייתי חזרה לפני כשל. כל האימון הרגיש קצת לא בפוקוס, אין לי מושג למה, אולי בגלל שהייתה לי משמרת ארוכה יום לפני, דווקא ישנתי טוב ואכלתי סבבה.
בנט אובר - 88~ לחמישיה - סגרתי, מעט קשה, רחוק מכשל אבל יש מתחילים "לזייף" בתנועה, אבל זה לגיטימי, גם כאן הרגשתי קצת חולשה, אולי כי אנסתי את הגב בחמישי עם הסטים של המתח.
מתח - 15*3 - שני סטים ראשונים סגרתי לגמרי, סט האחרון היה קשה מאוד גם הMP3 נתפס לי באוזן מה שגרר עצירה וקצת תשומת לב מיותרת לעניין, עשיתי 14 חזרות, 2 אחרונות אולי לא לגמרי עד למעלה. מאמין תוך שבוע-שבועיים גג אני סוגר את הסט השלישי לחלוטין.

עריכה- איך אני מעלה כאן סרטון יו טיוב בצורה נורמלית?

No Troll
24-10-10, 23:05
קח את ה- Xx-f4OF4KPE
לתוך היוטיוב פה

IdaNP
24-10-10, 23:11
הסקוואט שלך בדיוק שובר לדעתי. חבל בגלל הכשל, אבל לא נורא, תאכל ותתחזק. במילא אתה כבר מחוטב עכשיו... אני שוקל 80 על 1.71 והמשקלים לא בשמיים בכלל חחח

Scylla
24-10-10, 23:13
הסרטון כנראה לא הועלה לגמרי מישהו יודע איך אני "מאשר" סופית שיעלה ביו טיוב עצמו בחשבון?

עריכה - רגע רק אני לא רואה את הסרטים באשכול כאן?

IdaNP
24-10-10, 23:20
אתה צריך להשאיר בתוך הדבר הזה שם רק את מה שאחרי השווה. כל הwww.youtube וכל זה, לא צריך. רק ככה זה יראה לך את הסרטונים כאן.

No Troll
24-10-10, 23:29
תיקון קטן:
כל מה שאחרי השווה
ועד ה-&

Scylla
24-10-10, 23:31
עכשיו רואים? כי עידן כן הגיב עליהם..

No Troll
24-10-10, 23:32
עכשיו רואים.
גם מקודם כבר ראיתי ביוטיוב.

ניראה לא רע,
הכשל היה מוזר, הייתי בטוח שאתה סוגר 5

קפטן שלד
24-10-10, 23:57
שובר מקביל

איש הלילה
25-10-10, 00:36
הסקוואט שובר אבל יש מה לשפר בו.
בראש ובראשונה זה להיות יותר מכווץ, וללמוד להשתמש בבאונס ובהיפ דרייב מהתחתית.

hypertrophy
25-10-10, 01:09

אין מה להוסיף
מזל טוב אתה שובר

SmokingSnake
25-10-10, 01:12
scylla מקסימום תעשה שבוע בדיקת טכניקה על 70% מהRM5
בהצלחה, תתחיל לאכול:eek:

Scylla
25-10-10, 02:02
עכשיו רואים.
גם מקודם כבר ראיתי ביוטיוב.

ניראה לא רע,
הכשל היה מוזר, הייתי בטוח שאתה סוגר 5

לא לא הכשל היה די במקום, הייתי יכול לסגור אולי עוד חזרה אחת, היה לי מאוד קשה. יכול להיות גם יום רע, אבל העוד טיפה עומק בהחלט מקשה.

אשמח אם תפרט יותר לעומק.

אין מה להוסיף
מזל טוב אתה שובר

תודה רבה.

scylla מקסימום תעשה שבוע בדיקת טכניקה על 70% מהrm5
בהצלחה, תתחיל לאכול:eek:

הטכניקה סה"כ טובה אבל תמיד יש מה לשפר. לא צריך משקל נמוך מדי אני די מבסוט על איך שהסט הרביעי נראה.

קיצור, לכמה לדעתכם לקחת אחורה את המשקל בסקוואט?
הכשל בחזרה השלישית היה על 144
החמישיה בסט הרביעי הייתה 126
לקחת בחשבון שאני בשבוע שני בליניארית ככה שאני אמור להיות על 6-8 קילו מתחת לpr.

Scylla
26-10-10, 21:19
שבוע 2, אימון 2
סה"כ אימון טוב, יצאתי מרוצה. דאגתי לאכול יחסית טוב, לישון נורמלי יחסית.
סקוואט קל - לאחר האימון הקודם החלטתי על ריסט חזק בסקוואט, לא ממהר לשומקום, באימון הבא אעשה 130 לשלישיה, אימון לאחר מכן לחמישיה וכו'. לפי הנתונים האלה היום היה 95~ קילו:
u7ZjsViLS4A
פרס - בגלל שהמשקל עצמו יחסית קטן, לא עשיתי התקדמות מאימון קודם (הייתי צריך לעלות 3 ליברות כאשר אימון קודם עשיתי ליברה מעל מה שהייתי אמור) ובהתאם היה אכן קל, 61~ לחמישיה:
e5RSkmpuWZI
דדליפט- אימון קודם על 144~ היה משום מה ממש קשה ומאוד קרוב לכשל, הפעם על 147~ היה סביר בהחלט, מה שיצאתי בל1ט, חבר צילם אותי כי זה מצחיק אותו (זה לא הסרטון שלו) שאני צורח, ושכחתי לעשות אחיזה משולבת, אז 2 חזרות ראשונות באחיזה רגילה, חזרה שלישית התפקששה בגלל האחיזה, אז נתתי עוד 3 חזרות באחיזה משולבת, לא היה קשה מדי, רחוק מכשל, למרות כל הסיבוכים באמצע... נראה כאילו אני לא נועל אבל עצרתי ברגע סיום החזרה ואכן נועל(חוץ מהחזרה השלישית שהתפקששה), ככה או ככה זו לא בעיה... :
6moeop8Sar8
2 סטים קדמית בדאמבלים, 2 סטים אחורית בכבל.

לגבי תרגילי עזר החלטתי לעשות-
אימון 1 - מתח
אימון 2 - קדמית+אחורית
אימון 3 מתח+מקבילים

מה דעתכם? נראה לי לא מוגזם בייחוד שאימון 3 אחריו יש מנוחה יומיים וגם ככה הנפח בו יותר קטן (וגם הקושי.. בדר"כ)

No Troll
26-10-10, 21:34
הסקוואט ניראה טוב, תשתדל להיות יותר מכווץ ואל תמהר לרדת.

Scylla
26-10-10, 21:50
קיבלתי, למרות שהירידה המהירה נבעה מהמשקל הקל...

IdaNP
26-10-10, 21:59
לא נראה כאילו אתה נועל בחזרות הראשונות בדדליפט...
הסקוואט נראה טוב, רק קצת מהר מדי ואני חושב שקלטתי אותך טיפה שומט את החזה ומאבד כיווץ.

Scylla
26-10-10, 22:08
חזרה ראשונה-שניה בדדליפט הסתכלתי שוב, אני נועל, חזרה שלישית אני לא נועל בגלל האחיזה. ככה או ככה שוב זו לא הבעיה במידה והייתה.

לגבי הסקוואט אכן מהר, אבל זה בגלל המשקל, אשתדל לעבוד על הכיווץ ולהכנס לסט "קשיח" יותר.

Scylla
29-10-10, 05:30
שבוע 2 - אימון 3
סקוואט - 130x3 - היה סבבה, לא קליל אבל פרופורציונלי, אפילו לא צעקתי.
בנץ' 104x3 - פחדתי שיהיה קשה אבל דווקא היה בסדר גמור. יש תקווה לשבור את הנאחס בבנץ'.
בנט אובר 88x3 - קליל מאוד.
מתח 15x3 - סיימתי את כל החזרות אבל בסט האחרון 2~ אחרונות לא מלאות.
מקבילים 10 משקל גוף, 10 עם פלטה של 20.

אימון טוב סה"כ, אופטימלי בנתיים. לאט לאט מתחיל גם לאכול מעט יותר.

No Troll
29-10-10, 05:39
אתה שובר שיאים בשבוע 5?

Scylla
29-10-10, 19:25
אתה שובר שיאים בשבוע 5?

אם אני לא טועה... או 4 או 5
אבל זה שיאים "זמניים" כי בסוף מאסה הייתי עושה למשל דדליפט 165*5 והיום לא... לאט לאט...
כנ"ל בנץ' וכו'
וסקוואט עשיתי למשל 152*5 לפני התוכנית, אבל לא שברתי, אז חתכתי את המשקלים...

לא בוער לי לשומקום אני מתקדם לאט לאט ובטוח ולאט לאט מוסיף עוד אוכל בהדרגה מאוד

קפטן שלד
29-10-10, 19:31
בוא נאכל היום!

No Troll
29-10-10, 20:08
בוא תאכל היום!

:clap:

Scylla
29-10-10, 21:32
קבעתי עם חברים הולכים לצ'פלין כנראה ואז לטחון ב0ר טח1ן בא11נגרד, שישי הבא אני מאמין שאפשר לקבוע ללכת לאכול למרות שבחמישי אנחנו הולכים לרק ב0ר אבל זה בהחלט לא מתנגש...

subzero1122
29-10-10, 22:02
קבעתי עם חברים הולכים לצ'פלין כנראה ואז לטחון ב0ר טח1ן בא11נגרד, שישי הבא אני מאמין שאפשר לקבוע ללכת לאכול למרות שבחמישי אנחנו הולכים לרק ב0ר אבל זה בהחלט לא מתנגש...

