PDA

צפה בגרסא המלאה : איפה ניתן ללמוד לעשות "פוזינג"

BigWolf
27-10-10, 02:55
בס"ד

האם יש לינק בו ניתן ללמוד איך מבצעים פוזינג נכון ? למשל, איך עושים נכון פריסה של הגב? (ועוד כל מיני)

;)

No Troll
27-10-10, 03:00
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=82&articleid=1211&searchparam=posing
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=82&articleid=1215&searchparam=posing

daniel maron
27-10-10, 16:30
פשוט תראה הרבה סירטונים של הטובים ביותר עושים פוזינג ביוטיוב.. אתה תלמד מהר מאוד.

BigWolf
28-10-10, 01:13
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=82&articleid=1211&searchparam=posing
http://www.israelbody.org/index.asp?categoryid=82&articleid=1215&searchparam=posing

בס"ד

תודה רבה אושר.

subzero1122
28-10-10, 01:44
בס"ד

האם יש לינק בו ניתן ללמוד איך מבצעים פוזינג נכון ? למשל, איך עושים נכון פריסה של הגב? (ועוד כל מיני)

;)

למה שבחור ירא שמיים כמוך ירצה להשוויץ בג1פ1 השרירי? היכן הצניעות?

executioner
28-10-10, 02:47
בפקולטה למדעי הבילדינג ע"ש ארנולד שוורצינגר דה...

Antonator1
28-10-10, 12:37
יום יבוא ואתה תתפוצץ מצחוק מהפוסט הזה שפתחת...

subzero1122
28-10-10, 16:53
לדעתי הוא סתם טרול.

OverPower
28-10-10, 21:39
בשביל מה אתה צריך לדעת איך לעשות פוזינג? לא אמרת שאתה מתאמן בשביל להיות חייל חזק לצוות של המשיח או משהו כזה?

BigWolf
29-10-10, 03:38
בס"ד

חברה יקרים. אני מאוד שמח שאתם שואלים בצדק אמיתי, אודות הקשר בין עבודת ה' לבין פוזינג. בגדול אתן לכם תשובה וחצי (חצי - בגלל שאת החצי השני אי אפשר להסביר במסגרת הפורום)

"החצי" - כך מקובל מיסוד בריאת העולם, שכל דבר (כל דבר!) מגיע משורש חיובי במקור, ולאדם יש את זכות הבחירה (גם דבר שצריך להבין באמת ולעומק) להיכן להוביל את הדבר בחייו.

ועשיו לגופו של עניין. שאלתי את השאלה בעקבות התמונות שפירסם "דדליפט". בתמונות שלו ראו מסה טובה, אבל חוסר יכולת להציג אותה בצורה טובה. הוא קיבל הרבה תגובות על עניין הפוזינג, וחשבתי שבאמת אולי יש מקום מסויים ללמוד את התנוע בצורה הנכונה על מנת לצלם, ולאורך תקופה ללמוד להעריך את ההישגים, ואף לקבל חוות דעת ממכם, ופידבקים מעודדים (מאוד עוזר באימון) או להפך ביקורת בונה

אין פה שום עניין של גאוה (הלוואי)

BigWolf
29-10-10, 03:51
בשביל מה אתה צריך לדעת איך לעשות פוזינג? לא אמרת שאתה מתאמן בשביל להיות חייל חזק לצוות של המשיח או משהו כזה?

בס"ד

יש משפט מפורסם במסכת אבות "בלי קמח - אין תורה". גם המשיח שב"ה יגיע בקרוב לארצנו, יהיה חייב להתמודד עם שאלות יומיומיות פשוטות - "הקמח", ובלעדיהם אין אפשרות להגיע להישג רוחני של הגאולה - "התורה".

גם בחיים כולנו יודעים שכך, ורק כך זה עובד. גם באימון, חשוב למדוד את ההישגים שלך גם "בקמח" כי ה' יתברך אוהב סדר בכל.

executioner
29-10-10, 04:10
בס"ד

חברה יקרים. אני מאוד שמח שאתם שואלים בצדק אמיתי, אודות הקשר בין עבודת ה' לבין פוזינג. בגדול אתן לכם תשובה וחצי (חצי - בגלל שאת החצי השני אי אפשר להסביר במסגרת הפורום)

"החצי" - כך מקובל מיסוד בריאת העולם, שכל דבר (כל דבר!) מגיע משורש חיובי במקור, ולאדם יש את זכות הבחירה (גם דבר שצריך להבין באמת ולעומק) להיכן להוביל את הדבר בחייו.

