PDA

צפה בגרסא המלאה : טכניקה

alvaalva
26-10-10, 18:44
מאז ומתמיד היה לי בעיה בסקוואט, אף פעם לא הצלחתי לעשות סט בטכניקה טובה.
כל פעם אני שומט חזה ואני לא יודע מה לעשות כי אני באמת מוציא חזה הכי חזק שאני יכול ועדיין לא עוזר.
הנה הסרטון של היום:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3742725
למישהו יש אולי רעיון?

godam
26-10-10, 18:50
תעמוד טיפה יותר רחב
בטן כווץ תנשום נשימה גדולה לחזה אתה לא צריך להרים חזה למצב שהוא לא טבעי ''תנועה מוגזמת'' תעמוד זקוף כמה שאתה יכול עם בטן מכווצת כמה שאפשר זה ייתן לך תזווית הטובה בסטרטאפ וכל הזמן תשים לך בראש בירכים לשלוח תחת יושב בו זמנית. שמור על ראש יציב ולמטה מבלי לזוז יותר מידי
עכשיו שמתי לב שהעלייה שלך לא טובה תעלה מהתחת לא מהגב frome the hips וכל הזווית גב תסתדר לך כבר תחשוב רק על היפ דרייב ותעלה

alvaalva
26-10-10, 19:59
זה פחות או יותר מה שאני עושה.

godam
26-10-10, 20:17
אז שיהיה בידיוק

alvaalva
26-10-10, 20:21
באמת שאני מוציא חזה הכי חזק שאני יכול, לא יודע למה אני כל כך קרוב למצב אופקי..

alvaalva
26-10-10, 20:23
תראה בלוג שמתי תמונה שלי בתחתית וזה לא נראה כאילו אני שומט חזה.

subzero1122
26-10-10, 21:14
תעמוד טיפה יותר רחב
בטן כווץ תנשום נשימה גדולה לחזה אתה לא צריך להרים חזה למצב שהוא לא טבעי ''תנועה מוגזמת'' תעמוד זקוף כמה שאתה יכול עם בטן מכווצת כמה שאפשר זה ייתן לך תזווית הטובה בסטרטאפ וכל הזמן תשים לך בראש בירכים לשלוח תחת יושב בו זמנית. שמור על ראש יציב ולמטה מבלי לזוז יותר מידי
עכשיו שמתי לב שהעלייה שלך לא טובה תעלה מהתחת לא מהגב frome the hips וכל הזווית גב תסתדר לך כבר תחשוב רק על היפ דרייב ותעלה

שאלה: כואב לי הראש, מה עושים?
תשובה: תעמוד יותר רחב.

לא כל דבר קשור לזה.

IdaNP
26-10-10, 21:18
יכול להיות שזה כי המבט שלך למטה מדי?
אני זוכר שבdvd של ריפטו אנשים התקשו בו זמנית להרים את החזה ולשמור על הסנטר למטה מספיק. אולי אצלך זה ההפך, שאתה מנסה להסתכל למטה ואפילו למטה מדי, אז אתה שומט את החזה.

alvaalva
26-10-10, 21:33
סאבזירו מה יש לך להגיד על הטכניקה?
תראה בלוג שלי יש תמונה שלי בתחתית .

BigWolf
27-10-10, 02:46
בס"ד

תגיד בבקשה, למה אתה עובד בלי חגורה ? לי זה מאוד מאוד עוזר. אני מרגיש שקל לי יותר להרים את המשקל.

alvaalva
27-10-10, 16:43
אני עובד עם חגורה במשקלים גבוהים יותר.

subzero1122
27-10-10, 21:41
סאבזירו מה יש לך להגיד על הטכניקה?
תראה בלוג שלי יש תמונה שלי בתחתית .

בתמונה זה נראה כמו מנח הייבאר, מוזר.

אבל זה נראה יותר טוב מבסרטונים, לגבי העומק גבולי (ראיתי תתמונה לפני כמה שעות, היא לא כרגע מולי, אולי אני טועה).

עדיין סרטון שווה יותר מתמונה, תנסה לצלם מקצת יותר רחוק כדי לקבל קצת יותר פרופורציה.

alvaalva
27-10-10, 22:11
תודה.
כל אימון אני מצלם סרטון ומפרסם בלוג, אתה מוזמן לצפות.