אחי שמעתי אתה נותן ברייקדאנס ברחבה!!

Cuba
29-10-10, 22:04
חחח אופיר צאפלין זה לא מסיבות של חוגרים?

Scylla
30-10-10, 04:18
לא, בקושי הכניסו אותנו שאנחנו 23. זה 24+ אם אני לא טועה. די שונא דאנסברים, כל האווירה, פוזה וכו'... העיקר קינחנו בא11נגרד, פשוט המבורגר מדהים.

Cuba
30-10-10, 18:04
אהההה
אני הייתי שם לפני חודש בערך בשישי אני חושב וזה היה חוגרים לא אוהב תמקום הזה ה2 ברים האלה תופסים את כל המקום

Scylla
31-10-10, 04:11
צפלין שישי חוגרים? נשמע לי מוזר
כל דאנס בר זה בר במרכז בניגוד למועדון שזה בר בצד, לברמנים דאנס בר זה מעולה, לבליינים עדיף מועדון, זאת גם הסיבה שאני לא מת על דאנס ברים, יותר מדי פוזה, לא באמת רוקדים, ולא בזין שלי להתחנן להכנס.

subzero1122
31-10-10, 13:37
כל דאנס בר זה בר במרכז בניגוד למועדון שזה בר בצד, לברמנים דאנס בר זה מעולה, לבליינים עדיף מועדון, זאת גם הסיבה שאני לא מת על דאנס ברים, יותר מדי פוזה, לא באמת רוקדים, ולא בזין שלי להתחנן להכנס.

תבקש מיאיר שיכניס אותך לריח מנטה, שמעתי יש שם ים צ'וצ'יות זורמות.

Scylla
31-10-10, 15:09
כל מקום שיאיר יכול לעזור להכניס אותי אני מוותר מראש על הכניסה לשם...

קפטן שלד
31-10-10, 15:31
כל מקום שיאיר יכול לעזור להכניס אותי אני מוותר מראש על הכניסה לשם...

האם אתה טוען שהכ1רדי הינו בן מיעוטים, מגעיל ודוחה את הנפש, ואם ביכולתו להכניס אותך למקום כלשהו כנראה שהמקום מסריח :sweatdrop: ?

hypertrophy
31-10-10, 17:00
האם אתה טוען שהכ1רדי הינו בן מיעוטים, מגעיל ודוחה את הנפש, ואם ביכולתו להכניס אותך למקום כלשהו כנראה שהמקום מסריח :sweatdrop: ?

אמר הבנאדם שלא עבר סלקציה לדאבוש

קפטן שלד
31-10-10, 17:00

אתה לא עובר סלקציה לחבורה של ע1צר

hypertrophy
31-10-10, 17:01
וטוב שכך!!! זה מעיד עלי רק דברים טובים
:):):):) היי חמוד :)
היי2

Scylla
31-10-10, 17:11

חיובי.

ידעו מראש שהוא לא מסיים לאפה אז חסכו לו את הבושה.

אתה לא עובר סלקציה לחבורה של ע1צר

אם ע1צר בחבורה של ע1צר אז כנראה שהסטנדרטים ממש נמוכים.

וטוב שכך!!! זה מעיד עלי רק דברים טובים
:):):):) היי חמוד :)
היי2

אתה טוען ש (-)*(-) = (+) ?

hypertrophy
31-10-10, 17:17
קודם כל....היי! מה אתה מסכים עם האיימיש???
דבר שני...הייתכן וכי אתה הופך עורך אט אט לטר1ל?

No Troll
31-10-10, 17:19
החדרתי בו מוטיבציה.

Cuba
31-10-10, 22:30

יכול ליהיות שזה היה בחמישי ואני לא זוכר..
בכל מקרה זה היה מסיבה שם לא דאנס בר רגיל .. לא אוהב מקומות כאלה
אני אוהב בתכלס יותר פאבים מדאנס ברים ומסיבות

Scylla
31-10-10, 23:33
דאנס בר = מסיבה
מועדון = מסיבה
ההבדל זה בגודל ובמיקום של הבר, זה הכל
וזה דאנס בר לכל דבר הצ'פלין...

בכל אופן לענייננו - אימון 1 שבוע 3
שכחתי את התוכנית אז אלתרתי את כל הסטים עד לסט עבודה הסופי שאת המשקלים שלו זכרתי (אני מקווה)
סקוואט סט רביעי - 113 קילו~ עושה רושם בסדר

סקוואט סט רביעי 130~ קילו - לא היה קשה חוץ מהחזרה האחרונה שהגב הגיע אופקי מדי, מה שכן שמתי לב בסרטון שאני לא שובר בחזרות הראשונות, אבל ב4-5 כן... נעבוד על זה...

בנץ' 104~ לחמישיה, היה לא הכי קל, אבל היה לי עוד קצת לפני כשל, היה מחסור בספוטרים נורמלים והייתי צריך לצעוק עליו בחזרה הרביעית שלא יעזור, גרם קצת לאיבוד כיווץ והוצאת מרפקים... לא נורא.

בנט אובר - 88~ לחמישיה, די קל.

מתח 15*3 - הפעם השלמתי את כל החזרות, עדיין קופץ קצת לקראת הסוף... אוטוטו שאני אהיה מבסוט על כמה חלק אני מבצע אני אתקדם לפחות חזרות ועם משקל.

סה"כ אימון טוב, דאגתי לאכול טוב ולישון טוב.

Scylla
01-11-10, 00:35
סקוואט 114~
Vk6kOKXkUMk
סקוואט 130~
MsmtA9JGPIA
בנט אובר 88~
lOn5cHRS4TU

Scylla
02-11-10, 22:33
אימון 2, שבוע 3
אימון מעולה. אתמול בלילה ניסיתי לחשוב מה הבעיה שלי לעזאזל עם העומק בסקוואט וגיליתי אותה, אני עומד רחב מדי וגם בלי משקל אני מקבל את הבאונס קצת לפני מקביל, ברגע שאני יורד מתחת, הכיווץ הולך לאיבוד, הגב נעשה אופקי וכו' וכו' וכו'. הסקוואט היה אומנם משקל קל (97~) אבל מבסוט על הטכניקה ובעיקר על העומק שלא היה קשה להגיע אליו כמו תמיד:
kzOwyRMlEtw
פרס - 63, לא היה קשה מדי.
6Y-6KNAXI2o
דדליפט - 152, לא היה קליל אבל רחוק מאוד מכשל, הרגיש טוב.
r8pj-cNWB9w
קצת קדמית ואחורית בשביל הפנאן

Cuba
02-11-10, 22:43
יפה אופיר. אחלה טכניקה בכל הסרטונים מה הם השיאים שלך?

Scylla
02-11-10, 22:49
סקוואט ברמת העקרון הגעתי ל152 לחמישיה, אבל אני יוצא מנק' הנחה שזה לא שבר מקביל.
בנץ' אשכרה הייתי יותר חזק לפני שנה~, אין לי הסבר מה קרה. עשיתי 111 ל4-5 חזרות, מלאות. היה נסיון לסינגל ל124~ שלא הלך ובחימום אליו עשיתי שלישיה של 111 בקלות. לא יודע מה קרה מאז. מנסה עכשיו לעבוד על זה.
פרס 70~ לשלשה, 75~ לסינגל.
דדליפט 165 לחמישיה בשיא המאסה, יצא לי לא מזמן לעשות 175 לסינגל, עלה די בקלות.
בנט אובר קשה להגדיר... הייתי עובד פעם עם 111 אבל עם הגבהה, מהרצפה משכתי סביב 93~ לחמישיה.

No Troll
02-11-10, 23:22
כל הכבוד,
בסקוואט אל תתבייש לרדת יותר לאט, זה רק יעזור.

עבודה טובה.

קפטן שלד
02-11-10, 23:27
יייייייייייייייייייייייייייי

"איייייייייייייייייייייי" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מעכשיו אתה תהיה שוליית הקפטן, אתה צועק איייייייייי כמו פיראט!

יפה היה קל, הפרס נראה בדיחה.

moo
02-11-10, 23:37
בסקוואט תרד מבוקר זה נראה שאתה קורס, ותקפיד לא לגלוש עם הברכיים
הבנט אובר מעולה
בפרס תגע כל חזרה בחזה (לא רואים בבירור אבל נראה לי)
ואת הדדליפט תצלם מהצד, תחזיק יותר גב, ותתמקם יותר טוב כל חזרה מחדש (כנס לסט אפ) כי זה נראה שאתה פשוט מושך את המוט במקום לדחוף את הרצפה עם הרגליים בחלק הראשון של המשיכה

סה"כ הפתעת אותי לטובה, הרמות יפות ומשקלים יפים גם כן
בהצלחה

moo
02-11-10, 23:38

"איייייייייייייייייייייי" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מעכשיו אתה תהיה שוליית הקפטן, אתה צועק איייייייייי כמו פיראט!

כן איזה צעקות מצחיקות יש לו
ל1ל

tf_j36xULV8

Scylla
03-11-10, 00:48
כל הכבוד,
בסקוואט אל תתבייש לרדת יותר לאט, זה רק יעזור.

עבודה טובה.