ועשיו לגופו של עניין. שאלתי את השאלה בעקבות התמונות שפירסם "דדליפט". בתמונות שלו ראו מסה טובה, אבל חוסר יכולת להציג אותה בצורה טובה. הוא קיבל הרבה תגובות על עניין הפוזינג, וחשבתי שבאמת אולי יש מקום מסויים ללמוד את התנוע בצורה הנכונה על מנת לצלם, ולאורך תקופה ללמוד להעריך את ההישגים, ואף לקבל חוות דעת ממכם, ופידבקים מעודדים (מאוד עוזר באימון) או להפך ביקורת בונה

אין פה שום עניין של גאוה (הלוואי)

אתה האידיוט הכי גדול שנתקלתי בו, מצטער אבל זו דעתי.
אם תפעיל טיפה את המוח תשים לב שגם אם בטעות אתה צודק, אתה טועה. לפי מה שאתה אומר אם כל דבר מגיע משורש טוב ז"א שרצח זה דבר טוב. אבל רצח זה דבר רע, אז אם השורש הוא טוב לא אומר שהפעולה הסופית תהיה טובה.

subzero1122
29-10-10, 04:10
בס"ד

יש משפט מפורסם במסכת אבות "בלי קמח - אין תורה". גם המשיח שב"ה יגיע בקרוב לארצנו, יהיה חייב להתמודד עם שאלות יומיומיות פשוטות - "הקמח", ובלעדיהם אין אפשרות להגיע להישג רוחני של הגאולה - "התורה".

גם בחיים כולנו יודעים שכך, ורק כך זה עובד. גם באימון, חשוב למדוד את ההישגים שלך גם "בקמח" כי ה' יתברך אוהב סדר בכל.

חרטה.
אפילו אתה לא מאמין לשקרים שלך.

BigWolf
29-10-10, 04:12
בס"ד

סליחה.. את התמונות פירסם the hummer (ולא דדליפט)

BigWolf
29-10-10, 04:21
בס"ד

תבין אח יקר, שיש חשיבות מאוד גדולה בחיים לחשוב לפני שאתה מגיב. ראובן בן יעקוב אבינו לא קיבל את הבכורה שלו בגלל שהיה נחפז.

[quote=executioner;1035667]אתה האידיוט הכי גדול שנתקלתי בו, מצטער אבל זו דעתי.
אם תפעיל טיפה את המוח תשים לב שגם אם בטעות אתה צודק, אתה טועה.- ??? - לפי מה שאתה אומר אם כל דבר מגיע משורש טוב ז"א שרצח זה דבר טוב. אבל רצח זה דבר רע, - נכון, רצח זה דבר רע, אך השורש העליון של רצח (שוב יש דברים שקשה להבין) זאת גבורה (תבין אם ירצה ה') - אז אם השורש הוא טוב לא אומר שהפעולה הסופית תהיה טובה. - גם שאול?, גם עונה?!! - [quote]

BigWolf
29-10-10, 04:25
חרטה.
אפילו אתה לא מאמין לשקרים שלך.

בס"ד

אני יודע שאתה בהלם... אבל זאת האמת (שלי, המבוססת על מסורת של גדולי ישראל) וזה בכלל לא חרטה. כל מה שלמדנו בבית הספר על החיים זה חרטה - אתה יודע את זה יותר טוב מהרבה אנשים בפורום.

JaSoN.B
29-10-10, 05:29
בס"ד

תבין אח יקר, שיש חשיבות מאוד גדולה בחיים לחשוב לפני שאתה מגיב. ראובן בן יעקוב אבינו לא קיבל את הבכורה שלו בגלל שהיה נחפז.

