PDA

צפה בגרסא המלאה : שמירה על מסת השריר בפולין - סוגי תזונה

swisair
26-09-06, 21:54
יום שנ יאחרי הצום אני נוסע לפולין עם משלחת בתי הספר לשמונה ימים,אנימ פסיד שבוע אימונים וכמובן אני אוכל פחות חלבון ופחמימות בצרוה משמעותית,רציתי לדעת איך אני אוכל לצמצם את הפגיעה בשרירים שלי,מה לאכול יותר כדי לפגוע כמה שפחות בשריר. תודה מראש לעוזרים!

ran_z
26-09-06, 21:57
יאללה לך תהנה תעשה חיים כולה שבוע מה יקרה תחזור 10 קילו שריר פחות,
לך תבלה תעשה איזה פולניה או שתיים תחזור הבית תמשיך להתאמן
מה כל שבוע אתה טס לחו"ל???!
סליחה אחי אבל איך אני לא סובל תשאלות האלה!

jonathan
26-09-06, 21:58
קח איתך אבקת חלבו/חטיפי חלבון
תאכל פחמימות כמו שצריך
אם אתה יכול תנסה להתאמן בבית מלון בקטנה פעמיים בשבוע
שכיבות שמיכה בטן מתח,תאלתר
למרות שאני אם כבר טיול רציני אז יאללה להנות עד הסוף
כמובן שהתזונה שלי תיהיה טובה אבל האימונים לא לחוצים לי

shamir
26-09-06, 22:21
יום שנ יאחרי הצום אני נוסע לפולין עם משלחת בתי הספר לשמונה ימים,אנימ פסיד שבוע אימונים וכמובן אני אוכל פחות חלבון ופחמימות בצרוה משמעותית,רציתי לדעת איך אני אוכל לצמצם את הפגיעה בשרירים שלי,מה לאכול יותר כדי לפגוע כמה שפחות בשריר. תודה מראש לעוזרים! אביב אתה בין המטומטמים לך לפולין בראש שקט שבוע הפסקה כול חודשיים שלוש יכול לעשות רק טוב לשרירים שלך רק תנסה לאכול יחסית נורמלי עד כמה שאפשר ויהיה בסדר

swisair
26-09-06, 22:47
כאי לאכול תחזה של הכלב בפולין?זה מנפח??

SaBaGMaN
26-09-06, 22:48
יאללה לך תהנה תעשה חיים כולה שבוע מה יקרה תחזור 10 קילו שריר פחות,
לך תבלה תעשה איזה פולניה או שתיים תחזור הבית תמשיך להתאמן
מה כל שבוע אתה טס לחו"ל???!
סליחה אחי אבל איך אני לא סובל תשאלות האלה!

צריך ליבדוק מאיזה טעמים הוא נוסע לפולין,אם זה עם בית ספר אני חושב שזה קשור לשואה ולהנות לא כולכך נהנים שם,תתקן אותי אם אני טועה..
בכל מיקרה ב10 ימים לא יכול להשתנות המון,כמובן שתנסה לאכול נכון..אתה יודע בערך מה אתה צריך תנסה לא לאכול שטיות,אני בטוח שיגישו לכם אוכל שם וידאגו לזה תישתדל לאכול תדברים הנכונים וזהו אם אתה רגיל לאכול מיספר ארוחות ביום תוכל לעשות לך איזה פרוסה ולקחת איתך ולאכול בין לבין ועוד כל מיניי אלטרנטיבות
לא תפרק המון ב10 ימים כי אתה גם לא תיתאמן אוטומטי הגוף צריך פחות

angrymofo
26-09-06, 23:39
בטיול שלנו היה כייף חבל על הזמן. אין מה לעשות, נכון שאתה מבקר במקומות שלא עושים הרגשה של כייף, אבל אתה נמצא ראסמי במחנות\גטאות\יערות\קברי אחים וכ'ו אולי 20 אחוז מהזמן.
בשאר הזמן אתה עם חברים שלך בחו"ל... איך אפשר לא להנות? אם אתה מספיק בוגר נפשית אתה מסוגל לעשות את ההבדלה בין הזמנים שצריך להיות רציני ולראות ולחוש, לבין הזמן שאתה לא נמצא במקומות המסויימים האלה.

HHHEELLBBOOYY
26-09-06, 23:52
עדיף שתישאר בבית ככה לא יקרה כלום לשרירים שלך

הגיוני לא?

Amit
27-09-06, 12:15
עדיף שתישאר בבית ככה לא יקרה כלום לשרירים שלך

הגיוני לא?
גם אני חושב למרות שלבנאדם יש שיקולים משלו
אחת מהסיבות שאני לא יוצא לזה השנה זה בגלל זה (וגם ה5000 שקל:whistle: )