כן יש מצב שאני ממהר, למרות שזה לא מרגיש ככה, ככה או ככה זה משקל קל מאוד אולי זה לא פקטור.

אני תמיד צועק קצת כמו פסיכי, בסטים יותר כבדים נותן לפעמים כמוך סתם צעקות עידוד לא תוך כדי מאמץ... בפרס שמעתי את השיר הבא שעם כניסה כמו בהתחלה כל משקל יהיה קל:
sO_QntXc-c4

בסקוואט תרד מבוקר זה נראה שאתה קורס, ותקפיד לא לגלוש עם הברכיים
הבנט אובר מעולה
בפרס תגע כל חזרה בחזה (לא רואים בבירור אבל נראה לי)
ואת הדדליפט תצלם מהצד, תחזיק יותר גב, ותתמקם יותר טוב כל חזרה מחדש (כנס לסט אפ) כי זה נראה שאתה פשוט מושך את המוט במקום לדחוף את הרצפה עם הרגליים בחלק הראשון של המשיכה

סה"כ הפתעת אותי לטובה, הרמות יפות ומשקלים יפים גם כן
בהצלחה

אני אשתדל לרדת לאט, מאמין בסטים כבדים שזה יהיה יותר טבעי. לגבי להחזיק את הגב אני מנסה, זו הנק' חולשה יחסית ובPR שהיו לי, משכתי מאוד עגול. דווקא בסרטון האחרון נראה לי טוב. לגבי העקרון של לדחוף את הרצפה במקום למשוך - אני אתן דגש פעם הבאה, אתה צודק בהערה שלך, זה יכול לתת עוד לא מעט כוח. הסט אפ ספציפית בסרטון שהעליתי היה טוב כל חזרה אז לא מצאתי לנכון לעצור וממש לסדר את המוט ואת הגוף, וזה דווקא כן קורה לי הרבה שהמוט זז טיפה קדימה / אחורה וכו'. בפרס אני לא נוגע עם המוט בחזה, אני מצליח לגעת רק במנח של פרונט סקוואט ואז הכפות ידיים לא ממש אוחזות את המוט...

כן איזה צעקות מצחיקות יש לו
ל1ל

[]

לסט של הדדליפט נכנסתי עם- (שימו לב החל מדקה 2:00)
pmUTBDuUGz8&ob=av2e

הצעקות דווקא נותנות לי המון וגם המוזיקה, פתאום לא שמים לב שמתאמצים...

subzero1122
03-11-10, 14:10
Let the kaki hit the floor
let the kaki hit the floor
let the kaki hit the floor
blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

hypertrophy
03-11-10, 14:23
קבל שיר חריף להתאמן איתו :)

liOW9C1qSJA

עוד שיר בנזונה
rZfW0JW-td4

כשגם פה החל מ 3:00 יש ברייק לדלליפט :)

subzero1122
03-11-10, 14:28
[QUOTE=hypertrophy;1037093]קבל שיר חריף להתאמן איתו :)

יאיר, לא אמרת אתה מתאמן עם זה:
u8O4TKmEcqw

קפטן שלד
03-11-10, 14:44
[QUOTE=hypertrophy;1037093]קבל שיר חריף להתאמן איתו :)

יאיר, לא אמרת אתה מתאמן עם זה:
u8O4TKmEcqw

כן אבל אז הוא החליט שלחתוך ורידים זה יותר כיף

hypertrophy
03-11-10, 14:53
חח כבר אין לי כוח אלייכם...

moo
03-11-10, 15:01
תסמן שאתה בא לאימון מחר

IdaNP
05-11-10, 11:05
אהלן איש הפיצולים. מאחר ואתה אחד מהאנשים שראיתי שעברו חיטוב לא רע בכלל, אני חייב לשאול אותך (למרות שזה לא כל כך קשור לפה אבל לא נורא) איזה תוכנית עשית בחיטוב?

Scylla
05-11-10, 15:31
האמת המשכתי עם p/rr/s בחיטוב, אבל יש מצב שזה לא היה הכי יעיל, איבדתי לא מעט ב0ר סה"כ. אבל מצד שני היה לי חיטוב ארוך (4 חודשים, שבועיים ניטראלי, חודש תאילנד, שבועיים חיטוב אחכ) ככה שזה לגיטימי לאבד יחסית.

Cuba
05-11-10, 16:17
דווקא לדעתי בחיטוב כדאי לעשות משהו בסגנון של נפח התאוששות עצימות עם עוד תרגילי עזר

לא כמו שעושים בטקסס ובלינארית אבל שיצא לך מספיק גירוי לשרירים כדי שתאבד כמה שפחות מהכוח ומהשריר...

Guri93
05-11-10, 17:12
כל הכבוד א1פ*ר ב*רקנאו

Scylla
05-11-10, 19:37
אימון 3, שבוע 3
באתי אומנם אחרי אוכל אבל אחרי יומיים עמוסים בלימודים ועבודה והאימון נדחה ביום ולא עשיתי גם אירובי, לא נורא על האירובי אבל הגעתי קצת תשוש.
סקוואט - אני מבסוט רצח שהצלחתי לתקן את הטכניקה (מבחינת עומק) וזה מרגיש הרבה יותר טוב ואני לא צריך לעשות שמיניות באוויר (או על הקרקע..) בשביל לשבור מקביל.
סט 4 - 115
7FtkVMwEqJ0
סט 5 - 134~ קילו. היה קל.
jCeTsr4BMUs
בנץ' - עליתי למשקל עבודה לפני התוכנית שלא לגמרי סגרתי איתו חמישיה, עכשיו סגרתי שלישיה לא בקלות אבל היה בסדר גמור רחוק מכשל הרבה רבאק = תוצאות.
בנט אובר - היה כבר לחוץ בזמן אז עשיתי הפסקות קצרות, גם כאן עליתי למשקל עבודה לחמישיה לפני התוכנית, שלישיה על 93~ היה די קשה אבל נחתי דקה אם לא פחות לפני הסט ובטוח זה פגע וגם ככה לא היה רצח, סתם קשה.

hypertrophy
05-11-10, 19:51
דווקא לדעתי בחיטוב כדאי לעשות משהו בסגנון של נפח התאוששות עצימות עם עוד תרגילי עזר

לא כמו שעושים בטקסס ובלינארית אבל שיצא לך מספיק גירוי לשרירים כדי שתאבד כמה שפחות מהכוח ומהשריר...

האמת בחיטוב האחרון עשיתי את התבנית של סקוואט לחיצה משיכה 3 סטים על טווח של 5 חזרות....
ככה ירדתי 10 קילו בלי לגעת במשקלי עבודה

No Troll
05-11-10, 20:29
כל הכבוד על הסקוואט

קפטן שלד
05-11-10, 21:14
נראה קל, יש לך עוד הרבה לתת. מסתבר שהיית צריך את הריסט הקטן הזה ועכשיו תן בראש.

Cuba
05-11-10, 21:34
האמת בחיטוב האחרון עשיתי את התבנית של סקוואט לחיצה משיכה 3 סטים על טווח של 5 חזרות....
ככה ירדתי 10 קילו בלי לגעת במשקלי עבודה

איך היתה נראת התוכנית שלך?

hypertrophy
06-11-10, 02:30
איך היתה נראת התוכנית שלך?
a
סקוואט
בנץ'
חתירה כלשהיא
b
דדליפט
פרס
מתח עם משקל

3*5 כולם

axbxaxx
axbxaxx

Scylla
06-11-10, 02:31
נראה קל, יש לך עוד הרבה לתת. מסתבר שהיית צריך את הריסט הקטן הזה ועכשיו תן בראש.

אכן הייתי צריך את הריסט גם כי המשקלים ההתחלתיים היו רלוונטים במידה ואני לא שובר, אבל מה שנתן לי את השבירה הקלה זה השינוי ברוחב עמידה, שעמדתי רחב ההגעה למקביל ומטה הייתה גומרת אותי עכשיו זה בקטנה ואני לא התאמצתי כדי לשבור אלא פשוט ירדתי טבעי. בפרס, בנט אובר ובדדליפט המצב גם טוב ואני מרגיש שיש עוד הרבה לתת בהתקדמות איטית, אני קצת מפחד להתקע בבנץ' בקרוב אבל אם אני אגיע ל115 לחמישיה לפני הריסט הראשון אני מבסוט. מה שכן לא לשכוח שאני עדיין לא אוכל הרבה, השבוע אני אוסיף עוד קצת אוכל.

No Troll
06-11-10, 03:14
יאיר אתה לא עושה דדליפט?

קפטן שלד
06-11-10, 03:15
יאיר אתה לא עושה דדליפט?

מה קורה אח שלי?