[quote=executioner;1035667]אתה האידיוט הכי גדול שנתקלתי בו, מצטער אבל זו דעתי.
אם תפעיל טיפה את המוח תשים לב שגם אם בטעות אתה צודק, אתה טועה.- ??? - לפי מה שאתה אומר אם כל דבר מגיע משורש טוב ז"א שרצח זה דבר טוב. אבל רצח זה דבר רע, - נכון, רצח זה דבר רע, אך השורש העליון של רצח (שוב יש דברים שקשה להבין) זאת גבורה (תבין אם ירצה ה') - אז אם השורש הוא טוב לא אומר שהפעולה הסופית תהיה טובה. - גם שאול?, גם עונה?!! - [quote]

מעניין, כי אני תמיד חשבתי ש"אל תרצח" נמצא בעשרת הדיברות, וממה שתמיד חשבתי שעשרת הדיברות זה עשר החוקים שה' לא רצה שנפר...אז אתה אומר שהוא מעודד רצח
:confused:
me=confused

BigWolf
29-10-10, 12:00
בס"ד

ה' יתברך לא מעודד רצח. צריך להבין את הדברים נכון.

executioner
29-10-10, 15:27
בס"ד

ה' יתברך לא מעודד רצח. צריך להבין את הדברים נכון.

זה מדהים כמה אתה אטום. רצח זה גבורה אז אתה אומר שאבא רוצח את הילדים שלו ואשתו הוא גיבור? יש לך בעיה ואני מציע לך לראות איש מקצוע, חפש את קפטן שלד בפורום אימוני כוח, הוא ירביץ בך תורה.
וברצינות, זה עצוב שאתה לא מצליח לחשוב. והכי קל להגיד, יש דברים שאי אפשר להבין. קיבלנו ספר שלם מלא בחוקים אבל יש דברים שאי אפשר להבין-גאוני!

Deadlift
29-10-10, 16:00
בס"ד

סליחה.. את התמונות פירסם the hummer (ולא דדליפט)

לפחות הפוזינג שלי טוב.

ובאמת,אנשים חושבים שהם גברים,מנסים להתקיל,לחפור,להוציא דברים מהקשרם,שוב,תתעלם מהם,הם לא שווים את הטרחה.

Cuba
29-10-10, 19:21
תשאל את ע1שר no troll הוא יסביר לכם

subzero1122
29-10-10, 21:15
לפחות הפוזינג שלי טוב.

ובאמת,אנשים חושבים שהם גברים,מנסים להתקיל,לחפור,להוציא דברים מהקשרם,שוב,תתעלם מהם,הם לא שווים את הטרחה.

לך לישון כפרה, מחר אתה צריך לעלות לתורה, שלא תתבלבל בין הפרקים בספר שמות.

הליצן המרקד
29-10-10, 21:18
BigWolf

תוכיח לי שיש אלוהים.

Deadlift
29-10-10, 21:52
לך לישון כפרה, מחר אתה צריך לעלות לתורה, שלא תתבלבל בין הפרקים בספר שמות.

סליחה,מה פה פסול במה שאמרתי? בסה"כ אמרתי לו שהוא מדבר עם חבורה של אנשים אינפנטילים,שלא יודעים לכבד בנאדם שמולו הם מדברים.

ליצן מרקד,תוכיח לי שאין אלוהים.

subzero1122
29-10-10, 22:01
סליחה,מה פה פסול במה שאמרתי? בסה"כ אמרתי לו שהוא מדבר עם חבורה של אנשים אינפנטילים,שלא יודעים לכבד בנאדם שמולו הם מדברים.

אנחנו אינפנטילים? חחחחחח ממש מעליב לשמוע דבר כזה מבן 14.2
הבן אדם הזה לא יודע לכבד אף אחד, כי לאף אחד אין כוח ורצון לשמוע את הדברים שיוצאים לו מהפה.

ודרך אגב, כשאתה מביא טענה, אתה צריך להוכיח אותה.
כלומר חובת ההוכחה עליך לגבי אם יש אלוהים או לא. (אני אישית מאמין שיש, רק לא בצורה שכולם חושבים)

אני אומר אוחנה אלוהים, תוכיח אחרת.

Cuba
29-10-10, 22:04
הבן אדם הזה לא יודע לכבד אף אחד, כי לאף אחד אין כוח ורצון לשמוע את הדברים שיוצאים לו מהפה.

כלומר חובת ההוכחה עליך לגבי אם יש אלוהים או לא. (אני אישית מאמין שיש, רק לא בצורה שכולם חושבים)

נו באמת מה אתה ילד? אי אפשר להוכיח דבר כזה ועל זה מתבססת אמונה מי שרוצה שיאמין מי שלא אז לא

Deadlift
29-10-10, 22:20

ילד בן 14.2,אבל לא מתנהג כמו אינפנטיל. בחור בן 20 ומעלה שכן מתנהג כמו אינפנטיל.
הבן אדם מכבד אותך,ואת כל חבריך בפורום ואני לא ראיתי אותו בהודעה אחת מנסה להתקיל אותך,להשפיל,להעליב,להתחכם איתך. כלום. הוא כיבד אותך וענה לך בצורה יפה,עניינית,וברמה גבוהה.

