PDA

צפה בגרסא המלאה : רוצה לבנות לעצמי תוכנית אימונים.

maldini
28-10-10, 17:04
שלום , קוראים לי מיכאל , אני בן 16 , שוקל 80 קילו ובגובה 175 סנטימטרים.

המטרה שלי זה להתנפח , להוריד את רמת השומנים שלי בגוף למוצק.

אני צריך לדעת מה לעשות , מה לשתות , מתי ואיך וכמובן איפה (במקרים של מסעדנות ועוד)
מה לעשות מדי יום , בסיסי , כפיפות בטן , שכיבות סמיכה , ריצה , הליכה , כל מה שיכול לעזור לי כאן ברמה הכי קשה שיש אני מוכן לעשות , כמובן עם התחשבות של הנתונים שלי.

עכשיו, אני לא יודע אם זה המקום לשאול את השאלה הזאת , אני ראיתי את החוקים ולא מצאתי שאני עובר על חוק כלשהו כאן בפורום.

הלכתי לחדר כושר והכול שם היה נראה לי מלא , במובן של צפיפות אנשים , מכונות תפוסות ועוד , ד"א גם המאמנים שם לא היו מקצועניים כמו שבאמת חשבתי , אז חשבתי לפנות לדרך הביתית , הנוחה והפשוטה , אולי לא מהירה כמו בחדר כושר אבל עדיפה בהרבה מכמה וכמה מינוסים שלי.

מקווה שתעזרו לי , ד"א יש לי מתקן לכפיפות בטן של hi tec וכמה משקולות בסביבות ה1-4 קילו.

תודה.

dattto
28-10-10, 17:37
אתה מעוניין לשרוף שומנים או לעלות במסה או שניהם?

maldini
28-10-10, 18:00
אני מעוניין לעלות במסה, "להתנפח", כמובן שבשביל לעלות במסה אני ישרוף שומנים בהתחלה.

dattto
28-10-10, 18:25
כפיפות בטן, שכיבות שמיכה, ריצות והליכות לא יעזרו לך לעלות במסה.
אלא אם כן יש לך ספה מוט אולימפי ופלטות בבית, יהיה לך קשה מאוד להוסיף מסת שריר, כך שהאופציה
הטובה ביותר מבחינתך תיהיה להירשם לחדר כושר ולהתחיל משם את השאלות.
אם אתה מעוניין לשרוף את השומנים קודם, אתה חייב להיות במאזן קלורי שלילי, כלומר לשרוף יותר ממה שאתה מכניס באוכל, ואת זה להשיג על ידי שילוב של פעילות אירובית (ריצות וכו') עם תפריט דל קלוריות.

maldini
28-10-10, 18:38
ספה מוט אולימפי ופלטות אין לי , מה שכן אני יתחיל לפחות כפיפות בטן ושכיבות סמיכה, ציינתי כבר למעלה שהייתי בחדר כושר בעיר , ולא הלך לי טוב , לא ככה דמיינתי חדר כושר , יותר מדברים שם מאשר מתאמנים, הפעולות שם לא רציניות , אני ישקול את החדר כושר שבחדרה , אבל לבנתיים אני ינסה עוד פעילויות שישנם לעשות בבית, אם יש לך עוד כמה חוץ מכפיפות בטן ושכיבות סמיכה אני מאוד ישמח , תודה.

dattto
28-10-10, 18:50
מה אכפת לך מה אחרים עושים שם? תבוא תתאמן ותלך, זה לא מועדון.

maldini
28-10-10, 18:53
צודק , אבל חלק מהם חברים שלי ואני לא אחד כזה , אני נשאר לדבר איתם או סתם להיות מכונה ליד מכונה שבכלל לא בתוכנית שלי , זה הטעות שלי , אני ינסה פשוט חדר כושר בחדרה , שם אני לא מכיר , אבל עד שנחסוך ת'כסף , מה אני יכול לעשות חוץ מזה? למשל פעילויות אירוביות , או משהו כזה , אני לא יודע גם מה לאכול , אם יש לך מה להציע לי , בבקשה.