Cuba
06-11-10, 08:27
a
סקוואט
בנץ'
חתירה כלשהיא
b
דדליפט
פרס
מתח עם משקל

3*5 כולם

axbxaxx
axbxaxx

הבנתי אולי אני ינסה משהו בסגנון הזה בחיטוב

Scylla
08-11-10, 00:58
אימון 1, שבוע 4
אימון מעולה, אומנם ישנתי מעט (5-6 שעות) אבל לא הרגשתי צורך לעוד.
החגורה החדשה הגיעה אבל עדיין לא מוכנה (צריך לחורר ולרכך) אני חושב שלא "אבזה" אותה בפחות מ3 פלטות בסקוואט / דדליפט. נראה בהמשך.
סקוואט - 135~, הלך טוב, העמידה הצרה יותר עושה הבדל של שמיים וארץ, לא חושב בכלל על עומק, הכל זורם. סט חמישי חזרה אחרונה די קשה אבל הרגיש טוב וכל עוד אני לא צורח בכל החזרות סימן שיש עוד לא מעט לתת.
MlL1bH0LeKk
בנץ' - 106~, הגעתי כאן לPR "זמני" שאני חושב או שבקושי סגרתי לפני או שלא סגרתי חמישיה, בכל אופן 3 חזרות ראשון די קלות, אבל אחרונה הייתה קשה, אולי מעט יותר ריכוז ופחות חששות לגבי הספוטר (ניתן לשמוע) והיה ניתן לסגור את זה יותר בקלות. היה קשה מאוד ואולי חזרה לפני כשל, אבל אופטימי.
אשמח לשמוע איך הטכניקה ממה שניתן לראות... אני לא זז ואפילו מעט בנסיגה בבנץ' כבר למעלה משנה.
02bLa5X8E00
בנט אובר- 93~, התרגיל שההתקדמות שלי בו הכי משמעותית, העפתי את הPR הקודם כמו כלום, חזרה שניה לא חיכיתי שהמשקל "ינוח" על הרצפה והשתשתי בבאונס אבל ניתן לראות שזה לא מה שהיה תוקע לי את הסט...
0oO98hsg_aw
מתח 3*15 - כולי מחפש שיר נחמד להתחיל איתו, נותן הכנה קצרה, בא לתת בסט הראשון ואז קולט שהגומי שהיה בדר"כ על המתח פשוט נעלם, עבדתי 5 דקות להזיז את הגומי המובנה ממתחת לרוחב נורמלי, ואז זה עדיין החליק מאוד ועצרתי באמצע לשפר אחיזה והמשכתי, אחרי זה עבדתי למתח אחר באחיזה מעט רחבה (מתקן שאין אפשרות אחרת) ופשוט העפתי עוד שני סטים של 15 כמו כלום, לא היה קשה בכלל. מה עדיף אחיזה רחבה (לא מאוד, קצת יותר מרוחב כתפיים) או מיד פוזישן? (סופינציה לא יכול עקב מפרק רגיש...) האם זה הזמן להוסיף משקל?

Cuba
08-11-10, 01:12
חחח תשמע בסרטון של הבנץ' הרגת אותי עם הצעקות

דאווויי דווואיי

אבל אחלה התקדמות אחלה משקלים בהצלחה

Scylla
08-11-10, 01:17
האמת שאין משמעות לקולות שאני משמיע זה סתם נהמות
המשקלים הם עדיין של נסיכה מבחינתי, עד שאני לא מצליח 150 סקוואט לחמישיה, 170 דדליפט לחמישיה, ו110 בנץ' לחמישיה אני לא שקט, 70 פרס לחמישיה ו100 בנט אובר לחמישיה על הדרך. זה המטרות לזמן הקרוב לפני ריסט.

קפטן שלד
08-11-10, 01:20
יפה המפצל מכפ"ס... רואים שאתה עושה את התוכנית כשורה. (אוכל...)

No Troll
08-11-10, 01:39
כל הכבוד, התקדמות יפה

זו החגורה שהזמנת בסירטונים?

Scylla
08-11-10, 01:51
לא , מה פתאום, החגורה שבסרטונים נראית כמו צמיד ליד החגורה שהזמנתי.
מה שהזמנתי זו החגורה במבצע בhouse of pain

Scylla
08-11-10, 01:53
יפה המפצל מכפ"ס... רואים שאתה עושה את התוכנית כשורה. (אוכל...)

אני לא אוכל חצי ממה שהייתי אוכל במאסה הקודמת... אני לאט לאט מעלה.
ממחר אוכלים בבוקר נקניקיות מרגז / צ'וריסוס / פרנקפורטר / וינר מעושן
מעלה בכמות די זניחה את הפייבר1 והאגוזים עם זה
והחלטתי שההמבורגרים נגמרים (יש 4~ קילו) אני עובר לקציצות של 300 במקום 250.
מקפיד לא לצרוך הרבה פחמימות וזה עושה רושם טוב בנתיים.

SmokingSnake
08-11-10, 14:40
וואלה מקווה שלא יגיע לך יום של האנגאובר אחרי דדליפט כבד שתקום מעוך לגמרי מחוסר תזונה

מאסססססססססההההההההה

Scylla
08-11-10, 19:33
אני ממש לא אוכל מעט. אני פשוט לא אוכל הרבה מאוד... וגם את האוכל אני לאט לאט מעלה...
נקניקיות וביצים לארוחת בוקר לא בא בקלות (נשמע קצת סוטה)

Scylla
10-11-10, 03:16
אימון 2, שבוע 4
אימון מעולה!
אולי בגלל הנוכחית של ק1בנה
סקוואט קל, כמעט 100~
פרס 65 לחמישיה - היה קל באופן משמח.
uj3KsN_-I9w
דדליפט 155 לחמישיה - לא היה קל אבל היה טוב.
SGspMkKwXSY

No Troll
10-11-10, 03:23
כל הכבוד, פרס עלה מהר.

Cuba
10-11-10, 13:48
יפה אופיר אמרתי לך אתמול הדדליפט היה נראה מאוד קל...
דרך אגב ההתקדמות השבועית שלך היא ב2.5 או 5 קילו?

dattto
10-11-10, 14:06
שמע המכון כושר שלך נראה כמו סצינה ממהיר ועצבני, מזה הניאונים האלה, במועדונים אין כאלה דברים, רק חסר שם אולטרא סגול

hypertrophy
10-11-10, 14:11
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אשכרה

קפטן שלד
10-11-10, 14:15
אופיר זה נחשב סט קל בדדליפט

Scylla
10-11-10, 14:31
סט קל למישהו שמרים יותר או סט קל מבחינת רמת המאמץ שלי?

לגבי החדר כושר - זה סתם נראה ככה בסרטון, תשאלו את ק1בי

Scylla
10-11-10, 14:35
אף אחד לא שם לב לגופית בילדרים החדשה מבית HOP אשר כתוב עליה - death before weakness

Cuba
10-11-10, 14:41
אף אחד לא שם לב לגופית בילדרים החדשה מבית hop אשר כתוב עליה - death before weakness

אתה בילדררר גם אתמול הוכחת את זה כשעשית כפיפת מרפקים

Scylla
10-11-10, 14:47
אתה בילדררר גם אתמול הוכחת את זה כשעשית כפיפת מרפקים

אחי חייב גירוי לפ*ק
אפילו השלד עושה

Cuba
10-11-10, 14:51
השלד בילדר

קפטן שלד
10-11-10, 15:09
סט קל למישהו שמרים יותר או סט קל מבחינת רמת המאמץ שלי?

לגבי החדר כושר - זה סתם נראה ככה בסרטון, תשאלו את ק1בי

זה נראה קל מבחינת המאמץ שלך בסט

ק1בה - מאז שהתחלתי לעשות קרלז כואבות לי פחות הכתפיים וכנ"ל לגבי המרפקים.

Scylla
10-11-10, 17:45
זה שיש לי עוד לא מעט עד לכשל אמיתי - זה נכון, הrm יותר גבוה ממה שהרמתי. דווקא היה יחסית לא קל, מצד שני דדליפט באופן כללי (כמו סקוואט) תרגיל שגם במשקלים רחוקים מrm - רחוק מלהיות קל.

קפטן שלד
10-11-10, 18:47
כשיהיה כבד אתה תדע

Cuba
10-11-10, 18:48
זה נראה קל מבחינת המאמץ שלך בסט

ק1בה - מאז שהתחלתי לעשות קרלז כואבות לי פחות הכתפיים וכנ"ל לגבי המרפקים.

מה זה קשור אחד לשני?(רציני שואל)

קפטן שלד
10-11-10, 18:57
מה זה קשור אחד לשני?(רציני שואל)

מבחינה אנטומית, הראש הקצר של הבייספס עובר דרך הכתף, אז סביר להניח שבגלל שהוא חזק יותר אז הכתף יציבה יותר.

עוד משהו שאני חושב עליו זה כשבגלל שהטרייספס חזקים משמעותית מהבייספס אצלי, נוצר סוג של עומס מצד אחד על המפרק כאשר בצד השני הבייספס היו חלשים מדי.

עוד פעם - רק בתיאוריה זה ככה, מה שחשוב שזה עוזר לי.

ח1צן
10-11-10, 19:21
לאחר שצפיתי בשלד מפגין ידע מרשים בתורת האימון של וינגייט, שאלתי אליו היא:
אחיייייייי אני אוכל חזה עוף אחרי אימון אבל לוקח לי 20 דקות להגיע הביתה, זה עדיין נספגגגגגג???

No Troll
11-11-10, 00:32
http://cvcomics.com/extreme/wp-content/uploads/2009/06/elbow.jpg

Scylla
11-11-10, 00:56
כבד זה עניין יחסי
הpr שלי עומד על 165 לחמישיה, עם גב סופר עגול... זה לא מספר אסטרונומי אבל זה היה בהחלט כבד.

Scylla
12-11-10, 05:38
אימון 3, שבוע 4
סקוואט - ניסיתי בסטים חימום עם החגורה החדשה, לפחות היא נסגרת ונפתחת בלי עזרת חבר, אבל לא הצלחתי להדק אותה מספיק ובתחתית היה רפוי. עשיתי את הסט האחרון עם החגורה הישנה. 138 לשלישיה היה די קשה אבל רחוק מכשל.
בנץ' - 108 לשלישיה, קשה, לא רחוק מכשל, אבל יהיה בסדר.
בנט אובר - 95 לשלישיה, קל באופן מעודד מאוד. למרות חוסר מנוחה בין סטים עקב איחור לא אנושי לעבודה...
אופטימי להמשך.