אני יודע מה אתה חושב. יש אלוהים אבל מעניין לו ת'תחת אם אנחנו מתפללים או לא.
אוחנה אלוהים? אוחנה ימות בסופו של דבר.
ובאמת,סאבזירו אין לי שום סיבה לריב איתך,אני מנסה לדבר איתך בצורה רצינית,תרגיש חופשי להגיב לזה באיזה דרך שתבחר.

subzero1122
29-10-10, 22:40
ילד בן 14.2,אבל לא מתנהג כמו אינפנטיל. בחור בן 20 ומעלה שכן מתנהג כמו אינפנטיל.
הבן אדם מכבד אותך,ואת כל חבריך בפורום ואני לא ראיתי אותו בהודעה אחת מנסה להתקיל אותך,להשפיל,להעליב,להתחכם איתך. כלום. הוא כיבד אותך וענה לך בצורה יפה,עניינית,וברמה גבוהה.

אני יודע מה אתה חושב. יש אלוהים אבל מעניין לו ת'תחת אם אנחנו מתפללים או לא.
אוחנה אלוהים? אוחנה ימות בסופו של דבר.
ובאמת,סאבזירו אין לי שום סיבה לריב איתך,אני מנסה לדבר איתך בצורה רצינית,תרגיש חופשי להגיב לזה באיזה דרך שתבחר.

הוא לא מכבד אותי ואחרים, כי לאף אחד אין כוח לשמוע תבלבולי מוח שלו, ועדיין הוא לא מפסיק עם זה.

ואת זה שיש אלוהים תספר ל6 מיליון יהודים שנהרגו בשואה.

Deadlift
29-10-10, 22:43
הוא לא מכבד אותי ואחרים, כי לאף אחד אין כוח לשמוע תבלבולי מוח שלו, ועדיין הוא לא מפסיק עם זה.

הבלבולי מוח שלו,נירשמים,כי הוא מכניס תוכן להודעה שלו. לא יפה לך בעין? אל תקרא. הוא מכבד אותך,ולא מעיר לך על ההערות שלך,אז באמת... הדיון הזה מיותר.

Cuba
29-10-10, 23:17

דווקא יש כאלה שאומרים שאלוהים היה בשואה..
כאילו עונש על כל החטאים

Alon332
29-10-10, 23:32
דווקא יש כאלה שאומרים שאלוהים היה בשואה..
כאילו עונש על כל החטאים

מה הצוענים עשו שהם חטאו? :confused:

Cuba
29-10-10, 23:45
מה הצוענים עשו שהם חטאו? :confused:

אני לא זה שאמר את זה אני אומר לך מה שאמרו לי

executioner
30-10-10, 02:11
לפחות הפוזינג שלי טוב.

הנה עוד אחד קם. לקרוא לנו חופרים, לקורא לנו בזלזול גברים, להגיד למישהו להתעלם מאיתנו ואז לקרוא לנו אינפנטילים זה ממש מעביר את הנקודה שצריך לכבד אנשים כשמדברים איתם.
אתה ילד ממש חכם(ציניות- למקרה שתנסה להתחכם אתה יודע), פשוש!:no:

daniel maron
30-10-10, 02:23
אני אומר כל אחד זה האלוהים של עצמו.. כל הקטע של השואה שזה בעצם כיפור על חטאים או וואטאבר זה בולשיט אחד גדול.. מי שרוצה שיאמין במה שבא לו אני לא פוסל אני פשוט אומר עם היה אלוהים [או לפחות אחד מתחשב ..] הרבה דברים לא היו קורים.. עמוק בפנים כל דתי יודע את זה.. פשוט מפחדים לומר מה שהם חושבים.

daniel maron
30-10-10, 02:27
וסאבזירו לא יודע מה נפל עליי אבל אני אסכים איתך הפעם, באמת זה צבוע לומר [אפילו בעקיפין] יש אלוהים ללא ספק- ולומר על העם שלנו שהם היו חוטאים והיה מגיע להם למות, מה עשה תינוק בן שנה שהכניסו לתנור של תפוחי אדמה ראבק?