Scylla
15-11-10, 00:35
אימון 1, שבוע 5
אימון מעולה.
סקוואט - ניסיתי בסט הרביעי את החגורה, הייתה ממש לא נוחה, הצלחתי לסגור עוד חור והיא לוחצת הפעם, אבל בבור אני מרגיש את הלחץ בצלעות ובמותן ולא בבטן כמו שזה אמור להיות, החלטתי להשאר לסט האחרון עם החגורה הישנה. היה קשה אבל טוב. 138 לחמישיה.
GdrI22-kGt4
בנץ' - עליתי למשקל חדש, בעבר הרחוק כן סגרתי חמישיה אבל אחרי החיטוב כבר ממש לא. 108 לחמישיה היה טוב, קשה, קרוב לכשל, אבל ההתקדמות נמשכת.
sAK86jbNJ0o
בנט אובר - 95, קליל יחסית, עם רבאק ומהירות הייתי נראה לי סוגר עשיריה גם.
4kLq1mkWpBc
מתח 15*3, סגרתי, אין לי מושג כמה "נקיות" צריכות להיות החזרות אני עושה קצת רחב (אין ברירה אחרת) נראה עוד אימון אני אעבור למתח עם משקל.

hypertrophy
15-11-10, 00:41
למה אתה עובד כל כך מהר?

נראה טוב חוץ מזה...

Cuba
15-11-10, 00:41
יפה אחלה משקל לדעתי בסקואט אתה עושה קצת גוד מורניגנ אבל חוץ מזה אחלה

Alon332
15-11-10, 00:42
דייייייייייייי דיייייייייייייייי חחח אחי הבנץ' הרג אותי. יפה אבל.

No Troll
15-11-10, 00:45
יש מצב אתה צועק די בסט?
אתה כ"כ רוצה להפסיק?

כל הכבוד

Scylla
15-11-10, 00:46
אני צועק קצת מצחיק אבל זה עוזר ולא באמת אכפת לי.
לגבי המהירות אני עובד אקספלוסיבי ככה זה מרגיש לי נכון ולא להגביל את עצמי מבחינת מהירות...

Scylla
15-11-10, 00:50
יש מצב אתה צועק די בסט?
אתה כ"כ רוצה להפסיק?

כל הכבוד

זה לא בדיוק די, זה "אייייייייייייייייי" שההברה מתחיל בגרגור דומה לאות ד'.

sonen
15-11-10, 08:14
מה השיא שלך בפרס ובבנץ'?

Scylla
15-11-10, 09:06
פרס - שלישיה ל70, סינגל ל75.
בנץ' - סביב 4-5 על 110~

Scylla
16-11-10, 21:18
אימון 2, שבוע 5
סקוואט קל - החגורה יחסית סבירה ולא מאוד קשיחה, אבל מאוד מאוד מאוד לא נוחה בסקוואט, נתקעת לי בצלעות ובמותן, אולי בגלל שאני שחיף עם היקף מותן מצחיק? בכל אופן בעליה מהבור זה נוח ותומך אבל זה אשכרה מתנגש לי בבור עצמו...
פרס - חמישיה על 68~, לא יודע אם סיימתי עם המשקל הזה חמישיה, בוודאות לא עשיתי יותר מזה חמישיה. PR. היה לא מאוד קשה אבל אולי בגלל שאיבדתי שיווי משקל קצת אז היה יותר קשה מהצפוי. כאן החגורה הייתה די נוחה.
aITnHYMsN0w
דדליפט - 159~ לחמישיה, הסט לפני היה די קשה, החגורה שוב מאוד לא נוחה ועבדתי עם החגורה הישנה, הייתי בטוח שאני אתקרב מאוד לכשל או לא אסיים, אבל הלך טוב עם המון רבאק ורעש, מתקרב לשיא שהייתי קבב (165~ לחמישיה עם גב מאוד עגול..)
_d73kafSzUQ
קצת קרלז ופשיטות בשביל הפיק באמה.

subzero1122
16-11-10, 21:28
יפה.

אתה נמוך או שסתם קל לך להכנס לסט אפ?

Cuba
16-11-10, 21:41
יפה המפצל
אני אוהב את ההתקדמות שלך בפרס אתה מתקדם טוב ולא נתקע ונראה שיש לך עוד גם הדדליפט אחלה..
דרך אגב החגורה הזאת גם לי לא נוחה בדדליפט זה מאוד כואב ככה שאני מעדיף לעשות בלי

כבר שברת שיאים? או עוד לא?

Scylla
16-11-10, 22:46
יפה.

אתה נמוך או שסתם קל לך להכנס לסט אפ?

1.75 בעבר הייתי מושך הרבה יותר עגול ולקח קצת זמן להסגר על הסט אפ.

יפה המפצל
אני אוהב את ההתקדמות שלך בפרס אתה מתקדם טוב ולא נתקע ונראה שיש לך עוד גם הדדליפט אחלה..
דרך אגב החגורה הזאת גם לי לא נוחה בדדליפט זה מאוד כואב ככה שאני מעדיף לעשות בלי

כבר שברת שיאים? או עוד לא?

אני לא נתקע בפרס כי אני רק עכשיו בערך הגעתי לשיא הקודם (שהייתי קבב)
פרס הגעתי לשיא הישן (או שברתי במעט אני לא סגור)
בנץ' שברתי את התקיעה שאני שחיף אבל השיא הישן הוא 4-5 על 110 (כרגע סיימתי חמישיה על 108)
סקוואט לא ככ קרוב לשיא אבל השיא לא נחשב כי לא היה עמוק סביר להניח.
דדליפט מתקרב מאוד לשיא (165 לחמישיה, עכשיו זה היה 159)

וכן החגורה בנתים מ-אוד לא נוחה, יש לי אחת ספייר כנראה למכור ואני שוקל ברצינות להפסיק לנסות את זאת שריככתי... סה"כ אין לי בעיה עם החגורה הישנה כמה שהיא מצחיקה נוח לי איתה

dattto
16-11-10, 22:50
אם נמאס לך מהחגורה אני מוכן לקנות

Cuba
16-11-10, 22:55
1.75 בעבר הייתי מושך הרבה יותר עגול ולקח קצת זמן להסגר על הסט אפ.

אני לא נתקע בפרס כי אני רק עכשיו בערך הגעתי לשיא הקודם (שהייתי קבב)
פרס הגעתי לשיא הישן (או שברתי במעט אני לא סגור)
בנץ' שברתי את התקיעה שאני שחיף אבל השיא הישן הוא 4-5 על 110 (כרגע סיימתי חמישיה על 108)
סקוואט לא ככ קרוב לשיא אבל השיא לא נחשב כי לא היה עמוק סביר להניח.
דדליפט מתקרב מאוד לשיא (165 לחמישיה, עכשיו זה היה 159)

וכן החגורה בנתים מ-אוד לא נוחה, יש לי אחת ספייר כנראה למכור ואני שוקל ברצינות להפסיק לנסות את זאת שריככתי... סה"כ אין לי בעיה עם החגורה הישנה כמה שהיא מצחיקה נוח לי איתה
אל תיהיה אדיוט...
צריך פשוט להתאמץ בשביל לרכך אותה בסופו של דבר זה שווה את זה
לי אישית נוח מאוד בסקואט החגורה לא יודע למה לך זה לא אולי כי אתה רגיל לישנה והנוחה

דדליפט כן זה לא טוב זה מאוד לא נוח וזה כואב אולי שהיא תיהיה רכה יותר זה ישתנה

בנתים אני מציע לך להמשיך לדרוך עליה

Scylla
16-11-10, 23:00

90% שאני מוכר חגורה בלי קשר לשלי. בעצם אתה יודע מה דבר איתי בפייסבוק זה די ודאי.
ofir birenboim

dattto
16-11-10, 23:03
תאשר /

No Troll
16-11-10, 23:48
יפה מפצל.
בפרס אתה לא מספיק מכווץ, אתה לא אמור להתנדנד ככה ועוד לזוז עם הרגליים.
תשלוט בתנועה.

דדליפט טוב מאוד.

לא הבנתי, אתה לא רוצה להשתמש בחגורה יותר?

Scylla
17-11-10, 00:19
כן הפרס יצא לא טוב בדר"כ אני יציב מאוד, תראה סרטונים קודמים.
אני לא פוסל להשתמש בנתיים היא מאוד לא נוחה ואני חושב בגלל שאני רזה מדי אז זה מתנגש לי בעצמות... זה ממש חוסם לי את הסוף את התנועה בסקוואט, בנץ' ופרס אין איתה בעיה, אבל תנועות שצריך להתכופף זה ממש מתנגש.

Cuba
17-11-10, 00:24
אז הבעיה כמו שאמרתי היא לא רכה מספיק

No Troll
17-11-10, 01:01
ק1בה צודק.
תנסה לשים את שלי תיראה שאתה מצליח.

Scylla
17-11-10, 17:07
ק1בה צודק.
תנסה לשים את שלי תיראה שאתה מצליח.

מאיפה אתה?

subzero1122
17-11-10, 17:11

שמעתי בl33 c00per יש sale מטורף, חפש בקניון מלחה.

subzero1122
17-11-10, 17:12
מאיפה אתה?

מאותו מקום של בת1לת הים הקטנה.

subzero1122
17-11-10, 17:13
אז הבעיה כמו שאמרתי היא לא רכה מספיק

זה לא בהכרח נכון.
חוץ ממשאית החגורה שלי עברה הכל, ועדיין זה מפריע לי להכנס איתה לסט אפ בדדליפט, ואני לא היחיד.

No Troll
17-11-10, 17:31
מאיפה אתה?

יהוד‏‏‏

Cuba
17-11-10, 18:12
זה לא בהכרח נכון.
חוץ ממשאית החגורה שלי עברה הכל, ועדיין זה מפריע לי להכנס איתה לסט אפ בדדליפט, ואני לא היחיד.

דיברתי על הסקואט

דדליפט לא שמעתי מישהו שנוח לו

SmokingSnake
18-11-10, 00:43
כל הpr הרציניים נעשים עם חגורה, מה שכן בדרך כלל יש לאנשים רציניים חגורה לדדליפט וחגורה לסקבט

אנדי בולטון העיף את ה1003 עם חגורה דומה לשלנו ולא כמו המפונפנות של ה150 דולר עאלק חגורות PR מיוחדות... אולי באמת יש הבדל רציני בין חגורה אקונומית לחגורה שעולה 70 דולר אבל וזה כל ההבדל בדדליפט...

Scylla
18-11-10, 02:31
ככה או ככה אני חושב שעד לא מגיעים ל200 ומעלה אין מה לחשוב על ציוד בתור תירוץ

subzero1122
18-11-10, 02:37
כל הpr הרציניים נעשים עם חגורה, מה שכן בדרך כלל יש לאנשים רציניים חגורה לדדליפט וחגורה לסקבט

אנדי בולטון העיף את ה1003 עם חגורה דומה לשלנו ולא כמו המפונפנות של ה150 דולר עאלק חגורות pr מיוחדות... אולי באמת יש הבדל רציני בין חגורה אקונומית לחגורה שעולה 70 דולר אבל וזה כל ההבדל בדדליפט...

האקונומי זה בדרך כלל סוג ב' או כאלה עם פאקים בייצור, שהחברה לא יכולה למכור כי זה ייראה פארטיה, מוצר כזה אמור להיות בייצור מושלם, אז כדי לחסוך תזריקה לזבל, הם מוכרים בהנחה משמעותית.

כמו שאין הבדל בין 1 prong ל2 prong, ככה גם אין הבדל בין חגורת pr לחגורות ה"רגילות".
היתרון היחיד של חגורות pr הוא היכולת לבחור את רמת הלחץ שהחגורה תפעיל לפי איך שבא לך, ולא בהתאם לחורים.

Scylla
19-11-10, 05:16
אימון 3, שבוע 5
אימון מעולה. מה שהיה חסר זה מאמץ :)
סקוואט - 140 לשלישיה (זה כמעט 3 פלטות אצלינו (45 ליברה ולא 20 קילו)) היה קליל ביותר אפילו לא צעקתי.

Pb5cS4LBBrg

בנץ' - 111 לשלישיה, לא קליל אבל בהחלט היה עוד 1-2 חזרות מינ'. קיבלתי עצה מאסיד (כותב כאן מדי פעם) שהוא מתחרה / התחרה בלחיצות, להכניס את המרפקים מ-א-ו-ד פנימה, אני כרגע לוחץ שהיד אנכית לרצפה ובקו ישר עם המרפק פחות או יותר, הוא הציע לי ללחוץ כמה שיותר המרפקים צמודים לגוף, הוא אמר שזה עזר לו הרבה וככה הגב נותן הרבה כוח. ניסיתי והיה ממש לא נוח והרבה יותר קשה, מצד שני צריך להתרגל ולהתחזק בכל טכניקה, מה דעתכם?

בנט אובר 97 לשלישיה. עדיין קל.

uTvMJTsp7pg

מתח 15*3, סיימתי בלי לקפץ ופחות או יותר טווח תנועה משביע רצון (אני עושה קצת רחב אז קצת קשה להגיע לדד הנג לחלוטין אבל אני משתדל לא לעשות חצאים..) לאט מתקדם מפה? 5*3? 3*10?

No Troll
19-11-10, 05:52
יפה מאוד

SmokingSnake
19-11-10, 14:25
בקשר למתח, אחרי שאתה עושה כבר 12 בצורה טובה ההמלצה של ריפ להתחיל לערב ימים של מתח עם משקל גבוה בטווח חזרות נמוך וימים של טווח חזרות גבוה על משקל יותר נמוך, אז נגיד אימון a אתה עושה 5-6 חזרות עם 5 קילו ובאימון b 15 חזרות משקל גוף

תתחיל תראה איך אתה מסתדר עם 5 קילו, אם זה מאוד קל תעלה

Scylla
19-11-10, 17:32
השאלה לאיזה טווח חזרות אמורים לשאוף
האם להמשיך באימון b למשל לעשות 3*15 בלי משקל למרות שזה קל (בגלל שזה תרגיל עזר) או שצריך ליצור התקדמות כלשהי וגם להתחיל ממשקל קל ולעלות ליניארית באותו טווח חזרות? לאיזה טווח חזרות לשאוף במתח עם משקל?

SmokingSnake
19-11-10, 23:08
מתח עם משקל בעיקרון כמו כל תרגיל אמור להיות 5 חזרות אקרוס, בטח יהיה לך קל בהתחלה עד שתתאפס על משקל נכון.
ומתח בלי משקל מן הסתם כמה שאפשר, אבל מעבר ל15 אין סיבה להגיע, אז מקסימום תוסיף עליך 2 קילו, כל עוד אתה מעל 12 זה ייחשב קל

זה כתוב בספר אם אני לא טועה, או שריפ כתב על זה בפורום

Scylla
20-11-10, 03:39
אתה מדבר על ss, אני עושה ליניארית. לא אותה תוכנית, לא אותו מאמן...

SmokingSnake
20-11-10, 17:03
הממ על הליניארית לא נראה לי תוכל לראות מידע, אתה יכול להסתכל קצת בeliteFTS, אני די בטוח שכל ההמלצות זה לשלב בין מתח בטווח חזרות גבוה ומתח בטווח חזרות נורמלי(5)

Idan Golani
20-11-10, 20:28
כל הכבוד על הסקוואט! המשך ככה!

Scylla
22-11-10, 02:10
אימון מעפן, פירוט וסרטונים מחר
לא יודע למה דווקא אכלתי וישנתי טוב
סקוואט 140 לחמישיה היה קשה ממה שחשבתי שיהיה.
בנץ' 111 כשל בחזרה החמישית
פרס 95 (נראה לי) לחמישיה זה לפחות די קל.
מתח הפעם צילמתי, חלק מהחזרות טווח מלא ככל שעולים בחזרות הטווח מעט מצטמצם
עשיתי 13 (בטעות) פעם אחת, סט שני סגרתי בקושי 15. נמשיך ככה.

No Troll
22-11-10, 02:13
אימון מעפן, פירוט וסרטונים מחר
לא יודע למה דווקא אכלתי וישנתי טוב
סקוואט 140 לחמישיה היה קשה ממה שחשבתי שיהיה.
פרס 95 (נראה לי) לחמישיה זה לפחות די קל.
מתח הפעם צילמתי, חלק מהחזרות טווח מלא ככל שעולים בחזרות הטווח מעט מצטמצם
עשיתי 13 (בטעות) פעם אחת, סט שני סגרתי בקושי 15. נמשיך ככה.

המשקל בליברות?

hypertrophy
22-11-10, 02:15
זהו...זה מוזר
אני עושה פוש פרס לחמישיה עם המשקל הזה

No Troll
22-11-10, 02:18
זהו...זה מוזר
אני עושה פוש פרס לחמישיה עם המשקל הזה

הוא בטח טעה :eek::eek::eek::eek:

hypertrophy
22-11-10, 03:06
כנראה...אבל אנחנו עדיין אוהבים אותו :)

Scylla
22-11-10, 08:35
אכן טעיתי, מדובר בבנט אובר ולא פרס.

סרטונים-
סקוואט:
fwWyacu-eF0

בנץ':
FcyLZQ77EaM

בנט אובר:
C0A6EI0Ic2w

מתח סט ראשון (ספרתי לא נכון היה אמור 15):
Om64fYYIvAo

מתח סט שני:
Pi1_41g9cC8

שאלות-
בנץ'- פשוט ללכת שבוע אחורה במשקל? (יענו לעשות את המשקל הזה בחמישי לשלישיה וראשון לנסות שוב חמישיה?)
מתח - החזרות אמורות להראות כמו תחילת הסט הראשון? ככה או ככה אני אמשיך עם 3*15 כי אני מרוצה עדיין. אגב אין אפשרות לעשות יותר צר מזה.