הליצן המרקד
30-10-10, 03:02
הנה עוד אחד קם. לקרוא לנו חופרים, לקורא לנו בזלזול גברים, להגיד למישהו להתעלם מאיתנו ואז לקרוא לנו אינפנטילים זה ממש מעביר את הנקודה שצריך לכבד אנשים כשמדברים איתם.
אתה ילד ממש חכם(ציניות- למקרה שתנסה להתחכם אתה יודע), פשוש!:no:

סרקזם.

הליצן המרקד
30-10-10, 03:04
וסאבזירו לא יודע מה נפל עליי אבל אני אסכים איתך הפעם, באמת זה צבוע לומר [אפילו בעקיפין] יש אלוהים ללא ספק- ולומר על העם שלנו שהם היו חוטאים והיה מגיע להם למות, מה עשה תינוק בן שנה שהכניסו לתנור של תפוחי אדמה ראבק?

:confused::confused::confused::confused:

Cuba
30-10-10, 03:20

ריפ ממליץ על תינוק עם תפ1חי אדמה זה הרבה קל1ר*1ת

daniel maron
30-10-10, 14:02

מה אני אמור להבין מזה? שאתה מטגן תפוחי אדמה?

subzero1122
30-10-10, 14:38
יייייייייי

פש!ש
30-10-10, 17:38
ריפ ממליץ על תינוק עם תפ1חי אדמה זה הרבה קל1ר*1ת

קובה יש דברים שלא צוחקים עליהם

Cuba
30-10-10, 17:46
קובה יש דברים שלא צוחקים עליהם

:sbb3::sbb3:

No Troll
30-10-10, 17:57
אתם מתעסקים בשטויות.
אמונה זה גם עניין של חינוך, אז אותך חינכו לא להאמין? סבבה, אף אחד לא אומר לך איך לחיות.

Cuba
30-10-10, 18:04
אתם מתעסקים בשטויות.
אמונה זה גם עניין של חינוך, אז אותך חינכו לא להאמין? סבבה, אף אחד לא אומר לך איך לחיות.

No Troll
מנהל פורום פוקימון

No Troll
30-10-10, 18:14
ל1לז‏

Guri93
30-10-10, 18:34
בקיצור הוא הכיר בחורה כשרה מבית טוב, ובוא נגיד שהוא רוצה לעלות לה לתורה.
קח את התפילין, קשור חזק על היד זה מביא פאמפ מטורף.

Danielo
30-10-10, 18:51
חברים
אתם שואלים שאלות לגבי דת במקום הלא נכון
ואם כ"כ מעניין אותכם מה ההסבר לשואה אז הנה

http://www.youtube.com/watch?v=a0EvMJ3KfYY

עוד פעם,אף אחד לא מכריח אותכם להקשיב או להאמין.
וכמו שע1שר אמר זה עניין של חינוך גם,אם אתה בא ממקום
שאין לו קשר לדת מן הסתם סביר להניח שאתה תשלול בלי לבדוק דברים.

Guri93
30-10-10, 18:59
סבבה תודה אחי, אני שולח לסבתא באימייל.

BigWolf
30-10-10, 19:17
בס"ד

אני מאוד שמח ש"העניין" היהודי "בוער" בפורום.

subzero1122
30-10-10, 19:29
ברור
כי אתה ליצן שבא לזיין תשכל ולא לדבר על דברים שקשורים לפורום

BigWolf
30-10-10, 19:32
בס"ד

אתה עוד תהיה חסיד גדול!
אני לא מכיר אותך, אבל אני מרגיש שיש לך נשמה גדולה מאוד, עם הרבה כוחות נפש.

אנדרוליזם
30-10-10, 23:26
בס"ד

אתה עוד תהיה חסיד גדול!

+1‏‏‏‏‏‏‏‏

קפטן שלד
31-10-10, 00:03
בס"ד

אתה עוד תהיה חסיד גדול!

+2
xdddddddddd!!!!!!!!!

הליצן המרקד
31-10-10, 00:11
נשמה גדולה ומגעילה

No Troll
31-10-10, 00:27
בס"ד

אתה עוד תהיה חסיד גדול!

+3
מסכים לגמרי :clap::XDemoticon::jockey:

subzero1122
31-10-10, 01:15
נשמה גדולה ומגעילה

על ארי הנשמה יצא לך לשמוע?

Scylla
31-10-10, 04:00
יש כאן בחור צעיר שמבצע פוזינג מרשים - ניתן ללמוד ממנו הרבה:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=68377

No Troll
31-10-10, 04:06