SmokingSnake
22-11-10, 13:41
סתם שאלה למה לא מתח בסופינציה?(אין כזה הבדל בין השניים חוץ מהמעורבות של הבייספס)

Scylla
22-11-10, 19:15
המפרק כף יד שלי רגיש וכל דבר בסופינציה גורר כאבים במוקדם או במאוחר, לא רואה סיבה "להתעמת" עם זה.
וגם אין לי אפשרות למתח צר (בסרטון אני תופס הכי צר שאפשר, שזה עדיין רחב) רק במתקן שהידיים מאוד מחליקות.

dattto
22-11-10, 19:23
בטח יש לך את המתח הזין הזה מגומי עם הרווח באמצע, שאין מקום לתפוס יותר צר, אני גם סובל ממנו

Cuba
22-11-10, 19:32
תגידו תודה אצלי במתח כשאני תופס תמתח הרגלים נוגעות בריצפה חח

Scylla
22-11-10, 20:39
דאטו - בדיוק. יש מתח רגיל (גם עם רווח אבל יותר צר) והיה עליו עד לא מזמן מן גומי נוח מאוד, אבל עכשיו יש עליו גומי ל-א נוח מאוד ואני מחליק ובקושי נותן עשיריה.

תגובות על שאר האימון!

dattto
22-11-10, 20:54
גם מהבחינה הזאת עדיף לך לעשות מתח עם משקל, פחות זמן על המוט וככה אתה לא מחליק וגם
נותן יותר עבודה לגב, אל תתפשר על פחות מרום מלא

Scylla
22-11-10, 21:28
המתח הצר בגרסתו הנוכחית ממש רע, יותר משקל שווה גם יותר כוח שמושך אותך שווה יותר החלקה פר שניה... במקרה סיימתי עכשיו שיעורים בפיזיקה

SmokingSnake
22-11-10, 22:45
אלתור לאנשים נמוכים- לשים מוט אולימפי הכי גבוה על הראק ולעשות עליו מתח, אין בעיה לעשות מתח עם רגליים כפופות לאחור טיפה...
אצלנו יש מתקן עבה שאי אפשר להחזיק בידיים, ועוד מתקן שאפשר לעשות בו מתח רגיל עם אחיזה ממש רחבה או בסופינציה במרכז שלו על ברזל מגלוון בלי גריפר(=חרא אחיזה, מחליק)

Scylla
24-11-10, 00:25
אימון 2, שבוע 6
סקוואט קל.
פרס - אותו משקל (הקפיצות לפעמים קטנות מדי בשביל שיהיה אפשר לשנות משקל בפועל), היה לא קל אבל בהחלט בסדר סה"כ.
דדליפט - הייתי בטוח שאני לא אצליח, באתי עייף ותשוש, סט רביעי היה 3 פלטות, לא קל, סט אחרון, 163 ק"ג, הרבה רבאק ורעש, חזרה ראשונה, שניה, שלישית, רביעית עולה קשה, חמישית נותן הכל, סוף החזרה המוט מחליק ואני די בטוח שלא סגרתי בגלל זה. מתעצבן ותוהה אם לתת עוד חזרה, מסתכל רגע על היד, דם... העור ביד ימין איפה שיש תמיד יבלות פשוט נקרע מהדדליפט. אאוץ'.

ח1צן
24-11-10, 00:59
אתה לא אוחז טוב.

dattto
24-11-10, 07:51
נקרע לך העור כי המוט ישב לך נמוך בכף היד, מתחת לרצועת עור, ואז המשקל משך את העור ביחד איתו.
אתה צריך לאחוז כשהמוט מעל הקו הזה ונתמך רק על ידי האצבעות

Scylla
24-11-10, 09:10
נקרע לך העור כי המוט ישב לך נמוך בכף היד, מתחת לרצועת עור, ואז המשקל משך את העור ביחד איתו.
אתה צריך לאחוז כשהמוט מעל הקו הזה ונתמך רק על ידי האצבעות

לומדים מטעויות לצערי.

הפרס-
uW3sw1Zz57E

דדליפט-
yPQYMDoNqCA

No Troll
24-11-10, 09:13
כל הכבוד מפצל

Scylla
25-11-10, 01:40
מחר יהיה סקואט, בנץ' פרס נראה לי שאני אוותר, ננסה, בנט אובר בטוח לא...
מחר סוף סוף 3 פלטות בסקוואט.

Scylla
26-11-10, 05:22
אימון 3, שבוע 6
רק סקוואט עקב הפצע ביד. בגלל הכשל בבנץ' אני אחזור שבוע אחורה, גם בדדליפט במידה ואחליט לעשות השבוע נראה מה יהיה מצב היד, בנט אובר כנ"ל. סקוואט ממשיך כרגיל.
אז את התוכנית התחלתי עם סקוואט כזה: (משקל 144~)
JONj80GLnbE
ועכשיו הוא "התפתח" לכזה: (משקל 144~)
MWBsSELKucs

מבסוט מאוד, הרבה יותר קל והרבה יותר עמוק.

No Troll
26-11-10, 06:04
שמע, כל הכבוד,
הסקוואט ישתפר מאוד.
תותח

Scylla
26-11-10, 06:55
תודה רבה, כיף לשמוע. סוף סוף חזרתי ל3+ פלטות, הרגשתי לא נעים לצעוק על פחות מזה, נקווה שבעתיד הקרוב נגיע גם ל4, יש לי חולצה בבית שמחכה לרגע שאני ארוויח ללבוש אותה (בהשראת השלד).

No Troll
26-11-10, 07:25
אתה תגיע.
תסגור את החגורה חזק ותלמד לנצל אותה עם הזמן.

Scylla
26-11-10, 14:50
השאלה אם בנתיים לעבור אליה לסטים של עבודה שהיא עדיין לא נוחה בעליל? לעבור אליה בסט לפני סט עבודה?

No Troll
26-11-10, 22:15
לפי הספר, בסט האחרון של החימום צריכים לשים
אבל תרכך אותה, תפנה זמן ותכנס בה :)

Scylla
27-11-10, 03:11
אין לי חימום של ממש, הרי הסט האחרון בליניארית הוא לא רחוק מסט עבודה...

Cuba
27-11-10, 03:20
יפה מאוד המפצל

No Troll
27-11-10, 03:24
אז תשים מסט לפני האחרון.
אתה מתישהו תבין לבד מתי אתה צריך לשים, אין פה חוקים ברורים.

אגב, עושה רושם שאתה לא אוכל הרבה, ככה שהמשקלים עוד יותר מרשימים.

subzero1122
27-11-10, 03:27
תודה רבה, כיף לשמוע. סוף סוף חזרתי ל3+ פלטות, הרגשתי לא נעים לצעוק על פחות מזה, נקווה שבעתיד הקרוב נגיע גם ל4, יש לי חולצה בבית שמחכה לרגע שאני ארוויח ללבוש אותה (בהשראת השלד).

אל תגיד לי שזו חולצת "אני לאטח אחושרמוטה!!!!!" שיוצרה בכמות מוגבלת למען השלד.

Scylla
27-11-10, 04:29
אל תגיד לי שזו חולצת "אני לאטח אחושרמוטה!!!!!" שיוצרה בכמות מוגבלת למען השלד.

איך ידעת השלד דיבר איתך?

Scylla
27-11-10, 04:32
אז תשים מסט לפני האחרון.
אתה מתישהו תבין לבד מתי אתה צריך לשים, אין פה חוקים ברורים.

אגב, עושה רושם שאתה לא אוכל הרבה, ככה שהמשקלים עוד יותר מרשימים.

אני לא אוכל מעט.. מצד שני אני לא אוכל המון
תפריט ממוצע סה"כ ליום-
2 שייקים, אחד עם חלב
יוגורט, פייבר1 אגוזים
5 ביצים
4 פרוסות לחם קל מלא, לחמניה
300~ גר' בשר עוף / בקר
200-250 גר' בשר מנקניקים ונקניקיות
50~ גר' גבנ"צ 9%
חצי גביע קוטג'
ופה ושם אקסטרות טחינה כאלה, משתדל להתמקד בשומן וחלבון זה למה לחם קל וכו'

No Troll
27-11-10, 05:10
זה ממש לא הרבה,
ולמה גבינה צהובה 9%?

Cuba
27-11-10, 13:06
ע1נש מזה משנה עיקר שהוא מתקדם חח

No Troll
27-11-10, 15:10
כי זה מגעיל ויקר

Scylla
27-11-10, 15:47
זה ממש לא הרבה,
ולמה גבינה צהובה 9%?

יותר חלבון והטעם לא מפריע לי,
שאני עושה צ'יזבורגר וכאלה אני משתמש בגבנ"צ אמיתית

Scylla
29-11-10, 01:02
אימון 1, שבוע 7
סקוואט - ממשיך כמתוכנן, הפעם חמישיה על 144~ היה מאוד קשה, סוף סוף נזכר מה זה להתקרב לכשל אמיתי בסקוואט, כי סקוואט תמיד מרגיש קשה.
bBgcKHFhiXg
בנץ' - לא צולם, חזרתי שבוע אחורה בעקבות הכשל לחמישיה על 111~, הפעם זה שוב קרה, רק הפעם הרגשתי שאני מסיים את החמישית, הרביעית עלתה בסדר גמור (שבוע שעבר הרביעית עלתה בקושי בקושי) ומשהו התפקשש, קשה לי להגיד מה, מה שכן שמתי לב שלחצתי בעליה עם מרפקים קצת החוצה אני מניח שזה פגע. לא נורא היה קרוב מאוד.

בנט אובר - דילגתי על התרגיל ביום חמישי (בגלל היד) ועכשיו היא בסדר, חמישיה על 99.5~ הרגיש טיפלה כבד אבל הכל עלה בלי בעיות (חוץ מהמוט שזז אינעל העולם אבל שבוע הבא יהיו כבר 2 פלטות וזה יסתדר)
8HDsr_qOYaI
מתח-
15~
13~
7~
הקפדתי מאוד על טווח מלא מה שפגע אנושות בנפח... לא נורא, יהיה בסדר.

No Troll
29-11-10, 07:17
אחד הסקוואטים היותר טובים שהעלת לפה
חוץ מהחזרה האחרונה שקצת פיספסת סתם
כל הכבוד.

Scylla
29-11-10, 18:48
תודה תודה. מתחיל להתקרב ל*2 משקל גוף...

Scylla
03-12-10, 06:22
אימון 2, שבוע 7
סקוואט קל התאוששות
פרס - נסיון לחמישיה על 70 קילו, כשל בחמישי. PR (הקודם היה שלישיה על המשקל הזה) בחזרה הראשונה איבדתי שיווי משקל והמוט נתקע במשהו, קצת גרע, נקווה לטוב שבוע הבא.
ppMQPlZ99jM
דדליפט - שבוע שעבר קרעתי ממש את העור ביד, אז השבוע ננסה שוב! אלא מה? הפעם עם כפפות ואחיזה בצורה שלא תמחץ את העור שוב, אותו משקל, 162~ עלה טוב, לא יותר מדי קשה, אופטימי לשבוע הבא.
Gh-LLjOpTwk

אימון 3, שבוע 7
סקוואט - סוף סוף ניסיתי סט כבד עם החגורה, נוח זה לא היה, אבל הרגיש שזה עוזר. שלישיה על 147 קילו.
B2-qDZ1CZc0
בנץ' - לאחר פעמיים כשל בחמישי על 110, הורדתי לשלישיה, עלה די בקלות, נקווה שבראשון נסגור סוף סוף את החמישיה הארורה. רק לא צילמתי הייתי עסוק בראיונות לספוטרים.

בנט אובר - סוף סוף 2 פלטות. שלישיה, לא קשה במיוחד.
rhTlf8QZ10s

Scylla
06-12-10, 01:12
מאז שע1רז הורחק אין מגיבים?

אימון 1, שבוע 8
סקוואט (מתקדם רציף החל מהריסט בשבוע הראשון) חמישיה ל147~, הרגיש טוב, עשיתי עם החגורה, היא נותנת הרבה תמיכה ושמתי לב שהקטע הלא נוח בה, קורה בדיוק מתחת למקביל, כך שברגע שאני מרגיש התנגדות אני מיד עולה וזה כבר לא כ"כ מפריע.
nXR8MBVRnWI
בנץ' (שני כשלים, משקל של שבוע 6) סוף סוף סגרתי חמישיה על 111 וקבעתי PR אמיתי, היה יחסית סביר מבחינת קושי, אני נוטה לפקשש קצת בטכניקה בחזרות האחרונות אבל לא נורא. (לא צולם)

בנט אובר (מתקדם רציף לחלוטין) חמישיה על 102~, לא היה מאוד קשה, אבל אני צריך להקפיד להרים בצורה מתפוצצת ושהנגיעה של הבטן במוט תהיה כמה שפחות להביא את הבטן למוט במקום את המוט לבטן. לא רואים את זה בסרטון אבל ככה זה הרגיש לי. גם כאן PR.
ElWDLir8IyM
מתח עם הקפדה על נעילת מרפקים-
15~
13~
11~

אחל'ה אימון שבעולם.

SmokingSnake
06-12-10, 01:42
וואלה יפה, הסקוואט נראה קליל לך, יש לך עוד הרבה לתת...

אתה מתכוון להמשיך לעשות מתח משקל גוף כל התכנית או שאתה מתכנן לעשות סטים כבדים לסירוגין?

Scylla
06-12-10, 01:48
כן הסקוואט הזה לא היה קשה, אולי בגלל החגורה, אולי בגלל מנוחה טובה ואוכל טובה, מניח שבגלל הכל ביחד.
מתכוון להמשיך עם מתח עד שאני אסגור 3 סטים של 15 במצב דד-הנג

SmokingSnake
06-12-10, 02:10
כן הסקוואט הזה לא היה קשה, אולי בגלל החגורה, אולי בגלל מנוחה טובה ואוכל טובה, מניח שבגלל הכל ביחד.
מתכוון להמשיך עם מתח עד שאני אסגור 3 סטים של 15 במצב דד-הנג

אויש 8
http://roflrazzi.files.wordpress.com/2008/09/cookie-monster-wtf-is-this.jpg

קפטן שלד
06-12-10, 11:49
יפה מפצל

Scylla
07-12-10, 23:42
שבוע 8, אימון 2
עוד אימון מעולה!
סקוואט קל

פרס - אחרי שהצלחתי רק רביעיה עם 70, הפעם הצלחתי חמישיה, היה קשה אבל ממש לא כמו מקודם. יצאתי בלוט ושכחתי לצלם. לא נורא. PR

דדליפט - 168 לחמישיה. PR סוף סוף (יותר מהשיא 165 שהייתי 90 קילו) עשיתי עם החגורה החדשה (אקונומי) היה אכן לא נוח בתחתית / סט אפ, כמו שכולם אומרים אבל עזר המון והחגורה הקודמת הרגישה כמו צמיד לידה.

s1dPMhOkyIY

קניתי מגנזיום (יש בחנות בכפ"ס, 28 ש"ח ל100 גר' - שזה לא מעט) עזר ה-מ-ו-ן. הבדל ענק, הידיים לא זזות מילימטר מהמוט.

קפטן שלד
07-12-10, 23:56
כבוד מפצל! תעלה קצת את כמות האוכל, אתה הולך לגדול בטירוף עכשיו כשהתחזקת...

Scylla
07-12-10, 23:58
אני מרגיש טוב עם האוכל כרגע, נראה בהמשך.

תודה רבה... חבל שהחמישיה של הפרס לא יצאה... גם שיא מכובד.

Scylla
10-12-10, 03:27
עוד אימון טוב-
שבוע 8, אימון 3
סקוואט - 152~ לשלישיה, היה קשה מאוד אבל יהיה בסדר.
בנץ' 113~ לשלישיה, היה דווקא יחסית קל, אשכרה עצרתי לפני החזרה האחרונה עד שהספוטר יזיז את הידיים מהמוט (הוא לא נגע)
בנט אובר 106~ לשלישיה, מתחיל להיות קשה באמת, לא נורא.

סרטונים של הבנט אובר והסקוואט אח"כ (כן כן בנתיים זה לא התרחש)

Scylla
13-12-10, 03:27
שבוע 9, אימון 1
סקוואט - 151 לחמישיה, לא חושב שיכול להיות יותר קשה מזה, כבר הרגשתי את הכשל וניתן לראות בסרטון שאני אפילו יורד טיפה למטה ואיכשהו גייסתי כוחות בעיקר מנטליים לסיים את החזרה. מה שאני שמח שהעומק נשמר לאורך זמן ואני לא מחפף בעומק שקשה.

בנץ' - 113 כשל בחזרה החמישית, דווקא הרגשתי שהייתי קרוב והרביעית עלתה בלי יותר מדי בלאגן, איפשהו משהו השתבש, מאמין ששבוע הבא אני אסגור את החמישיה הזאת. אין סרטון, שצריך לתדרך ספוטר אני מעדיף לחסוך בהכנות ולא לעכב אותו שעה עד שאני שם חגורה+מגנזיום+הכנות מנטליות..

בנט אובר - 106 לחמישיה, מתחיל להיות מאוד קשה, מרגיש קצת שאני מושך לא נקי אבל בסרטון זה נראה בהחלט סביר.

סרטים בהמשך.

אנדרוליזם
13-12-10, 03:39
התקדמות מרשימה.
האם אתה חש בהיפרטרופיה עם הוספת משקל למוט?

Scylla
13-12-10, 03:42
EYnweQJ9fW8

yl3VCDGovNY

Scylla
13-12-10, 03:43
יש היפרטרופיה, דווקא החלק שאני מרגיש הכי הרבה שיפור זה הגב, רגליים גדולות תמיד היו לי, והחזה שלי גנטית לא מי יודע מה, הגב השתפר הרבה זה כן, מצד שני הידיים מרגישות לי די קטנות יחסית, אבל לא כזה מפריע לי.
נראה לאורך זמן, סוף המאסה (90 קילו קבב) הקודמת הרגשתי מספיק גדול, בנתיים עכשיו עם חולצות גדולות אני עדיין לא נראה מי יודע מה מתאמן.

moo
13-12-10, 08:45
יפה סוף סוף אתה מתאמן כמו בנאדם

בקשר לחזה תרים יותר ותוסיף נפח הוא יגדל יותר (אולי שווה לך לעבור ללחיצות במתכונת טקסס +-, יום 5X5 יום פרס פרמידה ויום עצימות בנצ')
והגב גדל מאוד בתוכנית הזו כי המשיכות בנפח גדול מאוד וניתן להרים בהם משקלים כבדים
(אתה גם מוסיף מתח, גם מושך bor וגם דדליפט כבד)

ותקשיב לשלד, אל תהיה אנורקס, זה הזמן להוסיף אוכל, אתה כבר עמוק בתוכנית והסקוואט לא יתקדם ללא אוכל

קפטן שלד
13-12-10, 13:05
יפה סט טוב. חזרה חמישית בטכניקת שלד, כבוד.

SmokingSnake
13-12-10, 13:42
הייתי בטוח שחזרה חמישית אתה מתרסק, זה מה שנקרא בעברית צחה, גיוס יחידות מוטוריות
סחתיין